Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 5. 2016 18:28

Papaya5683
♥------
Registrovaný: 23. 5. 2016
Příspěvky: 3

Nedokážu důvěřovat

S přítelem se vidím jen jednou do týdne. Během doby, kdy nejsme spolu, napadají mě věci jako třeba že mě podvádí nebo že je se mnou jen kvůli tomu, aby nebyl sám, že miluje někoho jiného apod... Vím, že mě miluje a já miluji jeho! Ale když přijede, hned na něj začnu být protivná, že se mnou nechce být a a klidně jede domů,... Přitom vím, že se mnou chce být. Vždy mě o tom musí utvrzovat a já mu v tu chvíli věřím, ale pak uběhne několik dní a zase tomu přestanu věřit!
V minulosti mě už několik lidí hodně zklamalo a zranilo. Hlavně muži. Nechci mu nevěřit, protože on je jiný, než ti ostatní a nikdy by mi neublížil. Nechci, aby se moje předchozí vztahy odrážely do tohoto. Nezaslouží si to.
Co mám dělat, abych mu mohla věřit?

Není tady

 

#2 23. 5. 2016 19:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nedokážu důvěřovat

kapitulation Skonči ten vzah, je to len trápenie... Ja som mala vzah na diažku, ale takéto "problémy" sme fakt neriešili... Ja som mu bola verná a to bez nejakého vežkého sebazaprenia, on mne neviem, ale pocit som mala dobrý a nerozišli sme sa kvôli nevere. Ale takýto typ vzahu práve vyžaduje istú skúsenos, zrelos a nadhžad - čo ty zjavne nemáš. Netýraj teda seba aj jeho - a nájdi si niekoho,  s kým budete k sebe pevne pripútaní a prikovaní, najlepšie 24 hodín denne. grater dumbom


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 23. 5. 2016 21:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nedokážu důvěřovat

Já si zase myslím, že je dobře, že sis uvědomila, že mᚠproblém. Pokud chceš se sebou něco udělat, běž se poradit s doborníkem. Žárlivost je totiž fakt hrozná.
Myslím, že nepomůže rozchod. Pokud je to v Tobě, budeš žárlit na toho, koho budeš vidět denně, protože co dělá zrovna teď, když je hodinku pryč?

Upravil(a) Judyna (23. 5. 2016 22:41)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4 23. 5. 2016 22:05

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: Nedokážu důvěřovat

Papayo, opravdu zajdi za nějakým psychologem a něco udělej se svým sebevědomím a sebedůvěrou. Protože jinak ho brzy ztratíš, a při tomto způsobu chování i kohokoli dalšího. Tím posíláním ho domů, přestože chceš být s ním, si vlastně si tak možná podvědomě vydupávᚠneustálé jeho ujišování o lásce k tobě.
Mě by to tedy otravovalo a odradilo strašně rychle. Kdyby někdo, za kým s těšením jedu, byl na mě protivný a poslal mě domů, šla bych. Už definitivně. hmm sad

Není tady

 

#5 3. 6. 2016 17:07

Rozmarýna
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2007
Příspěvky: 88

Re: Nedokážu důvěřovat

Bude to práce na delší dobu, ale jistě se Ti vyplatí. Píšu o tom, co Niky a Judyna. Pracovat na sobě na svém sebevědomí.
Rozchodem to nepořešíš. Ta nespokojenost je v Tobě a tak je třeba naučit se mít ráda sebe sama, věřit si.
A s partnerem, pokud je tomu nakloněn si klidně promluv, jak to máš, jak to cítíš, co od něj chceš, třeba Tě víc pochopí smile

Není tady

 

#6 10. 1. 2017 10:52

Klárka206
♥------
Registrovaný: 2. 1. 2017
Příspěvky: 11

Re: Nedokážu důvěřovat

Mám podobný problém, a to nemám vztah na dálku. Vždycky, když chci, aby byl muj partner se mnou, posílám ho pryč, abych se snad mohla trápit nebo co... nevím, můj táta byl docela alkoholik a nespolehlivý... tak si říkám, jestli to nemůže být tím... asi bych měla taky někam zajít

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů