Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 6. 2015 13:35

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

janicka94 napsal(a):

flink napsal(a):

janicka94 napsal(a):


No vidíš a přitom je zajímavé že tyhle produkty jsou a budou nejprodávanější, protože jako co. Můžeme si snad dneska někdo dovolit trenéra za 300 na hod? Já teda ne. Můžeme si dovolit sestavit jídelníček za 1000 Kč od nějakýho odborníka? Já teda taky ne. No a co potom, pak ti nezbyde nic jiného než sáhnout po jakýchkoliv přípravcích, po kterých se cítíš líp (a už to mᚠjen v hlavě nebo to tak opravdu je).
A lidi kolikrát s vysokým IQ zase nejsou schopni žít normální život, to teda fakt dík nechci.
Tak žvýkám žvýkačky co mi pomůžou zahnat moje chutě na sladké a tak celkově a jsem spokojená, tak proč bych to nemohla užívat. Mému zdraví to neuškodí. Obsahují i Xylitol což je jak jsem četla proti zubnímu kameni a tak. Nic špatnýho

Jenže nějakou gumou v ústech neřešíš podstatu věci, jen zmírňuješ její dopad

Neřeším? Tak proč jsem teda shodila za 14 dní 1,5 kg tím že žvýkám žvýkačky??? Vždyt jsi to nezkusil

Tímhle tempem se prožvýkᚠdo zápo*ných hodnot do konce roku...ale možná taky jen ztrácíš vodu přechodem organismu do úpo*ného režimu - povíme si na konci prázdnin, kolik jsi zredukovala a jestli to šlo z tuků nebo ze svalů, ano?

Není tady

 

#27 16. 6. 2015 13:37

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

Emre napsal(a):

janicka94 napsal(a):

flink napsal(a):

Jenže nějakou gumou v ústech neřešíš podstatu věci, jen zmírňuješ její dopad

Neřeším? Tak proč jsem teda shodila za 14 dní 1,5 kg tím že žvýkám žvýkačky??? Vždyt jsi to nezkusil

Nezapomeňte na základní spalování, už nevím jak přesně se nazývá, ale počítá se do něj i činnost mozku, která jen tak náhodou, tvoří podstatnou část spalování, jinak řečeno -> nažhav mozek coffeinem(kterej ty žvejky taky obsahujou) a můžeš hubnout i v klidu ne?

Bazální metabolismus...a mimochodem samotný kofein není k ničemu...

Upravil(a) flink (16. 6. 2015 13:42)

Není tady

 

#28 16. 6. 2015 13:40

janicka94
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2015
Příspěvky: 45

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

flink napsal(a):

janicka94 napsal(a):

flink napsal(a):


Jenže nějakou gumou v ústech neřešíš podstatu věci, jen zmírňuješ její dopad

Neřeším? Tak proč jsem teda shodila za 14 dní 1,5 kg tím že žvýkám žvýkačky??? Vždyt jsi to nezkusil

Tímhle tempem se prožvýkᚠdo zápo*ných hodnot do konce roku...ale možná taky jen ztrácíš vodu přechodem organismu do úpo*ného režimu - povíme si na konci prázdnin, kolik jsi zredukovala a jestli to šlo z tuků nebo ze svalů, ano?

Jo klidně dobře, já si za svým názorem stojím a budu to dělat tak jako doted, měnit nic nebudu. Zatím to tedy funguje tak proč ne.

Není tady

 

#29 16. 6. 2015 13:41

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

petruskas napsal(a):

flink napsal(a):

petruskas napsal(a):


Bohužel to je právě i můj problém. Já jsem extrém vrcholné lenivosti a potřebuji shodit stylem NEŽRAT. Říkejte si co chcete, pojďte do mě big_smile ale tak to prostě mám. Já nebudu utrácet za fitko když pak přijdu domů hladová a nažeru se já nevím nějakým salámem s chlebem. Bohužel, já hlavně potřebuju ukojit svoje chutě pro začátek. Neříkám že se nehýbu vůbec, když je počasí hraju badminton nebo jezdím na kole, jdu an procházku se psem, ale to jest vše.

Ano, ještě můžeš pobrekávat, jak je život bezohledný a zrovna Tobě se mstí a Ty bys přitom chtěla mít tak strašně moc super postavu...vždy chtít po Tobě, abys chodila do posilovny, zpravidelnila a upravila své jídlo, je přece projev nespravedlnosti a Ty mᚠsvá práva...
Prd, velebnosti: jak se k sobě budeš chovat, tak se Ti tělo odvěčí

K tobě byl asi život bezohledný když ty jsi bezohledný k jiným osobám. Se neumíš bavit normálně???

A jaké ohledy bych na Tebe měl brát, když si stěžuješ, že mᚠproblém s redukcí váhy a jedním dechem dodáváš, že jsi lenivá a řešíš to odmítnutím potravy? Kdyby ses opravdu snažila problém hmotnosti vyřešit a zkusila si i při své lennosti z pohodlí gauče něco nastudovat, velice rychle bys zjistila, že ke správné nebo preferované hmotnosti se musíš doslova PROŽRAT. Mimochodem, běžně na internetových stránkách najdeš ještě jedno tvrzení: hubnutí je 40% cvičení a 60% stravy...

Není tady

 

#30 16. 6. 2015 13:42

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

janicka94 napsal(a):

flink napsal(a):

janicka94 napsal(a):


Neřeším? Tak proč jsem teda shodila za 14 dní 1,5 kg tím že žvýkám žvýkačky??? Vždyt jsi to nezkusil

Tímhle tempem se prožvýkᚠdo zápo*ných hodnot do konce roku...ale možná taky jen ztrácíš vodu přechodem organismu do úpo*ného režimu - povíme si na konci prázdnin, kolik jsi zredukovala a jestli to šlo z tuků nebo ze svalů, ano?

Jo klidně dobře, já si za svým názorem stojím a budu to dělat tak jako doted, měnit nic nebudu. Zatím to tedy funguje tak proč ne.

V pořádku, jsi člověk se svobodnou vůlí

Není tady

 

#31 16. 6. 2015 13:44

Emre
♥------
Registrovaný: 16. 6. 2015
Příspěvky: 4

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

flink napsal(a):

Emre napsal(a):

janicka94 napsal(a):


Neřeším? Tak proč jsem teda shodila za 14 dní 1,5 kg tím že žvýkám žvýkačky??? Vždyt jsi to nezkusil

Nezapomeňte na základní spalování, už nevím jak přesně se nazývá, ale počítá se do něj i činnost mozku, která jen tak náhodou, tvoří podstatnou část spalování, jinak řečeno -> nažhav mozek coffeinem(kterej ty žvejky taky obsahujou) a můžeš hubnout i v klidu ne?

Bazální metabolismus

Jo přesně to smile já teď mám nedávnou zkušenost se skloubením vhodných potravinových doplňku a kvalitního jídla a zhubnul jsem za měsíc skoro 11 kilo, svalu neubylo, a jojo efekt pouze 2 kila se mi vrátily(upoyorňuju že jsem denně pil 4-5 litrů vody, takže odvodněný jsem určo nebyl), proto jsem k těm žvýkám otevřený, vždy nějak zaměstnat pusu, a ještě k tomu do sebe dostat nějaký ty dobrý látky, co napomůžou vysněnýmu cíly není špatný ne? a co si budem povídat kvalitní jídlo taky není zrovna levný smile

Není tady

 

#32 16. 6. 2015 13:58

bapca
♥------
Registrovaný: 16. 6. 2015
Příspěvky: 3

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

Tak to slyším poprvé, že někdo hubne pomocí žvýkačky ;-)

Není tady

 

#33 16. 6. 2015 14:00

Emre
♥------
Registrovaný: 16. 6. 2015
Příspěvky: 4

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

bapca napsal(a):

Tak to slyším poprvé, že někdo hubne pomocí žvýkačky ;-)

Já si myslim, že to je spíš o zefektivnění průběhu hubnutí třeba big_smile no ale proč ne, jsme v moderní době smile amarouny jsou na cestě big_smiletillfreds

Není tady

 

#34 16. 6. 2015 15:21

janicka94
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2015
Příspěvky: 45

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

bapca napsal(a):

Tak to slyším poprvé, že někdo hubne pomocí žvýkačky ;-)

No ona napomáhá hubnout, né že žvýkᚠa hubneš, je to spíš jako doplněk stravy. Ale funguje to já jsem prostě spokojená a si každej říká co chce. Já si nebudu kupovat spalovače za 400 .)

Není tady

 

#35 16. 6. 2015 16:12

Antonka
♥♥-----
Místo: Kyjov
Registrovaný: 20. 8. 2012
Příspěvky: 46

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

No mně se nechce moc věřit, že by to šlo jen tak... va zhubnout žvýkáním, to zní moc jednoduše ne? já jsem přemýšlela nad liposukcí, našla jsem nějakou co nemá bolet... myslíte, že je to možné? hmm

Není tady

 

#36 16. 6. 2015 17:47

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

Inu, tak tu máme žvýkací dietu...jen si nejsem jistý, jestli hlavní podmínka není, že pro zajištění úspěchu musí mít účastník nutně čepec, bachor a knihu...

Není tady

 

#37 16. 6. 2015 22:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

flink napsal(a):

Inu, tak tu máme žvýkací dietu...jen si nejsem jistý, jestli hlavní podmínka není, že pro zajištění úspěchu musí mít účastník nutně čepec, bachor a knihu...

lol


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#38 16. 6. 2015 22:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

Ale jo holky, ležte, žvýkejte a čekejte, co to s vámi udělá.....Proč ne.
Nebo žvýkejte celý den, na neustále žvýkající dámu je interesantní pohled.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#39 17. 6. 2015 9:04

janicka94
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2015
Příspěvky: 45

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

Antonka napsal(a):

No mně se nechce moc věřit, že by to šlo jen tak... va zhubnout žvýkáním, to zní moc jednoduše ne? já jsem přemýšlela nad liposukcí, našla jsem nějakou co nemá bolet... myslíte, že je to možné? hmm

Fíííha už jako přímo liposukci? A bezbolestnou? To se mi taky moc nezdá, ale jak vidíš, dneska už je možný všechno. Ty žvýkačky to opravdu pomůžou, ale jak už říkám, není to jen tak. Když cvičíš, pomůžou ti spálit víc kalorií, protože obsahujou spalovač a pak ti jakoby pomůžou s jídlem, že nebudeš mít potřebu toho sníst tolik. Prodávají je i různé sportovní e-shopy pokud je nemají ve vašem fitku. smile

Není tady

 

#40 17. 6. 2015 9:07

janicka94
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2015
Příspěvky: 45

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

Judyna napsal(a):

Ale jo holky, ležte, žvýkejte a čekejte, co to s vámi udělá.....Proč ne.
Nebo žvýkejte celý den, na neustále žvýkající dámu je interesantní pohled.

Ach jo, tady ale nikdo neřekl že zhubneš když budeš ležet. Ty žvýkačky obsahují spalovače, které ti pomůžou při cvičení spálit více tuků, né při ležení, ale při cvičení. Pak akorát ty druhý ty ti zase navodí pocit sytosti, to už není o cvičení, ale o tom aby jsi se nepřežíral v nevhodnou dobu. Ostatní taky používají ve fitku spalovače v různých formách, já ten carnitin mám ve žvýkačce no, dyt je to jedno.

Není tady

 

#41 17. 6. 2015 9:10

petruskas
♥------
Registrovaný: 12. 6. 2015
Příspěvky: 5

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

To zní moc dobře, hlavně jestli ten Anti-hlad fakt funguje jak říkᚠtak bych si ho i klidně objednala. A v našem městě mají konečně otevřít fitko, tak bych to konečně mohla vzít z tý druhý strany a začít už sakra něco dělat a spalovač tuků mi opravdu přijde vhod. smile A jak to jako chutná?

Není tady

 

#42 17. 6. 2015 9:50

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

janicka94 napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ale jo holky, ležte, žvýkejte a čekejte, co to s vámi udělá.....Proč ne.
Nebo žvýkejte celý den, na neustále žvýkající dámu je interesantní pohled.

Ach jo, tady ale nikdo neřekl že zhubneš když budeš ležet. Ty žvýkačky obsahují spalovače, které ti pomůžou při cvičení spálit více tuků, né při ležení, ale při cvičení. Pak akorát ty druhý ty ti zase navodí pocit sytosti, to už není o cvičení, ale o tom aby jsi se nepřežíral v nevhodnou dobu. Ostatní taky používají ve fitku spalovače v různých formách, já ten carnitin mám ve žvýkačce no, dyt je to jedno.

Tak do toho vrazíme trochu logiky, O.K.? Žvýkačka podporuje tvorbu slin. Ty mají mimo jiné za úkol předpřipravit stravu pro trávení, například rozkladem složitějších cukrů jako je škrob a to zvládají díky amyláze, ale jinak obsahuje třeba i peroxid vodíku. Carnitin ovšem nefunguje v ústech ale až ve střevech. To za prvé. Pokud se podíváme na oblíbené carnitiny, předepisovaná dávka je kolem jednoho gramu na jednu dávku, pokud mne pamě nešálí, a dávka se zapíjí (!). 1 gram převalovaný v ústech postupně během jedné hodiny natolik zdevalvuje, že jsme vlastně žádný carnitin do sebe nedostali.
Závěr?
Žvýkačka simuluje organismu šálivý klam, že přijímá stravu, ale vliv carnitinu je zanedbatelný, přičemž simulace příjmu stravy nic neřeší - naopak, může být kontraproduktivní. Jestli hubneš, není to žvýkačkou, ze které se udělá vynikající reklamní trik, ale tím, že sis uzpůsobila jídlo a pohyb
Mᚠmožnost si to přiznat a říct při zachování tváře: "To mne nenapadlo" anebo ze sebe udělat ignoranta a vytrvale se držet svého...

Není tady

 

#43 17. 6. 2015 15:32

janicka94
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2015
Příspěvky: 45

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

flink napsal(a):

janicka94 napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ale jo holky, ležte, žvýkejte a čekejte, co to s vámi udělá.....Proč ne.
Nebo žvýkejte celý den, na neustále žvýkající dámu je interesantní pohled.

Ach jo, tady ale nikdo neřekl že zhubneš když budeš ležet. Ty žvýkačky obsahují spalovače, které ti pomůžou při cvičení spálit více tuků, né při ležení, ale při cvičení. Pak akorát ty druhý ty ti zase navodí pocit sytosti, to už není o cvičení, ale o tom aby jsi se nepřežíral v nevhodnou dobu. Ostatní taky používají ve fitku spalovače v různých formách, já ten carnitin mám ve žvýkačce no, dyt je to jedno.

Tak do toho vrazíme trochu logiky, O.K.? Žvýkačka podporuje tvorbu slin. Ty mají mimo jiné za úkol předpřipravit stravu pro trávení, například rozkladem složitějších cukrů jako je škrob a to zvládají díky amyláze, ale jinak obsahuje třeba i peroxid vodíku. Carnitin ovšem nefunguje v ústech ale až ve střevech. To za prvé. Pokud se podíváme na oblíbené carnitiny, předepisovaná dávka je kolem jednoho gramu na jednu dávku, pokud mne pamě nešálí, a dávka se zapíjí (!). 1 gram převalovaný v ústech postupně během jedné hodiny natolik zdevalvuje, že jsme vlastně žádný carnitin do sebe nedostali.
Závěr?
Žvýkačka simuluje organismu šálivý klam, že přijímá stravu, ale vliv carnitinu je zanedbatelný, přičemž simulace příjmu stravy nic neřeší - naopak, může být kontraproduktivní. Jestli hubneš, není to žvýkačkou, ze které se udělá vynikající reklamní trik, ale tím, že sis uzpůsobila jídlo a pohyb
Mᚠmožnost si to přiznat a říct při zachování tváře: "To mne nenapadlo" anebo ze sebe udělat ignoranta a vytrvale se držet svého...

big_smile big_smile "To mne nenapadlo" big_smile Vysvětlíš mi tedy, když je to tak strašně moc špatná věc, proč tyhle žvýkačky užívá i docela dost známý sportovec v kulturistice Pavol Csorba? Ten kdyby užíval něco špatného tak asi nebude vypadat tak jak vypadá. Ale pozor, já netvrdím že to má z těchhle žvýkaček, to rozhodně ne, jenom o něm vím že je užívá taky.

Není tady

 

#44 17. 6. 2015 15:59

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

Třeba se stal tváří žvýkaček, jako spousta jiných známých lidí u jiných výrobků, aby za to prostě a jednodušše dostal prachy...smile

Není tady

 

#45 17. 6. 2015 16:08

janicka94
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2015
Příspěvky: 45

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

annie napsal(a):

Třeba se stal tváří žvýkaček, jako spousta jiných známých lidí u jiných výrobků, aby za to prostě a jednodušše dostal prachy...smile

Ale já teda nevím o tom že by byl jejich tváří, on je nikde nepropaguje. Já ho jenom znám přes mého přítele, že spolu chodí do stejného fitcentra kde tyhle žvýky taky prodávaji někde v Praze.

Není tady

 

#46 17. 6. 2015 16:48

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

janicka94 napsal(a):

flink napsal(a):

janicka94 napsal(a):


Ach jo, tady ale nikdo neřekl že zhubneš když budeš ležet. Ty žvýkačky obsahují spalovače, které ti pomůžou při cvičení spálit více tuků, né při ležení, ale při cvičení. Pak akorát ty druhý ty ti zase navodí pocit sytosti, to už není o cvičení, ale o tom aby jsi se nepřežíral v nevhodnou dobu. Ostatní taky používají ve fitku spalovače v různých formách, já ten carnitin mám ve žvýkačce no, dyt je to jedno.

Tak do toho vrazíme trochu logiky, O.K.? Žvýkačka podporuje tvorbu slin. Ty mají mimo jiné za úkol předpřipravit stravu pro trávení, například rozkladem složitějších cukrů jako je škrob a to zvládají díky amyláze, ale jinak obsahuje třeba i peroxid vodíku. Carnitin ovšem nefunguje v ústech ale až ve střevech. To za prvé. Pokud se podíváme na oblíbené carnitiny, předepisovaná dávka je kolem jednoho gramu na jednu dávku, pokud mne pamě nešálí, a dávka se zapíjí (!). 1 gram převalovaný v ústech postupně během jedné hodiny natolik zdevalvuje, že jsme vlastně žádný carnitin do sebe nedostali.
Závěr?
Žvýkačka simuluje organismu šálivý klam, že přijímá stravu, ale vliv carnitinu je zanedbatelný, přičemž simulace příjmu stravy nic neřeší - naopak, může být kontraproduktivní. Jestli hubneš, není to žvýkačkou, ze které se udělá vynikající reklamní trik, ale tím, že sis uzpůsobila jídlo a pohyb
Mᚠmožnost si to přiznat a říct při zachování tváře: "To mne nenapadlo" anebo ze sebe udělat ignoranta a vytrvale se držet svého...

big_smile big_smile "To mne nenapadlo" big_smile Vysvětlíš mi tedy, když je to tak strašně moc špatná věc, proč tyhle žvýkačky užívá i docela dost známý sportovec v kulturistice Pavol Csorba? Ten kdyby užíval něco špatného tak asi nebude vypadat tak jak vypadá. Ale pozor, já netvrdím že to má z těchhle žvýkaček, to rozhodně ne, jenom o něm vím že je užívá taky.

Nenapsal jsem nikde, že "je to tak strašně moc špatná věc", když jsme u toho. Ale to bude asi zbytečné, každopádně proč je žvýká by ses měla zeptat přímo jeho, já mu do hlavy nevidím.

Není tady

 

#47 18. 6. 2015 8:35

janicka94
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2015
Příspěvky: 45

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

flink napsal(a):

janicka94 napsal(a):

flink napsal(a):


Tak do toho vrazíme trochu logiky, O.K.? Žvýkačka podporuje tvorbu slin. Ty mají mimo jiné za úkol předpřipravit stravu pro trávení, například rozkladem složitějších cukrů jako je škrob a to zvládají díky amyláze, ale jinak obsahuje třeba i peroxid vodíku. Carnitin ovšem nefunguje v ústech ale až ve střevech. To za prvé. Pokud se podíváme na oblíbené carnitiny, předepisovaná dávka je kolem jednoho gramu na jednu dávku, pokud mne pamě nešálí, a dávka se zapíjí (!). 1 gram převalovaný v ústech postupně během jedné hodiny natolik zdevalvuje, že jsme vlastně žádný carnitin do sebe nedostali.
Závěr?
Žvýkačka simuluje organismu šálivý klam, že přijímá stravu, ale vliv carnitinu je zanedbatelný, přičemž simulace příjmu stravy nic neřeší - naopak, může být kontraproduktivní. Jestli hubneš, není to žvýkačkou, ze které se udělá vynikající reklamní trik, ale tím, že sis uzpůsobila jídlo a pohyb
Mᚠmožnost si to přiznat a říct při zachování tváře: "To mne nenapadlo" anebo ze sebe udělat ignoranta a vytrvale se držet svého...

big_smile big_smile "To mne nenapadlo" big_smile Vysvětlíš mi tedy, když je to tak strašně moc špatná věc, proč tyhle žvýkačky užívá i docela dost známý sportovec v kulturistice Pavol Csorba? Ten kdyby užíval něco špatného tak asi nebude vypadat tak jak vypadá. Ale pozor, já netvrdím že to má z těchhle žvýkaček, to rozhodně ne, jenom o něm vím že je užívá taky.

Nenapsal jsem nikde, že "je to tak strašně moc špatná věc", když jsme u toho. Ale to bude asi zbytečné, každopádně proč je žvýká by ses měla zeptat přímo jeho, já mu do hlavy nevidím.

Vždyt právě já vím proč je žvýká, protože mu prostě vyhovují jako doplněk stravy co obsahuje carnitin. Tak já myslela že když to tady všichni tak haníte, že si myslíte jak strašná věc to je, jak mi hrozně moc ubližuje big_smile Hele prodávají je na mém oblíbeném e-shopu http://www.dameprotein.cz/funkcni-zvyka … -zvykacky/ tak se můžete podívat, za to nic nedáte

Není tady

 

#48 18. 6. 2015 9:15

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

Vždy říkám - reklama.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#49 18. 6. 2015 12:15

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

janicka94 napsal(a):

flink napsal(a):

janicka94 napsal(a):


big_smile big_smile "To mne nenapadlo" big_smile Vysvětlíš mi tedy, když je to tak strašně moc špatná věc, proč tyhle žvýkačky užívá i docela dost známý sportovec v kulturistice Pavol Csorba? Ten kdyby užíval něco špatného tak asi nebude vypadat tak jak vypadá. Ale pozor, já netvrdím že to má z těchhle žvýkaček, to rozhodně ne, jenom o něm vím že je užívá taky.

Nenapsal jsem nikde, že "je to tak strašně moc špatná věc", když jsme u toho. Ale to bude asi zbytečné, každopádně proč je žvýká by ses měla zeptat přímo jeho, já mu do hlavy nevidím.

Vždyt právě já vím proč je žvýká, protože mu prostě vyhovují jako doplněk stravy co obsahuje carnitin. Tak já myslela že když to tady všichni tak haníte, že si myslíte jak strašná věc to je, jak mi hrozně moc ubližuje big_smile Hele prodávají je na mém oblíbeném e-shopu http://www.dameprotein.cz/funkcni-zvyka … -zvykacky/ tak se můžete podívat, za to nic nedáte

Bez urážek: jedno balení za 90Kč s desíti kousky žvýkaček...to bych měl tak na dva až tři dny a musel bych být spořivý...slušný carnitin s dvěmi sty dávek se dá pořídit kolem tří set korun...buď jsi matematický břídil anebo z nás vědomě chceš udělat idioty...ani jedno se mi nelíbí

Není tady

 

#50 19. 6. 2015 9:02

janicka94
♥♥-----
Registrovaný: 15. 6. 2015
Příspěvky: 45

Re: Hubnutí pomocí žvýkaček

Judyna napsal(a):

Vždy říkám - reklama.

To víš žejo, reklama jak blázen big_smile big_smile bacha na to big_smile Odkaz na stránku kde kupuji tyto výrobky, hmmm to je reklama jak ďas big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů