Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 6. 2016 9:32

Kristynaa
♥------
Registrovaný: 8. 9. 2015
Příspěvky: 19

Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Ahoj, potřebuju trochu poradit nebo povzbudit. S přítelem jsme spolu 2 roky. Za celou dobu jsme spolu nebyli nikde na dovolené ani na víkend, protože jsme na to neměli peníze. Tento rok jsme na to už o něco lépe, tak jsme si říkali že bysme na tu dovolenou jeli. Sice to nebude velká dovolená, třeba jen na pět dní někde v kempu, ale byla jsem šastná že už to konečně vyjde. Ale přítel přišel s tím, že jeho otec vymyslel že si udělají na týden pánskou jízdu. On, můj přítel a jeden přítelův kamarád. S tím, že v polovině dovolené se pánská jízda přeruší a přijede tam přítelova mamka, a bude tam s nima po zbytek dovolené. Přítel mi řekl že klidně můžu dojet i já, ale nikdo jinej mě nezval a byly to plány jeho otce, a ten tam semnou nepočítá. Nevím jestli mám jet nebo ne, a pokud se rozhodnu že jo, nevím jestli dostanu volno v práci neutral a taky mě pěkně zamrzelo to, že na další dovolenou už peníze nebudou, takže s přítelem opět nikam nepojedeme. Nevím jestli si vůbec uvědomuje, že jsme měli taky plány spolu...hrozně mě to zamrzelo, co byste dělali na mém místě?

Není tady

 

#2 2. 6. 2016 8:38

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

proste mamanek,pryc od nej


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#3 2. 6. 2016 12:23

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Prostě to působí tak, že s tebou moc nepočítá.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4 2. 6. 2016 12:55

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Kristynaa napsal(a):

Ahoj, potřebuju trochu poradit nebo povzbudit. S přítelem jsme spolu 2 roky. Za celou dobu jsme spolu nebyli nikde na dovolené ani na víkend, protože jsme na to neměli peníze. Tento rok jsme na to už o něco lépe, tak jsme si říkali že bysme na tu dovolenou jeli. Sice to nebude velká dovolená, třeba jen na pět dní někde v kempu, ale byla jsem šastná že už to konečně vyjde. Ale přítel přišel s tím, že jeho otec vymyslel že si udělají na týden pánskou jízdu. On, můj přítel a jeden přítelův kamarád. S tím, že v polovině dovolené se pánská jízda přeruší a přijede tam přítelova mamka, a bude tam s nima po zbytek dovolené. Přítel mi řekl že klidně můžu dojet i já, ale nikdo jinej mě nezval a byly to plány jeho otce, a ten tam semnou nepočítá. Nevím jestli mám jet nebo ne, a pokud se rozhodnu že jo, nevím jestli dostanu volno v práci neutral a taky mě pěkně zamrzelo to, že na další dovolenou už peníze nebudou, takže s přítelem opět nikam nepojedeme. Nevím jestli si vůbec uvědomuje, že jsme měli taky plány spolu...hrozně mě to zamrzelo, co byste dělali na mém místě?

Proč mu tohle neřekneš a ventiluješ to na fóru?

Není tady

 

#5 2. 6. 2016 13:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Můžeš přijet, ale nikdo Tě nezval a otec, který to naplánoval, s Tebou nepočítá?

Co Ti není jasné?
Vem poslední kousek sebevědomí a pryč od něj.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#6 2. 6. 2016 15:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Kristynaa napsal(a):

Ahoj, potřebuju trochu poradit nebo povzbudit. S přítelem jsme spolu 2 roky. Za celou dobu jsme spolu nebyli nikde na dovolené ani na víkend, protože jsme na to neměli peníze. Tento rok jsme na to už o něco lépe, tak jsme si říkali že bysme na tu dovolenou jeli. Sice to nebude velká dovolená, třeba jen na pět dní někde v kempu, ale byla jsem šastná že už to konečně vyjde. Ale přítel přišel s tím, že jeho otec vymyslel že si udělají na týden pánskou jízdu. On, můj přítel a jeden přítelův kamarád. S tím, že v polovině dovolené se pánská jízda přeruší a přijede tam přítelova mamka, a bude tam s nima po zbytek dovolené. Přítel mi řekl že klidně můžu dojet i já, ale nikdo jinej mě nezval a byly to plány jeho otce, a ten tam semnou nepočítá. Nevím jestli mám jet nebo ne, a pokud se rozhodnu že jo, nevím jestli dostanu volno v práci neutral a taky mě pěkně zamrzelo to, že na další dovolenou už peníze nebudou, takže s přítelem opět nikam nepojedeme. Nevím jestli si vůbec uvědomuje, že jsme měli taky plány spolu...hrozně mě to zamrzelo, co byste dělali na mém místě?

a potřebuješ k tomu kolkovanou žádost nebo co ti není jasné...

Není tady

 

#7 2. 6. 2016 15:27

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Judyna napsal(a):

Můžeš přijet, ale nikdo Tě nezval a otec, který to naplánoval, s Tebou nepočítá?

Co Ti není jasné?
Vem poslední kousek sebevědomí a pryč od něj.

proč by ji měl zvát i otec. stačí pozvání přítele ne?

Není tady

 

#8 2. 6. 2016 15:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

aprill napsal(a):

Judyna napsal(a):

Můžeš přijet, ale nikdo Tě nezval a otec, který to naplánoval, s Tebou nepočítá?

Co Ti není jasné?
Vem poslední kousek sebevědomí a pryč od něj.

proč by ji měl zvát i otec. stačí pozvání přítele ne?

...s dovětkem, že je to ale otcova akce a on tam s ní nepočítá?
Ani pozvání typu "můžeš klidně dojet" mi nepřijde moc od srdce.

Ale tady Kristyno vidíš, že každý na to může mít jiný názor. My to vidíme s odstupem, možná Ti nᚠpohled na věc trošku pomůže k tomu, aby ses Ty sama rozhodla.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#9 2. 6. 2016 17:48

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Je vidět, že ty mezi jeho priority nepatříš hmm
Rozloučila bych se s ním, mᚠna víc, než se vnucovat, ne?

Není tady

 

#10 2. 6. 2016 18:27

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Ja bych rekla, ze je tady mozna dost podstatny i vek mladeho paru, jestli studuji, nebo pracuji... wink


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#11 2. 6. 2016 18:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Ahoj, potřebuju trochu poradit nebo povzbudit. S přítelkyní jsme spolu 2 roky. Za celou dobu jsme spolu nebyli nikde na dovolené ani na víkend, protože jsme na to neměli peníze. Tento rok jsme na to už o něco lépe, tak jsme si říkali že bysme na tu dovolenou jeli. Sice to nebude velká dovolená, třeba jen na pět dní někde v kempu, ale byl jsem rád, že už to konečně vyjde a ona bude mít radost.
Ale můj otec vymyslel, že si uděláme na týden pánskou jízdu. Táta, já a jeden můj kamarád. S tím, že v polovině dovolené se pánská jízda přeruší, přijede tam moje mamka a bude tam s náma po zbytek dovolené - asi abychom nezvlčeli :-D.
Přítelkyni jsem řekl že klidně může dojet, ale cejtí se blbě - prý "nikdo jinej ji nezval a byly to plány mýho otce a ten tam  s ní (prý) nepočítá".
Tak teď neví jestli má jet nebo ne, neví jestli dostane volno v práci a taky jí pěkně zamrzelo to, že na další dovolenou už peníze nebudou, takže spolu opět nikam nepojedeme. 
Já si uvědomuju, že jsme měli taky plány spolu... ale s našima určitě neutratím/e tolik, jako když pojedeme sami... co byste dělali na mém místě?


Ja bych rekla, ze je tady mozna dost podstatny i vek mladeho paru, jestli studuji, nebo pracuji...
... bydlí sami nebo u rodičů, šetří na byt, splácejí dluhy... rodiče (jedni i druzí) by jim na dovolenou ne/přispěli třeba jako dárek k něčemu... tady chybí informací...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#12 2. 6. 2016 20:21

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

helena napsal(a):

Ahoj, potřebuju trochu poradit nebo povzbudit. S přítelkyní jsme spolu 2 roky. Za celou dobu jsme spolu nebyli nikde na dovolené ani na víkend, protože jsme na to neměli peníze. Tento rok jsme na to už o něco lépe, tak jsme si říkali že bysme na tu dovolenou jeli. Sice to nebude velká dovolená, třeba jen na pět dní někde v kempu, ale byl jsem rád, že už to konečně vyjde a ona bude mít radost.
Ale můj otec vymyslel, že si uděláme na týden pánskou jízdu. Táta, já a jeden můj kamarád. S tím, že v polovině dovolené se pánská jízda přeruší, přijede tam moje mamka a bude tam s náma po zbytek dovolené - asi abychom nezvlčeli :-D.
Přítelkyni jsem řekl že klidně může dojet, ale cejtí se blbě - prý "nikdo jinej ji nezval a byly to plány mýho otce a ten tam  s ní (prý) nepočítá".
Tak teď neví jestli má jet nebo ne, neví jestli dostane volno v práci a taky jí pěkně zamrzelo to, že na další dovolenou už peníze nebudou, takže spolu opět nikam nepojedeme. 
Já si uvědomuju, že jsme měli taky plány spolu... ale s našima určitě neutratím/e tolik, jako když pojedeme sami... co byste dělali na mém místě?


Ja bych rekla, ze je tady mozna dost podstatny i vek mladeho paru, jestli studuji, nebo pracuji...
... bydlí sami nebo u rodičů, šetří na byt, splácejí dluhy... rodiče (jedni i druzí) by jim na dovolenou ne/přispěli třeba jako dárek k něčemu... tady chybí informací...

a hlavně známe příběh jen z jedné strany... kdoví jak by to hošík podal on.

Není tady

 

#13 2. 6. 2016 21:39

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Dorka napsal(a):

Ja bych rekla, ze je tady mozna dost podstatny i vek mladeho paru, jestli studuji, nebo pracuji... wink

Tak rozhodně pracuje minimálně Kristýna, když píše, že neví, jestli dostane volno v práci...

Není tady

 

#14 2. 6. 2016 21:57

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Tak jo.
Pokud to nejsou "naprostí, cerstve studia ukončivší/nebo jen castecne=ona pracuje, on studuje,ev.vydelava vedle studia, a dalsich x variant, podstatnym a stezejnim bych videla TEN VĚK!
Pokud jsou to mladi zamilovani, nebo milujici se 2roky, tak je fakt nejpodstatnejsi a vse vysvetlujici to MLADÍ...
Pokud se v tomhle odhadu nepletu, tak vidim jako vhodne do "rodinnych zalezitosti" se neplest a "obrazne receno" dal si uzivat romanticke "mlaďoučké" lasky...
A samozrejme NEDOTOVAT rodinne akce partnera a sve vydelane penizky pouzit jen pro sebe+jeho...

Upravil(a) Dorka (2. 6. 2016 22:01)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#15 3. 6. 2016 7:19

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Judyna napsal(a):

aprill napsal(a):

Judyna napsal(a):

Můžeš přijet, ale nikdo Tě nezval a otec, který to naplánoval, s Tebou nepočítá?

Co Ti není jasné?
Vem poslední kousek sebevědomí a pryč od něj.

proč by ji měl zvát i otec. stačí pozvání přítele ne?

...s dovětkem, že je to ale otcova akce a on tam s ní nepočítá?
Ani pozvání typu "můžeš klidně dojet" mi nepřijde moc od srdce.

Ale tady Kristyno vidíš, že každý na to může mít jiný názor. My to vidíme s odstupem, možná Ti nᚠpohled na věc trošku pomůže k tomu, aby ses Ty sama rozhodla.

Souhlasím, to "můžeš klidně dojet" mluví za vše.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#16 6. 6. 2016 13:55

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

říct pěkně z plna hrdla a nikoli upejpavě příteli to samé,co si napsala sem a udělᚠvvelmi dobře pro sebe samu,když se od dotyčného začneš pomalu ale jistě odpoutávat a hledat kluka,který bude nejradši jenom s te bou a bude mít oči jen pro tebe. Tohleto nebrat.mad

Není tady

 

#17 6. 6. 2016 13:59

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Dorka napsal(a):

Tak jo.
Pokud to nejsou "naprostí, cerstve studia ukončivší/nebo jen castecne=ona pracuje, on studuje,ev.vydelava vedle studia, a dalsich x variant, podstatnym a stezejnim bych videla TEN VĚK!
Pokud jsou to mladi zamilovani, nebo milujici se 2roky, tak je fakt nejpodstatnejsi a vse vysvetlujici to MLADÍ...
Pokud se v tomhle odhadu nepletu, tak vidim jako vhodne do "rodinnych zalezitosti" se neplest a "obrazne receno" dal si uzivat romanticke "mlaďoučké" lasky...
A samozrejme NEDOTOVAT rodinne akce partnera a sve vydelane penizky pouzit jen pro sebe+jeho...

Tady to není o věku ani o penězích,ale hlavně a především o tom, jak jí má dotyčný v patě.

18 už oběma určitě bylo,takže není co dál řešit. Na mě by takhle nehodil bobek ani můj bud.manžel v 16ti,když jsme spolu už chodili!

Není tady

 

#18 6. 6. 2016 16:29

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Jaku napsal(a):

Dorka napsal(a):

Tak jo.
Pokud to nejsou "naprostí, cerstve studia ukončivší/nebo jen castecne=ona pracuje, on studuje,ev.vydelava vedle studia, a dalsich x variant, podstatnym a stezejnim bych videla TEN VĚK!
Pokud jsou to mladi zamilovani, nebo milujici se 2roky, tak je fakt nejpodstatnejsi a vse vysvetlujici to MLADÍ...
Pokud se v tomhle odhadu nepletu, tak vidim jako vhodne do "rodinnych zalezitosti" se neplest a "obrazne receno" dal si uzivat romanticke "mlaďoučké" lasky...
A samozrejme NEDOTOVAT rodinne akce partnera a sve vydelane penizky pouzit jen pro sebe+jeho...

Tady to není o věku ani o penězích,ale hlavně a především o tom, jak jí má dotyčný v patě.

18 už oběma určitě bylo,takže není co dál řešit. Na mě by takhle nehodil bobek ani můj bud.manžel v 16ti,když jsme spolu už chodili!

na me take ne


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#19 6. 6. 2016 19:05

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

No ja nevim... Ja byla "mlada a blba" uz davno, "chodila jsem" se svym prvnim manzelem uz od patnacti, rodinnych akci a oslav tam bylo habadej, ale nejak se "prosazovat", ze JA jsem ta hlavni, jsem si nedovolila ani po svadbe (ve dvaceti), dokonce ani po narozeni dcery (ve 22ti dvou), a vpodstate v trvani manzelstvi NIKDY...
Dnes toho mozna uz lituju..., a zrejme (zcela urcite!) uz pozde... Komplexne vzato ale NE! Nejsem zadna "superžena", a nikdy bych ji nechtela byt...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#20 7. 6. 2016 23:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

Tak nejde o to, či tam SMIE prís, ale podža mňa o to, že keď chcú by mladí, zamilovaní žudia KONEČNE spolu na dovolenke, tak asi nesnívajú o tom, že tam s nimi bude XY ďalších žudí, väčšinou asi s inými prioritami... roll Mňa by to aspoň teda nenadchlo a dospelý, svojprávny človek, ktorý chodí ešte stále s rodičmi na dovolenku (ak teda na ňu VOBEC IDE), je podža mňa pre partnerský vzah nepoužitežný - ešte nevyrástol z pozície dieaa. kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#21 17. 6. 2016 8:34

Kristynaa
♥------
Registrovaný: 8. 9. 2015
Příspěvky: 19

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

pro upřesnění, pracujeme oba dva, žijeme spolu. Jo, jde fakt o to že po takové době máme někam spolu jet, a přeruší to plány jeho otce, který tam pozve celou rodinku, přítelova kamaráda a mě vynechá. Prostě mě to mrzí. Kdyby byly peníze, tak by mi bylo úplně jedno kdyby jel přítel na dvě dovolené a pak na třetí semnou...ale máme peníze prostě jen na jednu, která měla být semnou a není...

Není tady

 

#22 17. 6. 2016 8:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

máme peníze prostě jen na jednu, která měla být semnou a není
Hned na začátku jsi napsala "Nevím jestli si vůbec uvědomuje, že jsme měli taky plány spolu" - tak si říkám, jestli a co vlastně jsi příteli pověděla. Jestli ví, že tě "to mrzí"... jestli pro něj/pro ně není dostačující říct "že klidně můžu dojet" a nemyslí, že bys měla čekat na extra pozvání od skorotchána.
Mluvili jste o tom spolu nebo se žereš jen sama pro sebe?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#23 17. 6. 2016 9:20

Kristynaa
♥------
Registrovaný: 8. 9. 2015
Příspěvky: 19

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

helena napsal(a):

máme peníze prostě jen na jednu, která měla být semnou a není
Hned na začátku jsi napsala "Nevím jestli si vůbec uvědomuje, že jsme měli taky plány spolu" - tak si říkám, jestli a co vlastně jsi příteli pověděla. Jestli ví, že tě "to mrzí"... jestli pro něj/pro ně není dostačující říct "že klidně můžu dojet" a nemyslí, že bys měla čekat na extra pozvání od skorotchána.
Mluvili jste o tom spolu nebo se žereš jen sama pro sebe?

řekla jsem mu že se mi to moc nelíbí, ne proto že bych ho nechtěla pustit, ale proto že jsme měli v plánu naši malou dovolenou a když teď pojede na tuhle, tak na naši už peníze nebudou. řekl mi at nemám strach že peníze na to budou, ale to mi řekl jen aby mě uklidnil, moc dobře vím jak na tom s penězma jsme...

Není tady

 

#24 17. 6. 2016 9:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

řekl mi at nemám strach že peníze na to budou, ale to mi řekl jen aby mě uklidnil
Třeba ví něco, co ty ne a fakt budou.
Nebylo by lepší počkat, jak se to vystříbří?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#25 17. 6. 2016 9:44

Kristynaa
♥------
Registrovaný: 8. 9. 2015
Příspěvky: 19

Re: Přítel, jeho rodiče, dovolená.

helena napsal(a):

řekl mi at nemám strach že peníze na to budou, ale to mi řekl jen aby mě uklidnil
Třeba ví něco, co ty ne a fakt budou.
Nebylo by lepší počkat, jak se to vystříbří?

nevěřím, minulý rok jsme si tak říkali že peníze aspon na prodloužený víkend budou, dokonce už to bylo naplánované a nakonec nebyli a všechno se zrušilo. To znám tady ty řeči typu to bude v pohodě, peníze se seženou a pojedeme...to už u nás bylo tolikrát sad

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů