Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 3. 2015 16:07

Medvídek 1
♥------
Registrovaný: 15. 3. 2015
Příspěvky: 1

Přibírání váhy v prvním trimestru

Ahoj zdravim,nemáte některá zkušenosti s přibíráním váhy?  Přijde mi, že na to, že jsem v 9+3tt mám dost kg nahoře;)Brala jsem teda nějaké hormony,estrofem,utrogestan,do 8tt,dále jsem přestala kouřit,tak nevím jestli třeba nejsem zavodněná?big_smileMěla jsem trochu potíže,jsem tedy na rizikovém,lékařka mi řekla že nemám cvičit,jen procházky a to krátké,sex taky ne...až do konce 3měsíce...vissla Jinak jsem tedy po ivf,takže má počáteční váha byla mezi 60-63.kg teď už mám 70kg:usch: Moc mi nejde jíst,takže jim spíše jablka,okurky salat,brambor,pečivo na sucho nebo s nakrájeným tvrdým sýrem,vývary mi smrdírodna Co vy na to?Je to normální?

Není tady

 

#2 15. 3. 2015 16:12

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Přibírání váhy v prvním trimestru

Medvídek 1 napsal(a):

Ahoj zdravim,nemáte některá zkušenosti s přibíráním váhy?  Přijde mi, že na to, že jsem v 9+3tt mám dost kg nahoře;)Brala jsem teda nějaké hormony,estrofem,utrogestan,do 8tt,dále jsem přestala kouřit,tak nevím jestli třeba nejsem zavodněná?big_smileMěla jsem trochu potíže,jsem tedy na rizikovém,lékařka mi řekla že nemám cvičit,jen procházky a to krátké,sex taky ne...až do konce 3měsíce...vissla Jinak jsem tedy po ivf,takže má počáteční váha byla mezi 60-63.kg teď už mám 70kg:usch: Moc mi nejde jíst,takže jim spíše jablka,okurky salat,brambor,pečivo na sucho nebo s nakrájeným tvrdým sýrem,vývary mi smrdírodna Co vy na to?Je to normální?

holka, buď ráda, že jsi těhotná a váhu řeš až po porodu wink

Není tady

 

#3 15. 3. 2015 17:43

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Přibírání váhy v prvním trimestru

Medvídků přesně tak buď rada ze jsi Tehu. Neboj kojením a litanim kolem miminka to půjde krásné dolu smile

Není tady

 

#4 15. 3. 2015 17:55

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Přibírání váhy v prvním trimestru

Nestresuj se váhou, ber to prostě tak, že těhotenství je jediná doba, kdy můžeš regulérně přibírat big_smile

Není tady

 

#5 8. 4. 2015 11:37

RencaTupa
♥♥-----
Registrovaný: 12. 3. 2015
Příspěvky: 97

Re: Přibírání váhy v prvním trimestru

Ahoj, já mám zase opačný problém - na začátku těhotenství jsem zhubla dvě kila, a teď v 5. měs. přibrala jedno. Je sice pravda, že jsem už před otěhotněním měla nadváhu, ale toto se mi zdá taky divné. Můj dr. mě uklidňuje, že si miminko vezme, kolik bude potřebovat, a zatím se jeví všechno ok.
Kdybych moc nepřibrala, budu jedině ráda :-)

Není tady

 

#6 8. 4. 2015 13:02

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Přibírání váhy v prvním trimestru

RencaTupa napsal(a):

Ahoj, já mám zase opačný problém - na začátku těhotenství jsem zhubla dvě kila, a teď v 5. měs. přibrala jedno. Je sice pravda, že jsem už před otěhotněním měla nadváhu, ale toto se mi zdá taky divné. Můj dr. mě uklidňuje, že si miminko vezme, kolik bude potřebovat, a zatím se jeví všechno ok.
Kdybych moc nepřibrala, budu jedině ráda :-)

Měla jsem to podobně, u druhého těhotenství jsem přibrala jen 4 kila, je to opravdu hodně individuální a žádné extra tabulky neexistují.

Není tady

 

#7 20. 11. 2015 10:31

Kocour1
♥------
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 8

Re: Přibírání váhy v prvním trimestru

Ahoj, já to měla úplně stejně...aniž bych se nějak přežírala, tak jsem hned v prvním trimestru přibrala u obou těhotenství skoro deset kilo...Mudr. ze mě byla zděšená, mě to bylo líto (hlavně u prvního)...nejhorší bylo, že jsem ani neměla nějak viditelné těhu bříško, jen prostě deset kilo nahoře...dobrá zpráva pro tebe je, že jsem pak už skoro nepřibírala...měla jsem to prostě obráceně, takže zatímco v posledním trimestru všichni okolo mě raketově rostly, já byla pořád stejná, jen s hezky zakulaceným těhotenským bříškem:-))...
Ale u prvního těhu jsem podcenila mazání bříška z počátku a pak se mi udělaly strie...u druhého jsem pro jistotu mazala hned od začátku a ani jedna strie. Používala jsem bepanthen proti striím a super:-)

Není tady

 

#8 11. 2. 2016 21:43

Renka1
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2016
Příspěvky: 1

Re: Přibírání váhy v prvním trimestru

Ahoj, čekám první dítě a chtěla bych poradit s výživou v těhu. Poslední roky jsem hodně řešila diety, takže moc neumím jíst "normálně". Nechci miminko ohrožovat mým špatným stravováním. Vím, že přibírání je ale hodně individuální. Nemáte nějaký tip na správný jídelníček? Díky

Není tady

 

#9 23. 5. 2016 15:08

Porcelandoll
♥------
Registrovaný: 23. 5. 2016
Příspěvky: 2

Re: Přibírání váhy v prvním trimestru

Ahoj mám taky problém, první trimestr a váha se ani nehne, spíš mi přijde, že jde mírně dolů, ale doufám, až malý bude růst tak budu přibírat na váze.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů