Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 1. 2015 18:46

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

To nechápu, přece před rokem měla milence ona a ne on.
Májo, já bych s takovou ženou už neudržovala žádné blízké vztahy, nestála by mi za to. To není kamarádka, ta si na tobě akorát vybíjí své frustrace.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#27 28. 1. 2015 18:49

Mája33
♥♥-----
Registrovaný: 24. 10. 2008
Příspěvky: 38

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Eva. napsal(a):

To nechápu, přece před rokem měla milence ona a ne on.
Májo, já bych s takovou ženou už neudržovala žádné blízké vztahy, nestála by mi za to. To není kamarádka, ta si na tobě akorát vybíjí své frustrace.

No to je třeba také důvod. Pustila milence k vodě kvůli rodině, ale myslím, že svého rozhodnutí lituje, připadá mi to tak. Když jí "zbyl" už "jen" manžel, žárlí na něj. Třeba má strach, že by se také mohl někde zakoukat jako ona, nevím. Fakt nechápu, jak může být někdo tak žárlivý bez ohledu na to, že k tomu nemá důvod. Já jsem měla myslím více důvodů žárlit na svého manžela, ale vždy to bylo jen "tak vnitřně", nikoho jsem tím neprudila, byl to můj problém, moje nezvládlé emoce.

Není tady

 

#28 28. 1. 2015 18:51

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Mája33 napsal(a):

Já vím, taky mi někdy připadá, že tím, jak na mě žárlí a že jsem prostě v řadě věcí lepší (sebechvála srdí, já vím :-) ale je to tak), tak chce mít prostě navrch a tak trochu mě potrápit. Ona dobře ví, že jsem cía a že chci mít jasno v mezilidských vztazích, nemám ráda žádnou přetvářku. Řekla jsem jí přímo, že jestli nechce se s námi stýkat, a mi to řekne přímo a že se podle toho zařídím. Řekla, že ne, že to nechce. Někdy mě napadá, že si se mnou hraje jako kočka s myší. Cítíte to taky tak?

Já bych jí řekla, že se s ní už nechci stýkat já. Jsi měká.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#29 28. 1. 2015 19:12

Mája33
♥♥-----
Registrovaný: 24. 10. 2008
Příspěvky: 38

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

lupina montana napsal(a):

Nejde. Přátelství je prvořadě věc důvěry. Tvrdit že jsem něčí přítelkyně a přitom trvale žárlit je stejná blbina, jako to komunistický "důvěřuj, ale prověřuj" cool

No tak ja myslim, ze kamaradka mi veri, ale stejne na me zarli. Rekla bych, ze je to takovy ten typ, co zarli na vsechno...na partnera, na kamaradky. Je asi malicko egoisticka a vse se musi tocit kolem ni. Myslim, ze si to ani sama neuvedomuje.

Není tady

 

#30 28. 1. 2015 19:19

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Já jsem tím chtěla říct, že když na někoho žárlíš, tak je to proto, že mu z nějakého důvodu nedůvěřuješ. Klidně to může být vnitřní nejistota, to je velice pravděpodobné.....
Mně to prostě nepřijde jako osoba vhodná k přátelství - což neznamená, že ji nemůžeš mít ráda i tak. Podle mě záleží nejvíc na tom, jestli ti tyhle trable s ní i přesto stojí za to. Pokud ne, tak to stejně časem vyšumí, nebo se nějak zdeformuje......


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#31 28. 1. 2015 19:28

Mája33
♥♥-----
Registrovaný: 24. 10. 2008
Příspěvky: 38

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

lupina montana napsal(a):

Nejde. Přátelství je prvořadě věc důvěry. Tvrdit že jsem něčí přítelkyně a přitom trvale žárlit je stejná blbina, jako to komunistický "důvěřuj, ale prověřuj" cool

No tak ja myslim, ze kamaradka mi veri, ale stejne na me zarli. Rekla bych, ze je to takovy ten typ, co zarli na vsechno...na partnera, na kamaradky. Je asi malicko egoisticka a vse se musi tocit kolem ni. Myslim, ze si to ani sama neuvedomuje.

Není tady

 

#32 28. 1. 2015 19:30

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Hm....nojo, tak jo.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#33 28. 1. 2015 19:40

Mája33
♥♥-----
Registrovaný: 24. 10. 2008
Příspěvky: 38

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

lupina montana napsal(a):

Hm....nojo, tak jo.

Omlouvám se Lupino, po zapnutí tabletu tam moje stará zpráva naskočila duplicitně...nechápu proč, já jsem je znovu neodesílala. Omlouvám se za zmatek, sama na to hledím jako zjara, snad se to už nebude opakovat. kapitulation

Není tady

 

#34 28. 1. 2015 19:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Aha lol já myslela, že mi to jakoby trpělivě otloukᚠo hlavu, abych pochopila lol a on mi to otlouká tablet........


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#35 28. 1. 2015 19:54

Mája33
♥♥-----
Registrovaný: 24. 10. 2008
Příspěvky: 38

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Úplně se ho bojím znovu zapnout va

Není tady

 

#36 28. 1. 2015 20:19

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Neboj - schválně, co udělá cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#37 28. 1. 2015 22:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Mája33 napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Takže nevěří.............ani tobě, ani světu. S tím ale ty nic nenaděláš.

Zase si říkám, že každý jsme nějaký, každý má své chyby, nikdo není dokonalý...lze to přehlížet?

Lze.. u niekoho vzdialeného; u blízkych žudí je to náročné. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 28. 1. 2015 22:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Majko (omlouvám se, teď budu trochu tvrdá) - ty jsi na ní snad závislá nebo co. Všimla sis, že řešíš, jestli ONA tě má ráda, ptᚠse jí jestli ONA se chce nebo nechce s vámi stýkat.
Normálně s Tebou oře a ty ještě řešíš, jestli tě má ráda. Nemá. Trápí Tě. A dokonce myslím vědomě.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#39 29. 1. 2015 6:01

Mája33
♥♥-----
Registrovaný: 24. 10. 2008
Příspěvky: 38

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Judyna napsal(a):

Majko (omlouvám se, teď budu trochu tvrdá) - ty jsi na ní snad závislá nebo co. Všimla sis, že řešíš, jestli ONA tě má ráda, ptᚠse jí jestli ONA se chce nebo nechce s vámi stýkat. Normálně s Tebou oře a ty ještě řešíš, jestli tě má ráda. Nemá. Trápí Tě. A dokonce myslím vědomě.

Já jsem taková, řeším věci hned, chci mít jasno, nenechávám věci jak se říká vyhnít, však to nějak dopadne.

Judyno, děkuji za nakopnutí, potřebovala jsem to slyšet i od někoho nestranného.

Není tady

 

#40 29. 1. 2015 7:27

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Mája33 napsal(a):

Judyna napsal(a):

Majko (omlouvám se, teď budu trochu tvrdá) - ty jsi na ní snad závislá nebo co. Všimla sis, že řešíš, jestli ONA tě má ráda, ptᚠse jí jestli ONA se chce nebo nechce s vámi stýkat. Normálně s Tebou oře a ty ještě řešíš, jestli tě má ráda. Nemá. Trápí Tě. A dokonce myslím vědomě.

Já jsem taková, řeším věci hned, chci mít jasno, nenechávám věci jak se říká vyhnít, však to nějak dopadne.

Judyno, děkuji za nakopnutí, potřebovala jsem to slyšet i od někoho nestranného.

Nejspíš jsi nepochopila, co ti chtěla Judyna říct.
Ty mᚠřešit sebe, a ne kamarádku. Tobě nepřísluší řešit, jestli má ona ráda tebe, ale jestli ty mᚠráda ji a chceš se s ní za daných okolností ještě stýkat. Jasno mᚠmít hlavně v sobě. Že tohle není kamarádka. A proč tak mermomocí lpíš na tom, že se s ní chceš stýkat a pak se zbytečně trápíš.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#41 29. 1. 2015 7:50

Mája33
♥♥-----
Registrovaný: 24. 10. 2008
Příspěvky: 38

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Eva. napsal(a):

Mája33 napsal(a):

Judyna napsal(a):

Majko (omlouvám se, teď budu trochu tvrdá) - ty jsi na ní snad závislá nebo co. Všimla sis, že řešíš, jestli ONA tě má ráda, ptᚠse jí jestli ONA se chce nebo nechce s vámi stýkat. Normálně s Tebou oře a ty ještě řešíš, jestli tě má ráda. Nemá. Trápí Tě. A dokonce myslím vědomě.

Já jsem taková, řeším věci hned, chci mít jasno, nenechávám věci jak se říká vyhnít, však to nějak dopadne.

Judyno, děkuji za nakopnutí, potřebovala jsem to slyšet i od někoho nestranného.

Nejspíš jsi nepochopila, co ti chtěla Judyna říct.
Ty mᚠřešit sebe, a ne kamarádku. Tobě nepřísluší řešit, jestli má ona ráda tebe, ale jestli ty mᚠráda ji a chceš se s ní za daných okolností ještě stýkat. Jasno mᚠmít hlavně v sobě. Že tohle není kamarádka. A proč tak mermomocí lpíš na tom, že se s ní chceš stýkat a pak se zbytečně trápíš.

Evo, já pochopila, co mi chtěla Judyna říct. Nechce se mi prostě zahodit to, co mezi námi pěkného bylo. Zažily jsme spolu super chvíle. Budu si muset udělat nadhled. Díky.

Není tady

 

#42 29. 1. 2015 7:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Jestli ona zahazuje a ty nechceš, proč na tom mermomocí trváš?
V životě ještě toho ztratíš... Mnohem důležitější věci, než je ne/přátelství, které nechceš vidět.
Prý - já jsem taková, řeším věci hned. Nesmysl. Ty je vůbec neřešíš, hňahňᚠse v tom a vrtᚠa rozebíráš, místo řešení.

Upravil(a) Eva. (29. 1. 2015 7:56)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#43 29. 1. 2015 14:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Eva. napsal(a):

Mája33 napsal(a):

Judyna napsal(a):

Majko (omlouvám se, teď budu trochu tvrdá) - ty jsi na ní snad závislá nebo co. Všimla sis, že řešíš, jestli ONA tě má ráda, ptᚠse jí jestli ONA se chce nebo nechce s vámi stýkat. Normálně s Tebou oře a ty ještě řešíš, jestli tě má ráda. Nemá. Trápí Tě. A dokonce myslím vědomě.

Já jsem taková, řeším věci hned, chci mít jasno, nenechávám věci jak se říká vyhnít, však to nějak dopadne.

Judyno, děkuji za nakopnutí, potřebovala jsem to slyšet i od někoho nestranného.

Nejspíš jsi nepochopila, co ti chtěla Judyna říct.
Ty mᚠřešit sebe, a ne kamarádku. Tobě nepřísluší řešit, jestli má ona ráda tebe, ale jestli ty mᚠráda ji a chceš se s ní za daných okolností ještě stýkat. Jasno mᚠmít hlavně v sobě. Že tohle není kamarádka. A proč tak mermomocí lpíš na tom, že se s ní chceš stýkat a pak se zbytečně trápíš.

Přesně tak.
Ano.
Ale protože je vidět, jak těžké ro pro Tebe je a sama zatím nemᚠsílu nebo vůli to ukončit, tak prostě chvilku počkej. Ona "kamarádka" myslím nezklame, udělá něco, co Ti opravdu hodně ublíží a pak to bude jednodušší.
Ona ztratí víc než Ty.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#44 29. 1. 2015 18:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Nechce se mi prostě zahodit to, co mezi námi pěkného bylo.
Nojo, no... někteří lidé radši žijou nespokojeni ve dvou než šastni sami http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#45 29. 1. 2015 19:25

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

helena napsal(a):

Nojo, no... někteří lidé radši žijou nespokojeni ve dvou než šastni sami

lol


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#46 30. 1. 2015 8:26

Mája33
♥♥-----
Registrovaný: 24. 10. 2008
Příspěvky: 38

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Děkuji vám, dámy, všem. Se vším, co jste napsaly, souhlasím. Vlastně jsem to rozumově věděla už předem, jen jsem potřebovala, aby mi to někdo potvrdil...otevřel mi oči.

Není tady

 

#47 30. 1. 2015 9:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Ja ti rozumiem, ale myslím si, že vesmír proste nemá rád vákuum a keď sa zbavíš už vlastne nefunkčného (=nerovnocenného) kamarátskeho vzahu, prinesie ti niečo iné. Donekonečna sa z minulosti nedá ži a tu sa zjavne niečo pos... pokazilo. Pekné spomienky ti už nikto nevezme a prítomnos môže by pekná aj s niekým iným. (Ak len nebývaš na lazoch alebo Na samotě u lesa, potom by som tomu rozumela...)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#48 30. 1. 2015 9:56

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Májo, kdysi jsem před psychoterapeutkou začala řešit, zda mi dotyčný ubližuje proto, že chce, nebo proto, že neví, co dělá. Ona na mne vykulila oči a řekla: "A není to snad jedno?" Chvíli jsem na ni zírala s otevřenou hubou, pak jsem udělala pomyslný krok, slyšela ránu zabouchnutých vrat za zády a vysvitlo slunko big_smile

Není tady

 

#49 30. 1. 2015 14:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Pre mňa by to ale jedno nebolo.... z hžadiska nášho vzahu, teda. Z hžadiska MOJEJ individuálnej psychohygieny asi áno.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#50 30. 1. 2015 15:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Přátelství a žárlivost...jde todohromady?

Barča napsal(a):

Májo, kdysi jsem před psychoterapeutkou začala řešit, zda mi dotyčný ubližuje proto, že chce, nebo proto, že neví, co dělá. Ona na mne vykulila oči a řekla: "A není to snad jedno?" Chvíli jsem na ni zírala s otevřenou hubou, pak jsem udělala pomyslný krok, slyšela ránu zabouchnutých vrat za zády a vysvitlo slunko big_smile

Já si myslím, že to není úplně jedno pod podmínkou, že se s tím druhým dá komunikovat....když nedá, tak je to fuk, to je pravda. smile
Anebo jak říká Seli o stupínek výše.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů