Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 11. 2. 2015 11:47

Kirina
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2015
Příspěvky: 18

zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Ahoj
Nejdříve vysvětlím, proč toto zdánlivě psychologické téma dávám právě sem - protože věřím na nějaké vesmírné zákony a na to, že pokud ON ke mě našel cestu, je tu od toho, aby mě něco naučil.

Vztah jsem neplánovala, ON přišel nečekán, nezván a vedl mě.  A já jsem po 9ti leté absenci vážnějšího vztahu začala pociovat, že to není zlé, nechat se vést, být s někým.....wink
Máme společný humor, společného koníčka-focení, máme si co říct, je nám spolu fajn, intimní chvilky jsou skvělé.
Problém je v tom, že jsem žárlivá. Jeho koníček je totiž focení žen a to často neoděných. Protože sama občas fotím, tak vím, jak tenká může být hranice mezi modelkou a fotografem.
Vím, že má svého koníčka rád a nikdy bych po něm nechtěla ústupek! Studuje si kolem toho dost materiálu, chodí na workshopy, není to jenom o tom vidět nahou ženu. Ale já, protože mám negativní zkušenost z manželství, které se rozpadlo kvůli jiné ženě, jsem ostražitá, by nemám (zatím) žádný důvod.

Navíc sama nemám dostatek sebevědomí, takže jsem si vědoma, že pochybuji předně sama o sobě!!

Chodíme spolu cca 10 měsíců, on je dost uzavřený, tak pro mě není zase až tak čitelný. Zajímavé je, že nemá téměř žádné přátele ze stran mužů, ale díky svému koníčku se často kontaktuje se ženami. Spíše virtuálně, pokud osobně, tak o tom (krom focení) nevím
Snažím se pracovat na svém sebevědomí a sebelásce meditacemi, vizualizacemi. Tak jsem jak na houpačce. Občas něco poléčím, a pak se vyvrbí další zkouška a já si říkám, jestli mám v tom vztahu vydržet, když se opakovaně trápím, nebo jestli je to škola pro "nacvičování" sebevědomí big_smile.
Připadám si jako v pasti. Protože kvůli svým pochybnostem nejsem ve vztahu šastná, ale po partnerovi by mi bylo smutno, kdybych ses ním rozešla. A pravděpodobně by se ke mě dostal někdo další, kdo by mi dal podobnou lekci.
Vím, že ON mě mám taky moc rád a vzalo by ho to.
Jak to vidíte vy?

Upravil(a) Kirina (11. 2. 2015 12:02)

Není tady

 

#2 11. 2. 2015 14:35

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Ahoj, mam kamarádku, která na tom byla úplně stejně jako ty, ale pak se ukázalo ze je gay najednou s ni nechtěl spát teda nechápu ze před tím ano a měl kolem sebe samé zeny. Ale treba si s nima rozumí lip. Musíš se rozhodnout zda s nim chceš byt pokud ti to,ze fotí nahé zeny tak vadí, ale píšeš ze toho koníčka uz měl když jste se poznali? Tak to by mi asi nevadilo. Spíše by mi vadilo kdyby ho měl až po te co mě poznal. Mas opravdu malé sebevědomí, musíš si trochu věřit. Pro chlapy neni moc přitažlivá nesebevědomá zena. Zkus pro sebe něco delat, cvičit, zdravé jist, líčit se a treba se pak budeš lip cítit a hlavně ne něm nebuď přehnaně závislá, tím by jsi ho odradila. Takže myslím, ze by bylo fajn mít kolem sebe kamarádky se kterými občas někam zajdes a budeš si užívat společných chvil s přítelem a neužírat se ono stejně co se ma stát se stane a kdyby jsi se stavěla na hlavu tak to nezměnil.

Není tady

 

#3 11. 2. 2015 14:54

Kirina
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2015
Příspěvky: 18

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

ano, fotí už spousty let a díky tomu jsme se poznali.
A jsem si vědoma, že je třeba pracovat nejdříve na sobě. Ale taaak dlouho mi to trvá  smile

Není tady

 

#4 11. 2. 2015 15:50

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Tak zapracuj na sobě, uvidíš, ze to půjde smile a věř, ze vše bude dobre. Tak mu věř ono ti stejně nic jiného nezbývá smile to by jsi se zbytečně uzirala

Není tady

 

#5 11. 2. 2015 17:11

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Protože jsme na duchovním, tak to vezmem z toho konce, jo?
Prvně - žárlivost je něco podobného, jako bys měla čistý potok a vypouštěla do něj splašky bez čištění - asi tak to působí na energie mezi vámi. Sama si snadno spočteš následky.....
Je to nedostatek důvěry - důvěry v sebe, důvěry v osud, důvěry v něj.
Navíc jak přemýšlíš, tak se stane - neboli žárli dost dlouho a intenzivně a mᚠprakticky jistotu, že tě časem podvede. A možná si budeš moci vítězně říct "já to věděla, že to tak dopadne"
Jako Záhorský v Rozmarném létě, když klepal stojanem tak dlouho, až se mu povedlo shodit Arnoštka z lana cool
Takže ty potřebuješ získat prvořadě důvěru v sebe a v osud - tudy bych to směrovala.
Jasně, že to taak dlouho trvá! Kdyby to šlo lusknutím prstů, to bychom byli snadno manipulovatelní.......jen vydrž, náprava mysli je jedna z neuspokojivějších věcí v životě.
A taky mᚠnaprostou pravdu v tom, že kdybys prchla od tohoto pána, vzápětí by se našel jiný, se kterým by to dopadlo podobně. Takže jen hezky buduj důvěru - akorát bych vyzkoušela víc metod, existují všelijaké kurzy, semináře a kdoví co. Nikdy nevíš, kde tě to klepne do nosu.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#6 11. 2. 2015 17:25

Kirina
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2015
Příspěvky: 18

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Psala jsem , že jsem byla dlouho bez vztahu. V tu dobu mě sebevědomí netrápilo. Tedy alespoň si nevzpomínám. To až ty vztahy mě vždycky dostanou big_smile
Cítím, že tento partner není úplně ten pravý, přesto je mi s ním fajn a tuším, že opravdu nepřišel náhodou.

Jen se tak nějak podezřívám, že se v té žárlivosti "ráda" šourám. Ráda- nevím, jestli je to to správné slovo. Ale je možné, že ten pocit užírání se z nějakého důvodu potřebuji??

Jinak moc děkuji za vaše příspěvky :-*

Není tady

 

#7 11. 2. 2015 17:48

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

No jéje! lol Takových máme! A nezvoní ti náhodou takový to "já jsem to říkala"? Že kdyby to dopadlo špatně, tak by to vlastně bylo dobře?
Eric Berne tomu říká "stará čarodějnice" nebo tak nějak. Tomu hlásku, co se raduje, když se ti nedaří. Mám ho taky, jen už hodně vysílený a oslabený, ale je to pěkný svinstvo usch
Nešikly by se ti konstelace? Mně nějak nesedí, ale spoustě lidí pomohly s podobnými problémy. Zrovna s tímhle se samotné pere dost blbě......


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#8 11. 2. 2015 17:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Nebo RUŠka třeba.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#9 11. 2. 2015 17:54

Kirina
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2015
Příspěvky: 18

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Tak to ani nezvoní. Ale připadám si , jak masochista, co si potřebuje ubližovat a pak hledá úlevu.
Ani jedno z uvedených jsem nezkoušela. Zkouším sama nějaké vizualizace, afirmace, mluvení před zrcadlem dle Hay....když je nejhůř vyukávám si to. Uleví se mi, ale za pár dní se v tom vezu zas.

Není tady

 

#10 11. 2. 2015 18:30

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Luizička je základ, to je pravda - nebo bývala. Teď se ty změny dějou tak rychle, že mi přijde, že to žádá něco svižnějšího.
Já mám navíc tu zkušenost, že když tělo na afirmace dost rychle nereaguje, že pak nereaguje vůbec a je to celé příliš hluboko - tudíž na nějakou hlubinnější techniku. Afirmacema to dostaneš z vědomí, jak je to už součástí podvědomí, tak jsou ti na prd.
Jestli si potřebuješ ubližovat, tak to v tom rozhodně nejsi sama......ale jak říkám, jedný samý se zrovna tohle dost špatně přemiklíkovává.....


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#11 11. 2. 2015 18:43

Kirina
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2015
Příspěvky: 18

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

a Ty mᚠs nějakou terapiíí dobrou zkušenost ?

Není tady

 

#12 11. 2. 2015 18:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

jak masochista, co si potřebuje ubližovat a pak hledá úlevu
Když už byl vvzpomenutej pan Berne... pak hra "Vidíš kam jsi mne dostal", kdy hráč se vymlouvá na něco, co je "překážka", ale tak to v reálu není... aneb "kdyby nefotil nahatý svlečny, tak bych byla šastná"...
Až na to, že mu to (zatím?) ani nenaznačuješ...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 11. 2. 2015 18:53

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Já osobně se "napravuju" homeopaticky, případně jinými informačními léky, protože se ukázalo, že mi to sedne nejvíc.
Jinak jsem vyzkoušela kdeco, včetně konstelací, Cesty, EFT.....konkrétně ty konstelace mně s ničím nehnou, i když jako informace dobrý - zato jsem viděla lidi, jak jim to pěkně spoustu věcí rozkrývá a taky, co to s nimi dělá.
Píšu ti SZ.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#14 11. 2. 2015 18:59

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

helena napsal(a):

jak masochista, co si potřebuje ubližovat a pak hledá úlevu
Když už byl vvzpomenutej pan Berne... pak hra "Vidíš kam jsi mne dostal", kdy hráč se vymlouvá na něco, co je "překážka", ale tak to v reálu není... aneb "kdyby nefotil nahatý svlečny, tak bych byla šastná"...
Až na to, že mu to (zatím?) ani nenaznačuješ...

Jojo! lol To je ona.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#15 11. 2. 2015 21:18

Kirina
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2015
Příspěvky: 18

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Heleno, vím, že je to ve mě a ne v těch svlečnách smile))
Teď nevím, jestli to : "...(zatím) ani nenaznačuješ"  bylo ke mě, či citace.
To je právě to, čemu se chci vyhnout, aby se neprovalilo, že jsem žárlivá a tím bych mohla působit, jako závislá chudinka. A to je myslím si ve vztahu na škodu!!
Je fakt, že pak jdu "přes sebe" a tvářím se, že jsem nad věcí. A pak fňukám tady wink

Není tady

 

#16 11. 2. 2015 22:33

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Kirino, když jsem si přečetla tvůj úvodní příspěvek a potom jaký jsi dala svému vláknu název, podivila jsem se - vypadá to, jako bys ani neměla z čeho odcházet, ani kde zůstávat. Jako bys byla pryč.
Možná s tím souvisí i to, že píšeš na duchovní.
Když si říkám, že se mi někdo udělal, aby mě něco naučil, jsem ve fázi mezi "bylo to tak strašné, že bych to nejraději vyhodila", "všech těch let/měsíců/dní bych se nejraději zbavila", "kdyby je šlo zničit, udělám to", "nejraději bych tu dobu vůbec nežila" a mezi přidáním tohoto období jako "další kapitoly příběhu svého života". To si pak udělám z někoho učitele, abych si ospravedlnila jeho přítomnost ve svém životě, protože v tu chvíli nevím, proč by tam jinak byl.
Jenomže když to beru takhle, tak mi dojde, že ten učitel je vlastně můj zaměstnanec, ne přítel, milenec, soused, příbuzný, kolega, bližní, člověk, ale osobní zaměstnanec. Tak nějak pracuje na něčem, co zovu třeba "mým duchovním růstem" nebo podobně. Mám ho, ale v partnerském, osobním, lidském kontaktu s ním vlastně nejsem. Až splní svoje, až naučí, co naučit přišel, poletí......
Píšeš, že mᚠmalé sebevědomí. A medituješ, vizualizuješ. Myslím si, že sebevědomí je vědomí si sebe sama v přítomném okamžiku, který se přelévá do dalšího přítomného okamžiku. Vnímání, vědomí sebe sama prostřednictvím svých momentálních činů, momentálních myšlenek, tepla na kůži, bolesti kuřího oka zrovna teď, větru ve vlasech, zachvění hlasu, řevu sojek ........bez hodnocení, protože jedinečná, neporovnatelná. Že sebevědomí nemůže být malé nebo velké. Že může být jen různou měrou (ú)plné.
Zdᚠse mi podle psaní nekontaktní, ""neangažovaná", chránící se vysvětlujícími konstrukcemi, v nichž mᚠpřipraveno spoustu únikových cest. Tenhle chlapík je možná taky součást tvého opevnění, chrání tě před dalším případným kontaktem, dotykem, konfliktem, obětím. Tenhle přítel je takový a když ho se s ním rozejdeš, další bude stejný. No aby nebyl, když odečítá tvá přání z tvých rtů. wink
Mimochodem: Fotil tě nahou? Fotilas ho nahého?wink

Není tady

 

#17 11. 2. 2015 22:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

No, já nevím Kirino. Napadá mě otázka - ty sama jsi tu tenkou hranici(jak píšeš) mezi fotografem a modelem už někdy překročila?
Ptᚠse, ale zároveň píšeš, že cítíš, že tento partner není tak úplně pravý. Skoro mi připadá - celkově dle Tvého psaní, že zamilovaná nejsi. Jsi?
Se žárlivostí neporadím, té já nerozumím. Ale určité pochybnosti ke vztahu patří, ne? To nás nutí na vztahu nebo na nás samých pracovat.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#18 12. 2. 2015 2:34

Kirina
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2015
Příspěvky: 18

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Pravou je, že jako učitele ho beru. Ale tak se snažím brát každého člověka v mém okolí, se kterým cítím, že život není úplně lehký. Nepoužila bych výraz, že pak poletí, ale mᚠpravdu, už teď nějak vnímám, že jednou příjde čas a on z mého života zase odejde.
Jestli jsem zamilovaná? To nevím, jestli je ve vztahu nutné. Je mi s ním dobře, těším se na něj. Ale je pravdou ,že poměrně nedávno bylo také období, že mi byl téměř lhostejný. Když měl přijet, tak jsem to tak brala, ale úplně v euforii jsme nebyla.
Byla jsem duševně víc v pohodě.
Přítomný okamžik? Často o něm slýchávám, čtu, ale žít mi ho zatím nejde sad
  Ano, fotila jsem akt s ním, já jeho ne.
Ta tenká hranice? U mě osobně se neprolomila. Ale jisté sympatie s jedním fotografem tam byly a pak si uvědomíte, že jako ženě stačí jen naznačit a chlapa dostanete ....

Není tady

 

#19 12. 2. 2015 6:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Teď nevím, jestli to : "...(zatím) ani nenaznačuješ"  bylo ke mě, či citace.
K tobě... protože, a chceš nebo ne, ono je to poznat. Čím více se člověk snaží, aby nepůsobil "jako závislá chudinka" (jakkoli, nejen v žárlivosti), tím spíš si neuhlídá některý projevy... vždycky je tam nějaká "křeč", něco, co není přirozený - něco je "jinak" nebo "divně", by třeba nedefinovatelně.
Myslím, že tvůj problém nebude ne/dostatku sebevědomí... sebevědomá ženská sama sebe netejrá představama, co možná její chlap dělá, případně by dělat mohl... a nesebevědomá nebude s takovým klidem tvrdit "vnímám, že jednou příjde čas a on z mého života zase odejde" - ledaže by ses v obou případech do něčeho stylizovala.
Proč - na to budeš muset přijít sama. Zdá se mi, že tvoje "pseudožárlivost" je možná jen skříň, v který je uloženej úplně jinej kostlivec. Ale momentálně v obýváku zakopávᚠjen o tu jarmaru...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 12. 2. 2015 7:11

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Kirino, praštilo mě do očí to tvé - VEDL MĚ. Není zlé nechat se vést.
Ty hledᚠtátu?
On tě má moc rád? Anebo tě miluje, jako muž ženu? Ty ho miluješ jako žena muže?  Překvapuje mě také tvá řečnická otázka, jestli je nutné být zamilovaným. Nu, jestli v něm mᚠtátu, který tě vede, tak to není nutné.
Co popisuješ, je takové vlažné (nic).


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#21 12. 2. 2015 10:06

Kirina
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2015
Příspěvky: 18

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Ne ne Evi, tátu rozhodně ne. Spíše jsem byla vždycky tahoun, co měl vše na starosti, vše organizoval a řešil a najednou bylo příjemné to alespoň na čas odevzdat.

Heleno, něco na tom kostlivci bude. Sama to však v tuto chvíli rozklíčovat neumím,
moc děkuji za náhled :-)

Není tady

 

#22 12. 2. 2015 10:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Kirina napsal(a):

Pravou je, že jako učitele ho beru. Ale tak se snažím brát každého člověka v mém okolí, se kterým cítím, že život není úplně lehký. Nepoužila bych výraz, že pak poletí, ale mᚠpravdu, už teď nějak vnímám, že jednou příjde čas a on z mého života zase odejde.
Jestli jsem zamilovaná? To nevím, jestli je ve vztahu nutné. Je mi s ním dobře, těším se na něj. Ale je pravdou ,že poměrně nedávno bylo také období, že mi byl téměř lhostejný. Když měl přijet, tak jsem to tak brala, ale úplně v euforii jsme nebyla.
Byla jsem duševně víc v pohodě.
Přítomný okamžik? Často o něm slýchávám, čtu, ale žít mi ho zatím nejde sad
  Ano, fotila jsem akt s ním, já jeho ne.
Ta tenká hranice? U mě osobně se neprolomila. Ale jisté sympatie s jedním fotografem tam byly a pak si uvědomíte, že jako ženě stačí jen naznačit a chlapa dostanete ....

No, já to právě z Tvého psaní tak trochu cítím. Není třeba to ten hlavní problém? Ale zase - každý jsme jiný. Pro mě by to byl problém velký, ale znám dost vztahů, kde to tak je.

Dostane chlapa, který se nechá.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#23 12. 2. 2015 13:25

Kirina
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2015
Příspěvky: 18

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Vím, že ze mě máte holky zmatek a ani se vám nedivím. Ale možná si to sama začínám ujasňovat.
Bez chlapa jsem byla spoustu let a bylo to fajn, tak by se svět nezhroutil, kdybych byla zase sama.
Co by mi vadilo je, kdybych byla za blba. V nejistotě a manželově nevěře jsem byla skoro 2 roky a bylo to nejhorší období mého života. Možná proto mám kolem sebe tolik obranných sítí. Situace byla tenkrát horší o to, že jsem měla 2 děti a malý plat. Dnes už "kopu" sama za sebe, tak bych to zvládla mnohem lépe.
Nechám tomu volný průběh, sama pro sebe se budu snažit ten vztah uvolnit, protože by tam nebylo dýchatelno pro mě ani pro něj.
Když byl ten vztah na počáteční úrovni, tak tam nebyly moje majetnické sklony, bylo tam víc volnosti a víc humoru. Teď je tam víc strachu a utajeného pláče, z toho, že takto nejsem šastná.
Ještě jednou děkuji, že mi pomáháte to rozebrat :-)

Není tady

 

#24 12. 2. 2015 14:13

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Kirina napsal(a):

Vím, že ze mě máte holky zmatek a ani se vám nedivím. Ale možná si to sama začínám ujasňovat.
Bez chlapa jsem byla spoustu let a bylo to fajn, tak by se svět nezhroutil, kdybych byla zase sama.
Co by mi vadilo je, kdybych byla za blba. V nejistotě a manželově nevěře jsem byla skoro 2 roky a bylo to nejhorší období mého života. Možná proto mám kolem sebe tolik obranných sítí. Situace byla tenkrát horší o to, že jsem měla 2 děti a malý plat. Dnes už "kopu" sama za sebe, tak bych to zvládla mnohem lépe.
Nechám tomu volný průběh, sama pro sebe se budu snažit ten vztah uvolnit, protože by tam nebylo dýchatelno pro mě ani pro něj.
Když byl ten vztah na počáteční úrovni, tak tam nebyly moje majetnické sklony, bylo tam víc volnosti a víc humoru. Teď je tam víc strachu a utajeného pláče, z toho, že takto nejsem šastná.
Ještě jednou děkuji, že mi pomáháte to rozebrat :-)

Super. Budu Ti moc držet palce, abys to dokázala.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#25 12. 2. 2015 16:26

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: zůstat ve vztahu, nebo odejít?

Kirina napsal(a):

Vím, že ze mě máte holky zmatek a ani se vám nedivím. Ale možná si to sama začínám ujasňovat.
Bez chlapa jsem byla spoustu let a bylo to fajn, tak by se svět nezhroutil, kdybych byla zase sama.
Co by mi vadilo je, kdybych byla za blba. V nejistotě a manželově nevěře jsem byla skoro 2 roky a bylo to nejhorší období mého života. Možná proto mám kolem sebe tolik obranných sítí. Situace byla tenkrát horší o to, že jsem měla 2 děti a malý plat. Dnes už "kopu" sama za sebe, tak bych to zvládla mnohem lépe.
Nechám tomu volný průběh, sama pro sebe se budu snažit ten vztah uvolnit, protože by tam nebylo dýchatelno pro mě ani pro něj.
Když byl ten vztah na počáteční úrovni, tak tam nebyly moje majetnické sklony, bylo tam víc volnosti a víc humoru. Teď je tam víc strachu a utajeného pláče, z toho, že takto nejsem šastná.
Ještě jednou děkuji, že mi pomáháte to rozebrat :-)

- Jo? A co PŘESNĚ by ti na tom vadilo? Co to JE být za blba? Jak to vypadá? A čím se platí za to NEBÝT za blba?
To já jsem za blba často a ráda. Vlastně jen u blbých lidí, protože jejich představy prostě neovlivním a tak mi jsou šumák. Se mnou totiž nemají - ty představy - nic společného wink

- Jak TAKTO? Kdo je původcem toho tvého TAKTO? Kdo ho generuje a proč? Hm? K čemu to TAKTO vlastně potřebuješ? Nebo přesněji: která tvá ČÁST ho potřebuje?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů