Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 12. 2014 16:21

DreamWoman
♥------
Registrovaný: 30. 12. 2014
Příspěvky: 6

Dilema: Láska, nebo chtíč?

Zdravím vás děvčata,
přišla jsem na tuto stránku náhodou a zaujalo mě, že tu mluvíte o svých potížích a navzájem si radíte. Mám také jeden problém a je mi jasné, že mě možná odsoudíte, ale ráda bych slyšela názor nezaujatého "diváka", jestli mi rozumíte. Věc se má tak:

Žiji s přítelem 6 let a od minulého roku jsem zasnoubená. Je to hodný, pohledný, milý, spolehlivý muž a moc si rozumíme, což je u mě občas problém-abych našla někoho kdo mě chápe. Je i mým dobrým přítelem, člověk, co mě podrží a navíc je mezi námi určité souznění-já něco řeknu přesně ve chvíli kdy on, stejně myslíme, máme stejné názory. A teď ten problém. Od chvíle co jsme se poznali tu byl ještě jeden muž-před těmi šesti lety. Toužil po mě a mě se i líbil, ale odolala jsem mu, protože jsem byla v růžovém světě zamilovanosti s mým přítelem. (U mě se to vždy tak pitomě sejde, blbě načasované-buď je období kdy o mě nikdo nestojí, a nebo rovnou dva.. ) Nicméně tak ten muž, kterému jsem tehdy odolala si našel jinou. A teď je s ní tedy stejně dlouho, co já s přítelem. Abych to rozeznala, říkejme tomu muži (pokušiteli) např.X. Po celou dobu vztahu s přítelem mi X párkrát buď napsal, nebo za mnou šel přímo do práce. Je to hloupé, ale nikdy mě nepřestal pan X přitahovat. Sexuální napětí by se mohlo krájet. :-( Neměla jsem z toho radost, atak jsem mu řekla, a raději moc za mnou do práce nechodí - vymyslela jsem si, že šéf to prostě nemá rád ty návštěvy.

Chvíli byl tedy klid a já se na něj přestala soustředit a věnovala se příteli. Přece jen mi už táhlo tehdy na 30 a bylo mi jasné, že bych se měla usadit a mít děti. Trochu jsem toužila stát jako nevěsta u obřadu, na druhou stranu nejsem moc ten typ, co by po "a žili solu šastně až do smrti" nijak zvl᚝ toužil. Jenže přítel něco naplánoval, vzal mě do Krkonoš a tam mě požádal o ruku. Bylo to krásné, ale celkem jsem to i čekala. Když tak klečel, řekla jsem ano-samozřejmě, že ano, ale v tu chvíli se mi naprosto nečekaně vyjevil před očima pan X a já prostě na chvíli zapochybovala. Nemohla jsem říct "Já si to rozmyslím". Na takové věci čeká někdo celý život.. Nevím, řekla jsem prostě Ano. Pár dní jsem byla šastná a ostatní mi v práci záviděli.

Pak samozřejmě do práce (i přes zjevný zákaz) dorazil pan X a chtěl vidět prstýnek. Byl přátelský a nevypadalo to, že ho to nijak vykolejilo, ale když odešel, necítila jsem se vůbec dobře.. Celá přítelova rodina mě má ráda, a i ta moje jeho. Všichni kolem očekávají svatbu.. Najednou jsem opět zapochybovala.

Před Vánoci mi pan X opět psal a že jestli se nesejdeme, že třeba se mnou a dalšími přáteli. Já tedy souhlasila, přítel byl mimo ČR. No, byl to opravdu zvláštní večer. Přátel moc nedorazilo, a když odešel poslední nᚠznámý kamarád, řekl, že i on, pan X se zasnoubil.. Upřímně-bylo mi pěkně mizerně, i když jsem to čekala. Já jsem mu pogratulovala a řekla něco jako: "Když se chceš také ženit, tak ti to přeju.." A on, že vlastně moc nechce-ale že byl kolem takový tlak na to, aby už do toho praštili, že to udělal.. Skoro, pro vlastní klid. Nevěděla jsem, co říct. Něco ve mě křičelo: "No tak to snad ne! Snad mᚠvlastní mozek! Vždy to vůbec nechceš, proč jsi to udělal?" Ale slyšela jsem sebe v mysli jak hned odpovídám: "Ale ty se taky ženeš, kam možná nechceš..  No a v té chvíli si mě k sobě přitáhl (mizera jeden), a začal mě líbat!! Jako nějaký šílenci, jsme se líbali, bylo to tak sakra vzrušující, má nade mnou neuvěřitelnou moc. Pak já ho odstrčila a řekla mu, že bude manžel!! A on mi na to řekl, že bychom si měli dát předsevzetí do nového roku. A to zní : Užít si konečně spolu, než budeme oba někoho manželé! A podal mi na to ruku. A hádejte co-já, asi tím alkoholem nebo čím, jsem mu jí dala! A on se zazubil. Jenže já pak eště řekla: Třeba se ale nakonec vůbec nevdám. A on se na chvíli zarazil.. Já mu řekla:No, já taky nejsem v tom úplně zasnoubení tak zcela dobrovolně.. Pak rozloučení a jela jsem domu..

Je to šílenej prevít a já si nemůžu pomoct. Budu se smažit nejspíš v pekle! Nikdy jsem příteli nezahla-nikdy! Nikdy jsem nikomu nezahla.. Já nevím, co když k němu cítím víc než jen touhu. Prosím, poraďte mi něco, než udělám nějakou fatální blbost..

Není tady

 

#2 30. 12. 2014 16:47

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Mila DW, co bych udelala jako prvni, sedla bych si nekde sama a v klidu a uprimne bych popremyslela nad tim, jestli si chci vzit sveho snoubence a pokud ano, tak z jakeho duvodu. Protoze jestli si ho vezmes "nedobrovolne", pod tlakem okoli a nevim ceho dalsiho, tak to bude za par let mezi vami dost prusvih. A pan X chce jen sex, o vztahu totiz nemluvi a ani pro vztah s tebou nic nedela. Takze bacha, aby ses do toho moc nenamocila.

Není tady

 

#3 30. 12. 2014 17:43

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Pana X bych poslala hodně rychle tam, kam patří.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#4 30. 12. 2014 18:21

juliana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

za mě - udělala bych to - před svadbou, aby mě to nelákalo furt a nestalo se to po svadbě. pokud vás to k sobě táhne, možná to tak má být - a tak vás to k sobě přitáhne.
a pak? buď si budeš rvát vlasy, nebo budeš šastná žes to riskla.
vím jaké je to být mezi dvěma muži - a nikdo ti neporadí. ale já už nezakládám rodinu, jde jen o souputníka životem.
hlavně se zatím nevdávej. äle jdi do toho - aby tě to přestalo pokoušet a pak to ANO řekla ráda

Není tady

 

#5 30. 12. 2014 18:35

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

sandra napsal(a):

Mila DW, co bych udelala jako prvni, sedla bych si nekde sama a v klidu a uprimne bych popremyslela nad tim, jestli si chci vzit sveho snoubence a pokud ano, tak z jakeho duvodu. Protoze jestli si ho vezmes "nedobrovolne", pod tlakem okoli a nevim ceho dalsiho, tak to bude za par let mezi vami dost prusvih. A pan X chce jen sex, o vztahu totiz nemluvi a ani pro vztah s tebou nic nedela. Takze bacha, aby ses do toho moc nenamocila.

Vidím to stejně. Jde mu jen o to Tě dostat. Je možné, že pak o Tebe už nebude mít zájem a bude se soustředit na další nedobytnou. A ty si kvůli němu zničíš vztah.
Uvědom si, že přitažlivých mužů potkᚠv životě ještě hodně. Půjdeš s každým? Neuraž se, nemyslím to zle. Pokud jsi také typ, který si dokáže jen užít a neboří za sebou mosty, tak proč ne. Ale myslím, že Ty toho nejsi schopna. Jinak bys to neřešila.
Se svatbou ještě chvilku počkej, ujasni si pořádně, co chceš.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#6 30. 12. 2014 20:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Tuhle pohádku jsem tady už někdy četla. Zkoušíš si, jestli umíš psát?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#7 31. 12. 2014 21:30

DreamWoman
♥------
Registrovaný: 30. 12. 2014
Příspěvky: 6

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

sandra napsal(a):

Mila DW, co bych udelala jako prvni, sedla bych si nekde sama a v klidu a uprimne bych popremyslela nad tim, jestli si chci vzit sveho snoubence a pokud ano, tak z jakeho duvodu. Protoze jestli si ho vezmes "nedobrovolne", pod tlakem okoli a nevim ceho dalsiho, tak to bude za par let mezi vami dost prusvih. A pan X chce jen sex, o vztahu totiz nemluvi a ani pro vztah s tebou nic nedela. Takze bacha, aby ses do toho moc nenamocila.

Souhlasím, myslím na to v jednom kuse. Rozhodně nechci partnerovi ublížit a hnát se do něčeho, co třeba ani nestojí za nic. Je mi jasné, že chce jen sex a upřímně, napůl mě to láká..

Není tady

 

#8 31. 12. 2014 21:33

DreamWoman
♥------
Registrovaný: 30. 12. 2014
Příspěvky: 6

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

juliana napsal(a):

za mě - udělala bych to - před svadbou, aby mě to nelákalo furt a nestalo se to po svadbě. pokud vás to k sobě táhne, možná to tak má být - a tak vás to k sobě přitáhne.
a pak? buď si budeš rvát vlasy, nebo budeš šastná žes to riskla.
vím jaké je to být mezi dvěma muži - a nikdo ti neporadí. ale já už nezakládám rodinu, jde jen o souputníka životem.
hlavně se zatím nevdávej. äle jdi do toho - aby tě to přestalo pokoušet a pak to ANO řekla ráda

Panejo, tohle mi moc pomohlo! Děkuji. Je to tak. Láká mě to pořád a nechci si brát přítele s tím, že toužím po jiném. Měla bych to už konečně jednou vyřešit, ale určitě né hned hnaním do manželství.. :-(

Není tady

 

#9 31. 12. 2014 21:41

DreamWoman
♥------
Registrovaný: 30. 12. 2014
Příspěvky: 6

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Judyna napsal(a):

sandra napsal(a):

Mila DW, co bych udelala jako prvni, sedla bych si nekde sama a v klidu a uprimne bych popremyslela nad tim, jestli si chci vzit sveho snoubence a pokud ano, tak z jakeho duvodu. Protoze jestli si ho vezmes "nedobrovolne", pod tlakem okoli a nevim ceho dalsiho, tak to bude za par let mezi vami dost prusvih. A pan X chce jen sex, o vztahu totiz nemluvi a ani pro vztah s tebou nic nedela. Takze bacha, aby ses do toho moc nenamocila.

Vidím to stejně. Jde mu jen o to Tě dostat. Je možné, že pak o Tebe už nebude mít zájem a bude se soustředit na další nedobytnou. A ty si kvůli němu zničíš vztah.
Uvědom si, že přitažlivých mužů potkᚠv životě ještě hodně. Půjdeš s každým? Neuraž se, nemyslím to zle. Pokud jsi také typ, který si dokáže jen užít a neboří za sebou mosty, tak proč ne. Ale myslím, že Ty toho nejsi schopna. Jinak bys to neřešila.
Se svatbou ještě chvilku počkej, ujasni si pořádně, co chceš.

Děkuji za odpověď. To je naprostá pravda.. Právě, zničím vztah-ale.. Možná, že už je tady něco špatně.. Že vůbec uvažuji o jiném. Přitažlivých mužů asi člověk potká hodně, jen já si jich asi moc nevšimla-jen tak někdo se mi nelíbí.. O tom to není, pan X je jiný. Určitě bych nemyslela na někoho 6 let a zároveň se od něj snažila odpoutat, kdyby šlo jen o to, že je hezký/přitažlivý..
Ale je to asi tak, že toho možná nejsem schopna-tedy, já toho nejsem schopna-podvést. Spíš přemýšlím, zda bych mohla fungovat jako milenka, kdybych nikoho neměla-a to asi také ne kapitulation

Není tady

 

#10 31. 12. 2014 21:43

DreamWoman
♥------
Registrovaný: 30. 12. 2014
Příspěvky: 6

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Eva. napsal(a):

Tuhle pohádku jsem tady už někdy četla. Zkoušíš si, jestli umíš psát?

Nechápu..hmm

Není tady

 

#11 6. 1. 2015 20:05

andy75
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2013
Příspěvky: 174

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

sex s přitažlivých chlapem je asi to nejlepší, co může ženu potkat kromě narození dětí atd.
raději se uspokoj sama, jestli to na tebe jde, když si představíš, nedělej to, je to riziko, že to pak vykecá manželovi nebo kdoví co a ty budeš v pytli..

Není tady

 

#12 7. 1. 2015 6:44

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

sex s přitažlivých chlapem je asi to nejlepší, co může ženu potkat kromě narození dětí atd.
By mě zajímalo, co se skrývá pod "atd." http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 7. 1. 2015 12:33

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Vzhledem k názvu tvého vlákna a hlavně k tomu,jak tě čtu,ty tvé názory,tak mám pro tebe ještě třetí variantu: ZRNÍ

Není tady

 

#14 7. 1. 2015 12:55

andy75
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2013
Příspěvky: 174

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Pokud ji přitahuje i když sama ví, že je to špatně,ještě nemusí být slepice,pravdou je, že chlapi takové na užívání vždy uvítají(samozřejmě ne všichni)pussa

Není tady

 

#15 7. 1. 2015 13:20

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

andy75 napsal(a):

Pokud ji přitahuje i když sama ví, že je to špatně,ještě nemusí být slepice,pravdou je, že chlapi takové na užívání vždy uvítají(samozřejmě ne všichni)pussa

Kopanec potřebuje životní,místo té pusy,at se jí zavčasu rozsvítí... tongue

Není tady

 

#16 7. 1. 2015 15:53

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

řekla bych,že něco je špatně ve vztahu ,když se pisatelka nechtěla zasnoubit a je zasnoubená gloria


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#17 8. 1. 2015 8:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Jaku napsal(a):

andy75 napsal(a):

Pokud ji přitahuje i když sama ví, že je to špatně,ještě nemusí být slepice,pravdou je, že chlapi takové na užívání vždy uvítají(samozřejmě ne všichni)pussa

Kopanec potřebuje životní,místo té pusy,at se jí zavčasu rozsvítí... tongue

Nepodžahla si aj ty náhodou chtíču? (Teda, nie že by si si kvôli nemu rozbila manželstvo...) Že tak rozdávaš zrní... (A prišiel kopanec od života, alebo ešte len čaká? wink )


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 8. 1. 2015 18:25

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Zajímavé, kolik agrese vyvolá obyčejná nerozhodnost :-D

Není tady

 

#19 13. 1. 2015 10:37

DreamWoman
♥------
Registrovaný: 30. 12. 2014
Příspěvky: 6

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Chtěla jsem vám poděkovat za vaše rady a názory.Hodně jsem o tom přemýšlela a jediné, o čem jsem přesvědčená je, že přítel je člověk, kterého budu mít vždy ráda a s kterým si budu rozumět, ale našemu vztahu zdá se něco opravdu chybí. Možná je to to, že jak jsme stejní a nikdy se nehádáme, že si vlastně nemáme co dát.. Potřebuji v životě trochu vzrušení, nebo poznávání, nebo hádek-co já vím.. Je to moc klidný vztah. A i když je partner pro mě dokonalý, neklape to-chci říct, nejsem moc šastná.. Otázka zní, budu šastná víc sama..? Budu toho litovat..? Ano budu, protože takoví chlapi nejsou tak často k nalezení. Je to tak, vlastně hlavní problém není pak X.. :-( Ten se mi navíc bude vždy sice líbit, ale také vždy zůstane mizerou. Nemohla bych s ním mít vztah-max.tedy ten sex, ale hned po něm by mě stejně nejspíš už nechtěl. A nebo já jeho a ještě bych tím zničila i jeho budoucí manželství..

A nemyslím si, že potřebuji zrní, nebo seno, nebo trávu, nemám chu, děkuji :-D

Není tady

 

#20 13. 1. 2015 13:40

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Hlavně to celé mᚠve svých rukou a záleží jen na Tobě, jak se rozhodneš.

Není tady

 

#21 11. 6. 2018 12:31

geormarsh
♥------
Registrovaný: 11. 6. 2018
Příspěvky: 2

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Ahoj
Jmenuji se GeorgeI jsem ze Spojených států amerických. zatímco moje matka je z češtiny Hledám čestnou ženu, se kterou můžu strávit svůj život, když odcházím do důchodu během několika týdnů. Pracuji ve armádě Spojených států a v současné době jsem v Afghánistánu za účelem udržení míru. Bude se mi líbit, abyste mě kontaktoval prostřednictvím svého e-mailu, abych vám napsal a poslal vám moje obrázky a také vám sdělím víc o sobě dobře. . později budeme mluvit víc na facebook nebo skype ok. Slibuji, že se s vámi setkáme ve vaší zemi, pokud mi můžete dát šanci. budu čekat na zprávu ve svém e-mailu.
Jiří

georgemarshall2014@hotmail.com

Není tady

 

#22 11. 6. 2018 14:00

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Jdi do p.r.d.e.l.e  se svym chtíčem!!!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#23 11. 6. 2018 16:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

geormarsh napsal(a):

Ahoj
Jmenuji se GeorgeI jsem ze Spojených států amerických. zatímco moje matka je z češtiny Hledám čestnou ženu, se kterou můžu strávit svůj život, když odcházím do důchodu během několika týdnů. Pracuji ve armádě Spojených států a v současné době jsem v Afghánistánu za účelem udržení míru. Bude se mi líbit, abyste mě kontaktoval prostřednictvím svého e-mailu, abych vám napsal a poslal vám moje obrázky a také vám sdělím víc o sobě dobře. . později budeme mluvit víc na facebook nebo skype ok. Slibuji, že se s vámi setkáme ve vaší zemi, pokud mi můžete dát šanci. budu čekat na zprávu ve svém e-mailu.
Jiří
georgemarshall2014@hotmail.com

[iSňatkový podvodník vylákal ze starší ženy 300 tisíc korun[/i]
Hochštapler se na internetu vydával za amerického vojáka. Žena z Českolipska nebyla první, která naletěla.
Život naruby převrátil 68leté ženě muž, který se představil jako 58letý vdovec a voják americké armády. Hledal prý spřízněnou duši. Po dvou měsících, během kterých si vyměnili stovky e-mailů, začala dvojice plánovat společnou budoucnost. „Cizinec ženě naznačil, že ho v Americe nic nedrží a že by se za ní rád přestěhoval do Čech. Představou společného života byla zřejmě natolik nadšená, že si vůbec nepřipouštěla divné věci, které se kolem jejich vztahu začaly objevovat,“ uvedla mluvčí českolipské policie Ivana Baláková.

Zdroj: https://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_reg … 80420.html [/i]


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#24 11. 6. 2018 22:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Dilema: Láska, nebo chtíč?

Heleno, ty taky nedᚠvydělat....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů