Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 6. 2. 2016 16:05

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: těhotná ve 41

Gratuluji a držím palce! A na Majku nedej - jak jsem ti už řekla, brácha se švagrovou to už mají skoro za sebou (neteři je 17) a zvládli to v klidu a pořád jsou ještě při síle storstark
A to je těch nejbližších 20ti let taky kapku obávali - jak jsem psala smile
A liščátka jsou brzy samostatná winklol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#27 6. 2. 2016 17:23

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: těhotná ve 41

Eva. napsal(a):

Nezávidím, bude to náročné.

Opravdu? Všichni jsme si tady mysleli že to bude procházka Růžovou zahradou! Ty jsi ale opravdu nechutná, a už mᚠnick Makafa nebo jiný... uvnitř jsi pořád tak škaredá.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#28 6. 2. 2016 17:24

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: těhotná ve 41

liskaryska napsal(a):

Tak se po čase ozývám, abych napsala, že už to máme "za pár," miminko by se mělo narodit začátkem března, podle testů je všechno v pořádku a já se cítím sice jako koule, ale jako moc spokojená koule.  Děkuju za podporu těm, co nám ji vyjádřily a držte nám palce do finále. Všem krásný večer.

Hodně zdraví a štěstí a díky za zprávu, určitě se ještě ozvi!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#29 6. 2. 2016 18:13

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: těhotná ve 41

Bety napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nezávidím, bude to náročné.

Opravdu? Všichni jsme si tady mysleli že to bude procházka Růžovou zahradou! Ty jsi ale opravdu nechutná, a už mᚠnick Makafa nebo jiný... uvnitř jsi pořád tak škaredá.

No to zrovna ne, ze  'prochazka', ale Majka to vsecko umi docela dobre zkazit, stejne, jako Hel, nebo podobni “psi cumaci“ tady v Babi...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#30 6. 2. 2016 18:17

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: těhotná ve 41

Dorka napsal(a):

No to zrovna ne, ze  'prochazka', ale Majka to vsecko umi docela dobre zkazit, stejne, jako Hel, nebo podobni “psi cumaci“ tady v Babi...

to byla samozřejmě ironie s tou procházkou Růžovou zahradou


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#31 6. 2. 2016 18:22

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: těhotná ve 41

Jo. Ode mne taky...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#32 6. 2. 2016 19:17

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: těhotná ve 41

Dorka napsal(a):

Bety napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nezávidím, bude to náročné.

Opravdu? Všichni jsme si tady mysleli že to bude procházka Růžovou zahradou! Ty jsi ale opravdu nechutná, a už mᚠnick Makafa nebo jiný... uvnitř jsi pořád tak škaredá.

No to zrovna ne, ze  'prochazka', ale Majka to vsecko umi docela dobre zkazit, stejne, jako Hel, nebo podobni “psi cumaci“ tady v Babi...

Dorotko,
přečti si přísp. č. 21 ....  vidíš tam něco  "kazícího "  ?  va

smile

Není tady

 

#33 6. 2. 2016 19:26

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: těhotná ve 41

Liško ryško,
držím palce, a zvládneš (-te) vše ve zdraví ! Hodně sil, pohodu a radost ... smile  dudlik

Není tady

 

#34 6. 2. 2016 19:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: těhotná ve 41

Bety napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nezávidím, bude to náročné.

Opravdu? Všichni jsme si tady mysleli že to bude procházka Růžovou zahradou! Ty jsi ale opravdu nechutná, a už mᚠnick Makafa nebo jiný... uvnitř jsi pořád tak škaredá.

A tak to bych se Majky zase zastala; tohle mně nepřišlo, že by chtěla mentorovat, nebo to zhnusit - jen, že jí to přijde komplikovaný a složitý.
Já jí na to kontrovala, že to není tak hrozný - mám to před očima 17 let.
To bylo všechno smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#35 6. 2. 2016 21:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: těhotná ve 41

A vůbec ženský - roďte, děti jsou třeba.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#36 15. 2. 2016 22:20

liskaryska
♥------
Registrovaný: 20. 7. 2015
Příspěvky: 6

Re: těhotná ve 41

Koukám, jaký se tu rozjel mazec kvůli jednomu těhotenství po čtyřicítce. :-)
Na škarohlíd(k)y nedáme, mám báječného muže a na miminko se už všichni těšíme, akorát se nám nechce ukázat, zda je to kluk nebo holčička. Ale to je přece jedno.
Přeju všem hodně radosti a štěstí a těm, co mě nestrašíte, jak budu "nemožně stará máma," ještě jednou ze srdce děkuju.

Není tady

 

#37 15. 2. 2016 22:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: těhotná ve 41

Tak to se těšíme s Tebou, tipuju kluka jako buka. A vůbec - porodem "omládneš" a do přechodu stihneš ještě jedno :-).
To je samozřejmě nadsázka. Ale kdo ví?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#38 16. 2. 2016 22:21

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: těhotná ve 41

liskaryska napsal(a):

Koukám, jaký se tu rozjel mazec kvůli jednomu těhotenství po čtyřicítce. :-)
Na škarohlíd(k)y nedáme, mám báječného muže a na miminko se už všichni těšíme, akorát se nám nechce ukázat, zda je to kluk nebo holčička. Ale to je přece jedno.
Přeju všem hodně radosti a štěstí a těm, co mě nestrašíte, jak budu "nemožně stará máma," ještě jednou ze srdce děkuju.

Moc gratuluju a užijte si to!
Jsem sice o kousek mladší, ale o užívání si těhotenství a mimin navzdory okolí něco vím. Zdá se, že pokud jsi moc mladá, moc stará, mᚠdětí moc málo (jedno) nebo naopak moc (víc než dvě), vždycky se najdou lidé, kteří ti to s radostí předhodí a přiloží nějakou děsivou předpověď budoucnosti. Je to jejich věc, ústa mluví, čím srdce přetéká.

Pokud jste vy v pohodě, bude v pohodě i miminko a troufám si předpovědět, že vám přinese do života hodně radosti. Držím palce do finiše a zase se ozvi, jak to zvládáte smile


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#39 17. 2. 2016 7:27

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: těhotná ve 41

Když je člověk se svou situací vyrovnaný, nemá potřebu ptát se na názory jiných. Protože ví, co chce a jde si za tím. Na názory jiných se obvykle ptá ten, kdo to v sobě ještě nemá srovnané, není si jistý.
A pokud někdo cítí potřebu říct bez ptaní svůj nevyžádaný názor, tento se člověka, vyrovnaného se svou situací, nijak nedotkne, a by byl jakýkoliv.

Upravil(a) Eva. (17. 2. 2016 7:28)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#40 17. 2. 2016 7:40

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: těhotná ve 41

Ve veřejné diskusi je každý názor, každý příspěvek "vyžádaný".

Ano, člověk se nejvíc ptá na názory jiných, když je na nějaké životní křižovatce. To je přirozené a podle mě normální a k dobru věci. I když pochopitelně  nejčastěji reaguje každý na to, co ho něčím zaujalo, případně co v něm i něco rozeznělo..

Ale zpět k tématu: liškoryško, určitě dej zprávu, až se to malé narodí. Těším se. dudlik pussa
A jen poznámka - má příbuzná měla neplánovaně třetí dítě ve 42, starší sourozenci byli tehdy 18 a 16tiletí. To "mrně" je dnes 13tileté, všemi milované, dotyčné mámě to dalo nový a krásný smysl života a všichni se shodneme na tom, že to bylo to nejlepší a nejradostnější, co mohlo naši rodinu potkat. Čímž samozřejmě nechci říst, že tato zkušenost je univerzální. Ale je ze života - našeho.

Není tady

 

#41 17. 2. 2016 7:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: těhotná ve 41

Na škarohlíd(k)y nedáme
Liško zrzavá, nenech se na*rat http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
a těš se
http://www.e-myslivost.cz/images/produkty/1/2318/stredni_nahled/tricko-bodycko-pro-velmi-maleho-myslivce-liska-s-liscaty.jpg

PS - to není předpověď... jen jinou barvu ne a ne najít http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#42 17. 2. 2016 8:34

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: těhotná ve 41

To je hezkyyy! Vsecko...
Drzte se... wink


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#43 17. 2. 2016 8:53

Rosieta
Zablokovaný
Registrovaný: 25. 12. 2015
Příspěvky: 120

Re: těhotná ve 41

Já si taky myslím, že člověk , kerej je s tou situací spokojenej se prostě vůbec neptá, užívá si to, je si jistej  .
Spousta lidí na netu potřebuje potvrzení od druhých, že dělá dobře .... big_smile

Já osobně bych po 40 dítě nechtěla , už v 31 to byl problém při porodu, všechno víc bolelo , byla jsem unavenější .......
Takže za mě dítě po 40 nikdy i s dalších důvodů, který nechci psát.
I když samozřejmě potrat tím nemyslím.

Není tady

 

#44 17. 2. 2016 9:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: těhotná ve 41

Liška, myslím, nepotřebovala "schválit pavlačí", že ne/dělá dobře... na mimi se všichni těšili a těší...
V létě se pouze optala "Je mezi vámi někdo, kdo měl miminko taky takhle už skoro na sklonku reprodukčního období? :-) Děkuju za zkušenosti, názory atd.", což je celkem pochopitelný, stejně jako to, že "současně mám strach, jaké to bude, když už jsem na mimi "stará"... Z toho mám strach, aby bylo všechno v pořádku, aby mi za pár týdnů lékař nesdělil, že je miminko postižené atd."
Takovýhle obavy mají nakonec i mladý holky...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#45 17. 2. 2016 9:46

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: těhotná ve 41

Mě v liščině psaní praštilo do oka to "stará" a nedávno "nemožně stará matka", i když to má liška v uvozovkách. Ale evidentně si ten věk sama pro sebe řeší a není s tím tak úplně srovnaná. Nikdo tady nepsal, že bude nemožně stará matka s uvozovkami ani bez a ona se tak přesto "nazvala". Zřejmě v ní přece jenom nějaký červíček vrtá.
Jak jsem psala úplně na začátku, když už se stalo, že je těhotná, zase tak vysoký věk to není a těhotenství i proběhlo nejspíš v pohodě, já bych to na jejím místě určitě neřešila jinak, než že bych děátko na světě přivítala, když už se prostě to těhotenství přihodilo. Bude to v jistých věcech náročnější, než když by byla mladší, ale zvládne to.
Liško, přeji hlavně hodně zdraví.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#46 17. 2. 2016 11:04

liskaryska
♥------
Registrovaný: 20. 7. 2015
Příspěvky: 6

Re: těhotná ve 41

Tak už to, kočky, neřešte. Nikdy jsem nechtěla mít jen jedináčka a prostě jsem neměla takové štěstí na partnera, abych ve dvaceti potkala toho pravého a vydržela s ním šastně až do smrti. Prostě život to někdy zařídí jinak. Jsem vděčná za svého současného muže a je mi líto, že jsme se nepotkali dřív, protože bychom to miminko měli jako mladší a déle bychom si užili našeho dítěte a ono nás, to je asi jediné, co mě trápí, ale nikde není psáno, že se ve zdraví nedožijeme třeba devadesátky (geny by na to v obou rodinách byly.  :-))
Já si stará nepřijdu, okolí mi hádá o 10 míň, ale jasně, není to jen o vzhledu a čas nezastavíš.
Těhotenství neproběhlo nijak líp ani hůř, než to před 11 lety, komplikace se žádné nevyskytly, takže to tak, doufáme, bude až do konce.  A ještě takovou poznámku, za celé své těhotenství, jsem se nesetkala ze strany zdravotníků s názorem nebo pochybnostmi vzhledem k věku, nikdo nenaznačil možnost jít na přerušení, jen se samozřejmě hlídala genetika. Můj gynekolog mi pogratuloval a řekl, že věk v občance je jedna věc a ten biologcký věc druhá a že opravdu působím mladší vizuálně a evidentně i fyziologicky. Takže tak.
Za tři týdny máme termín, tak se pak ozvu, koho si to poneseme domů, protože to máme jako překvapení.
Krásný den a buďte na sebe hodné. :-)

Není tady

 

#47 30. 3. 2016 14:01

liskaryska
♥------
Registrovaný: 20. 7. 2015
Příspěvky: 6

Re: těhotná ve 41

Tak se nám 20.března narodil přirozenou cestou krásný zdravý chlapeček s porodní váhou 4315 g, porod byl v absolutní pohodě a trval od začátku mírných kontrakcí až do konce 2,5 hodiny. Tím chci jen říct, že se v našem případě  nepotvrdilo, že starší ženy častěji rodí děti nedonošené a porod bývá komplikovanější, stejně jako hojení poporodních zranění. Je to naše sluníčko a neměnila bych. Děkuju všem za podporu a přeju vám krásné a hodné lidi kolem (nejen děti smile )

Není tady

 

#48 30. 3. 2016 14:41

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: těhotná ve 41

Velká gratulace!
Držte se. ♥♥♥♥


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#49 30. 3. 2016 17:38

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: těhotná ve 41

liskaryska napsal(a):

Tak se nám 20.března narodil přirozenou cestou krásný zdravý chlapeček s porodní váhou 4315 g, porod byl v absolutní pohodě a trval od začátku mírných kontrakcí až do konce 2,5 hodiny. Tím chci jen říct, že se v našem případě  nepotvrdilo, že starší ženy častěji rodí děti nedonošené a porod bývá komplikovanější, stejně jako hojení poporodních zranění. Je to naše sluníčko a neměnila bych. Děkuju všem za podporu a přeju vám krásné a hodné lidi kolem (nejen děti smile )

Mám z vás velikánskou radost a GRATULUJI!!!!! tummenupp dudlik hjarta
A vám mrňousek dělá jen samou radost! (Tedy - vlastně to při porodní váze 4315g není mrňousek, ale fakt KLUK JAK BUK. smile

Není tady

 

#50 30. 3. 2016 18:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: těhotná ve 41

Gratuluju ke čtyřem a půl kilu štěstí.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12049.gif

A ještě jsem si všimla, že přišlo nedělňátko a na první jarní den big_smile

Upravil(a) helena (31. 3. 2016 6:22)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů