Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 3. 2015 10:48

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Dobry den, mam možnost zkusit praci pojišovacího poradce pro kooperativu. Myslím ze se na tuto praci hodím, jsem komunikativní a nedělá mi problém bavit se s cizími lidmi. Moc prosím mate někdo zkušenost? Děkuji za jakékoliv rady a příspěvky.

Není tady

 

#2 7. 3. 2015 13:12

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Nikdo nemáte zkušenost?

Upravil(a) Lamatko (7. 3. 2015 16:49)

Není tady

 

#3 8. 3. 2015 17:51

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Lamatko napsal(a):

Dobry den, mam možnost zkusit praci pojišovacího poradce pro kooperativu. Myslím ze se na tuto praci hodím, jsem komunikativní a nedělá mi problém bavit se s cizími lidmi. Moc prosím mate někdo zkušenost? Děkuji za jakékoliv rady a příspěvky.

Všichni, co do Kooperativy (nebo do jakékoliv pojišovny) nastupují jsou komunikativní a nedělá jim problém mluvit s cizími lidmi. V této práci jé výrazně důležitější umět se ptát, umět poslouchat a umět vyhodnocovat odpovědi, komunikativnost bývá spíše na škodu. Jako nejdůležitější však doporučuji nebrat úplně vážně všechna školení na začátku, nesnažit se za každou cenu plnit standardy, spíš denně informovat přibližně 5 lidí o tom, co pro ně můžeš udělat. Další věc je strach z chyb, každý musí udělat na začátku určitý počet chyb, čím dřív je udělá, tím líp.

Není tady

 

#4 8. 3. 2015 18:23

Cirilla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 1. 2008
Příspěvky: 314

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Syn to zkusil, když přišel před časem o práci a o novou nemohl zavadit. Nevydělal si ani na základní živobytí ( měl to na mandátní smlouvu ). Zaplatil zdrav. a soc. pojištění, auto, telefon a kdyby nebydlel ještě u nás tak umře hlady.
Celé je to o tom, že člověk ukecá a pojistí členy rodiny a známé, pak zjistí, že pojistit někoho cizího je docela problém.
Celé je to o přetahování od konkurence, protože ta je v tomto oboru obrovská. Z tehdejších nováčků vydržel nejdéle, většina to vzdala po půl roce. Jméno pojišovny uvádět nebudu, je to všude stejné.
Naštěstí se mu po 2 letech povedlo sehnat práci, která ho i uživí.

Není tady

 

#5 8. 3. 2015 18:50

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Dekuju za info. Ja vim ze to neni lehká prace a asi to chce mít i talent. Naše známa tuto praci děla a vydělá dobre peníze. No zatím jinou nabídku nemám tak zkusím toto.

Není tady

 

#6 8. 3. 2015 18:51

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Jamar mas osobní zkušenost s touto praci?

Není tady

 

#7 8. 3. 2015 19:10

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Lamatko napsal(a):

Jamar mas osobní zkušenost s touto praci?

Ano, 5 let na ŽL u Generali a Allianz, teď rok u Kooperativy jako zaměstnanec. Základní doporučení opakuji: neposlouchat rady na školeních, že je potřeba nejdříve oslovit a pojistit rodinu a známé nebo někoho přetahovat od konkurence. To je cesta, jak si nic nevydělat.

Není tady

 

#8 8. 3. 2015 19:13

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Mě říkali v kooperative ze pravé budu mít fixní plat a první mesic mam pojistit například  jednoho člena z rodiny, za to dostanu odměnu a provizi z tohoto pojištěni. Druhy mesic uz bych měla udělat dvě pojistky.Trochu si lámu hlavu jak vlastně začnu jak získám ty klienty? Nebo mi pojišovna do zacatku pomůže? Moc dekuju.

Upravil(a) Lamatko (8. 3. 2015 19:15)

Není tady

 

#9 8. 3. 2015 19:22

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Lamatko napsal(a):

Mě říkali v kooperative ze pravé budu mít fixní plat a první mesic mam pojistit například  jednoho člena z rodiny, za to dostanu odměnu a provizi z tohoto pojištěni. Druhy mesic uz bych měla udělat dvě pojistky.Trochu si lámu hlavu jak vlastně začnu jak získám ty klienty? Nebo mi pojišovna do zacatku pomůže? Moc dekuju.

Tady v tom musíš využít svoji komunikativnost a klienty si hledat, jak jsem uváděl, denně oslovit 5 lidí s informací, co pro ně můžeš udělat. To je 100 oslovených lidí za měsíc, s 10-ti z nich uzavřeš nějakou smlouvu a pokud budou spokojeni, protože jsi je neukecávala a oni sami se rozhodli pro to, co potřebují můžeš od nich očekávat doporučení.

Není tady

 

#10 8. 3. 2015 19:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

jamar napsal(a):

Lamatko napsal(a):

Mě říkali v kooperative ze pravé budu mít fixní plat a první mesic mam pojistit například  jednoho člena z rodiny, za to dostanu odměnu a provizi z tohoto pojištěni. Druhy mesic uz bych měla udělat dvě pojistky.Trochu si lámu hlavu jak vlastně začnu jak získám ty klienty? Nebo mi pojišovna do zacatku pomůže? Moc dekuju.

Tady v tom musíš využít svoji komunikativnost a klienty si hledat, jak jsem uváděl, denně oslovit 5 lidí s informací, co pro ně můžeš udělat. To je 100 oslovených lidí za měsíc, s 10-ti z nich uzavřeš nějakou smlouvu a pokud budou spokojeni, protože jsi je neukecávala a oni sami se rozhodli pro to, co potřebují můžeš od nich očekávat doporučení.

a z těch 10 pojištěných 5 smlouvu zruší, protože se najde někdo kdo jim nabídne něco lepšího.

Není tady

 

#11 8. 3. 2015 19:27

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Moc děkuji za rady. Ja pokud do toho půjdu tak chci aby lidi věděli ze je do ničeho neukecavam a nechávám rozhodnuti na nich. Stejně pořad si říkám jak budu oslovovat ty lidi, moc se nepohybuji mezi lidmi tak přemýšlím jak ten můj den vlastně bude vypadat...

Není tady

 

#12 8. 3. 2015 19:29

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Ale jamar asi to jde když ma člověk pro tuto praci cit. Delas to pět let. Byly tvoje začátky určitě težké....

Není tady

 

#13 8. 3. 2015 19:29

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

aprill napsal(a):

jamar napsal(a):

Lamatko napsal(a):

Mě říkali v kooperative ze pravé budu mít fixní plat a první mesic mam pojistit například  jednoho člena z rodiny, za to dostanu odměnu a provizi z tohoto pojištěni. Druhy mesic uz bych měla udělat dvě pojistky.Trochu si lámu hlavu jak vlastně začnu jak získám ty klienty? Nebo mi pojišovna do zacatku pomůže? Moc dekuju.

Tady v tom musíš využít svoji komunikativnost a klienty si hledat, jak jsem uváděl, denně oslovit 5 lidí s informací, co pro ně můžeš udělat. To je 100 oslovených lidí za měsíc, s 10-ti z nich uzavřeš nějakou smlouvu a pokud budou spokojeni, protože jsi je neukecávala a oni sami se rozhodli pro to, co potřebují můžeš od nich očekávat doporučení.

a z těch 10 pojištěných 5 smlouvu zruší, protože se najde někdo kdo jim nabídne něco lepšího.

Ale nezruší, protože, to, co jim sjedná, bude to, co si vybrali sami a nikdo jim to nenabízel.

Není tady

 

#14 8. 3. 2015 19:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

a z těch 10 pojištěných 5 smlouvu zruší
Nedávno si stěžoval jeden bejvalej poradce, jak jsou lidi "voprsklí", páč mu někdo zrušil smlouvu a on musí vracet provizi - po X měsících, kdy už ji dávno nemá...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#15 8. 3. 2015 19:34

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

jamar napsal(a):

aprill napsal(a):

jamar napsal(a):


Tady v tom musíš využít svoji komunikativnost a klienty si hledat, jak jsem uváděl, denně oslovit 5 lidí s informací, co pro ně můžeš udělat. To je 100 oslovených lidí za měsíc, s 10-ti z nich uzavřeš nějakou smlouvu a pokud budou spokojeni, protože jsi je neukecávala a oni sami se rozhodli pro to, co potřebují můžeš od nich očekávat doporučení.

a z těch 10 pojištěných 5 smlouvu zruší, protože se najde někdo kdo jim nabídne něco lepšího.

Ale nezruší, protože, to, co jim sjedná, bude to, co si vybrali sami a nikdo jim to nenabízel.

ale zruší... znám takové ve svém okolí.. sami si vybrali, sami zrušili a to opakovaně. zrušili i tu druhou a poté i třetí smlouvu. teď běží čtvrtá.

Není tady

 

#16 8. 3. 2015 19:39

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Lamatko napsal(a):

Ale jamar asi to jde když ma člověk pro tuto praci cit. Delas to pět let. Byly tvoje začátky určitě težké....

Začátky byly těžké, na všechno si musí každý přijít sám, hlavně nesmí dělat něco, o čem není přesvědčen, že je dobré pro klienta jen proto, aby si vydělal. To je většina životních smluv se spořením, do kterých pojišovny tlačí nováčky. Zeptej se těch, co budou v kanceláři déle, proč tyto smlouvy vůbec nedělají.

Není tady

 

#17 8. 3. 2015 19:42

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

aprill napsal(a):

jamar napsal(a):

aprill napsal(a):


a z těch 10 pojištěných 5 smlouvu zruší, protože se najde někdo kdo jim nabídne něco lepšího.

Ale nezruší, protože, to, co jim sjedná, bude to, co si vybrali sami a nikdo jim to nenabízel.

ale zruší... znám takové ve svém okolí.. sami si vybrali, sami zrušili a to opakovaně. zrušili i tu druhou a poté i třetí smlouvu. teď běží čtvrtá.

Mně ty smlouvy neruší, je to i o výběru komu smlouvu udělat. Člověk, co řeší hlavně cenu, smlouvu zruší, takovému je zbytečné něco sjednávat.

Není tady

 

#18 8. 3. 2015 19:50

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

helena napsal(a):

a z těch 10 pojištěných 5 smlouvu zruší
Nedávno si stěžoval jeden bejvalej poradce, jak jsou lidi "voprsklí", páč mu někdo zrušil smlouvu a on musí vracet provizi - po X měsících, kdy už ji dávno nemá...

Ano, u některých smluv ručí poradce až 3 roky za smlouvu a při zrušení smlouvy vrací provizi, je to odůvodňováno pojišovnami tím, že klienti ruší smlouvu těm poradcům, co se o ně nestarají, ale v podstatě to je legální zlodějna. Klient zaplatí pojišovně 11000 tisíc na pojistném za 11 měsíců, poradce vrací 12000 provize (100%).

Není tady

 

#19 8. 3. 2015 19:57

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Jamar, moc ti dekuji za rady. A ještě dotaz jak se ti daří oslovit přibližně těch 5 lidi denně?

Není tady

 

#20 8. 3. 2015 20:13

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

ale v podstatě to je legální zlodějna
Já jen, že je to taky dobrý vědět předem...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 8. 3. 2015 20:17

jamar
♥♥-----
Registrovaný: 21. 1. 2015
Příspěvky: 25

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Lamatko napsal(a):

Jamar, moc ti dekuji za rady. A ještě dotaz jak se ti daří oslovit přibližně těch 5 lidi denně?

V hospodě, na fotbale, v kině, v marketu najít někoho známého, tomu to říct, tak, aby to slyšelo, co nejvíc lidí. Můžeš posílat i maily, ale tam jich musíš poslat o moc víc a úspěšnost je menší.

Není tady

 

#22 8. 3. 2015 20:17

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

Moc dekuju

Není tady

 

#23 8. 3. 2015 20:20

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

jamar napsal(a):

Lamatko napsal(a):

Jamar, moc ti dekuji za rady. A ještě dotaz jak se ti daří oslovit přibližně těch 5 lidi denně?

V hospodě, na fotbale, v kině, v marketu najít někoho známého, tomu to říct, tak, aby to slyšelo, co nejvíc lidí. Můžeš posílat i maily, ale tam jich musíš poslat o moc víc a úspěšnost je menší.

a piš si, že tě přestanou zvát na akce kde jsi dříve bývala zvána, přátelé a kamarádi se ti začnou vyhýbat....
pokud potkám kamaráda v obchodě, tak určitě mě zajímá něco víc než jeho pojišovací záměry a nikdy se mi nestalo, že bych oslovila cizího člověka, jen protože o něčem zajímavém hovořil .

Není tady

 

#24 8. 3. 2015 20:22

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

sama uvidíš jak ti to půjde, jestli se z toho dá vyžít nebo se poohlídneš po něčem jiném.

Není tady

 

#25 8. 3. 2015 20:22

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Prace pojišovacího poradce pro kooperativu

To je jasny ze na kamaráda v obchodě hned nevybalim hele nechceš pojistit jen se v průběhu přátelského hovoru mužů zmínit ze tuto praci dělám a vic nic.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů