Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 9. 2016 22:50

LADK
♥------
Registrovaný: 13. 9. 2016
Příspěvky: 1

Nevim co delat

Ahoj,muzu se zeptat na vas nazor? Mam pritele,3 roky,zjistila jsem,kdyz se opije tak,je schopen mit sex s chlapem,dela s 25 chlapama,nekdy je i 2-3 tydny v praci,kdyz neco oslavuji,tak to prezenou s pitim a pak se to stane.
Volam si s nim,pres skyp a bohuzel,jsem byla svedkem,slysela jsem, jak mu tam druhy chlap,rika veci co si rikaji,zamilovany lidi a bylo slyset,jak se ten chlap uspokojuje a jine veci.Muj pritel,byl tak opily,ze nevedel pomalu o svete,jen neco mumlal,ani druhy den,nevedel,ze semnou mluvil,skyp,urcite zapnul ten druhy a chtel abych to slysela.
Miluju ho, ale nevim co mam delat,jasne,ze on to nechce priznat a zapira a ja jsem zoufala.Mam strach,kdy se opet opije a bude se to opakovat.Dekuju za vas nazor.

Není tady

 

#2 14. 9. 2016 4:10

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim co delat

Já bych se v první řadě zamyslela nad alkoholizmem svého přítele. Jestli chci žít a mít děti s mužem, který nejspíš nadměrně  holduje alkoholu.  Ty vidíš možná jeho bisexualitu a nevidíš to, co je možná ještě větší problém ve vztahu, a to je alkoholizmus příttele?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 14. 9. 2016 6:41

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Nevim co delat

Utíkej, utíkej............co nejrychleji pryč z takového vztahu

Není tady

 

#4 14. 9. 2016 18:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Nevim co delat

Nevíš, co mᚠdělat?  va  va  va  Proč se v týhle situaci ještě vůbec zajímᚠo názor druhých???


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#5 12. 2. 2018 18:46

prece ja
♥------
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 11

Re: Nevim co delat

Boji s se,ze se opije a bude se to opakovat. Byt tebou mam spíš obavy ,ze se to stane i kdyz se neopije. A bacha - výmluva na opilost a to ze si nepamatuje je prilis častá.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů