Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 16. 2. 2015 23:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: rozum nebo cit?

mia napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ale ono nemusí jít vždy o příkoří. Člověk se může zamilovat do někoho jiného, aniž by mu v současném vztahu bylo činěno příkoří.

No to jistě........ale chce to nepodlehnout tomu a vyčkat, až člověk trošku vystřízliví..........dělat nějaká rozhodnutí pod vlivem takovéhle zamilovanosti není dobré.........samozřejmě za předpokladu, že má člověk normálně funkčního spolehlivého partnera, který má jen tu "vadu", že je už trochu okoukaný........ nebo když jedna žije v domnění, že má v životě něco zmeškáno...
Každý máme své zkušenosti, moje je taková, že se vyplatí investovat do trvalého vztahu a nepodléhat iluzím......ono se to časem bohatě vyplatí.

Už som začala ma dojem, že som na Financiách... yikes Znie mi to strašne obchodnícky a až vychcane. Netvrdím, že rozum treba odloži do záložne, ale zasa len kalkulova a vykašla sa na nejaké city sa tiež nemusí vyplati... Pán MončoVa sa možno nespamätá z jej nevery, časom si sám niekoho nájde a víazoslávne ju opustí - a jej zostanú len "oči pre plač" a devalvované investície do trvalého vzahu. kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#152 17. 2. 2015 7:13

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: rozum nebo cit?

Selima napsal(a):

mia napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ale ono nemusí jít vždy o příkoří. Člověk se může zamilovat do někoho jiného, aniž by mu v současném vztahu bylo činěno příkoří.

No to jistě........ale chce to nepodlehnout tomu a vyčkat, až člověk trošku vystřízliví..........dělat nějaká rozhodnutí pod vlivem takovéhle zamilovanosti není dobré.........samozřejmě za předpokladu, že má člověk normálně funkčního spolehlivého partnera, který má jen tu "vadu", že je už trochu okoukaný........ nebo když jedna žije v domnění, že má v životě něco zmeškáno...
Každý máme své zkušenosti, moje je taková, že se vyplatí investovat do trvalého vztahu a nepodléhat iluzím......ono se to časem bohatě vyplatí.

Už som začala ma dojem, že som na Financiách... yikes Znie mi to strašne obchodnícky a až vychcane. Netvrdím, že rozum treba odloži do záložne, ale zasa len kalkulova a vykašla sa na nejaké city sa tiež nemusí vyplati... Pán MončoVa sa možno nespamätá z jej nevery, časom si sám niekoho nájde a víazoslávne ju opustí - a jej zostanú len "oči pre plač" a devalvované investície do trvalého vzahu. kapitulation

Aha, tak to jsem ta slova měla dát do uvozovek........ani mi nenapadlo, že to někdo pochopí takhle "materiálně".
Měla jsem samozřejmě na mysli situaci, kde je celkem normální vztah se vším všudy a jednoho někde "ofoukne" závan "osudové lásky" a rozhodne se "jít za svým štěstím", protože přece nebude žít v "manželství bez lásky" ...roll

Není tady

 

#153 17. 2. 2015 12:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: rozum nebo cit?

Ani mě by nenapadlo brát Miiny slova materiálně.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#154 17. 2. 2015 14:18

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: rozum nebo cit?

mia napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ale ono nemusí jít vždy o příkoří. Člověk se může zamilovat do někoho jiného, aniž by mu v současném vztahu bylo činěno příkoří.

No to jistě........ale chce to nepodlehnout tomu a vyčkat, až člověk trošku vystřízliví..........dělat nějaká rozhodnutí pod vlivem takovéhle zamilovanosti není dobré.........samozřejmě za předpokladu, že má člověk normálně funkčního spolehlivého partnera, který má jen tu "vadu", že je už trochu okoukaný........ nebo když jedna žije v domnění, že má v životě něco zmeškáno...
Každý máme své zkušenosti, moje je taková, že se vyplatí investovat do trvalého vztahu a nepodléhat iluzím......ono se to časem bohatě vyplatí.

Vnímám to naprosto stejně jako ty. smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#155 17. 2. 2015 22:56

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: rozum nebo cit?

carpediem napsal(a):

Napsala jsi, že mᚠsvého muže ráda, ale nemiluješ ho. Po dvaceti letech vztahu to není málo. Druhého muže jsi patrně viděla párkrát, ale často si telefonujete. To je dost málo na takové důležité rozhodnutí. Oba můžete do telefonátů promítat své projekce a současná i budoucí realita může být naprosto jiná.
Můžu jenom napsat, co bych udělala já: Snažila bych se zapracovat na současném vztahu manželském. Vztahy nejsou housky na krámě, odejít se zdá jako nejjednodušší řešení, ale myslím, že je to jenom iluze.  smile

Tohle přesně napadlo mě, když to tady pročítám.
Taky jsem měla kdysi milence, když jsem měla krizi s manželem. A ouha, paradoxně jsem zjistila,že manžela miluju.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#156 17. 2. 2015 23:17

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: rozum nebo cit?

carpediem napsal(a):

mia napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ale ono nemusí jít vždy o příkoří. Člověk se může zamilovat do někoho jiného, aniž by mu v současném vztahu bylo činěno příkoří.

No to jistě........ale chce to nepodlehnout tomu a vyčkat, až člověk trošku vystřízliví..........dělat nějaká rozhodnutí pod vlivem takovéhle zamilovanosti není dobré.........samozřejmě za předpokladu, že má člověk normálně funkčního spolehlivého partnera, který má jen tu "vadu", že je už trochu okoukaný........ nebo když jedna žije v domnění, že má v životě něco zmeškáno...
Každý máme své zkušenosti, moje je taková, že se vyplatí investovat do trvalého vztahu a nepodléhat iluzím......ono se to časem bohatě vyplatí.

Vnímám to naprosto stejně jako ty. smile

taktéž souhlas, a vypočítavost v tom nevidím ani já


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů