Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 3. 2015 20:23

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

No uvidím, nebude to lehké ale někomu se daří mě nemusí ... Zkusím a uvidim

Není tady

 

#27 8. 3. 2015 21:09

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

aprill napsal(a):

jamar napsal(a):

Lamatko napsal(a):

Jamar, moc ti dekuji za rady. A ještě dotaz jak se ti daří oslovit přibližně těch 5 lidi denně?

V hospodě, na fotbale, v kině, v marketu najít někoho známého, tomu to říct, tak, aby to slyšelo, co nejvíc lidí. Můžeš posílat i maily, ale tam jich musíš poslat o moc víc a úspěšnost je menší.

a piš si, že tě přestanou zvát na akce kde jsi dříve bývala zvána, přátelé a kamarádi se ti začnou vyhýbat....
pokud potkám kamaráda v obchodě, tak určitě mě zajímá něco víc než jeho pojišovací záměry a nikdy se mi nestalo, že bych oslovila cizího člověka, jen protože o něčem zajímavém hovořil .

Proč to píšeš, že by to tak mělo být? V žádném případě nesmí nikomu říkat, že má nějaké pojišovací záměry, to by od ní nikdo nic nechtěl. Jen stačí říct, že hledala práci a našla a  teď pomáhá lidem. kteří se ozvou, když něco potřebují.

Není tady

 

#28 8. 3. 2015 21:12

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Přesně tak taky si myslím ze se během hovoru normálně zminim ze mam tuto praci...

Není tady

 

#29 8. 3. 2015 21:15

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Lamatko napsal(a):

To je jasny ze na kamaráda v obchodě hned nevybalim hele nechceš pojistit jen se v průběhu přátelského hovoru mužů zmínit ze tuto praci dělám a vic nic.

Správně, nic víc neříkat, tady jde spíš o to, že většina nováčků se stydí za to, že tuto práci dělají a nikomu to neřeknou.

Není tady

 

#30 8. 3. 2015 21:22

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

jamar napsal(a):

Lamatko napsal(a):

To je jasny ze na kamaráda v obchodě hned nevybalim hele nechceš pojistit jen se v průběhu přátelského hovoru mužů zmínit ze tuto praci dělám a vic nic.

Správně, nic víc neříkat, tady jde spíš o to, že většina nováčků se stydí za to, že tuto práci dělají a nikomu to neřeknou.

Moc Ti přeju, a jsi úspěšná a poslouchej i rady Aprill a ostatních, kteří nebudou vnímat Tvoji práci pozitivně. Pokud to nebudeš chtít jen zkusit, ale budeš se tím chtít živit a budeš poslouchat klienty, bude se Ti dařit.

Není tady

 

#31 8. 3. 2015 23:02

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Dnes mnohé pojištovny,a řekla bych,že koop bude mezi nimi,dávají k dispzici i kmen klientů-dle inzerátů,takže nemusíš až tak vařit z vody.Pracovala jsem pro úplně jinou fin.instituci jako osvč,ale dostala jsem ihned kmen klientů a to byla úplně jiná práce, velmi mě to bavilo - časově jsem si ji řídila víceméně dle sebe,obnášelo to práci několik hodin týdně a peníze fantastické. Některý den jsem za jedno odpoledne,tak 3-4 hodiny, vydělala i 30 táců,stihla přitom i vyvenčit psa mezi jednotl.návštěvami klientů,ale tato úrodička tedy nebyla úplně každý den ani týden. Ale tyhle zlaté časy už dávno odvál čas,byl to moc zajímavý produkt pro lidi...

Nicméně z důvodu hrozby vracení provizí jsem nikdy nechtěla pracovat pro pojištovnu,to tam opravdu je,v dnešní době,kdy spousta lidí začne dělat fin.poradce-rychlokvašky,je opravdu spíš otázkou času,kdy ti klienta překecá  někdo jiná,lidi jsou hodně fin.negramotní a tvojí smlouvu vypoví i jen kvůli třeba dárku,který jim ten poradce nabídne,atd.
Ty tyhle provize zdaníš,zaplatíš dle jejich výše soc.a zdrav. a když ti po necelých 2 letech klient vypoví pojistku,mᚠsmolíka,musíš provize vrátit.Jak píše Jamar,je to hodně neetické,já na tom taky vidím jen zlodějinu a z tohoto důvodu bych nikdy nešla pro ty zlodějezlodějský pracovat,protože zdarma můžu být i doma a mám klid.

Není tady

 

#32 9. 3. 2015 7:29

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

To s těmi provizemi je teda blby..

Není tady

 

#33 9. 3. 2015 8:36

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Lamatko napsal(a):

To s těmi provizemi je teda blby..

U Kooperativy jsou pravidla o vracení provizí trochu jinak. Ručí se 24 měsíců a vrací se tolik 24tin vyplacené provize, kolik chybí do 24 měsíců. Problém s vracením smluv se týká hlavně životního pojištění, protože tam jsou vypláceny provize dopředu, aniž by bylo zaplaceno pojistné za celou dobu, u neživotního pojištění je vyplácena provoze až po zaplacení pojistného.
Životní pojištění nesjednávám nejen z důvodu hrozby vracení provizí, ale hlavně proto, že to považuji za okrádání klientů pojišovnami strháváním nesmyslných poplatků, z nichž část jde na vyplácení provizí pro sjednatele a větší část těm, co jsou nad ním včetně samotné pojišovny.

Není tady

 

#34 9. 3. 2015 8:41

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Určitě se musí část provizi dávat uplne stranou pro případ vraceni

Není tady

 

#35 9. 3. 2015 10:23

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

jamar napsal(a):

Lamatko napsal(a):

To s těmi provizemi je teda blby..

U Kooperativy jsou pravidla o vracení provizí trochu jinak. Ručí se 24 měsíců a vrací se tolik 24tin vyplacené provize, kolik chybí do 24 měsíců. Problém s vracením smluv se týká hlavně životního pojištění, protože tam jsou vypláceny provize dopředu, aniž by bylo zaplaceno pojistné za celou dobu, u neživotního pojištění je vyplácena provoze až po zaplacení pojistného.
Životní pojištění nesjednávám nejen z důvodu hrozby vracení provizí, ale hlavně proto, že to považuji za okrádání klientů pojišovnami strháváním nesmyslných poplatků, z nichž část jde na vyplácení provizí pro sjednatele a větší část těm, co jsou nad ním včetně samotné pojišovny.

Jsem téhož názoru a je velmi zajímavé,že stát nechává stále pojištovnám volnou ruku v oblbování lidí; asi mají zdatnou lobby.
No a mezi námi nejvíc se dá právě vydělat na životku,takže práce pro poištovnu u mě proto byla,je a bude zcela pasé.

Není tady

 

#36 9. 3. 2015 10:32

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Lamatko, jeden můj známý se tím živí. A docela úspěšně, i když s velými výkyvy. On ale začal tak, že měl svoji jinou práci a při té dělal finančního poradce, takže na tom nebyl až tak závislý. Postupně, jak se vypracoval, dělá už jen toto. Už před tím, než s tím začal, měl hodně známých - je to aktivní člověk, zúčastňoval se vždy hodně akcí, takže měl základ. Navíc velice intelignetní. Životka pokud vím taky nedělá, hlavně hypotéky. Ale on má v této oblasti široký rozhled, takže když něco potřebuju, jdu za ním sama. Občas taky něco pošle mejlem, ale na to nereaguju. Jsem ten typ, že si vyberu sama a pak jdu za ním a poradím se.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#37 9. 3. 2015 11:27

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Pravé mi volali, ze jsem postoupila do druhého kola. Jak se připravit na druhé kolo?
Dekuji

Není tady

 

#38 9. 3. 2015 11:40

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Lamatko napsal(a):

Pravé mi volali, ze jsem postoupila do druhého kola. Jak se připravit na druhé kolo?
Dekuji

Jojo,berou všechno co má ruce i nohy; je zde obrovská fluktuace-hodně povolaných,málo vyvolených.A Co dělat - nic,zachovat klid,později pak,při vl. práci: hadr na hlavu a nohy v teple cool

Upravil(a) Jaku (9. 3. 2015 12:56)

Není tady

 

#39 9. 3. 2015 14:11

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Pracuji jako finanční poradce a sem tam taky nějaké to pojištění domu, bytu nebo rizikového sportovce u Kooperativy udělám, mám normálně on-line přístup do pojišovny pro externí partnery a to i na smlouvy, které jsem neuzavírala já sama. Jinak myslím, že je mnohem snadnější uživit se jako finanční poradce, než se uživit jen prodejem pojistek. Jednak budeš muset prodávat pojištění Kooperativy i v situacích, kdy pro klienta by bylo výhodnější jiné pojištění (což se asi ani na školení Kooperativy nedozvíš) a potom unikne ti spousta obchodních příležitostí jako jsou hypotéky, spoření, investice. Pokud dᚠklientovi investici přes pojištění, tak ho tím poškodíš. Je to nejvýnosnější produkt pouze pro zprostředkovatele a pojišovny. Což taky asi na pojištění Kooperativy neřeknou. Pokud budeš pracovat maximálně poctivě pro klienta a nedávat mu spoření a investice do pojištění, zase se neuživíš. Je to začarovaný kruh.
Jinak, do druhého kola postoupí asi každý. Mnohdy už předem manažeři tuší, že ten žadatel o práci pojistí max. tak svoji rodinu a nejbližší, no i tak ho vezmou, protože za ten obchod a kontakty jim to stojí.

Není tady

 

#40 9. 3. 2015 19:00

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

eva4444 napsal(a):

Pracuji jako finanční poradce a sem tam taky nějaké to pojištění domu, bytu nebo rizikového sportovce u Kooperativy udělám, mám normálně on-line přístup do pojišovny pro externí partnery a to i na smlouvy, které jsem neuzavírala já sama. Jinak myslím, že je mnohem snadnější uživit se jako finanční poradce, než se uživit jen prodejem pojistek. Jednak budeš muset prodávat pojištění Kooperativy i v situacích, kdy pro klienta by bylo výhodnější jiné pojištění (což se asi ani na školení Kooperativy nedozvíš) a potom unikne ti spousta obchodních příležitostí jako jsou hypotéky, spoření, investice. Pokud dᚠklientovi investici přes pojištění, tak ho tím poškodíš. Je to nejvýnosnější produkt pouze pro zprostředkovatele a pojišovny. Což taky asi na pojištění Kooperativy neřeknou. Pokud budeš pracovat maximálně poctivě pro klienta a nedávat mu spoření a investice do pojištění, zase se neuživíš. Je to začarovaný kruh.
Jinak, do druhého kola postoupí asi každý. Mnohdy už předem manažeři tuší, že ten žadatel o práci pojistí max. tak svoji rodinu a nejbližší, no i tak ho vezmou, protože za ten obchod a kontakty jim to stojí.

Nás bylo 11, do druhého kola nás postoupilo 6 a vybrali jen mě.
Každé jiné pojištění je pro klienta v něčem výhodnější než to stávající, nejvýhodnější pojištění neexistuje. Nemusí klientovi prodávat nic, jen ho informovat a on a si vybere. Pořád radím, moc neposlouchat rady na školeních, ale rady zkušenějších.

Není tady

 

#41 9. 3. 2015 19:19

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Jamar, prosím o radu jak se mam připravit na druhé kolo?

Není tady

 

#42 9. 3. 2015 20:10

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Lamatko napsal(a):

Jamar, prosím o radu jak se mam připravit na druhé kolo?

Na každé kanceláři to je trochu jiné, většinou chtějí slyšet proč chceš pracovat pro Kooperativu, co  tě na té práci láká a v čem si myslíš, že budeš dobrá. Pak Ti dají nějakou modelovou situaci a Ty si připravíš otázky, abys mohla modelovou situaci řešit, pak je zajímá jak si naplánuješ pracovní týden, abys zvládla stanovený počet schůzek apod. Jinak se moc připravit nejde, oni chtějí zjistit co nejvíce o Tobě a podle toho, jak se jim budeš líbit, se rozhodnou. Dnes to není tak, že berou každého, protože mají postavené peníze na průměrné provize na kancelář. To znamená, že když by viděli, že někdo pojistí jen rodinu a tím to končí, tak ho nevezmou, protože jim bude snižovat průměr a tím i plat.

Není tady

 

#43 9. 3. 2015 20:16

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Dekuju

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů