Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 2. 2015 21:28

LeFranc
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2009
Příspěvky: 2

Hledam kamarádku z Havířova

Ahoj holky, je mi 43 let. Hledám kamarádku, která taky hledá kamarádku big_smile. Mám ráda všechny druhy sportu a nekouřím. Jsem na sebe přiměřeně náročná a hledám kamarádku, která má podobnou filozofii. Máme doma psa a kočku, protože zvířátka jsou fajn. Ráda chodím na hory a občas by bylo příjemné, jen tak pokecat s někým přátelským, veselým a v pohodě. Pokud jsem někoho oslovila, neváhej a napiš big_smile.

Není tady

 

#2 20. 8. 2015 21:23

miška5
♥♥-----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 92

Re: Hledam kamarádku z Havířova

Ahoj mě je 39. Mám dvě děti, tedy skoro dospěláka a 20 dceru. Jsem nekuřačka, taky ráda sportuji, občas se mi  i podaří vyjet na ty hory. Bydlím v Doubravě, pracuji jako dětská sestra v Prostřední Suché. Zvířátka žádné nevlastníme, ale mám ráda psy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů