Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 1. 2015 20:05

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Důležité upozornění !!!

Pro ty z vás, kdo nečtete upozornění nahoře na stránce diskuzních fór to dávám i zde, jedná se o preventivní opatření, kdyby nastal nějaký problém při přesunu, což pochopitelně nikdy nemůžeme vyloučit, tak abyste se neděsili (y) smile

... Vážené uživatelky, v několika nejbližších dnech stěhujeme Babinet.cz na nový server, který nám umožní poskytovat vám ještě lepší servis. V průběhu převodu může dojít k dočasnému výpadku některých služeb, např. přihlášení do diskusních fór. Prosíme o pochopení a trpělivost, uděláme vše pro to, aby případné problémy byly odstraněny co nejrychleji. Vᚠtým Babinet.cz


... jen doplňuji, že hlavní přesun bude probíhat dnes v noci, takže v nočních hodinách, cca po půlnoci se nějakou dobu nebude zobrazovat obsah serveru. 

Není tady

 

#2 11. 1. 2015 16:56

ajka50
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 228

Re: Důležité upozornění !!!

Mám dotaz,nemůžu se dostat z hlavní stránky do chlívku Diskuse,jen přes "Aktuální diskuse",vždy jen do té které...
Problém mi dělá notebook,v tabletu je všechno OK. Je problém u mne? Děkuji.

Není tady

 

#3 11. 1. 2015 17:11

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Důležité upozornění !!!

Mně pomohlo smazat si v noasu soubor cookies


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4 12. 1. 2015 0:04

LSK
Administrátor
Registrovaný: 12. 7. 2014
Příspěvky: 8

Re: Důležité upozornění !!!

Ano, prosím, vymažte si historii babinet.cz a cookies v prohlížečích, bývají tam původní nastavení, která mohou přebíjet to nové. Na Internetu trvalo přes 36 hodin, než byly aktivní nové adresy. V úzké spolupráci s poskytovatelem serverového prostoru to naštěstí nebylo tak mnoho, jsou i extrémní případy, kdy takové přepnutí trvá týden. Pokud byste se s tím setkali, prosím, neděste se a trpělivě vyčkejte, podle mých informací by nyní mělo být vše již směrováno správně. Děkujeme za trpělivost.

Není tady

 

#5 12. 1. 2015 18:21

ajka50
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 228

Re: Důležité upozornění !!!

Eva. napsal(a):

Mně pomohlo smazat si v noasu soubor cookies

Ano, prosím, vymažte si historii babinet.cz a cookies v prohlížečích, bývají tam původní nastavení, která mohou přebíjet to nové. Na Internetu trvalo přes 36 hodin, než byly aktivní nové adresy. V úzké spolupráci s poskytovatelem serverového prostoru to naštěstí nebylo tak mnoho, jsou i extrémní případy, kdy takové přepnutí trvá týden. Pokud byste se s tím setkali, prosím, neděste se a trpělivě vyčkejte, podle mých informací by nyní mělo být vše již směrováno správně. Děkujeme za trpělivost.

Díky...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů