Oznámení

20. června : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme opětovně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

20. června : Čistota půl zdraví, aneb jak rychle a efektivně uklidit domácnost.

20. června : Hovězí abeceda : Víte jaké maso je nejlepší na steak?

#1 9. 2. 2016 18:29

domcuska
♥♥♥----

Zelené potraviny

Ahojky, máte zkušenosti s zelenýma potravinama? nebo s přírodní čínskou medicínou? Já shánímj kvalitní doplnky stravy ale nechci žádné drahé pilule bez účinku. Jíte někdo spirulinu nebo žen šen ?

Není tady

#2 9. 2. 2016 18:39

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Re: Zelené potraviny

V sekci recepty se tomuto tématu dost věnuji, jen za poslední cca měsíc je tam o čínské medicíně několik článků, např.

http://www.babinet.cz/clanek-18269-vyzi … iciny.html

Není nutné hned jíst pilule.

Není tady

#3 10. 2. 2016 19:57

domcuska
♥♥♥----

Potřebovala bych spíš rady ohledně zelených potravin. Jsem veganka takže o pestrost a zdravou stravu mám dostatečně postaráno. Chtěla bych vyzkoušet ječmen a chlorelu která hodně čistí tělo a organismus. Známé to pomohlo s kožními problémy. Ale děkuji mnohokrát za rady. Článek vypadá moc pěkně a přehledně smile

Není tady

#4 12. 2. 2016 22:58

Kajjka
♥♥♥----

hurá ! veganka do party !
zelený ječmínek a spirulina je moje závislost
není to ani tak doplněk stravy jako sušená příroda :*

Není tady

#5 14. 2. 2016 18:57

domcuska
♥♥♥----

No právě o tomhle jsem chtěla mluvit, o zelených potravinách jako ječmen , chlorela, spirulina. Jak dlouho jste veganka ? jak dlouho užíváte zelené potraviny ?

Není tady

#6 15. 2. 2016 19:33

Kajjka
♥♥♥----

jsem veganka tři roky a vegetariánka 5 let a myslím si že je to to nejlepší co mě mohlo potkat
zelenky používám asi dva roky, takže taková malá závislost
miluju ječmínek po ránu , je to praktické dát si to do šejkru a můžete pít během dne
jak říkám už bych bez toho nedala ani ránu, krom toho jsem byla naposledy nemocná kdysy dáávno že si to ani nepamatuju, hold to má něco do sebe
Hezký den přeju :*

Není tady

#7 17. 2. 2016 19:45

domcuska
♥♥♥----

A máte někdy své slabé cvhilky kdy hřešíte a stravujete se nevegansky? jen tak mimo téma. Za kolik objednáváte ? mě přijde že je všechno hodně drahé a nevím jak poznat kvalitu a co ve složení má být a nemá. V tomto směru bych potřebovala poradit

Není tady

#8 17. 2. 2016 20:27

gemi
♥♥♥♥♥♥-

domcuska napsal(a):

A máte někdy své slabé cvhilky kdy hřešíte a stravujete se nevegansky? jen tak mimo téma. Za kolik objednáváte ? mě přijde že je všechno hodně drahé a nevím jak poznat kvalitu a co ve složení má být a nemá. V tomto směru bych potřebovala poradit

k čemu ti bude dobré vědět,  za kolik DRUZÍ objednávají ?  va

vždycky je lepší výrobek bez přidaných konzervantů, pojiv,  .... ochucovadel, atd.,  takže je třeba porovnávat složení  u různých výrobců

Upravil(a) gemi (17. 2. 2016 20:51)

Není tady

#9 19. 2. 2016 18:15

domcuska
♥♥♥----

Chtěla jsem vědět kolik dají za balení kvalitního přípravku. Tak se omlouvám, pokud jsem se zeptala na něco co by vás pohoršovalo.

Není tady

#10 21. 2. 2016 9:43

Kajjka
♥♥♥----

možná má gemi pravdu s tím, že každý považuje za kvalitního něco jiného
to co používám juá se nemusí líbit složením tobě
je to těžký no
mrkni kdyžtak na tcm-liwest.cz z tama objednávám já
hezký den holky :*

Není tady

#11 21. 2. 2016 19:04

gemi
♥♥♥♥♥♥-

Kajjka napsal(a):

je to těžký no

Kajjko,

tady ale nejsou v nabídce zelené potraviny - jak chtěla domcuska ... kategorie je sice uvedená, ale  v ní žádný produkt

Není tady

#12 22. 2. 2016 18:30

Kajjka
♥♥♥----

gemi napsal(a):

Kajjka napsal(a):

je to těžký no

Kajjko,

tady ale nejsou v nabídce zelené potraviny - jak chtěla domcuska ... kategorie je sice uvedená, ale  v ní žádný produkt

Gemi, dejte do vyhledávačku slovo Spirulina, to je taky zelená potravina, maj ji tam v různých velikostech balení smile
navíc i jejich Klas je dobrý, je tam namícháno od všeho něco a je tam i zmíněná chlorela
hezký sluníčkový den smile*

Není tady

#13 23. 3. 2016 17:11

domcuska
♥♥♥----

Tak tedy skoro měsíc užívám spirulinu a trochu očišstuii tělo a musím říct že to má něco do sebe. Ted jsem si pořídila odbornou literaturu a trochu to studuji. Díky za radu smile

Není tady

#14 23. 3. 2016 17:37

Niky123
♥♥♥♥♥--

domcuska napsal(a):

Potřebovala bych spíš rady ohledně zelených potravin. Jsem veganka takže o pestrost a zdravou stravu mám dostatečně postaráno. Chtěla bych vyzkoušet ječmen a chlorelu která hodně čistí tělo a organismus. Známé to pomohlo s kožními problémy. Ale děkuji mnohokrát za rady. Článek vypadá moc pěkně a přehledně smile

Tak vytučněná věta podle mě popírá sama sebe. Nic proti veganům, ať si každý dělá se svým tělem, co chce. Ale mám blízko mě vyznavačku raw stravy. Docela příjemně zhubla a tvrdila, jak je jí celkově příjemně. Jenže pak se dostavil jojo efekt a je zas jak bečka. A má zdravotní problémy.

A můj synovec byl asi od 16 do 22 vegetarián. Jenže pak potkal holku -horolezkyni. A zjistil, že nemá sílu, že se na skále neudrží. A tak začal zase maso jíst a horolezí mu to od té doby dobře.
A já mám ještě takové tušení: A to, že selhával, jako mužský.
Teď už zas pár let normálně maso jí. smile

Podle mě - jakýkoli extrém je špatně. Veganství, zrovna tak různé striktní diety, nebo naopak ta klasická česká masitá strava - špekáčky, salámy, bůček.

Není tady

#15 24. 3. 2016 21:47

Kajjka
♥♥♥----

Ráda bych dodala že vegan není dieta ale životní styl, je to odmítání živočišných produktů z etických důvodů ne proto aby člověk zhubnul. Tedy tak to mám já
Navíc po třech vegan letech mám krevní testy lepší než normální masožrout.
Pokud tělo zásobíte rostlinnýma bílkovinama tak není problém, jen si musíte dát pozor na to, jak dodržujete aby vaše tělo mělo všechno smile
Nemyslím si, že to že se neudržel a neměl sílu bylo z toho že nejedl maso, je to fyzické kondici.
Co názor, to člověk
Hezký den smile

Není tady

#16 24. 3. 2016 22:02

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

AndreaP. napsal(a):

V sekci recepty se tomuto tématu dost věnuji, jen za poslední cca měsíc je tam o čínské medicíně několik článků, např.

http://www.babinet.cz/clanek-18269-vyzi … iciny.html

Není nutné hned jíst pilule.

Tady nikoho čínská medicína nezajímá, tohle vlákno má sloužit jenom k debilní reklamě právě na ty zbytečné pilule a bobule všeho druhu. dumbom
Jen další rozdvojená chudinka, která si přivydělává pruzením (nebo snad pruděním? va )

Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

#17 25. 2. 2018 0:22

Lena01
♥♥♥♥♥--

Jsem tady správně? Diskuse o zelených potravinách? Takže jaká je vaše zkušenost? Pomáhají???

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí