Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 2. 2015 14:26

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Snažení o tehotenství

Dobrý den,
Chtěla jsem se s Vámi poradit, jestli má někdo podobné zkušenosti. Nedávno mi bylo 34 let a děti bohužel nemám. S přítelem se snažíme o dítě už skoro třetí měsíc a stále nic. Začínám být zoufalá, že jsem na to už možná příliš stará a děti mít nikdy nebudu. Mestruaci mám celkem pravidelnou, ale snažila jsem si dělat ovulační testy asi 14 až 17 den cyklu a ovulace nebyla (celkem 5 testu). Piju nyní Kontryhelový čaj a jeste nějaký bylinky na srovnaní menstruačního cyklu a podporu plodnosti. Co se dá jestě dělat? :-( Moc děkuji za případné rady.

Není tady

 

#2 20. 2. 2015 14:33

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Snažení o tehotenství

Ahoj a brala jsi před tím ha? Jestli ano, tak to muze byt tím? Pokud jsi ji nebrala a myslíš, ze neovulujes tak by bylo dobre poradit se s gynekologem. Muze ti udělat ultrazvuk par dni po Menzes a uvidí zda ti zraje Folikul. Mě dělal ultrazvuk asi 10 den cyklu a viděl, ze tam jeden mam.'jinak mě je 35 a snažíme se o třetí. Známa ma dvě deti a první měla ve 40 ti letech, neboj určitě stará nejsi, ale je pravda ze nejmladší taky nejsme. Proto by se raději poradila ohledně te ovulace s MUDr a nečekala rok jak se říká.

Není tady

 

#3 20. 2. 2015 14:48

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Snažení o tehotenství

Moc děkuju za příspěvek. HA už neberu pár let, ale člověk si dával pozor, aby nebyl v tom. Teď je to ale jiné.. Člověk by teď i chtěl, ale přijde mi, že to nebude jen tak. Nechce se mi čekat ještě pár měsíců, protože právě nejsem nejmladší. První cyklus jsem si ještě říkala, že nevadí, povede se určitě později, ale teď už je to třetí měsíc a člověk znejistěl.
Začala jsem po tom pátrat až teď a poctivě si teď vedu menstruační kalendář. Od minulého měsíce meřím ovu, ale myslím si, že neproběhla.. všech 5 testů bylo negativních. Navíc fregvence pohl. styku je tak častá, že bych ovu stejně nemohla minout, i kdybych netestovala spravně. :-(
Já se akorát i bojím, aby gynekolog nechtěl hned ze startu testovat nějak i přítele. Nerada bych ho tahala po doktorech. On je ten typ co k doktorům zásadně nechodí a navíc on už děti má z předchozího manželství a na základě mého nešastného testování ovulace tuším, že chyba je na mé straně. Radši bych, aby to šlo nějak spíše přirozenější cestou.. :-(

Není tady

 

#4 20. 2. 2015 15:29

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Snažení o tehotenství

Normální je čekat tak rok než se povede a s narůstajícím věkem i déle. Ale za to nic nedᚠkdyž půjdeme k MUDr a udělá ti ve správný čas ultrazvuk a když zjisti ze ovu nemᚠtak te začne léčit. Neni na co čekat.

Není tady

 

#5 20. 2. 2015 15:31

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Snažení o tehotenství

A hlavně nesmím si říkat, ze tři měsíce nic tak to nepůjde.Treba ti zjisti ze jsi v pořádku no a když ne dá ti něco a uvidíš ono to půjde.

Není tady

 

#6 20. 2. 2015 15:39

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Snažení o tehotenství

Mě se nechce čekat rok.. to už mi bude 35 let a to už je prostě hodně.. :-( Akorat člověk vždycky slíchával, že si má dávat pozor na to, aby nebyl v tom, že pak člověk má pocit, že otěhotnět je něco hrozně jednoduchýho a teď, když to nejde hned, tak začínám panikařit.. A postupně se i začínám cítit méněcenná jako žena.. :-(

Není tady

 

#7 20. 2. 2015 15:40

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Snažení o tehotenství

A to, že najednou všem známým se rodí děti jak na běžícím pásu, mě vůbec nepomáhá.. :-(

Není tady

 

#8 20. 2. 2015 15:45

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Snažení o tehotenství

Tenisko, neboj věř ze stará nejsi i kdyby to vyšlo až ve 40 letech tak se to ještě dá. Vim ze trpělivost někdy úplně nejde ale.nekdy se nedá nic delat. Zavolejte tomu doktoru a popros ho řekni mu tedy ze si myslíš ze neovulujes a zda by ti naplánoval ten ultrazvuk.

Není tady

 

#9 20. 2. 2015 16:32

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Snažení o tehotenství

Ja tam zajdu a uvidíme, co mě řekne. Prý to většinou jde, když je člověk v duševní pohodě.. :-/

Není tady

 

#10 20. 2. 2015 16:56

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Snažení o tehotenství

Teniska napsal(a):

Ja tam zajdu a uvidíme, co mě řekne. Prý to většinou jde, když je člověk v duševní pohodě.. :-/

No a budu upřímná, ty mi teda v duševní pohodě absolutně nepřipadáš. Po třech měsících plašit, to je fakt hooodně předčasné, hned se strachovat, aby nemusel partner náhodou k doktorovi, no prostě je třeba příjmout fakt, že na dítě jsou vždy dva. A to, že kdysi měl děti neznamená, že je může mít i teď. Plodnost se mění a u mužů značně klesá.  Takže pokud by byl problém, a to pokud zdůrazňuju, protože sama nevíš, tak může být na obou stranách a je tudíž nutné řešit obě strany. A co si budeme povídat, vyšetření muže je rychlejší, méně nákladné, proto není dobré ho zrovna vynechávat. Snaž se v prvé řadě trošku uklidnit a milování si prostě užívat, a ne počítat a přemýšlet a tak podobně. To nikam nevede .... Nechce se Ti čekat, ale ono zrovna v tomto případě je to základ.

Není tady

 

#11 20. 2. 2015 17:15

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Snažení o tehotenství

Andrea P ma pravdu i když chápu, ze zena pokud chce první dite v 34 letech tak se boji, ze je stará, ale neboj ono to půjde. Chce to jen čas a nespechat

Není tady

 

#12 20. 2. 2015 17:17

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Snažení o tehotenství

To je pravda. Musim se trosku hodit do pohody.. :-)

Není tady

 

#13 20. 2. 2015 17:18

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Snažení o tehotenství

Proste me prijde, ze ja a tehotna.. to uz je vetsi pravdepodobnost, ze me cestou do prace skalpujou indiani.. :-) Dekuju moc na prispevky.

Není tady

 

#14 20. 2. 2015 17:31

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Snažení o tehotenství

Když k tomu takhle budeš přistupovat tak snizujes šanci. Dej se do klidku a bude to dobre

Není tady

 

#15 20. 2. 2015 17:33

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Snažení o tehotenství

Aby jsi se nedivila s témy indiány fuckyou

Není tady

 

#16 20. 2. 2015 19:16

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Snažení o tehotenství

Tenisko, ještě v říjnu jsi tady psala o rozchodu...
Jsi s tímto přítelem chviličku, možná ty 3 měsíce, možná ani ne, a 3 měsíce se snažíš o těhotenství... Vždy ještě ani nevíš, jaký tvůj přítel je a jestli se k sobě hodíte.
Když jsi 3 měsíce neotěhotněla, to je přece tak krátká doba. Proč plašíš a sama sebe tím stresuješ?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#17 20. 2. 2015 19:27

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Snažení o tehotenství

Nekdy jsou biologické hodiny neúprosne

Není tady

 

#18 20. 2. 2015 19:32

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Snažení o tehotenství

Lamatko napsal(a):

Nekdy jsou biologické hodiny neúprosne

To je sice možné, ale todle bych pochopila, kdyby jí bylo tak o deset let více, pak bych řekla ANO, má nejvyšší čas, ale 34 let v dnešní době - to prostě není žádný extra věk, pokud je jinak zdravá. A takto plašit UŽ po třech měsících je opravdu velmi velmi předčasné. A ano, chápu, že se to líp říká, než koná ... ale pokud se prostě nehodí do klidu a nepřestane takto plašit, tak se jí opravdu ta šance na otěhotnění snižuje. Prostě psychika je základ.  Takže a přestane dělat ovulační testy a jiné blbosti, na to je času vždycky dost, začne místo toho raději sportovat a zdravě se stravovat, místo čtení chytrých článků jak otěhotnět a si raději zajde s partnerem do kina  ... a ono to půjde.

Není tady

 

#19 20. 2. 2015 19:39

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Snažení o tehotenství

Teda Tenisko ty jsi ale případ tummenupp trochu mě nahlodala Eva tak jsem se mrkla  do tvých předchozích diskuzi. Vim ze mi do toho nic neni, ale ví vůbec ten ,, tvůj " muž ze se snažíš o mimi?

Není tady

 

#20 20. 2. 2015 19:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Snažení o tehotenství

Neplodnost je definována jako neschopnost otěhotnět po roce pravidelného nechráněného pohlavního styku.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 24. 2. 2015 10:45

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Snažení o tehotenství

Ale to víš, že ví.. bez něj by to nešlo.. Akorát já jsem se asi zbláznila.. Nikdy jsem si nemyslela, že me ty biologický hodiny budou až takhle tikat.. Nic, máte pravdu baby.. Jdu se uklidnit.. Prostě jsem začala mít strach, že už jsem stará a mít děti nebudu. Všude se totiž píše, že po 30-ti už to třeba ani nejde..

Není tady

 

#22 24. 2. 2015 10:48

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Snažení o tehotenství

Ale jde neboj...

Není tady

 

#23 24. 2. 2015 10:52

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Snažení o tehotenství

Já vím, že podle těch předešlých příspěvku to vypadá, že jsem střelená.. :-) neměla jsem stěstí na chlapy, a teď, když někoho mám a konečně to funguje, tak jsem začala mít strach, že třeba už mít děti ani nebudu.. Nezmatkovala bych, kdyby mě nebylo tolik let, kolik mi je.. Neznám nikoho, kdo by byl tak starý jako já a neměl jestě aspoň jedno dítě.. A na internetu jsem četla, že kolem toho 35týho věku se u ženy velmi zásadně snižuje plodnost.

Není tady

 

#24 24. 2. 2015 10:57

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Snažení o tehotenství

Nic, máte pravdu.. jdu se ještě na pár měsíců uklidnit.. :-) děkuju za příspěvky..

Není tady

 

#25 24. 2. 2015 11:01

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Snažení o tehotenství

Jak dlouho jsi s partnerem asi moc dlouho ne??

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů