Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 23. 1. 2015 13:58

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Natasa.Gollova napsal(a):

Kiara napsal(a):

Natašo, asi Ti nesdělím nic překvapujícího - ale za vzniklou situaci můžete s manželem oba dva, rukou společnou a nerozdílnou stolt Chápu Tebe, že nikdo na světě nemá právo nutit Tě proti Tvé vůli k sexu vícekrát, než jednou za měsíc smile, chápu i Tvého manžela, že nikdo na světě nemá právo nutit ho k sexuálnímu půstu trvajícímu čtyři týdny a tak nějak očekávat, že si své přirozené potřeby bude řešit sebeuspokojováním, než na něj jednou za měsíc přijde řada. Takové uspořádání by možná mohlo vyhovovat manželovi neduživému či přestárlému, ale ne zdravému chlapovi v nejlepších letech stolt

Ve Tvé situaci je každá dobrá rada drahá: ve Tvém příběhu už nejste dva, ale tři: Ty, Tvůj muž a vaše milenka. Pozitivní je jen to, že Tvůj manžel se s milenkou scházívá pouze 1x za měsíc, proběhne sex a manžel se zase vrátí domů jakoby nic, čliliže mimomanželský vztah se odehrává pouze v rovině nezávazného sexu. Nejsou tam žádné romantické schůzky, žádný společně trávený volný čas, žádné večeře v restauracích a podobně. Nějak si nedovedu představit třiadvacetiletou atraktivní slečnu, kterou by takový zakonspirovaný vztah s padesátiletým ženáčem dlouhodobě bavil, leda že by jí z takového vztahu-nevztahu plynuly určité výhody a milenecký vztah by byl spíše o té obchodní stránce stylem "něco za něco" smile

Na Tvém místě bych přijala svůj díl viny na vzniklé situaci a pokud by mi záleželo na manželovi, rodině a dětech, raději bych předstírala, že o ničem nevím stolt Muži si pořizují milenky z daleko malichernějších důvodů, než tomu bylo u vás, Tvůj muž měl ke svému počínání důvody vcelku pochopitelné a omluvitelné. Proto bych na celou situaci hleděla spíše z této stránky, nepátrala bych a ani bych neřešila stolt

Kiaro, to cos napsala je nepochybne velice zajimave a v mnohem mas pravdu, jenze na jedne veci se neshodneme: pises, ze nikdo na svete nema pravo nutit meho manzela k sexualnimu pustu. Neni to tak docela pravda. Nuti ho k tomu manzelska prisaha. Ja nejsem zadna nabozenska fanaticka, i kdyz v Boha verim (ale taky nemam problem s antikoncepci, masturbaci, homosexualitou atd.), ale tohle je spis otazka moralky. Pravda, v dnesni dobe, kdy se lidi zabijeji pro par korun a nad nama visi hrozba 3. svetove vlaky kvuli Ukrajine, je smesne resit manzelskou neveru. Jenze ja to vidim tak, ze mi manzel prisahal a ja jemu taky, ze jsi budeme verni v dobrem i zlem, v zdravi i nemoci... vsak to znate. Neprisahala jsem mu, ze se s nim vyspim, kolik krat bude on chtit, treba muslimske zeny podle prava sarija se musi manzelovi podvolit kdykoliv krome obdobi nemoci nebo tak nejak, ale ja ani manzel nejsme muslimove. Kdyz se manzelovi takova prisaha nelibila, nemel mi prisahat. Kdybych mu byla neverna ja a on by mi tu neveru zacal oplacet, to bych pochopila. To by jsme byli vini oba.
CO se tyce jeho pudovych potreb, mozna to bude znit smesne, ale proc sve potreby neresi masturbaci? Ja s jeho masturbaci nemam problem, klidne muze koukat na po*no, mit divoke sexualni predstavy a sny, muze si treba opatrit i nafukovaci hracku, pokud o to ma zajem. Nic z toho mi nevadi. A on to vi. Podle mne kazdemu chlapovi v jeho veku, pokud to neni vylozene sexualni maniak, klidne staci sex jednou za mesic a masturbace kolik kdo chce (i desetkrat denne). A ze manzel nevyuziva ruce, to je jeho vec. Ja ho nevidela delat si to dobrych deset let, po*no jsem doma nikdy nenasla. Kdybych mu zakazovala masturbaci, veskere po*no, jakykoliv projev sexuality, tak chapu, ze by asi brzy zesilel. Ale nas domov prece neni zaden klaster, ve kterem je manzel uvezneny a musi to resit tajnymi utekmi za milenkou.
Tot muj nazor. Mimochodem, budu reagovat i na dotazy, ktere mi tady kladli jini, ted jsem pouze psala reakci na Kiaru. Nemam ted moc casu, nezlobte se.

Si ale Natašo odporuješ - píšeš že ti nevadí,že má milenku a pak nám tu zase cituješ manželský slib,což je dost alibismus a jenom slova,zvlášt,když nemůžeme ve 20 tušit,že za 30 let se mnou drahá polovička nebude chtít mít sex.Nebo já nevím co všechno se může za tak dlouho dobu jiného přihodit,že.

A nemůžeš nikomu určovat přeci,jak si má sex nahrazovat a co ti ještě nevadí a co už jo.

Dle toho,co píšeš si ale myslím,že nejvíc mᚠobavu z možných následků nevěry,nevěra samotná ti až tak nevadí,jak sama píšeš.

Mᚠurčitě pravdu,obávala bych se hlavně nemanželského dítěte,což by byl asi citelný zásah do financí,když už do ničeho jiného; a kolik a jak moc utrácí za milenku-to si alespon rámcově přeci můžeš vysledovat dle pohybů na účtu,ne?Vsak máte peníze společné určitě a pokud jsi se doted o rod.finance nestarala,tak asi nastal čas se starat začít.
Dalším krokem by taky mohlo být rozdělení sjm,at tě jeho případné eskapády nezasáhnou.

Není tady

 

#27 23. 1. 2015 14:15

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Ale pro chlapa je sex pudova zalezitost. Mít sex jednou za měsíc je pro zdravého muže opravdu hodně málo. Jenže pro nás ženy je težké pochopit ze zkratka pro muže znamená sex víc než pro ženy. Žádný zdraví muž nevydrží tak dlouho ,, abstinovat" to se pak nemůžeme přeci divit ze odolá Švédům nebo ze sám začne vyhledávat příležitost k sexu. A masturbace pro muže nenahrazuje z dlouhodobého hlediska jeho pud. Mnohé zeny nechápou muže mysli si ze když s nim budou spát tak málo ze se vlastně nic neděje ze přece u nás to taky není pohroma. Bohužel pro opačné pohlaví je.

Není tady

 

#28 23. 1. 2015 14:16

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Místo Švédům jsem myslela svodum 😃

Není tady

 

#29 23. 1. 2015 14:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Ale pro chlapa je sex pudova zalezitost.
Ano... buď to pude nebo nepude... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Žádný zdraví muž nevydrží tak dlouho "abstinovat"
To se dost pleteš...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#30 23. 1. 2015 14:35

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Lamatko napsal(a):

Místo Švédům jsem myslela svodum 😃

co mᚠproti švédům?lol

Není tady

 

#31 23. 1. 2015 16:28

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Pro Helenu: no možná teda vydrží abstinovat jeden ze sta 😃

Není tady

 

#32 23. 1. 2015 16:29

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Švédi taky dobrý  tummenupp

Není tady

 

#33 23. 1. 2015 16:31

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Lamatko napsal(a):

Ale pro chlapa je sex pudova zalezitost. Mít sex jednou za měsíc je pro zdravého muže opravdu hodně málo. Jenže pro nás ženy je težké pochopit ze zkratka pro muže znamená sex víc než pro ženy. Žádný zdraví muž nevydrží tak dlouho ,, abstinovat" to se pak nemůžeme přeci divit ze odolá Švédům nebo ze sám začne vyhledávat příležitost k sexu. A masturbace pro muže nenahrazuje z dlouhodobého hlediska jeho pud. Mnohé zeny nechápou muže mysli si ze když s nim budou spát tak málo ze se vlastně nic neděje ze přece u nás to taky není pohroma. Bohužel pro opačné pohlaví je.

Bože, to jsou takový kecy. dumbomdumbomdumbom
Lamatko - to si někde četla, nebo ti to říkal určitě nějaký muž. roll


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#34 23. 1. 2015 16:38

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Zeptej se mužů a uvidíš

Není tady

 

#35 23. 1. 2015 16:40

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Je to tak ze pro muže je sex pudova záležitost nebo myslíš ze ne?

Není tady

 

#36 23. 1. 2015 16:40

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Lamatko napsal(a):

Zeptej se mužů a uvidíš

Zkoušela ses ptát? va

Není tady

 

#37 23. 1. 2015 16:42

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Holky ano.

Není tady

 

#38 23. 1. 2015 17:02

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Lamátko - hele podívej, já jsem třeba víc na sex než můj manžel. A jsem žena.  tongue


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#39 23. 1. 2015 17:12

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

dusička napsal(a):

Lamátko - hele podívej, já jsem třeba víc na sex než můj manžel. A jsem žena.  tongue

Manžela ses měla zeptat a ne ho zedřít z kůže big_smile

Není tady

 

#40 23. 1. 2015 17:26

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

vždy jsem psala, že někdy je to i opačně, ale většinou ne.

Není tady

 

#41 23. 1. 2015 17:27

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Lamátko - hele podívej, já jsem třeba víc na sex než můj manžel. A jsem žena.

Žena převlečená za muže :-D

Není tady

 

#42 23. 1. 2015 17:30

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Lamatko napsal(a):

vždy jsem psala, že někdy je to i opačně, ale většinou ne.

Statistiky ?
To se říkalo v těch románech z dřívějška, že chlapi sex potřebují, ženy ne. Protože mluvení o sexu bylo tabu, a ženy se styděly říct, že se jim milování a mazlení líbí. a že to maj rády.
Kdežto chlap se tím chlubí, jaký to je samec.
Podle mého je ta potřeba individuální a vůbec ale vůbec bych neřekla,že muži víc, ženy mín.

Upravil(a) dusička (23. 1. 2015 17:31)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#43 23. 1. 2015 17:30

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Lamatko napsal(a):

Lamátko - hele podívej, já jsem třeba víc na sex než můj manžel. A jsem žena.

Žena převlečená za muže :-D

Proč myslíš?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#44 23. 1. 2015 17:37

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Ne chápu ze některé zeny mají větší chu než muži, ale ze svého okolí vím, ze spis muž je ten iniciátor. To je jen můj názor a zkušenost. Ale každy a si mysli svoje

Není tady

 

#45 23. 1. 2015 17:39

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Nataso, ja se nechci zastavat Tveho muze, ale zkus si na chvili predstavit, jake to asi je, byt v jeho kuzi. Kdy ty mas vetsi potrebu sexu nez tvuj parner, zatimco on ma potrebu 1x mesicne. A tobe po nejake dobe prestava stacit ten jeden fajn vecer za cely mesic... Mozna se citis i odmitana ze strany partnera, co se tyce intimnosti... Pak te napadne, ze svyho muze mas porad rada, ale nedokazes si dal predstavit, ze stravis zbytek zivota na "1x a dost", nedejboze se to muze klidne zvrtnout i do nuly....tak si najdes reseni - milence, se kterym se neukazujes venku a jde o ciste technickou zalezitost. Ty neprudis manzela dotazy, kdy to zase bude a on je rad a v klidu.
Uprimne si myslim, ze jste oba jeste dost mladi na to, abyste se vykaslali na hledani vzajemneho kompromisu, ktery bude vyhovovat obema. A slova o prisaze mi prijdou hodne silna - nejdriv bych se zamyslela nad tim, jaky na tom mam svuj podil viny a co pro zlepseni teto situace delam ja a pak se ohanela prisahou na svatbe.
Ale treba jsi pro zlepseni uz udelala maximum a my to z tvych dosavadnich prispevku jeste nevime smile

Není tady

 

#46 23. 1. 2015 17:40

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Hlavní je aby se ti dva spolu domluvili a dělali kompromisy

Není tady

 

#47 23. 1. 2015 17:41

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Souhlasím se Sandrou

Není tady

 

#48 23. 1. 2015 17:53

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Lamatko napsal(a):

Pro Helenu: no možná teda vydrží abstinovat jeden ze sta

Tak to jsem ten jeden ze sta právě já big_smile
A před manželem Nataši smekám - mně je taky okolo 50, resp. něco málo po roll, ale na dvacítku bych si už asi netroufnul storstark


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#49 23. 1. 2015 17:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Natašo, zřejmě lžeš sama sobě, když říkáš, že ti manželova nevěra nevadí.
Co se sexu týká, nejsme všichni stejní. Není pravda, že pro všechny muže znamená sex více, než pro všechny ženy. Také není pravda, že všem mužům (a ženám) po padesátce by snad sex jednou měsíčně mohl stačit, jak napsala myslím dokonce Nataša, která soudí podle sebe. Není pravda, že masturbace všem plně nahradí sex se živým člověkem.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#50 23. 1. 2015 17:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

ze svého okolí vím, ze spis muž je ten iniciátor
Iniciátor ČEHO, prosím?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů