Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 6. 2016 11:24

moni002
♥------
Registrovaný: 16. 6. 2016
Příspěvky: 1

Neustálé návraty

Jaký máte názor? S bývalým jsem chodila cca 3 roky. Rozešeli jsme se protože se opět vrátil ke své bývalé přítelkyni (jemu je 35 a ji o 7 let vice). Vůbec nechápu v jejich věku neustále rozcházejí a schazeni se. Znaji se už nejméně 9 let, ale rozešli a sešli se už nejméně 7x. I se mnou se rozesel 2x kvuli ni, ale nikdy to nemelo dlouhe trvani, proto jsem doufala, ze uz o ni usilovat dal nebude. Proč se o ni pořad snažil? Muže jim to někdy vůbec fungovat? Asi ji musí mít hodně rád, když se o ni pořád snaží, problém bude asi v tom, že ona si jím není jistá a vždy to ukončí, samozřejmě pravý důvod nevím. Snažím se to pochopit a vyrovnat se s tím.

Není tady

 

#2 16. 6. 2016 11:45

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Neustálé návraty

Moni, a ty se dokážeš odpoutat od svého přítele? Sama vidíš, že se stále vrací ke své bývalé lásce, že ten vztah nemá moc perspektivu, proč na něm lpíš?
Já to vidím jako závislost. A to jak u tvého bývalého přítele, tak u tebe. I já mám zkušenosti se závislostmi na vztahu. Pokud jsi na někom závislá, dává ti něco, co potřebuješ, ale co si nedokážeš dát. Třeba já tam měla obdiv, přijímá mě takovou, jaká jsem, pozornost :-) Popřemýšlej o tom..... co je to, co se ti na příteli nejvíc líbí? Dokážeš si to dát plnými doušky i sama sobě?


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#3 16. 6. 2016 12:45

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Neustálé návraty

Syndrom "vratných lahví" lol

Není tady

 

#4 16. 6. 2016 12:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Neustálé návraty

moni002 napsal(a):

Jaký máte názor? S bývalým jsem chodila cca 3 roky. Rozešeli jsme se protože se opět vrátil ke své bývalé přítelkyni (jemu je 35 a ji o 7 let vice). Vůbec nechápu v jejich věku neustále rozcházejí a schazeni se. Znaji se už nejméně 9 let, ale rozešli a sešli se už nejméně 7x. I se mnou se rozesel 2x kvuli ni, ale nikdy to nemelo dlouhe trvani, proto jsem doufala, ze uz o ni usilovat dal nebude. Proč se o ni pořad snažil? Muže jim to někdy vůbec fungovat? Asi ji musí mít hodně rád, když se o ni pořád snaží, problém bude asi v tom, že ona si jím není jistá a vždy to ukončí, samozřejmě pravý důvod nevím. Snažím se to pochopit a vyrovnat se s tím.

Proč řešíš jeho a ji? Řešit jejich vztah ti nenáleží. Proč řešit, jestli JIM to může vůbec fungovat atd.
Řeš pouze sebe.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 16. 6. 2016 21:20

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Neustálé návraty

Nevedia ži spolu ani bez seba... ToMᚠMarný, treba ich necha tak, nohy na plecia a fujazdi preč! Z toho nič dobré nekuká. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6 18. 6. 2016 22:31

andy75
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2013
Příspěvky: 174

Re: Neustálé návraty

Chlap,co využívá ženské,není zralý bohužel,s takovým chceš třeba někdy založit rodinu?Pak si to zase rozmyslí.....je to risk,najdi si třeba jen milence a později vztah a bud se tvůj přítel probere nebo zůstane u bývalé,ale je to lepší,než se pořád trápit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů