Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 8. 2015 16:58

Erenee
♥------
Registrovaný: 31. 8. 2015
Příspěvky: 5

VŠP aneb výška na poslední chvíli

Ahojte, asi si budu podávat přihlášku na Vysokou školu podnikání v Brně. Přemýšlel jste nad tím někdo? Nebo tam dokonce studujete? smile
Podle toho, co píšou na webu, to vypadá docela dost slibně. Taková ta škola, která nění o biflování, ale o praxi. Co si o VŠP myslíte?

Není tady

 

#2 2. 9. 2015 18:28

Dr.Osta
♥------
Registrovaný: 2. 9. 2015
Příspěvky: 2

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

Co to je za školu? Googlil jsem to a žádnou vysokou školu podnikatelskou v Brně nenašel. Docela mě to zajímá. Děkuju

Není tady

 

#3 3. 9. 2015 18:27

Erenee
♥------
Registrovaný: 31. 8. 2015
Příspěvky: 5

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

Našla jsem to tady http://www.vspbrno.cz/ Už jsem si i poslala přihlášku. Můžeš se přihlásit do konce měsíce smile

Není tady

 

#4 4. 9. 2015 12:08

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

Já chodila rok a půl sem http://www.vsp.cz/, je to ta samá škola ale v Ostravě. Za 3 semestry jsem udělala Bc. Jde o to jen nabiflovat se nazpamě veškeré poučky, grafy a můžeš jít ke státnicím.
Ty 3 semestry proto, protože jsem již měla titul DiS - taky to byla jediná škola v okolí, jste mohli mít Bc za jeden rok.

Není tady

 

#5 6. 9. 2015 22:28

Erenee
♥------
Registrovaný: 31. 8. 2015
Příspěvky: 5

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

karfice jak je to třeba s kvalitou výuky? Ve statistikách ze Samizdatu (https://samizdat.cz/data/absolventi-na- … lanek.html) vychází zaměstnatelnost jejich absolventů docela dobře. smile

Není tady

 

#6 7. 9. 2015 9:04

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

Erenee napsal(a):

karfice jak je to třeba s kvalitou výuky? Ve statistikách ze Samizdatu (https://samizdat.cz/data/absolventi-na- … lanek.html) vychází zaměstnatelnost jejich absolventů docela dobře. smile

Ale prdlajs, pokud nemᚠznámosti, dělᚠza 16-17 hrubého jako já, tady na Ostravsku práce není, mám tady své závazky, takže zaměstnanost sice super ale výdělek mizerný.
Navíc kvalita? Jakože 6 hodin účetnictví a umíš vše a jsi perfektní účetní! To vůbec. Pak matematika a statistika - vše o terii, v praxi nepoužitelné, pak teorie o tom, jak podnikat ale praxe vůbec žádná. TAkže za 3 semestry 60 tisíc v lufutu. Více bych na tu školu nešla, zbytečně vyhozené prachy.

Není tady

 

#7 7. 9. 2015 14:53

parkys
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 4

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

karfice napsal(a):

Erenee napsal(a):

karfice jak je to třeba s kvalitou výuky? Ve statistikách ze Samizdatu (https://samizdat.cz/data/absolventi-na- … lanek.html) vychází zaměstnatelnost jejich absolventů docela dobře. smile

Ale prdlajs, pokud nemᚠznámosti, dělᚠza 16-17 hrubého jako já, tady na Ostravsku práce není, mám tady své závazky, takže zaměstnanost sice super ale výdělek mizerný.
Navíc kvalita? Jakože 6 hodin účetnictví a umíš vše a jsi perfektní účetní! To vůbec. Pak matematika a statistika - vše o terii, v praxi nepoužitelné, pak teorie o tom, jak podnikat ale praxe vůbec žádná. TAkže za 3 semestry 60 tisíc v lufutu. Více bych na tu školu nešla, zbytečně vyhozené prachy.

zaregistroval jsem se jen kvůli tomu, abych mohl odpovědět na tvůj zmatenej komentář. teď pomiňme, že jsme dost pravděpodobně byli spolužáci. KAŽDOU školu můžeš studovat tak, aby to byly vyhozený peníze a ztracenej čas. říkáš, že nemᚠznámosti. já je třeba mám a z 80% jsou to lidi, který jsem potkal přes školu.

TL/DR to, že nemᚠkariéru podle snů neznamená, že za to může škola

Není tady

 

#8 8. 9. 2015 11:33

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

parkys napsal(a):

karfice napsal(a):

Erenee napsal(a):

karfice jak je to třeba s kvalitou výuky? Ve statistikách ze Samizdatu (https://samizdat.cz/data/absolventi-na- … lanek.html) vychází zaměstnatelnost jejich absolventů docela dobře. smile

Ale prdlajs, pokud nemᚠznámosti, dělᚠza 16-17 hrubého jako já, tady na Ostravsku práce není, mám tady své závazky, takže zaměstnanost sice super ale výdělek mizerný.
Navíc kvalita? Jakože 6 hodin účetnictví a umíš vše a jsi perfektní účetní! To vůbec. Pak matematika a statistika - vše o terii, v praxi nepoužitelné, pak teorie o tom, jak podnikat ale praxe vůbec žádná. TAkže za 3 semestry 60 tisíc v lufutu. Více bych na tu školu nešla, zbytečně vyhozené prachy.

zaregistroval jsem se jen kvůli tomu, abych mohl odpovědět na tvůj zmatenej komentář. teď pomiňme, že jsme dost pravděpodobně byli spolužáci. KAŽDOU školu můžeš studovat tak, aby to byly vyhozený peníze a ztracenej čas. říkáš, že nemᚠznámosti. já je třeba mám a z 80% jsou to lidi, který jsem potkal přes školu.

TL/DR to, že nemᚠkariéru podle snů neznamená, že za to může škola

No jo, tak se s tím škola nemá chlubit na různých billboardech, když není schopna zajistit ani práci ani pracovní místo. Jsou to jen snůšky blábolů, aby jsi jím tam za 3 roky nechal 100tisíc na školném ale z toho pak prd. V Karviné či Orlové člověk asi najde těžko práci, kde je nástupák od 30 tisíc a více čistého.

Není tady

 

#9 8. 9. 2015 12:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

tak se s tím škola nemá chlubit na různých billboardech
Ta škola skutečně konkrétně uvádí, že je svým absolventům "schopna zajistit práci a pracovní místo"?
Navíc takovou, "kde je nástupák od 30 tisíc a více čistého"?

Upravil(a) helena (8. 9. 2015 12:03)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#10 8. 9. 2015 12:23

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

helena napsal(a):

tak se s tím škola nemá chlubit na různých billboardech
Ta škola skutečně konkrétně uvádí, že je svým absolventům "schopna zajistit práci a pracovní místo"?
Navíc takovou, "kde je nástupák od 30 tisíc a více čistého"?

Uvádí v omyl, že její absolventi získají skvělé pracovní místo a jsou úspěšní na trhu práce. Stačí jet po Plzeňské, mají tam hned 2 billboardy.

Není tady

 

#11 8. 9. 2015 12:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

Uvádí v omyl, že její absolventi získají skvělé pracovní místo a jsou úspěšní na trhu práce.
Všichni "její absolventi"?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#12 8. 9. 2015 12:33

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

helena napsal(a):

Uvádí v omyl, že její absolventi získají skvělé pracovní místo a jsou úspěšní na trhu práce.
Všichni "její absolventi"?

Přepokládám, že ano, když se jedná o absolventy - nemají psáno absolventy Bc či Ing.programu.

Není tady

 

#13 8. 9. 2015 13:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

Přepokládám, že ano
Mno..., to že ty "přepokládáš" ještě neznamená, že škola "Uvádí v omyl"...
nemají psáno absolventy Bc či Ing.programu
Nemyslela jsem tohle rozlišení. Jo, kdyby psali "každý nᚠabsolvent", bylo by to něco jinýho.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 8. 9. 2015 16:13

parkys
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 4

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

karfice napsal(a):

parkys napsal(a):

karfice napsal(a):


Ale prdlajs, pokud nemᚠznámosti, dělᚠza 16-17 hrubého jako já, tady na Ostravsku práce není, mám tady své závazky, takže zaměstnanost sice super ale výdělek mizerný.
Navíc kvalita? Jakože 6 hodin účetnictví a umíš vše a jsi perfektní účetní! To vůbec. Pak matematika a statistika - vše o terii, v praxi nepoužitelné, pak teorie o tom, jak podnikat ale praxe vůbec žádná. TAkže za 3 semestry 60 tisíc v lufutu. Více bych na tu školu nešla, zbytečně vyhozené prachy.

zaregistroval jsem se jen kvůli tomu, abych mohl odpovědět na tvůj zmatenej komentář. teď pomiňme, že jsme dost pravděpodobně byli spolužáci. KAŽDOU školu můžeš studovat tak, aby to byly vyhozený peníze a ztracenej čas. říkáš, že nemᚠznámosti. já je třeba mám a z 80% jsou to lidi, který jsem potkal přes školu.

TL/DR to, že nemᚠkariéru podle snů neznamená, že za to může škola

No jo, tak se s tím škola nemá chlubit na různých billboardech, když není schopna zajistit ani práci ani pracovní místo. Jsou to jen snůšky blábolů, aby jsi jím tam za 3 roky nechal 100tisíc na školném ale z toho pak prd. V Karviné či Orlové člověk asi najde těžko práci, kde je nástupák od 30 tisíc a více čistého.

jednoznačně tu mluvíme o Brnu, ne Karviné (i tak, kdo v dnešní době může čekat, že bude pracovat tam, kde vystudoval? /Studovat tam, kde se narodil?). navíc to posuzuješ jen ze své zkušenosti. třeba jsi jedna z mála. já mám jiné zkušenosti. je mi líto, že ti studium nedopadlo podle očekávání, ale je opravdu fér to všechno házet na školu? opravdu každý čeká, že škola je jejich druhá máma?

Není tady

 

#15 8. 9. 2015 18:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

opravdu každý čeká, že škola je jejich druhá máma?
Každej ne... jen tací, kteří považujíce reklamní slogan za slib, překládají "alma mater" též doslovně http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 9. 9. 2015 18:55

Erenee
♥------
Registrovaný: 31. 8. 2015
Příspěvky: 5

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

Trochu jste mě rozhodili. Každopádně přihlášku už mám podanou a rozhodnutá jsem. Navíc to, co říká Parkys mi připadne rozumný. Záleží asi na mně, jestli to studium k něčemu bude. Furt věřím, že to je dobrá škola smile

Není tady

 

#17 14. 9. 2015 17:33

parkys
♥------
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 4

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

Erenee napsal(a):

Trochu jste mě rozhodili. Každopádně přihlášku už mám podanou a rozhodnutá jsem. Navíc to, co říká Parkys mi připadne rozumný. Záleží asi na mně, jestli to studium k něčemu bude. Furt věřím, že to je dobrá škola smile

škola je to dobrá, ale i tu můžeš "špatně" vystudovat jak vidíš. kdybys chtěla s čímkoliv pomoct, tak mi napiš soukromou zprávu smile

Není tady

 

#18 24. 9. 2015 17:53

Dr.Osta
♥------
Registrovaný: 2. 9. 2015
Příspěvky: 2

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

Erenee jak jsi se rozhodla? Podala sis tu přihlášku? Já přemýšlím, že bych na to na poslední chvíli šel, teda mám čas do 30. ale furt nevím. Možná taky půjdu rovnou na pracák sad

Není tady

 

#19 26. 9. 2015 16:12

Erenee
♥------
Registrovaný: 31. 8. 2015
Příspěvky: 5

Re: VŠP aneb výška na poslední chvíli

Dr.Osta napsal(a):

Erenee jak jsi se rozhodla? Podala sis tu přihlášku? Já přemýšlím, že bych na to na poslední chvíli šel, teda mám čas do 30. ale furt nevím. Možná taky půjdu rovnou na pracák sad

Já si už zažádala. Pokud mᚠmožnost, tak to udělej taky. Nesrovnatelně lepší, než jít na pracák, hm? smile Kdyžtak mi napiš zprávu, můžeme se potkat ještě než začne škola storstark

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů