Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 26. 1. 2015 0:07

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Mikeš napsal(a):

helena napsal(a):

ale manzel si mysli (mozna si to mysli kazdy chlap), ze petiminutove libani musi zakonite vzdycky skoncit odchodem do loznic
No... možná se mejlíš...
Možná očekává, že tentokrát by se mohlo zadařit... wink

A nemuselo by to bejt ani v ložnici, že? big_smile

no taková kuchyň může být dost zajímavá big_smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#152 26. 1. 2015 0:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Natasa.Gollova napsal(a):

Kiara napsal(a):

Natašo, asi Ti nesdělím nic překvapujícího - ale za vzniklou situaci můžete s manželem oba dva, rukou společnou a nerozdílnou stolt Chápu Tebe, že nikdo na světě nemá právo nutit Tě proti Tvé vůli k sexu vícekrát, než jednou za měsíc smile, chápu i Tvého manžela, že nikdo na světě nemá právo nutit ho k sexuálnímu půstu trvajícímu čtyři týdny a tak nějak očekávat, že si své přirozené potřeby bude řešit sebeuspokojováním, než na něj jednou za měsíc přijde řada. Takové uspořádání by možná mohlo vyhovovat manželovi neduživému či přestárlému, ale ne zdravému chlapovi v nejlepších letech stolt

Ve Tvé situaci je každá dobrá rada drahá: ve Tvém příběhu už nejste dva, ale tři: Ty, Tvůj muž a vaše milenka. Pozitivní je jen to, že Tvůj manžel se s milenkou scházívá pouze 1x za měsíc, proběhne sex a manžel se zase vrátí domů jakoby nic, čliliže mimomanželský vztah se odehrává pouze v rovině nezávazného sexu. Nejsou tam žádné romantické schůzky, žádný společně trávený volný čas, žádné večeře v restauracích a podobně. Nějak si nedovedu představit třiadvacetiletou atraktivní slečnu, kterou by takový zakonspirovaný vztah s padesátiletým ženáčem dlouhodobě bavil, leda že by jí z takového vztahu-nevztahu plynuly určité výhody a milenecký vztah by byl spíše o té obchodní stránce stylem "něco za něco" smile

Na Tvém místě bych přijala svůj díl viny na vzniklé situaci a pokud by mi záleželo na manželovi, rodině a dětech, raději bych předstírala, že o ničem nevím stolt Muži si pořizují milenky z daleko malichernějších důvodů, než tomu bylo u vás, Tvůj muž měl ke svému počínání důvody vcelku pochopitelné a omluvitelné. Proto bych na celou situaci hleděla spíše z této stránky, nepátrala bych a ani bych neřešila stolt

Kiaro, to cos napsala je nepochybne velice zajimave a v mnohem mas pravdu, jenze na jedne veci se neshodneme: pises, ze nikdo na svete nema pravo nutit meho manzela k sexualnimu pustu. Neni to tak docela pravda. Nuti ho k tomu manzelska prisaha. Ja nejsem zadna nabozenska fanaticka, i kdyz v Boha verim (ale taky nemam problem s antikoncepci, masturbaci, homosexualitou atd.), ale tohle je spis otazka moralky. Pravda, v dnesni dobe, kdy se lidi zabijeji pro par korun a nad nama visi hrozba 3. svetove vlaky kvuli Ukrajine, je smesne resit manzelskou neveru. Jenze ja to vidim tak, ze mi manzel prisahal a ja jemu taky, ze jsi budeme verni v dobrem i zlem, v zdravi i nemoci... vsak to znate. Neprisahala jsem mu, ze se s nim vyspim, kolik krat bude on chtit, treba muslimske zeny podle prava sarija se musi manzelovi podvolit kdykoliv krome obdobi nemoci nebo tak nejak, ale ja ani manzel nejsme muslimove. Kdyz se manzelovi takova prisaha nelibila, nemel mi prisahat. Kdybych mu byla neverna ja a on by mi tu neveru zacal oplacet, to bych pochopila. To by jsme byli vini oba.
CO se tyce jeho pudovych potreb, mozna to bude znit smesne, ale proc sve potreby neresi masturbaci? Ja s jeho masturbaci nemam problem, klidne muze koukat na po*no, mit divoke sexualni predstavy a sny, muze si treba opatrit i nafukovaci hracku, pokud o to ma zajem. Nic z toho mi nevadi. A on to vi. Podle mne kazdemu chlapovi v jeho veku, pokud to neni vylozene sexualni maniak, klidne staci sex jednou za mesic a masturbace kolik kdo chce (i desetkrat denne). A ze manzel nevyuziva ruce, to je jeho vec. Ja ho nevidela delat si to dobrych deset let, po*no jsem doma nikdy nenasla. Kdybych mu zakazovala masturbaci, veskere po*no, jakykoliv projev sexuality, tak chapu, ze by asi brzy zesilel. Ale nas domov prece neni zaden klaster, ve kterem je manzel uvezneny a musi to resit tajnymi utekmi za milenkou.
Tot muj nazor. Mimochodem, budu reagovat i na dotazy, ktere mi tady kladli jini, ted jsem pouze psala reakci na Kiaru. Nemam ted moc casu, nezlobte se.

To je práve prúser, tá prísaha - nedá sa odprisaha (resp. dá, ale s nulovou výpovednou hodnotou) ani "večná láska", ani to, že a ten druhý bude priahova a budeš sa s ním chcie milova furtumfurt, až do domova dôchodcov. Tento sžub je proste nerealizovatežný. A sex, milovanie, fyzické dotyky sú podstatnou zložkou partnerského vzahu (ktorý je práve týmto výlučný), takže bez neho sa stráca niečo podstatné. Čo môže by ešte bezproblémové keď majú obaja 80 a iné starosti (ale nemusí to nasta u oboch naraz!), ale nie uprostred života... Ty si prisahala, že mu budeš pomáha - napríklad aj od sexuálneho napätia, ktoré vzniká pri nedostatku sexu... A robíš to? Alebo považuješ sa "pomoc" len to, čo uznᚠza vhodné, a jeho potreby proste zmetieš pod stôl tým, že kedysi prisahal v kostole, a basta? Mmch, neplynie tvoja erotická nechu aj z kostolných kecov o tom, že keď už vlastne máte deti, nemáte spolu vôbec čo súloži...? roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#153 26. 1. 2015 0:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Natasa.Gollova napsal(a):

Kiara napsal(a):

Natašo, asi Ti nesdělím nic překvapujícího - ale za vzniklou situaci můžete s manželem oba dva, rukou společnou a nerozdílnou stolt Chápu Tebe, že nikdo na světě nemá právo nutit Tě proti Tvé vůli k sexu vícekrát, než jednou za měsíc smile, chápu i Tvého manžela, že nikdo na světě nemá právo nutit ho k sexuálnímu půstu trvajícímu čtyři týdny a tak nějak očekávat, že si své přirozené potřeby bude řešit sebeuspokojováním, než na něj jednou za měsíc přijde řada. Takové uspořádání by možná mohlo vyhovovat manželovi neduživému či přestárlému, ale ne zdravému chlapovi v nejlepších letech stolt

Ve Tvé situaci je každá dobrá rada drahá: ve Tvém příběhu už nejste dva, ale tři: Ty, Tvůj muž a vaše milenka. Pozitivní je jen to, že Tvůj manžel se s milenkou scházívá pouze 1x za měsíc, proběhne sex a manžel se zase vrátí domů jakoby nic, čliliže mimomanželský vztah se odehrává pouze v rovině nezávazného sexu. Nejsou tam žádné romantické schůzky, žádný společně trávený volný čas, žádné večeře v restauracích a podobně. Nějak si nedovedu představit třiadvacetiletou atraktivní slečnu, kterou by takový zakonspirovaný vztah s padesátiletým ženáčem dlouhodobě bavil, leda že by jí z takového vztahu-nevztahu plynuly určité výhody a milenecký vztah by byl spíše o té obchodní stránce stylem "něco za něco" smile

Na Tvém místě bych přijala svůj díl viny na vzniklé situaci a pokud by mi záleželo na manželovi, rodině a dětech, raději bych předstírala, že o ničem nevím stolt Muži si pořizují milenky z daleko malichernějších důvodů, než tomu bylo u vás, Tvůj muž měl ke svému počínání důvody vcelku pochopitelné a omluvitelné. Proto bych na celou situaci hleděla spíše z této stránky, nepátrala bych a ani bych neřešila stolt

Kiaro, to cos napsala je nepochybne velice zajimave a v mnohem mas pravdu, jenze na jedne veci se neshodneme: pises, ze nikdo na svete nema pravo nutit meho manzela k sexualnimu pustu. Neni to tak docela pravda. Nuti ho k tomu manzelska prisaha. Ja nejsem zadna nabozenska fanaticka, i kdyz v Boha verim (ale taky nemam problem s antikoncepci, masturbaci, homosexualitou atd.), ale tohle je spis otazka moralky. Pravda, v dnesni dobe, kdy se lidi zabijeji pro par korun a nad nama visi hrozba 3. svetove vlaky kvuli Ukrajine, je smesne resit manzelskou neveru. Jenze ja to vidim tak, ze mi manzel prisahal a ja jemu taky, ze jsi budeme verni v dobrem i zlem, v zdravi i nemoci... vsak to znate. Neprisahala jsem mu, ze se s nim vyspim, kolik krat bude on chtit, treba muslimske zeny podle prava sarija se musi manzelovi podvolit kdykoliv krome obdobi nemoci nebo tak nejak, ale ja ani manzel nejsme muslimove. Kdyz se manzelovi takova prisaha nelibila, nemel mi prisahat. Kdybych mu byla neverna ja a on by mi tu neveru zacal oplacet, to bych pochopila. To by jsme byli vini oba.
CO se tyce jeho pudovych potreb, mozna to bude znit smesne, ale proc sve potreby neresi masturbaci? Ja s jeho masturbaci nemam problem, klidne muze koukat na po*no, mit divoke sexualni predstavy a sny, muze si treba opatrit i nafukovaci hracku, pokud o to ma zajem. Nic z toho mi nevadi. A on to vi. Podle mne kazdemu chlapovi v jeho veku, pokud to neni vylozene sexualni maniak, klidne staci sex jednou za mesic a masturbace kolik kdo chce (i desetkrat denne). A ze manzel nevyuziva ruce, to je jeho vec. Ja ho nevidela delat si to dobrych deset let, po*no jsem doma nikdy nenasla. Kdybych mu zakazovala masturbaci, veskere po*no, jakykoliv projev sexuality, tak chapu, ze by asi brzy zesilel. Ale nas domov prece neni zaden klaster, ve kterem je manzel uvezneny a musi to resit tajnymi utekmi za milenkou.
Tot muj nazor. Mimochodem, budu reagovat i na dotazy, ktere mi tady kladli jini, ted jsem pouze psala reakci na Kiaru. Nemam ted moc casu, nezlobte se.

A sorry, ale ma partnerský vzah, v ktorom prevažne sexujem v zložení "Já a já" mad - to je podža mňa horšie ako by úplne sám (OK, ak partner ochorie, má úraz, atď., to mení situáciu...). Masturbova vedža milujúceho a milovaného partnera je číre zúfalstvo - nie vzah.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#154 26. 1. 2015 0:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Lamatko napsal(a):

Ale pro chlapa je sex pudova zalezitost. Mít sex jednou za měsíc je pro zdravého muže opravdu hodně málo. Jenže pro nás ženy je težké pochopit ze zkratka pro muže znamená sex víc než pro ženy. Žádný zdraví muž nevydrží tak dlouho ,, abstinovat" to se pak nemůžeme přeci divit ze odolá Švédům nebo ze sám začne vyhledávat příležitost k sexu. A masturbace pro muže nenahrazuje z dlouhodobého hlediska jeho pud. Mnohé zeny nechápou muže mysli si ze když s nim budou spát tak málo ze se vlastně nic neděje ze přece u nás to taky není pohroma. Bohužel pro opačné pohlaví je.

A pre ženy je to čo? Povinnos voči socdemákom /alebo ODS), aby sa rozmnožoval počet občanov? Ty pri tom trpíš, zatváraš oči a opakuješ si "vydrža za vlas, za Praotca Čecha"...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#155 26. 1. 2015 0:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Natasa.Gollova napsal(a):

Eva. napsal(a):

Natašo, ty popisuješ extrém. Mezi tebou popsaným extrémem a tvým chováním je celá škála. Miluješ svého muže?

Ano, miluji. Celym svym srdcem, naprosto bezhranicne, to ti prisaham.

Ako brata alebo ako milenca...? wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#156 26. 1. 2015 8:41

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

S nechutí k sexu mám velké zkušenosti (kdo mě zná, tak ví). Ale musím říct, že svého manžela jsem milovala nikoli jako bratra nebo kámoše i tak, chtěla jsem se s ním objímat, nesexuálně mazlit, čuchat si k němu, pusinkovat se (nikoli líbat s jazykem v puse), vodit se s ním za ruku, hladit ho a nechat se od něj hladit. Bohužel, muži to mají většinou tak, že pokud doteky a mazlení, tak sex a jinak radši nic. Takže u nás to bylo nic, což mě hrozně moc mrzelo.

Není tady

 

#157 26. 1. 2015 16:18

Natasa.Gollova
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2015
Příspěvky: 15

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Ivana napsal(a):

S nechutí k sexu mám velké zkušenosti (kdo mě zná, tak ví). Ale musím říct, že svého manžela jsem milovala nikoli jako bratra nebo kámoše i tak, chtěla jsem se s ním objímat, nesexuálně mazlit, čuchat si k němu, pusinkovat se (nikoli líbat s jazykem v puse), vodit se s ním za ruku, hladit ho a nechat se od něj hladit. Bohužel, muži to mají většinou tak, že pokud doteky a mazlení, tak sex a jinak radši nic. Takže u nás to bylo nic, což mě hrozně moc mrzelo.

popsalas to naprosto presne tummenupp godlike tak nejak to je i u nas doma

Není tady

 

#158 26. 1. 2015 18:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

tak nejak to je i u nas doma
Hm... a co s tím (nebo proti tomu http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png) dáláš?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#159 26. 1. 2015 19:01

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

helena napsal(a):

tak nejak to je i u nas doma
Hm... a co s tím (nebo proti tomu http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png) dáláš?

s tim se nic delat neda


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#160 26. 1. 2015 19:03

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

helena napsal(a):

tak nejak to je i u nas doma
Hm... a co s tím (nebo proti tomu http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png) dáláš?

A dá se s tím vůbec něco dělat, když je někdo takhle založený?


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#161 26. 1. 2015 19:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

s tim se nic delat neda
A dá se s tím vůbec něco dělat, když je někdo takhle založený?

Ale ona není člověk "takhle založený" - to by se projevilo výrazně dřív, než jak Nataša píše, že "Nejprve to bylo 2 az 3x do tydne a byli jsme oba spokojeni. Pak, za cca 15 let to u mne zacalo klesat, pozvolna az na jednou za mesic." - a na dámu v depresi zrovna nevypadá...
Ptala jsem se jí, zda se ptala gynekologa na hormonální substituci, například... neodpověděla.
Jenže mi to celý připadá, že ona se svojí apetencí problémy nemá... jí vadí, že manžel má skutečnou milenkou místo levý ruky.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#162 26. 1. 2015 19:27

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

helena napsal(a):

s tim se nic delat neda
A dá se s tím vůbec něco dělat, když je někdo takhle založený?

Ale ona není člověk "takhle založený" - to by se projevilo výrazně dřív, než jak Nataša píše, že "Nejprve to bylo 2 az 3x do tydne a byli jsme oba spokojeni. Pak, za cca 15 let to u mne zacalo klesat, pozvolna az na jednou za mesic." - a na dámu v depresi zrovna nevypadá...
Ptala jsem se jí, zda se ptala gynekologa na hormonální substituci, například... neodpověděla.
Jenže mi to celý připadá, že ona se svojí apetencí problémy nemá... jí vadí, že manžel má skutečnou milenkou místo levý ruky.

Jo, četla jsem to a souhlasím s tebou. Já to myslela obecně, ani ne přesně na Natašu.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#163 26. 1. 2015 22:40

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Natašo, popsalo se tady už sedm stran Tvého vlákna. Poněkud mě zaráží, že sis ještě pořád nevytvořila nějaký plán, jak na svém manželství zapracovat a připadá mi, že si nejenže odmítᚠpřipustit svůj díl viny, ale že veškerou vinu za vzniklou situaci přesouvᚠna svého manžela a na milenku hmm

Pokud ovšem zastávᚠnázor typu "Nic a nikdo mě nedonutí spát se svým manželem častějí, než jednou za měsíc a tak to také zůstane", nevidím budoucnost Tvého manželství nijak růžově grater


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#164 27. 1. 2015 0:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

vrabčák napsal(a):

helena napsal(a):

tak nejak to je i u nas doma
Hm... a co s tím (nebo proti tomu http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png) dáláš?

A dá se s tím vůbec něco dělat, když je někdo takhle založený?

Dá. Netrápi sexuchtivého partnera a sám si nájs asexuála, ktorý s takýmto vzahom bude šastný. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#165 27. 1. 2015 7:29

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Netrápi sexuchtivého partnera
Když se tak zamyslím, bůhvíjak to je...
Nataša tvrdí o manželovi "on by chtel petkrat do tydne", ale o jeho "odskoku", s překvapivou informovaností, píše "ale jednou mesicne, POUZE jednou mesicne, za ni zajde, vyhradne pres den (nocni nepritomnost by manzel nevysvetlil), spolu jdou k ni, tam se miluji (neptejte se, jak to vim, proste to vim) a pak se rozejdou".
Ledaže by měl chlapec smůlu a milenka na tom byla stejěn jako manželka... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Pak ovšem nechápu, proč by je měl...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#166 27. 1. 2015 8:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Tak možno po pôste aj malá zmena jedálničku padne vhod... len sem-tam... občas jedno sústo. vissla Čo my vieme? (A čo vie Nataša Gollka? gloria)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#167 13. 3. 2015 21:20

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Lamatko napsal(a):

Ahoj Nataso,
Doma tak trochu taky řešíme problém sexu. Je mi 35 let a máme společně jedno dítě a každy ma ještě z předchozího manželství. Taky by mi stačil sex jednou za měsíc. Kolikrát jsme se kvůli tomu hádali, ale vím ze ten chlap to zkratka potřebuje víc než ženská je to pud. Tak děláme kompromis alespoň jednou týdne. Většinou ale přijdu já, protože manžel už ví, ze nesmí nalézat jako dřív to u mě způsobovaly odpor. Ale je to tedy prekerni situace. stát se taky muže cokoliv, ze se muž zamiluje nebo, ze slečna otěhotní. Buď mu to budeš tolerovat nebo uděláte nějaký kompromis v sexu. Je to ale těžký.

holky omlouvám se, ale jestli chlapovi plánujete sex jednou týdně, nebo dokonce /proboha/ jednou měsíčně tak je opravdu asi jen otázka času kdy ho klofne slečna, která má sex ráda. Neumím si představit takovou bídnou frekvenci sexu...ale je to asi tím, že vás to nebaví a pak bohužel, těch co je to baví je dost dumbom a pak samozřejmě můžete očekávat zamilovaného trubce, rozvod, tahanice o majetek a nemanželské dětičky a to že i vaše peníze se přesunou k milenkám. Kdyby chlap milostivě dal jednou týdně už bych měla milence taky


dum spiro spero

Není tady

 

#168 13. 3. 2015 21:28

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Natasa.Gollova napsal(a):

Kiara napsal(a):

Natašo, asi Ti nesdělím nic překvapujícího - ale za vzniklou situaci můžete s manželem oba dva, rukou společnou a nerozdílnou stolt Chápu Tebe, že nikdo na světě nemá právo nutit Tě proti Tvé vůli k sexu vícekrát, než jednou za měsíc smile, chápu i Tvého manžela, že nikdo na světě nemá právo nutit ho k sexuálnímu půstu trvajícímu čtyři týdny a tak nějak očekávat, že si své přirozené potřeby bude řešit sebeuspokojováním, než na něj jednou za měsíc přijde řada. Takové uspořádání by možná mohlo vyhovovat manželovi neduživému či přestárlému, ale ne zdravému chlapovi v nejlepších letech stolt

Ve Tvé situaci je každá dobrá rada drahá: ve Tvém příběhu už nejste dva, ale tři: Ty, Tvůj muž a vaše milenka. Pozitivní je jen to, že Tvůj manžel se s milenkou scházívá pouze 1x za měsíc, proběhne sex a manžel se zase vrátí domů jakoby nic, čliliže mimomanželský vztah se odehrává pouze v rovině nezávazného sexu. Nejsou tam žádné romantické schůzky, žádný společně trávený volný čas, žádné večeře v restauracích a podobně. Nějak si nedovedu představit třiadvacetiletou atraktivní slečnu, kterou by takový zakonspirovaný vztah s padesátiletým ženáčem dlouhodobě bavil, leda že by jí z takového vztahu-nevztahu plynuly určité výhody a milenecký vztah by byl spíše o té obchodní stránce stylem "něco za něco" smile

Na Tvém místě bych přijala svůj díl viny na vzniklé situaci a pokud by mi záleželo na manželovi, rodině a dětech, raději bych předstírala, že o ničem nevím stolt Muži si pořizují milenky z daleko malichernějších důvodů, než tomu bylo u vás, Tvůj muž měl ke svému počínání důvody vcelku pochopitelné a omluvitelné. Proto bych na celou situaci hleděla spíše z této stránky, nepátrala bych a ani bych neřešila stolt

Kiaro, to cos napsala je nepochybne velice zajimave a v mnohem mas pravdu, jenze na jedne veci se neshodneme: pises, ze nikdo na svete nema pravo nutit meho manzela k sexualnimu pustu. Neni to tak docela pravda. Nuti ho k tomu manzelska prisaha. Ja nejsem zadna nabozenska fanaticka, i kdyz v Boha verim (ale taky nemam problem s antikoncepci, masturbaci, homosexualitou atd.), ale tohle je spis otazka moralky. Pravda, v dnesni dobe, kdy se lidi zabijeji pro par korun a nad nama visi hrozba 3. svetove vlaky kvuli Ukrajine, je smesne resit manzelskou neveru. Jenze ja to vidim tak, ze mi manzel prisahal a ja jemu taky, ze jsi budeme verni v dobrem i zlem, v zdravi i nemoci... vsak to znate. Neprisahala jsem mu, ze se s nim vyspim, kolik krat bude on chtit, treba muslimske zeny podle prava sarija se musi manzelovi podvolit kdykoliv krome obdobi nemoci nebo tak nejak, ale ja ani manzel nejsme muslimove. Kdyz se manzelovi takova prisaha nelibila, nemel mi prisahat. Kdybych mu byla neverna ja a on by mi tu neveru zacal oplacet, to bych pochopila. To by jsme byli vini oba.
CO se tyce jeho pudovych potreb, mozna to bude znit smesne, ale proc sve potreby neresi masturbaci? Ja s jeho masturbaci nemam problem, klidne muze koukat na po*no, mit divoke sexualni predstavy a sny, muze si treba opatrit i nafukovaci hracku, pokud o to ma zajem. Nic z toho mi nevadi. A on to vi. Podle mne kazdemu chlapovi v jeho veku, pokud to neni vylozene sexualni maniak, klidne staci sex jednou za mesic a masturbace kolik kdo chce (i desetkrat denne). A ze manzel nevyuziva ruce, to je jeho vec. Ja ho nevidela delat si to dobrych deset let, po*no jsem doma nikdy nenasla. Kdybych mu zakazovala masturbaci, veskere po*no, jakykoliv projev sexuality, tak chapu, ze by asi brzy zesilel. Ale nas domov prece neni zaden klaster, ve kterem je manzel uvezneny a musi to resit tajnymi utekmi za milenkou.
Tot muj nazor. Mimochodem, budu reagovat i na dotazy, ktere mi tady kladli jini, ted jsem pouze psala reakci na Kiaru. Nemam ted moc casu, nezlobte se.

ty jsi tak tolerantní...může si ho honit a  koupit si gumovou holku? Bože muj buď ráda, že ještě bydlí s tebou a tutlá to. Už si někdy přemýšlela o tom, že bys uspokojila ty jeho? Přísahu zapomeň ona přísaha je hezká věc, ale když touha volá jak vidíš vše jde stranou. A jestli můžu doporučit, hlavně mu neříkej, že si to má dělat sám a koupit si vyplachovací vagínu, protože mně tohle říct chlap místo toho, aby se snažil o vzájemnou spokojenost tak uvidí jen moje záda.


dum spiro spero

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů