Oznámení

6. listopadu : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

6. listopadu : Potřebuju tip na výlet či akci na odpoledne? Sekce KAM VYRAZIT.

6. listopadu : V naší tvůrčí dílně na vás čeká adventní kalendář.

6. listopadu : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#26 22. 4. 2016 19:52

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Re: ŽIVOT BEZ SEXU ?

Niky123 napsal(a):

Přemýšlím Jano, co poradit....Možná je dobré podívat se na to z druhé strany, jako bys byla ty na jeho místě.

Když si představím sama sebe, coby nemocnou, s potřebou péče a s nemožností sexu, asi bych sama navrhla partnerovi tohle řešení: Mám tě ráda, nechci tě ztratit. Ale nechci, aby ses kvůli mě obětoval, žil jen mou nemocí,bez sexu. Nabízím ti řešení: Moc bych stála zachovat s tebou úzký vztah. Třeba jako přátelé nebo bratr a sestra. Abychom si zůstali blízcí. Ale nechci být tvojí koulí u nohy, nemůžu ti být plnohodnotným partnerkou. Najdi si partnerku, jakou potřebuješ. Ale zůstaň mi blízký, jako kamarád, neopouštěj mě úplně.

Jano, mluvili jste někdy spolu na toto téma? Pochopil on, že strádáš? Vím, že to není lehké, ale pak by ti měl dát v partnerském slova smyslu svobodu.

Jsi-li nešťastná, neprodlužuj své nešťastné období. Promluv s ním o tom. Nabídni mu trvalé přátelství (v tom nejlepším, ale neerotickém slova smyslu). Pokud to on přijme, zůstaňte přátelé a ty si najdi partnera pro lásku, pro život.
Pokud on to nepřijme, je to jeho volba. Pak bych se s ním rozešla. Vím, že člověk má výčitky svědomí, opustit nemocného člověka. Ale já bych měla stejně tak výčitky svědomí, připoutat k sobě (nemocné - hypoteticky) muže, kterému nemůžu dát celou lásku - i s milováním.

Jano, i po přechodu lze žít plnohodnotný partnerský život, se vším všudy. Dokonce to může být mnohem lepší a třeba i intenzivnější, než třeba ve dvaceti. (Vlastní zkušenost.) Byla by škoda, aby ses jen obětovala a byla sama nešťastná. Život máme jenom jeden a tebe možná čeká ještě krásných dvacet, třicet let, prožitých s láskou a  plnohodnotně.
Neměla bys myslet jen na sebe - ale tvůj současný partner taky ne.

priklanela bych se k tomuto reseni ... zustante prateli , ale partnera nebo sex.kamarada si hledej jinde

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#27 22. 4. 2016 19:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Jé, ahoj Grainne, ráda tě "vidím". Máš se dobře?

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#28 22. 4. 2016 20:23

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Judyna napsal(a):

Jé, ahoj Grainne, ráda tě "vidím". Máš se dobře?

Ahojky  storstark... celkem fajn,  .... tady to uz koukam skoro umrelo

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#29 7. 11. 2017 19:25

MadlaJ
Administrátor

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí