Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 23. 1. 2015 18:02

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Natasa.Gollova napsal(a):

Kiaro, to cos napsala je nepochybne velice zajimave a v mnohem mas pravdu, jenze na jedne veci se neshodneme: pises, ze nikdo na svete nema pravo nutit meho manzela k sexualnimu pustu. Neni to tak docela pravda. Nuti ho k tomu manzelska prisaha. Ja nejsem zadna nabozenska fanaticka, i kdyz v Boha verim (ale taky nemam problem s antikoncepci, masturbaci, homosexualitou atd.), ale tohle je spis otazka moralky. Pravda, v dnesni dobe, kdy se lidi zabijeji pro par korun a nad nama visi hrozba 3. svetove vlaky kvuli Ukrajine, je smesne resit manzelskou neveru. Jenze ja to vidim tak, ze mi manzel prisahal a ja jemu taky, ze jsi budeme verni v dobrem i zlem, v zdravi i nemoci... vsak to znate. Neprisahala jsem mu, ze se s nim vyspim, kolik krat bude on chtit, treba muslimske zeny podle prava sarija se musi manzelovi podvolit kdykoliv krome obdobi nemoci nebo tak nejak, ale ja ani manzel nejsme muslimove. Kdyz se manzelovi takova prisaha nelibila, nemel mi prisahat. Kdybych mu byla neverna ja a on by mi tu neveru zacal oplacet, to bych pochopila. To by jsme byli vini oba.
CO se tyce jeho pudovych potreb, mozna to bude znit smesne, ale proc sve potreby neresi masturbaci? Ja s jeho masturbaci nemam problem, klidne muze koukat na po*no, mit divoke sexualni predstavy a sny, muze si treba opatrit i nafukovaci hracku, pokud o to ma zajem. Nic z toho mi nevadi. A on to vi. Podle mne kazdemu chlapovi v jeho veku, pokud to neni vylozene sexualni maniak, klidne staci sex jednou za mesic a masturbace kolik kdo chce (i desetkrat denne). A ze manzel nevyuziva ruce, to je jeho vec. Ja ho nevidela delat si to dobrych deset let, po*no jsem doma nikdy nenasla. Kdybych mu zakazovala masturbaci, veskere po*no, jakykoliv projev sexuality, tak chapu, ze by asi brzy zesilel. Ale nas domov prece neni zaden klaster, ve kterem je manzel uvezneny a musi to resit tajnymi utekmi za milenkou.
Tot muj nazor. Mimochodem, budu reagovat i na dotazy, ktere mi tady kladli jini, ted jsem pouze psala reakci na Kiar:lol:u. Nemam ted moc casu, nezlobte se.

lol Copak musíš doma najít po*no? Což takhle po*no v PC na netu? Nebo v mobilu? ... A žes ho ty neviděla masturbovat, nevyhnutelně znamená, že to nedělá?
Že ty s jeho masturbací nemᚠproblém neznamená, že ho se svou masturbací nemá on sám. Protože mnohým lidem pouze masturbace nestačí, protože se potřebují objímat a laskat se živým člověkem a to masturbace nenahradí.
Takže kdybys byla nejdříve nevěrná ty a následně by on oplácel, to bys pochopila, to by bylo OK? Nu tak to můžeš udělat, můžeš mu oplatit ty... Můžete být i tak vinni oba. big_smile
Píšeš nesmysly. Přemýšlej.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#52 23. 1. 2015 18:09

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Kocoure lol tongue par


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#53 23. 1. 2015 18:13

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

dusička napsal(a):

Kocoure lol tongue par

Copak se Ti nezdá, Dušičko? pussa


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#54 23. 1. 2015 18:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Mikeš napsal(a):

dusička napsal(a):

Kocoure lol tongue par

Copak se Ti nezdá, Dušičko? pussa

Ne, to bylo prvotní, o dvacítce se mi nezdá a píšeš o ni, že ne. Není to vůbec nic ve zlém myšleno . wink

Upravil(a) dusička (23. 1. 2015 18:19)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#55 23. 1. 2015 18:22

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Je škoda, že Nataša nejspíš, aspoń podle jejího psaní, není soudná a nedošlo jí, že díl viny na tomto stavu má i ona. Když jí to dojde, to bude první krok na cestě ke změně.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#56 23. 1. 2015 18:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

ale na dvacítku bych si už asi netroufnul
Jestlipak víš, macku, proč jsou pro starší pány kůzlátka nejlepší? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#57 23. 1. 2015 18:27

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

helena napsal(a):

ale na dvacítku bych si už asi netroufnul
Jestlipak víš, macku, proč jsou pro starší pány kůzlátka nejlepší? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Napadá mě hned několik důvodů, ale žádný z nich asi není ten, který myslíš, takže se nechám rád poučit...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#58 23. 1. 2015 18:34

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Pro Helenu: no ze spis muž je ten co sex chce více tím ale nechci říct ze všichni to ne.

Není tady

 

#59 23. 1. 2015 21:24

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

helena napsal(a):

ale na dvacítku bych si už asi netroufnul
Jestlipak víš, macku, proč jsou pro starší pány kůzlátka nejlepší? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

a když už budeš v tom vysvětlování Heleno,tak proč jsou zajímaví koloušci pro starší ženy? též si ráda počtu:D

Není tady

 

#60 23. 1. 2015 21:27

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Mikeš napsal(a):

Lamatko napsal(a):

Pro Helenu: no možná teda vydrží abstinovat jeden ze sta

Tak to jsem ten jeden ze sta právě já big_smile
A před manželem Nataši smekám - mně je taky okolo 50, resp. něco málo po roll, ale na dvacítku bych si už asi netroufnul storstark

si mysllím,že zrovna o postpubertální 20ku fakt neni o co stát - poslouchat ten nekonečný vodopád nesmyslůlol

to už by asi stála za hřích třeba 30-35ka ne,radši?

Není tady

 

#61 23. 1. 2015 23:00

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Natasa.Gollova napsal(a):

Kiaro, to cos napsala je nepochybne velice zajimave a v mnohem mas pravdu, jenze na jedne veci se neshodneme: pises, ze nikdo na svete nema pravo nutit meho manzela k sexualnimu pustu. Neni to tak docela pravda. Nuti ho k tomu manzelska prisaha. ... Jenze ja to vidim tak, ze mi manzel prisahal a ja jemu taky, ze jsi budeme verni v dobrem i zlem, v zdravi i nemoci... vsak to znate. Neprisahala jsem mu, ze se s nim vyspim, kolik krat bude on chtit, treba muslimske zeny podle prava sarija se musi manzelovi podvolit kdykoliv krome obdobi nemoci nebo tak nejak, ale ja ani manzel nejsme muslimove. Kdyz se manzelovi takova prisaha nelibila, nemel mi prisahat. Kdybych mu byla neverna ja a on by mi tu neveru zacal oplacet, to bych pochopila. To by jsme byli vini oba....

Natašo, k té přísaze asi jen tolik - být si věrni neznamená být si věrni jenom po té sexuální stránce, ale být si věrni hlavně co se týče společného soužití v dobrém i zlém, ve zdraví i nemoci. Tu druhou část manžel plní beze zbytku - zatím Tě ještě neopustil ... wink MMCH kdyby manžel už tenkrát u oltáře dopředu věděl, že s ním po X letech budeš chtít spát jenom jedenkrát za měsíc, možná, že by se takové přísahy zalekl natolik, že by si Tě vůbec nevzal stolt

Natašo, zkus si představit jinou modelovou situaci: dejme tomu, že by Tvůj manžel onemocněl cukrovkou, nesměl by si dát ani nedělní zákusek po obědě a musel by navíc dodržovat diabetickou dietu. Teď si představ, že by Tě začal nutit, abys tu dietu - ač zdravý člověk - začala nejen vařit, ale též konzumovat společně s ním a samozřejmě by i vyžadoval, aby ses v jeho přítomnosti zdržela konzumace jakýchkoli sladkostí, místo cukru sis sladila kávu sacharinem a ostře by hlídal, zda dodržuješ jím stanovená pravidla. A běda, jak by se mu doneslo, že ses cestou z práce stavila s kolegyněmi v cukrárně na poháru se šlehačkou, už by začal vykřikovat, že nebereš ohledy na jeho omezení a svévolně porušuješ daná pravidla, ačkoliv jste si před pětadvaceti lety slíbili před oltářem "... věrni sobě v dobrém i ve zlém, ve zdraví i v nemoci". A podle nějaké prapodivné logiky by Tě začal odsuzovat za to, že s ním ohledně jeho nemoci nedržiš krok, ačkoliv jsi mu před X lety před oltářem slíbila, že mu budeš věrná jak ve zdraví, tak i v nemoci.

Už chápeš, co se Ti tím snažím říci wink ?!? Přinejmenším to, že omezovat svého partnera v jakémkoliv směru a odvolávat se na dávnou přísahu před Bohem a lidmi má za následek, že pro toho omezovaného se stane z domova jakási studená klec a omezovaný začne po čase přemýšlet, jak z té studené klece frnknout stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#62 24. 1. 2015 8:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Nuti ho k tomu manzelska prisaha... Kdyz se manzelovi takova prisaha nelibila, nemel mi prisahat...
ze jsi budeme verni v dobrem i zlem

To se dost pleteš, děvče... manželskej slib zní takto:
"Já, A, odevzdávám se tobě, B a přijímám tě za manžela/ku. Slibuji, že ti zachovám lásku, úctu a věrnost, že tě nikdy neopustím a že s tebou ponesu všechno dobré i zlé až do smrti. K tomu a mi pomáhá Bůh. Amen."
(Skoro) každej vidí hlavně tu věrnost a lásku - a přitom podstatný je "odevzdávám se" a "přijímám tě"... což znamená se vším všudy, dobrými i špatnými vlastnostmi, minulostí i budoucností, i když ta je nepoznaná (a nepoznatelná), i když nastanou jakýkoliv nepředvídaný okolnosti.
Těžko uzavřít slib "s výhradou" - aneb "přijímám tě, pokud..." (se nezměníš). To pak není přijetí, ale příkaz s možností "sankcí" ze strany toho, kdo jej vydává...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#63 24. 1. 2015 8:44

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

helena napsal(a):

Nuti ho k tomu manzelska prisaha... Kdyz se manzelovi takova prisaha nelibila, nemel mi prisahat...
ze jsi budeme verni v dobrem i zlem

To se dost pleteš, děvče... manželskej slib zní takto

Tady se asi trochu ztrácím v pojmech... manželský slib ano, to je mi jasný. Ale manželská přísaha? To jsem snad nikdy neslyšel...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#64 24. 1. 2015 8:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Ale manželská přísaha? To jsem snad nikdy neslyšel...
Občas se to používá namísto slova "slib" - ale význam je v týhle souvislosti v podstatě totožnej.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#65 24. 1. 2015 8:53

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Mám za to, že tento slib je jenom u církevního obřadu.
Jinde žádný slib není, jen se obřadník zeptá - bereš si marušku za svou manželku?...
Nebo se mýlím?
Já jsem určitě při uzavírání manželství na národnom výbore žádný takový slib nedávala.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#66 24. 1. 2015 8:54

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

helena napsal(a):

Občas se to používá namísto slova "slib" - ale význam je v týhle souvislosti v podstatě totožnej.

To je věc názoru - podle mě je přísaha něco víc, než slib, ale budiž...
Mmch, Helčo - dlužíš mně a Jaku nějaké odpovědi na otázky ze včerejšího večera big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#67 24. 1. 2015 8:57

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Oddávající: Táži se vás, pane ženichu ..., zda vstupujete dobrovolně do manželství se zde přítomnou slečnou (paní) ..., budete jí oporou v dobrém i zlém, ve zdraví i nemoci?
Ženich: Ano
Oddávající: Táži se vás, slečno (paní) nevěsto ..., zda vstupujete dobrovolně do manželství se zde přítomným panem ..., budete mu oporou v dobrém i zlém, ve zdraví i nemoci?
Nevěsta. Ano
Oddávající: Prohlašuji vᚠsňatek za právoplatně uzavřený.

Toto se říká při občanském sňatku. Nic o věrnosti tam není.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#68 24. 1. 2015 9:04

andy75
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2013
Příspěvky: 174

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Podle mě, jestli manžel celou dobu vztahu nebyl spokojen se sexem se ženou a tak dlouho to vydržel,znamená to, že nechtěl rozbít rodinu a nechce ani teď,děti jsou však větší, tak má více volnosti.Pokud chodí do posilovny a v tom věku to už není tak standardní,docela rozumím tomu, že energická žena to přitahuje.
Být jeho ženou, začnu něco podnikat,může být ráda, že zajišuje rodinu a funguje,třeba by se jí dneska už nepodařilo najít takového chlapa.
je to klasický případ ženské, co má všechno,žádné pálení mostů nebo smrtelná nemoc a má problém.
Osobně si myslím, že se nikdy nerozvede, to by udělal už dávno.
Pokud si ji vzal s menšími prsy, tak věděl, do čeho jde, s tím bych si hlavu nelámala, šla bych cvičit taky do posilovny,ale někam jinam, než on,třeba pohledy na jiné muže a dobrý pocit, že něco se sebou dělám, jí navnadí.

Není tady

 

#69 24. 1. 2015 9:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

nějaké odpovědi na otázky
Protože nevědí, že to jde dvakrát... big_smile

Toto se říká při občanském sňatku. Nic o věrnosti tam není.
Jenže Nataša píše "nejsem zadna nabozenska fanaticka, i kdyz v Boha verim", takže je možný, že měla svatbu církevní.

je to klasický případ ženské, co má všechno,žádné pálení mostů nebo smrtelná nemoc a má problém.
To skoro zní, jako bys jí záviděla... wink
Možná, že kdybys byla na jejím místě, zjistila bys, že "má všechno" - zřejmě materiálně - taky nemusí bejt pro život tak úžasný.

Upravil(a) helena (24. 1. 2015 9:10)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#70 24. 1. 2015 9:16

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

helena napsal(a):

Jenže Nataša píše "nejsem zadna nabozenska fanaticka, i kdyz v Boha verim", takže je možný, že měla svatbu církevní.

Já jsem se v kostele neženil, takže nevím, jak to tam probíhá. Ale pochybuju, že se tam říká: "budete jí oporou v dobrém i zlém, ve zdraví i nemoci, jako i v posteli" big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#71 24. 1. 2015 9:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Ale pochybuju, že se tam říká
Tak ono " v dobrém i zlém" může bejt zatraceně "v posteli" http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#72 24. 1. 2015 9:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

andy75 napsal(a):

Podle mě, jestli manžel celou dobu vztahu nebyl spokojen se sexem se ženou a tak dlouho to vydržel,znamená to, že nechtěl rozbít rodinu a nechce ani teď,děti jsou však větší, tak má více volnosti.Pokud chodí do posilovny a v tom věku to už není tak standardní,docela rozumím tomu, že energická žena to přitahuje.
Být jeho ženou, začnu něco podnikat,může být ráda, že zajišuje rodinu a funguje,třeba by se jí dneska už nepodařilo najít takového chlapa.
je to klasický případ ženské, co má všechno,žádné pálení mostů nebo smrtelná nemoc a má problém.
Osobně si myslím, že se nikdy nerozvede, to by udělal už dávno.
Pokud si ji vzal s menšími prsy, tak věděl, do čeho jde, s tím bych si hlavu nelámala, šla bych cvičit taky do posilovny,ale někam jinam, než on,třeba pohledy na jiné muže a dobrý pocit, že něco se sebou dělám, jí navnadí.

Také mě zaujalo, že manžel chodí v 50-ti do posilovny, že o sebe pečuje. A nick Nataša Gollová vnímám zase jako hodně starý pro ženu ve věku 46 let. Možná je paní duchem i tělem už stará paní, přesto, že věkově je o něco mladší, než manžel. Možná se sobě vzdálili duševním a tělesným věkem a taky nedostatečným milováním a manžel je z toho nešastný.
Možná Nataša tím, že vzala k smrti vážně manželský slib, usnula na vavřínech a myslí si, že na vztahu již není třeba pracovat.

Upravil(a) Eva. (24. 1. 2015 9:30)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#73 24. 1. 2015 9:32

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Eva. napsal(a):

andy75 napsal(a):

Podle mě, jestli manžel celou dobu vztahu nebyl spokojen se sexem se ženou a tak dlouho to vydržel,znamená to, že nechtěl rozbít rodinu a nechce ani teď,děti jsou však větší, tak má více volnosti.Pokud chodí do posilovny a v tom věku to už není tak standardní,docela rozumím tomu, že energická žena to přitahuje.
Být jeho ženou, začnu něco podnikat,může být ráda, že zajišuje rodinu a funguje,třeba by se jí dneska už nepodařilo najít takového chlapa.
je to klasický případ ženské, co má všechno,žádné pálení mostů nebo smrtelná nemoc a má problém.
Osobně si myslím, že se nikdy nerozvede, to by udělal už dávno.
Pokud si ji vzal s menšími prsy, tak věděl, do čeho jde, s tím bych si hlavu nelámala, šla bych cvičit taky do posilovny,ale někam jinam, než on,třeba pohledy na jiné muže a dobrý pocit, že něco se sebou dělám, jí navnadí.

Také mě zaujalo, že manžel chodí v 50-ti do posilovny, že o sebe pečuje. A nick Nataša Gollová vnímám zase jako hodně starý pro ženu ve věku 46 let. Možná je paní duchem i tělem už stará paní, přesto, že věkově je o něco mladší, než manžel. Možná se sobě vzdálili duševním a tělesným věkem a taky nedostatečným milováním a manžel je z toho nešastný.
Možná Nataša tím, že vzala k smrti vážně manželský slib, usnula na vavřínech a myslí si, že na vztahu již není třeba pracovat.

nevidím v tom nic divného, že padesátiletý muž chodí do posilovny. má sedět doma v trenkách a luštit křížovky? u nás v posilovně jsou pánové všech věkových kategorií a ti starší možná více než ti mladí.
sedí v hospodě - špatně, chodí do posilovny divné. co by jste vlastně od těch chlapů chtěli?

Není tady

 

#74 24. 1. 2015 9:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Také mě zaujalo, že manžel chodí v 50-ti do posilovny, že o sebe pečuje.
Co je na tom divnýho?
Ty jsi v podobným věku a nepečuješ snad o sebe? Nebo je to tím, že nejsi chlap?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#75 24. 1. 2015 9:37

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Eva. napsal(a):

andy75 napsal(a):

Podle mě, jestli manžel celou dobu vztahu nebyl spokojen se sexem se ženou a tak dlouho to vydržel,znamená to, že nechtěl rozbít rodinu a nechce ani teď,děti jsou však větší, tak má více volnosti.Pokud chodí do posilovny a v tom věku to už není tak standardní,docela rozumím tomu, že energická žena to přitahuje.
Být jeho ženou, začnu něco podnikat,může být ráda, že zajišuje rodinu a funguje,třeba by se jí dneska už nepodařilo najít takového chlapa.
je to klasický případ ženské, co má všechno,žádné pálení mostů nebo smrtelná nemoc a má problém.
Osobně si myslím, že se nikdy nerozvede, to by udělal už dávno.
Pokud si ji vzal s menšími prsy, tak věděl, do čeho jde, s tím bych si hlavu nelámala, šla bych cvičit taky do posilovny,ale někam jinam, než on,třeba pohledy na jiné muže a dobrý pocit, že něco se sebou dělám, jí navnadí.

Také mě zaujalo, že manžel chodí v 50-ti do posilovny, že o sebe pečuje. A nick Nataša Gollová vnímám zase jako hodně starý pro ženu ve věku 46 let. Možná je paní duchem i tělem už stará paní, přesto, že věkově je o něco mladší, než manžel. Možná se sobě vzdálili duševním a tělesným věkem a taky nedostatečným milováním a manžel je z toho nešastný.
Možná Nataša tím, že vzala k smrti vážně manželský slib, usnula na vavřínech a myslí si, že na vztahu již není třeba pracovat.

a proč ty majko ve svém věku chodíš na heat? není to zbytečné? a proč o sebe pečuješ?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů