Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 3. 2015 11:08

Julinkameda
♥------
Registrovaný: 7. 3. 2015
Příspěvky: 2

Prázdniny

Zdravím všechny! Tak přemýšlíme s rodinkou kam o prázdninách na dovču?? Kam kdo jedete? Že bychom se inspirovali big_smile

Není tady

 

#2 7. 3. 2015 13:13

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Prázdniny

Po krásách naší vlasti, držím se teorie, že moje děti by v prvé řadě měli poznat svou zemi.

Není tady

 

#3 8. 3. 2015 22:35

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Prázdniny

Chystáme se po pár letech zase navštívit jižní čechy,asi kola vezmem sebou,chtěla bych vyzkoušet bertiny lázně taky...

Není tady

 

#4 9. 3. 2015 7:00

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Prázdniny

Opet Machovo jezero


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5 9. 3. 2015 8:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Prázdniny

Londýn, Řím, Florencie.
A taky poznávání krás České republiky.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 9. 3. 2015 9:41

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Prázdniny

Jedu se známýma do Holandska, budeme se tam plavit na půjčené lodi pro 8 smile  během víkendů plánuji výlety na kole po ČR :-)

Není tady

 

#7 9. 3. 2015 10:45

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Prázdniny

Do Vranova - už jsme tam byli, ale ještě jako bezdětní. Líbí se mi tam.smile

Není tady

 

#8 10. 3. 2015 7:32

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Prázdniny

Jee, tak na Vranov mám krásné vzpomínky wink  zajedu si tam v létě na kole tummenupp

Není tady

 

#9 10. 3. 2015 10:33

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Prázdniny

Souhlasím, Vranov anebo pak poznávačky jako Toskánsko, Sardinie, ale záleží, kolik mᚠna cestování.

Není tady

 

#10 10. 3. 2015 11:04

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Prázdniny

annie napsal(a):

Do Vranova - už jsme tam byli, ale ještě jako bezdětní. Líbí se mi tam.smile

hm, my tam byli loni na prodl.víkendu - samotný vranov je v údolí a všude se musí chodit do kopce vlastně-tyhle kopcovitá města a městečka se mi nelíbí vůbec.Byli jsme kouknout i na přehradu,v květnu,na koupání bych tam neměla odvahu:mad: a pohled na ty nekonečné stánky rychlého občertvení,jak to tam musí smrdět všude v létě přepáleným olejem a věčnýma hranolkama - tak takhle představa se mi taky teda nelíbila a dovču bych tam trávit nechtěla-musí tam být hlava na hlavě.

Není tady

 

#11 11. 3. 2015 13:33

Julinkameda
♥------
Registrovaný: 7. 3. 2015
Příspěvky: 2

Re: Prázdniny

Já to mám na Vranově ráda. už sme tam párkrát taky byli tam je to super!!! smile  Ale chtěli bychom letos někam k moři..ta Sardinie zní dobře.Nevíte jak je to se psem když se jede k moři?V hotelu asi není šance že by snáma mohl být co hmm  My zatím cestovali jen po republice, tak to už děcka nebaví,tak sme jim slíbili za dobrý známky moře.Letos si můžeme dovolit trošku vyhodit z kopýtka:D Ale pokud by ste věděli někdo kde jsou nějaký slevy na pobyt u moře tak se zlobit nebudu:)

Není tady

 

#12 17. 3. 2015 14:23

Miladka11
♥------
Registrovaný: 17. 3. 2015
Příspěvky: 1

Re: Prázdniny

Ahojky:) Jezdívala sem s našima autem do Chorvatska ale teď co jsem dospělá mě to k moři moc netáhne, a taky bych dala raději přednost udělat si dovolenou po vlasti:)  V každým případě táta objednával z tiptravel.cz tak se zkuste podívat.Ale vím že naši taky hledali většinou něco za rozumnou cenu a tady se občas něco výhodnýho najde.Snad jsem pomohla:)

Není tady

 

#13 17. 3. 2015 14:48

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Prázdniny

Julinkameda napsal(a):

Já to mám na Vranově ráda. už sme tam párkrát taky byli tam je to super!!! smile  Ale chtěli bychom letos někam k moři..ta Sardinie zní dobře.Nevíte jak je to se psem když se jede k moři?V hotelu asi není šance že by snáma mohl být co hmm  My zatím cestovali jen po republice, tak to už děcka nebaví,tak sme jim slíbili za dobrý známky moře.Letos si můžeme dovolit trošku vyhodit z kopýtka:D Ale pokud by ste věděli někdo kde jsou nějaký slevy na pobyt u moře tak se zlobit nebudu:)

My když jedem k moři (teda nejezdíme ale lítáme)tak psa necháváme v psím hotelu.Bylo by to trápení pro všechny.

Není tady

 

#14 17. 3. 2015 16:03

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prázdniny

Ahoj, my jezdíme pravidelně do Chorvatska vesnice Pisak. Neni tam moc lidi a dokonce jsme objevili krásnou pláž, kam chodí jen místní a o vikendu, ptze je skryta smile

Není tady

 

#15 18. 3. 2015 15:08

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Prázdniny

Eva. napsal(a):

Londýn, Řím, Florencie.
A taky poznávání krás České republiky.

Jestli jsi v Římě a Florencii ještě nebyla, doporučovala bych spíš duben nebo podzim. V sezoně je tam hrozné horko a hůř se chodí po památkách. Ve Florencii je navíc málo zeleně a fontán, nemᚠse kam schovat před doslova spalujícím sluncem.smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#16 18. 3. 2015 22:41

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Prázdniny

Jaku napsal(a):

Julinkameda napsal(a):

Já to mám na Vranově ráda. už sme tam párkrát taky byli tam je to super!!! smile  Ale chtěli bychom letos někam k moři..ta Sardinie zní dobře.Nevíte jak je to se psem když se jede k moři?V hotelu asi není šance že by snáma mohl být co hmm  My zatím cestovali jen po republice, tak to už děcka nebaví,tak sme jim slíbili za dobrý známky moře.Letos si můžeme dovolit trošku vyhodit z kopýtka:D Ale pokud by ste věděli někdo kde jsou nějaký slevy na pobyt u moře tak se zlobit nebudu:)

My když jedem k moři (teda nejezdíme ale lítáme)tak psa necháváme v psím hotelu.Bylo by to trápení pro všechny.

Švagrová tahá psa rok co rok autem do Chorvatska. roll  Utrpení pro všechny zúčastněné.
Taky bych volila psí hotel nebo někoho z příbuzenstva, na koho je pes zvyklý, aby ho pohlídal.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#17 24. 3. 2015 18:14

katkakk
♥------
Registrovaný: 24. 3. 2015
Příspěvky: 1

Re: Prázdniny

My jezdíváme s našima Rhodos, Kréta..

Upravil(a) Moderátorka (24. 3. 2015 19:59)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů