Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 6. 2016 10:47

moggy.bastet
♥------
Registrovaný: 12. 6. 2016
Příspěvky: 1

Hledam kamarádku na cvičení,kulturní dobrodružství i vylévání srdce Pr

Ahoj holky, jmenuju se Marta, jsem z Prahy,je mi 32, jsem rozvedená a děti zatím nemám. Zato mám
partnera, který na mně stále hledá nějaké chyby a díky tomu se že mě stává pěkný morous
a slečna mindrák. Ráda bych tady našla kamarádku, která hledá paračku na společné vybíjení
energie při sportu, cesty za kulturou nebo jen posezení a pořádne klábosení u kafe.
Myslím, že jsem veselá, někdy až trochu prdlá, mám ráda filmy, hudbu, maluju, šiju, fotím, rada vařím, miluji zvířata,zajímám se o esoteriku a spoustu dalších věcí. Ze sportů mě baví aerobic, zumba, plavání, kolo, posilka a určitě se najde i spousta dalšího stolt
Tak holky, jestli máte chu, tak pište, budu se moc těšit big_smile Martucha

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů