Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 5. 2015 10:05

Filoménka
♥♥-----
Registrovaný: 20. 8. 2014
Příspěvky: 49

Chtějí ženy aby byli muži až tak moc upřímní

nebo raději snesou malou lež?
Jsme pohádaní s přítelem. Dlouho jsme se neviděli protože se vrátil domů z psychicky náročné léčby. Byli jsme po celou dobu jeho pobytu tam v častém telefonickém kontaktu. Moc jsem se těšila na jeho návrat, že budeme spolu. Když přijel, hned se mi ozval, láskyplně mě objal, byli jsme spolu asi tři hodiny na malém výletě na nákupu, vše ok, domlouvali jsme se, co spolu podnikneme další dny, co zítra atd. Pak se mi zdálo, že malinko ochladl, zeptala jsem se ho jestli dnes bude doma spát nebo u mě a řekl, že doma. Strašně mě to zklamalo. Řekla jsem, že to je divný, když jsme se tak dlouho neviděli, že nechce být se mnou ale sám. A zeptala se, jestli to tedy už spolu nejsme. On mi na to řekl něco v tom smyslu, že už to u něj se mnou není tak úplně jako dřív. Řekla jsem mu, že je nevyrovnaný a že neví co chce, řekl, že to je pravda, že fak neví co chce. Hodně jsem se naštvala. Když jsem vystupovala z jeho auta, řekl mi, že se mi tedy zítra ozve, řekla jsem proč by to dělal, jakou by to mělo cenu? On se tvářil najednou docela zničeně, což mě trochu překvapilo po tom, co mi předtím řekl a říkal snad jsem toho zase tolik neřekl. Naštvaná jsem odešla domů a jsem nešastná. Asi jsem to neměla tolik hrotit, protože ho mám ráda, teď po třech dnech se mi to trochu zase rozleželo v hlavě, nejdřív jsem si říkala, že už ho nechci vidět, teď je mi moc smutno a přemýšlím, proč mi to říkal, když se mnou chtěl být dál, to se přece nedělá, kdyby mi řekl, jsem unavený, chci být tentokrát sám, pochopila bych to, ale takto??:(:(:(

Upravil(a) Filoménka (7. 5. 2015 17:22)

Není tady

 

#2 7. 5. 2015 13:01

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Chtějí ženy aby byli muži až tak moc upřímní

To ty jsi nevyrovnaná a nevíš, co chceš, ještě mi připadᚠbezohledná, sobecká a nedospělá...
Pletu se hodně?
A proč to dávᚠna dvě vlákna?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#3 7. 5. 2015 13:30

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Chtějí ženy aby byli muži až tak moc upřímní

Filoménka napsal(a):

nebo raději snesou malou lež?
Jsme pohádaní s přítelem. Dlouho jsme se neviděli protože se vrátil domů z psychicky náročné léčby. Byli jsme po celou dobu jeho pobytu tam v častém telefonickém kontaktu. Moc jsem se těšila na jeho návrat, že budeme spolu. Když přijel, hned se mi ozval, láskyplně mě objal, byli jsme spolu asi tři hodiny na malém výletě na nákupu, vše ok, domlouvali jsme se, co spolu podnikneme další dny, co zítra atd. Pak se mi zdálo, že malinko ochladl, zeptala jsem se ho jestli dnes bude doma spát nebo u mě a řekl, že doma. Strašně mě to zklamalo. Řekla jsem, že to je divný, když jsme se tak dlouho neviděli, že nechce být se mnou ale sám. A zeptala se, jestli to tedy už spolu nejsme. On mi na to řekl něco v tom smyslu, že už to u něj se mnou není tak úplně jako dřív. Řekla jsem mu, že je nevyrovnaný a že neví co chce, řekl, že to je pravda, že fak neví co chce. Hodně jsem se naštvala. Když jsem vystupovala z jeho auta, řekl mi, že se mi tedy zítra ozve, řekla jsem proč by to dělal, jakou by to mělo cenu? On se tvářil najednou docela zničeně, což mě trochu překvapilo po tom, co mi předtím řekl a říkal snad jsem toho zase tolik neřekl. Naštvaná jsem odešla domů a jsem nešastná. Asi jsem to neměla tolik hrotit, protože ho mám ráda, teď po třech dnech se mi to trochu zase rozleželo v hlavě, nejdřív jsem si říkala, že už ho nechci vidět, teď je mi moc smutno a přemýšlím, proč mi to říkal, když se mnou chtěl být dál, to se přece nedělá, kdyby mi řekl, jsem unavený, chci být tentokrát sám, pochopila bych to, ale takto??big_smilebig_smile

Mohu se zeptat, kolik je ti let? smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#4 7. 5. 2015 17:23

Filoménka
♥♥-----
Registrovaný: 20. 8. 2014
Příspěvky: 49

Re: Chtějí ženy aby byli muži až tak moc upřímní

Dorka napsal(a):

To ty jsi nevyrovnaná a nevíš, co chceš, ještě mi připadᚠbezohledná, sobecká a nedospělá...
Pletu se hodně?
A proč to dávᚠna dvě vlákna?

No díky

Není tady

 

#5 7. 5. 2015 17:47

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Chtějí ženy aby byli muži až tak moc upřímní

No nemᚠzač, mᚠto tady dvojmo,kdyby něco...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů