Oznámení

30. srpna : Vážení uživatelé, i přes veškerá zatím provedená opatření jsme občas pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

30. srpna : Cukr je dobrý nejen na slazení kávy, aneb tichý zabiják, nebo velmi užitečný pomocník v domácnosti? I když nesladíte, vyzkoušejte těchto 5 tipů!

30.srpna : Upečme si spolu (pra)babiččinu bábovku.

#1 6. 4. 2015 14:21

Sarka.s
♥------
Registrovaný: 19. 8. 2012
Příspěvky: 1

Paní na úklid v Pardubicích

Ahoj holky, prosím, poradíte mi nějakou paní na pomoc do domácnosti v rodinném domě na okraji Pardubic - 1x týdně úklid, případně do budoucna i občasné hlídání dětí? Mám obavy vzít někoho bez referencí a ani se mi nelíbí oslovovat uklízecí agentury. Máte někdo zkušenost s nějakou takovou milou a šikovnou paní, která by ale - jak se mi "daří" doposud - neměla plno? Díky!

Není tady

 

#2 31. 1. 2017 10:36

Alzbeta
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2013
Příspěvky: 168

Re: Paní na úklid v Pardubicích

Mno to není tak lehké. Paní na úklid může vyjít levně, ale i draze, když se něco pokazí úklidem nebo rozbije. Asi totiž nebývají pojištěné, to by pak nemohly uklízet za 80 Kč na hodinu. Ale obecně, jak hledat. Asi googlujte. Já jsme si v Brně našla tak http://www.uklidhudecek.cz/sluzby/cisteni-kobercu-brno na čistění koberců. Ale ideálně ještě jak si pogooglujete. Doporučují Vám si projít sociální sítě - Facebook, hodnocení na Google a počtěte si recenze lidí.To Vám dá dobrý rozhled. Tady Vám, kde kdo může psát jak je někdo skvělí, ale realita bude někde jinde...

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů