Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 12. 2014 13:45

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Kondom pro ženy

S manželkou  jsme nikdy moc kondomy nepoužívali protože  žena užívala antikoncepci a bylo to postačující. Nyní však byla u doktora a ten jí doporučil na čas hormonální  antikoncepci vysadit. Já osobně nemám kondomy moc rád a tak jsem chtěl  najít něco  jiného.  Náhodou jsem narazil na kondom pro ženy, který se aplikuje do pochvy. Chtěl  bych ho objednat, ale nikde jsem se nedočetl žádné ohlasy na jeho používání.  Nemáte někdo zkušenost?


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#2 5. 1. 2015 21:22

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Kondom pro ženy

Tedy ale vy chlapi jste dumbom A pročpak bys měl ochranu nechávat neustále na manželce a sám si jen bezstarostně užívat? Na trhu je široká škála kondomů (pro muže) a jejich používání může být i docela zábavný, oživující sexuální žážitky. Tak co třeba vyzkoušet různé příchutě, nebo tvary kondomů?

Není tady

 

#3 8. 1. 2015 16:48

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Kondom pro ženy

Když pánský kondom je prostě pánský kondom, v tom není až takový rozdíl. Já se nezříkám odpovědnosti za používání antikoncepce, ale láká mě vyzkoušet něco neobvyklého a to pro mě zrovna kondom pro ženy znamená. Neznám ale nikoho, kdo by ho užíval, tak se ptám na názory. Já ani nevěděl, že něco takového vůbec existuje.

Upravil(a) Bigben61 (8. 1. 2015 16:51)


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#4 8. 1. 2015 17:03

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Kondom pro ženy

O kondomu pro ženy jsem neslyšela, ale z  literatury (beletrie, zvláště pak amerických autorů) vím o pesaru, možná, že je to to, čemu říkᚠkondom pro ženy.

Není tady

 

#5 8. 1. 2015 17:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kondom pro ženy

vím o pesaru, možná, že je to to, čemu říkᚠkondom pro ženy
Není.
Pro případný zájemce dodávám, že oboje lze nalézt na netu včetně návodů k použití... i s názornejma obrázkama http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#6 8. 1. 2015 18:02

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Kondom pro ženy

Obrázek jsem na netu viděl, ale nikde jsem se nedočetl nějaký relevantní názor na jeho používání. Dokonce ani v sexshopu nevěděly, co vlastně chci a ani to v sortimentu nemají. Dá se pořídit snad jenom přes internet.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#7 13. 1. 2015 22:01

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Kondom pro ženy

helena napsal(a):

vím o pesaru, možná, že je to to, čemu říkᚠkondom pro ženy
Není.
Pro případný zájemce dodávám, že oboje lze nalézt na netu včetně návodů k použití... i s názornejma obrázkama http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Aha, tak mé literární zdroje o kondomu pro ženy mlčí, zase jsem o něco chytřejší wink

Není tady

 

#8 14. 1. 2015 6:49

K.Bronislava
♥------
Registrovaný: 28. 12. 2014
Příspěvky: 3

Re: Kondom pro ženy

Ja tenhle kondom znam, jednou nebo 2x jsem ho pouzila a nedoporucuji ho. Zavadi se dost obtizne a zdlouhave a pri samotnem styku to vydava velice neprijemny zvuk (jako kdyby byla ve mne igelitova taska a manzel ji muchlal penisem). Vyzkousejte - za par dnu se vam to zprotivi.

Není tady

 

#9 14. 1. 2015 12:10

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Kondom pro ženy

Bigben61 napsal(a):

Když pánský kondom je prostě pánský kondom, v tom není až takový rozdíl. Já se nezříkám odpovědnosti za používání antikoncepce, ale láká mě vyzkoušet něco neobvyklého a to pro mě zrovna kondom pro ženy znamená. Neznám ale nikoho, kdo by ho užíval, tak se ptám na názory. Já ani nevěděl, že něco takového vůbec existuje.

Existuje, nebo spis sixistovalo, ale nejsem si jista. Je to kondom , ktery si zena vsune do pochvy, podlouhl igelit.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#10 16. 1. 2015 15:11

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Kondom pro ženy

Takže jsem kondom přece jenom objednal - zvítězila  ve mě zvědavost a s manželkou jsem se dohodl, že to vyzkoušíme. Dnes jsem zásilku vyzvedl na poště  a když bude vhodná konstalace, tak se pokusim o zkušební testik.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#11 18. 1. 2015 10:12

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Kondom pro ženy

Tak nic moc, trvalo dost dlouho, nez se kondom spravne zavedl, ale i potom je to jak kdyz mas igelitovy pytlik ve vagine.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#12 20. 3. 2015 9:55

Alzbeta
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2013
Příspěvky: 168

Re: Kondom pro ženy

to se jmenuje pesar? Nebo tak nějak ne? Taky jsem o tom jen slyšela, ale neviděla jsem to. A co třeba to nechat na muži. A dělat to ze začátku bez a v pulce si nasadit ochranu. To je taky řešení.

Není tady

 

#13 26. 12. 2015 9:10

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Kondom pro ženy

Tak jsem se "dočkal" . Už žádná antikoncepce není třeba. Před měsícem přišla manželka od doktora s tím, že má menopauzu. Od kamaráda se trochu bojím, protože jeho manželka od té doby co to nemá, tak na sex docela zanevřela. U nás zatím pohoda a žádné kondomy ani přerušovaná soulož. Prostě si to užívám až do konce ... super!!!


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#14 31. 12. 2015 17:32

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Kondom pro ženy

No asi jsem to neměl tak chválit. Za celý měsíc jsme měli sex jenom 3x a za poslední týden vůbec a to jsme byli spolu doma. Nemáte někdo zkušenosti se sexem v menopauze? Neberou se nějaké prášky? Myslel jsem si jak si ten týden vánočních svátkú užijeme v posteli, ale nic. Tak snad dneska nebo spíš zítra. Přece se říká jak na Nový rok, tak po celý rok.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#15 1. 1. 2016 17:36

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Kondom pro ženy

Bigbene, neotravuj. Menopauza je pro ženu psychicky náročná. Necpi do ní furt nějaké prášky, jen aby ses mohl ukojit. Trocha pochopení by neuškodila. Jsi trapnej.
Btw s tím, že má žena menopauzu, se nechodí od doktora, to pozná žena sama. To nemusí říkat doktor.

Upravil(a) Eva. (1. 1. 2016 17:38)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#16 1. 1. 2016 20:13

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Kondom pro ženy

Bigben61 napsal(a):

Nemáte někdo zkušenosti se sexem v menopauze? Neberou se nějaké prášky?

Moje žena se občas z ničeho nic začne potit a má návaly horkosti... jak to má se sexem, nevím big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#17 1. 1. 2016 20:38

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Kondom pro ženy

A myslim, ze “stanovit datum“ ani nelze... Ani doktorem.
Priznaky se rozpoznat daji, ale “ten proces“ neni JEDNODENNI..., a jeho vliv na zenu urcite bude jak u ktere. Nektera se potesi, jina “se odepise“...
Jak se k tomu postavi chlap/MUŽ, je ZÁSADNÍ! Bud z ni udela svoji kralovnu, nebo “hadr“, myslim....


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#18 1. 1. 2016 21:03

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Kondom pro ženy

No, Mikesku, to budou ty priznaky...
A tva poznamka o nedostatku sexu z jeji strany svedci spise o tve neschopnosti/nevoli, z ni tu KRALOVNU udelat...
Tak ju nech, at se dal poti...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#19 1. 1. 2016 23:25

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Kondom pro ženy

Eva. napsal(a):

Bigbene, neotravuj. Menopauza je pro ženu psychicky náročná. Necpi do ní furt nějaké prášky, jen aby ses mohl ukojit. Trocha pochopení by neuškodila. Jsi trapnej.
Btw s tím, že má žena menopauzu, se nechodí od doktora, to pozná žena sama. To nemusí říkat doktor.

Já to ale nemyslím špatně, nechci aby brala prášky. Taky si uvědomuju, že je to citlivá věc a psychicky náročná a proto s ní tyto věci nechci nijak rozebírat. Chtěl  jsem se jenom zeptat  jak to ženy všeobecně prožívají a snáší. Ten můj známý kolikrát radši někam odjede, než aby byl doma s manželkou. Nemyslím, že  je to u všech stejný, tak se ptám. Promiňte,  jestli vás to uráží. A s tou poznámkou o tom jak pozná žena, že má mEnopauzu, tak ta moje to opravdu nepoznala a potvrdili jí to až na gyndě. To ale nechci rozebírat.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#20 2. 1. 2016 11:34

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Kondom pro ženy

Dorka napsal(a):

No, Mikesku, to budou ty priznaky...
A tva poznamka o nedostatku sexu z jeji strany...

Na nedostatek sexu si tady stěžoval kolega Bigben, ne já big_smile

Moje žena má na sex chu furt, akorát že - podle jejich slov - občas topí jako kamna... to ale neumím posoudit, protože když si na ni v tu chvíli sáhnu, tak mi nijak zvl᚝ horká nepřijde... roll


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#21 2. 1. 2016 13:41

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Kondom pro ženy

Tak trochu jsem si stěžoval, možná spíš posteskl, že jsme byli konečně spolu doma a místo abysme si to užili jako zamlada tak jsme  abstinovali.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#22 2. 1. 2016 13:43

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Kondom pro ženy

Páč to je jen vnitřní pocit, ale někdy i doprovázený sčervenáním...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#23 2. 1. 2016 13:57

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Kondom pro ženy

Bigben61 napsal(a):

Tak trochu jsem si stěžoval, možná spíš posteskl, že jsme byli konečně spolu doma a místo abysme si to užili jako zamlada tak jsme  abstinovali.

Proč nejste spolu doma i jindy, než konečně na vánoce?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#24 2. 1. 2016 16:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Kondom pro ženy

Menopauza je pro ženu psychicky náročná.
Jak pro kterou... samozřejmě, že ta, která se nedovede vyrovnat se změnou role, ji nese podstatně hůř...

a proto s ní tyto věci nechci nijak rozebírat
Aha... takže "tyto věci" včetně vašeho intiimního soužití radši ventiluješ takhle.
To by musela bejt paní nadšená, kdyby to věděla...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#25 2. 1. 2016 17:46

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Kondom pro ženy

Eva. napsal(a):

Bigben61 napsal(a):

Tak trochu jsem si stěžoval, možná spíš posteskl, že jsme byli konečně spolu doma a místo abysme si to užili jako zamlada tak jsme  abstinovali.

Proč nejste spolu doma i jindy, než konečně na vánoce?

Jsme spolu i jindy, ale chodíme oba do práce a vidíme se vlastně až navečer. Nemyslel jsem to, že  jsme spolu jen na vánoce.


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů