Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 9. 2015 12:26

jezinka88
♥------
Registrovaný: 19. 9. 2015
Příspěvky: 1

Může z toho být vztah?

Ahoj všichni,
měla bych takový dotázek. Seznámila jsem se s mužem, psali jsme si a všechno bylo fajn. Začali jsme se i scházet a došlo i na sex. Ale pak jsem se dověděla, že to je všechno na co mě chce. Ptala jsem se ho na to a řekl mi, že ode mě nečeká nic vážného, že si podle něj nerozumíme. Tak se ptám jestli je možné aby třeba se do mě zamiloval postupem času? Když s ním budu udržovat intimní vztah? Jedna známá kartářka mi řekla že když budu trpělivá a dám mu čas a podaří se mi ho okouzlit tak z toho bude vztah, ale já si tím nejsem jistá.. Přestala jsem mu psát a všelijak ho kontaktovat a dvakrát se už ozval sám.. Tak nevím co si myslet, myslela bych si že když mě chce jenom do postele tak mi napíše jenom když to bude chtít.

Co si o tom myslíte vy? Může se do mě zamilovat postupem času nebo se jenom já snažím sebe uklidnit že z toho něco bude?

Díky za názory předem

Není tady

 

#2 19. 9. 2015 12:39

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Může z toho být vztah?

No tak TO TREBA JENOM CHCE... Te do postele...

Zas jedna naivka, chjo.. sad


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#3 19. 9. 2015 13:18

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Může z toho být vztah?

jezinka88 napsal(a):

Tak se ptám jestli je možné aby třeba se do mě zamiloval postupem času? Když s ním budu udržovat intimní vztah?

Možné to je ve smyslu, že možné je všechno - ale je to velmi, velmi nejistý podnik, do kterého vrazíš strašnou spoustu energie a výsledek bůhvíjestli.
Fascinuje mě, že i dnešní holčata dokážou věřit, že k mužovu srdci vede cesta přes postel yikes myslela jsem, že tahle pitomina zhynula před lety.
Nevede - je to hoax, který šíří chlapi, to si uvědom - za jakým účelem, to je snad jasný.
A čím déle o něj budeš usilovat a on ti bude "tajemně unikat", tím déle bude situace přesně po jeho.
Je to úplně obráceně......napřed srdce, až pak postel smile
Jinak se k tomu srdci dostaneš jen zázrakem - na tobě je, jestli chceš doufat v ten zázrak a vyplejtvat na to hory energie smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#4 19. 9. 2015 13:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Může z toho být vztah?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5 19. 9. 2015 13:59

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Může z toho být vztah?

va co to má být?? Jezinka bezinka, jo? Jen dva prstíčky strčila? lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#6 19. 9. 2015 15:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Může z toho být vztah?

lupina montana napsal(a):

jezinka88 napsal(a):

Tak se ptám jestli je možné aby třeba se do mě zamiloval postupem času? Když s ním budu udržovat intimní vztah?

Možné to je ve smyslu, že možné je všechno - ale je to velmi, velmi nejistý podnik, do kterého vrazíš strašnou spoustu energie a výsledek bůhvíjestli.
Fascinuje mě, že i dnešní holčata dokážou věřit, že k mužovu srdci vede cesta přes postel yikes myslela jsem, že tahle pitomina zhynula před lety.
Nevede - je to hoax, který šíří chlapi, to si uvědom - za jakým účelem, to je snad jasný.
A čím déle o něj budeš usilovat a on ti bude "tajemně unikat", tím déle bude situace přesně po jeho.
Je to úplně obráceně......napřed srdce, až pak postel smile
Jinak se k tomu srdci dostaneš jen zázrakem - na tobě je, jestli chceš doufat v ten zázrak a vyplejtvat na to hory energie smile

Ja som ten zázrak teda zažila, musím napísa - ale boli dobré podmienky a otvorené (aj keď ešte nezamilované) srdce na oboch stranách. Na druhej strane - spolieha sa na to určite nedá, ale to sa v milostnom vzahu nedá na nič. Ani po 30, 40, 50 nič nie je "isté". Ide o to, akú mieru rizika si ochotná podstúpi.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7 19. 9. 2015 15:41

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Může z toho být vztah?

No, novicky 100%, vsetko skusia vo viere, ze sa zadari... Potom plac, zlost, bludenie a zufalstvo...
A nove verenie priblblym kecom supermanov bwz sebadovery a aebaucty....
Verklik sa tomu hovori?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#8 19. 9. 2015 18:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Může z toho být vztah?

Verklík je to, až keď sa nechᚠaha na desiatej varenej špagete lol Prvé tri by som ešte odpustila a kvalifikovala, ako zber skúseností....ak jej pravda tie tri nevydržia do pädesiatky cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů