Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 1. 2015 7:06

tazatel
♥------
Registrovaný: 27. 1. 2015
Příspěvky: 4

Kulturní dotazník

.

Upravil(a) tazatel (10. 2. 2015 7:55)

Není tady

 

#2 27. 1. 2015 8:46

Moderátorka
Moderátor(ka)
Registrovaný: 6. 1. 2015
Příspěvky: 7

Re: Kulturní dotazník

Dobré ráno, smile
mám pochopení pro všechny dotazníky pro účely bakalářských, diplomových a různých školních prací, ale na tenhle mi prostě nešlo odpovídat - u otázky Navštěvujete některou z těchto kulturních organizací se nedá navolit více odpovědí -  a otázka  Jak se Vám líbí jejich současná kulturní koncepce - tam si také člověk může zvolit jenom jednu organizaci. Výběr organizací je navíc tak rozmanitý, že posuzovat dohromady kulturní koncepce zoologické zahrady, Národního divadla a výstavy Giganti doby ledové - no nevím, nevím... Já bych to navíc u divadel ani nezvládla, chodíme na představení, která si vybereme podle recenzí, která by se nám asi  tak mohla líbit, ne do konkrétního divadla, protože má určitou koncepci.  To by zvládl posoudit leda nějaký profi kritik, nebo fanoušek jednoho konkrétního divadla.

Pěkný den smile

Není tady

 

#3 27. 1. 2015 11:52

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Kulturní dotazník

Souhlasím, dotazník je dosti zmatečný, možná by nebylo od věci na něm ještě trošku zapracovat. Ve stavu, v jakém je nyní, se docela špatně na otázky odpovídá.

Není tady

 

#4 28. 1. 2015 9:29

tazatel
♥------
Registrovaný: 27. 1. 2015
Příspěvky: 4

Re: Kulturní dotazník

.

Upravil(a) tazatel (10. 2. 2015 7:56)

Není tady

 

#5 29. 1. 2015 8:09

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Kulturní dotazník

tazatel napsal(a):

Ahoj, děkuji za posouzení. Různorodot kulturních organizací je záměrná. Základní otázkou je, kterou oblast respondenti preferují, aby se dalo na základě dotazníku analyzovat ta a ta část respondentů dává přednost té a té oblasti kultury například 35% rádo navštěvuje divadla, 15% navštěvuje výstavy, pouze 1% chodí ráno na naučné stezky .... atd., 100% celkový počet respondentů. A z každé té oblasti jsem se snažilo do AP vybrat zástupce, za divadlo je to například divadlo DISK a Národní musem, za musea a galerie - Národní museum, za veřejně přístupné zahrady - Valdštejnská zahrada .... atd. Mnou vybrané organizace jsou pro Prahu kulturně významné a ráda bych věděla jak jsou lidmi navštěvované, a doposud mi dotazník přinesl pro výzkum zajímavá data. Tak samozřejmě tištěná forma je lépe zpracovatelná, do online formy jsou data jinak specifikovatelná. Ještě jednou děkuji za připomínky a podporu při vyplňování dotazníku, již mi přišlo několik odpovědí.

Tak či tak, moc práce jste si s tím opravdu nedala. Byl-li by dotazník konstruován pro volné odpovědi, jistě by zaujal daleko více lidí, tím pádem by jeho vyhodnocení mělo blíže k realitě. No, ale to by chtělo od autorky trochu více námahy..


Zpomal.

Není tady

 

#6 29. 1. 2015 10:08

tazatel
♥------
Registrovaný: 27. 1. 2015
Příspěvky: 4

Re: Kulturní dotazník

.

Upravil(a) tazatel (10. 2. 2015 7:56)

Není tady

 

#7 30. 1. 2015 10:18

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Kulturní dotazník

tazatel napsal(a):

Dobrý den, děkuji za posouzení a vyplnění dotazníku:)



P.S. Pokud se zmiňuje (gymnasión) o nižší úrovni mého dotazníku, není problém, pokud by ste měl(a) náladu mi návrh konceptu kulturního dotazníku vypracovat, nebráním se tomu. Lze potom lépe posoudit kroky původního autora.

Tazateli, není tato nabídka poněkud nadrzlá? Není to vᚠškolní úkol?

Není tady

 

#8 30. 1. 2015 10:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kulturní dotazník

dotazník je dosti zmatečný
Nejen dotazník... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 30. 1. 2015 11:27

tazatel
♥------
Registrovaný: 27. 1. 2015
Příspěvky: 4

Re: Kulturní dotazník

.

Upravil(a) tazatel (10. 2. 2015 7:57)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů