Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 3. 2015 9:58

Deneb
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2013
Příspěvky: 109

Chu na sex + iniciativa

Milé dámy a pánové,
zajímalo by mne co si myslíte, zda jsem nymfomanka, nebo jen normální ženská co má chu na sex skoro pořád?
Dříve jsem taková nebyla, prostě jsem asi po třicítce dozrála a dnes už vím co  se mi líbí a nějak mám potřebu sexu skoro pořád. Bohužel manžel to má přesně naopak...máme sex 1x max 2x týdně (většinou víkend) a po prvním čísle šlus, nebo s komentářem, že mu musím dát chvilku odpočinek, že to nejde a nebo že nemá chu..apod. prosexovat celý den nepřipadá v úvahu...
Snažím se přizpůsobit (jak všude radí), ale čím dál tím víc ve mně roste frustrace...

Pozoruju to už delší dobu, hlavně když na mě nemá chu, tak nevyzařuje vůbec sexuální energii, nevím jak to popsat, ale jako by žil ve své hlavě místo v těle, působí unyle, prostě nepřitažlivě. Vím, že pravidelně masturbuje, nevadí mi to. Zatím jsem nepřemýšlela nad tím, že by to mohlo nějak ovlivňovat frekvenci, spíše naopak pak "déle vydrží".

Jsem živočišný typ, na něžnosti mě moc neužije, a čím dál tím více mám strach, že vnímá že mi nestačí...jinak, spíše teď mi docvaklo, že tomu tak asi bude, protože to tak začínám vnímat hlavně jásad  Občas to dojde tak daleko, že v noci zažívám příšerný pocity vzteku, prostě všechny neprojevené emoce vylezou ven a já nespím...Mám ho ráda, ale...nevím, co mám dělat.

Někdy mám pocit, že má ze mě strach, prostě to vyzařuje, je to strašně nepřitažlivé...držení těla, pohyby...je v ten moment prostě nemužný, za to milý a citlivý.
Připadám si jako nymfomanka, co ho nutí k sexu a strašně je mi v tom nepříjemně. Navíc mě vůbec nevzrušuje když mám sex iniciovat já, manžel mi vyčítá, že ho nesvádím, asi jsem v tomto "porouchaná" ženská, neumím to, vlastně s tím mám dost problém, přijde mi to jako divadlo, kde jsem špatná herečka... Jiné by to bylo, kdyby mi říkal co mám dělat...ale to on zase neumí.
On by chtěl svádět, ale vlastně se za to stydí, neumí o sexu moc mluvit, učím ho to, také ho učím, že v posteli může říct všechno...je to prostě úplně naopak, než bych potřebovala..
Nedávno jsem změnila účes, postavu mám myslím hezkou, i když občasný faldík se vyskytuje, ale nic vyloženě odpudivého na mě není.  Prostě mi chybí ten pocit, že po mě touží...fyzicky, drsně, animálně...chjo:(
Bohužel, když mám málo sexu, tak jsem asi protivná...

Tak díky za možnost se vykecat...
Hezkou neděli:hjarta:

Upravil(a) Deneb (1. 3. 2015 10:00)


Never mix, never worry...
Láska znamená být v temnotách věrný tomu, co jsme viděli ve světle.

Není tady

 

#2 1. 3. 2015 10:45

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Chu na sex + iniciativa

Doporučuji pročíst diskuze na e-mimino ... jsou jich tam  na toto téma desítky


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#3 1. 3. 2015 15:00

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Chu na sex + iniciativa

Mᚠs ním problém už spoustu let. Pokud tomu tak je, proč se s ním nerozejdeš a nedᚠšanci vám oběma najít si partnera, se kterým si budete rozumět a budete se milovat? Akorát si tady na něj léta stěžuješ.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4 1. 3. 2015 20:03

Petar
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 2. 2015
Příspěvky: 163

Re: Chu na sex + iniciativa

Není normální mít stále chut na sex. Asi nemᚠjiné starosti. Jsi nymfomanka a chlap s normální potřebou sexu před tebou bude utíkat, za chvíli se mu to bude s tebou hnusit. Nepíšeš, zda je to manžel, či přítel, ale nemáte stejné sexuální potřeby,  to je vztah o ničem. Najdi si někoho, kdo musí pořád sexovat jako ty a neotravuj chlapa, co o to nestojí.

Není tady

 

#5 2. 3. 2015 9:39

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Chu na sex + iniciativa

Petar napsal(a):

Není normální mít stále chut na sex. Asi nemᚠjiné starosti. Jsi nymfomanka a chlap s normální potřebou sexu před tebou bude utíkat, za chvíli se mu to bude s tebou hnusit. Nepíšeš, zda je to manžel, či přítel, ale nemáte stejné sexuální potřeby,  to je vztah o ničem. Najdi si někoho, kdo musí pořád sexovat jako ty a neotravuj chlapa, co o to nestojí.

ty jsi  drsna teda ... takze se sexem se otravuje ano ? No lidi jsou ruzne . Nymfomanka bude asi neco trochu jineho .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#6 2. 3. 2015 9:42

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Chu na sex + iniciativa

Deník píše ze ma potřebu sexu skoro pořad. Tak to trochu vypadá ze se blíží k tomu byt tou nymfomankou

Není tady

 

#7 2. 3. 2015 9:43

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Chu na sex + iniciativa

A píše prosexovat cely den u manžela nepřipadá v úvahu, no ani se mu nedivim

Není tady

 

#8 2. 3. 2015 11:58

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Chu na sex + iniciativa

Petar napsal(a):

Není normální mít stále chut na sex. Asi nemᚠjiné starosti. Jsi nymfomanka a chlap s normální potřebou sexu před tebou bude utíkat, za chvíli se mu to bude s tebou hnusit. Nepíšeš, zda je to manžel, či přítel, ale nemáte stejné sexuální potřeby,  to je vztah o ničem. Najdi si někoho, kdo musí pořád sexovat jako ty a neotravuj chlapa, co o to nestojí.

Koukám, že na Huskové už jsou zase vycházky:D

Není tady

 

#9 2. 3. 2015 19:15

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Chu na sex + iniciativa

Lamatko napsal(a):

Deník píše ze ma potřebu sexu skoro pořad. Tak to trochu vypadá ze se blíží k tomu byt tou nymfomankou

Nojo, ale nenaplněnou, neuspokojenou potřebu ......... to svědčí spíš pro značnou frustraci, než pro nymfomanii.sad

Není tady

 

#10 2. 3. 2015 19:26

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Chu na sex + iniciativa

No je to možné ze treba kdyby s ni ten muž spal častěji tak treba uz by sex nepotřebovala každy den.

Není tady

 

#11 3. 3. 2015 9:00

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Chu na sex + iniciativa

Lamatko napsal(a):

A píše prosexovat cely den u manžela nepřipadá v úvahu, no ani se mu nedivim

no jo , chlapi jsou lini , radeji se budou cely den valet u TV


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#12 3. 3. 2015 9:01

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Chu na sex + iniciativa

Lamatko napsal(a):

No je to možné ze treba kdyby s ni ten muž spal častěji tak treba uz by sex nepotřebovala každy den.

dost pravdepodobne


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů