Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 12. 2014 16:56

concolora
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2014
Příspěvky: 3

Proč vůbec hledat partnera?

Dobrý den,

ráda bych znala vᚠnázor proč žena v následující situaci (popsaná níže) hledá partnera?

Situace:

Žena krátce po rozvodu po 24 letech manželství (důvod rozvodu - manželova nevěra, kdy milenka a její rodina vyhrožovala manželce a dětem způsobením újmy , prosím dále nerozebírat) opět hledá partnera. Ta žena má 2 sice dospělé ale studující děti, které s ní stále bydlí. Ačkoli vztahy s manželem nebyly moc dobré ( manžel byl trochu hysterický) stále se z rozvodu nevzpamatovala ale přitom brouzdá na seznamkách a domlouvá si rande a emailuje si s různými muži.
Přitom je to žena, která je odborník ve svém oboru, je samostatná, chytrá, zajištěná, přátelská, děti se snaží být jí oporou.
Je fakt, že se přestala věnovat svým koníčkům (kultuře a sportu) a má i méně přátel než dříve. Myslíte , že hledá přátele (ne přítele) na seznamce? Proč když ted má více času se rozvíjet (bádát dál v oboru) znova se věnovat koníčkům, chce ztrácet čas s chlapem?

Předem děkuji za odpovědi

Můj názor na partnerství je , že chlapa k životu nepotřebuji (nikdy jsem o ně neměla zájem, intimita se mi hnusí a děti nikdy nechci) jsem samostatná a údržbáře domu nepotřebuji (zvládnu spoustu věcí sama) a baví mně moje práce zájmy a ke štěstí mi stačí přátelé a spíš jsem samotářský introvert. Proto bych ráda věděla co se takové ženě,kterou jsem popsala může v tuto chvíli v hlavě vířit za myšlenky, případně jak jí pomoci.

Není tady

 

#2 29. 12. 2014 17:07

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Proč vůbec hledat partnera?

concolora napsal(a):

Dobrý den,

ráda bych znala vᚠnázor proč žena v následující situaci (popsaná níže) hledá partnera?

Situace:

Žena krátce po rozvodu po 24 letech manželství (důvod rozvodu - manželova nevěra, kdy milenka a její rodina vyhrožovala manželce a dětem způsobením újmy , prosím dále nerozebírat) opět hledá partnera. Ta žena má 2 sice dospělé ale studující děti, které s ní stále bydlí. Ačkoli vztahy s manželem nebyly moc dobré ( manžel byl trochu hysterický) stále se z rozvodu nevzpamatovala ale přitom brouzdá na seznamkách a domlouvá si rande a emailuje si s různými muži.
Přitom je to žena, která je odborník ve svém oboru, je samostatná, chytrá, zajištěná, přátelská, děti se snaží být jí oporou.
Je fakt, že se přestala věnovat svým koníčkům (kultuře a sportu) a má i méně přátel než dříve. Myslíte , že hledá přátele (ne přítele) na seznamce? Proč když ted má více času se rozvíjet (bádát dál v oboru) znova se věnovat koníčkům, chce ztrácet čas s chlapem?

Předem děkuji za odpovědi

Můj názor na partnerství je , že chlapa k životu nepotřebuji (nikdy jsem o ně neměla zájem, intimita se mi hnusí a děti nikdy nechci) jsem samostatná a údržbáře domu nepotřebuji (zvládnu spoustu věcí sama) a baví mně moje práce zájmy a ke štěstí mi stačí přátelé a spíš jsem samotářský introvert. Proto bych ráda věděla co se takové ženě,kterou jsem popsala může v tuto chvíli v hlavě vířit za myšlenky, případně jak jí pomoci.

Jestli mᚠtenhle názor, takhle to cítíš a nechybí ti sex, milování, blízkost, sdílení, tak to nepochopíš. Nelámej si tím hlavinku. Časem třeba pochopíš.
Nebo až budeš mít za sebou to, co prožila žena, o které píšeš, pochopíš. Teď ne.
Tvá úvaha, že má více času rozvíjet se = podle tebe bádat v oboru, je zcestná. Ona má teď úplně jiné problémy a myšlenky, než bádat v oboru. heh dumbom
A kdo jsi ty, že tě chování té ženy tak zajímá?

Upravil(a) Eva. (29. 12. 2014 17:23)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 29. 12. 2014 17:20

concolora
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2014
Příspěvky: 3

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Pro Eva: Ta žena je mi velmi blízká. Proč bych neměla pochopit na to co se ptám, ačkoli mám svůj názor? Nemyslíte, že právě proto se snažím do té ženy vcítit a pochopit její situaci a hledat odpovědi? Odpoveď časem pochopíš, neberu. Nechtěla jsem odsouzení za svoje názory a myšlenky. Copak jí nemůžu pomoci navzdory svým názorům?

Není tady

 

#4 29. 12. 2014 17:23

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Ztrácet čas s chlapem, to mě až rozesmálo. Evidentně nic nevíš. Anebo jsi homosexuál či patříš mezi lidí, kteří jsou asexuální. Tak nad tím nepřemýšlej. V krásném vztahu muže a ženy ani jeden  z partnerů čas neztrácí. To bych mohla říct já o tobě - proč ztrácíš čas bez chlapa? A bylo by to stejné.

Upravil(a) Eva. (29. 12. 2014 17:25)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 29. 12. 2014 17:24

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Proč vůbec hledat partnera?

concolora napsal(a):

Pro Eva: Ta žena je mi velmi blízká. Proč bych neměla pochopit na to co se ptám, ačkoli mám svůj názor? Nemyslíte, že právě proto se snažím do té ženy vcítit a pochopit její situaci a hledat odpovědi? Odpoveď časem pochopíš, neberu. Nechtěla jsem odsouzení za svoje názory a myšlenky. Copak jí nemůžu pomoci navzdory svým názorům?

Ona tě požádala, abys jí pomohla? va


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 29. 12. 2014 17:29

concolora
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2014
Příspěvky: 3

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Dobře tak to nebyla správně formulovaná podotázka. Vidím, že tady se nějakého konkrétního názoru nebo pohledu na věc nedočkám, evidentně byla chyba hledat TADY  nějaké odpovědi. Raději příště kontaktuji odborníka - tam snad své odpovědi najdu a pomůže mi bez toho aby hodnotil můj názor.

Není tady

 

#7 29. 12. 2014 17:34

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Jak by ti bylo, kdyby se někdo rozhodl, že tvůj názor na partnerství, že chlapa k životu nepotřebuješ (nikdy jsi o ně neměla zájem, intimita se ti hnusí a děti nikdy nechceš), je nevhodný a on ti pomůže? A dělal by to?
Nech tu paní žít. Ona si musí odžít to své, stejně jako ty zase tvůj život.
Myslím si, že paní má dost starostí i bez toho, aby řešila, že ty ses rozhodla jí pomoct v tom, čemu vůbec nerozumíš.

Upravil(a) Eva. (29. 12. 2014 17:38)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8 29. 12. 2014 17:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Proto bych ráda věděla co se takové ženě,kterou jsem popsala může v tuto chvíli v hlavě vířit za myšlenky, případně jak jí pomoci.
Zas jednou přišel čas ocitovat pana Bosswella http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
"Nemáme právo činit lidi šastnými proti jejich vůli."
Samozřejmě vycházím z toho, že ona paní zřejmě o žádnou pomoco nežádá a nestojí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 29. 12. 2014 18:02

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Podobné dva případy máme v rodině. Pro mě je také nepochopitelné, že když se někdo konečně osvobodil a osamostatnil, mohl by vést klidný život, zase se snaží sehnat nějakého partnera.

Hodně jsem o tom přemýšlela a můj názor je tento: pokud daná žena nepoznala jiný život než ve dvou a tak žila dlouhá léta, je jí nepřirozené žít sama a ani si to nedovede představit. A tak hledá dál i když právě ukončila nehezký vztah. Je to setrvačnost, která ji pohání se seznámit. A také pro některé ženy je to část jejich prestiže, jak se vyjádřila má kamarádka: "nejsem žádná chudinka, která si nedokáže najít chlapa". Asi pro tyto ženy je život bez partnera životem neúplným. A neumějí být samy.

Moc bych o tom dál nešpekulovala, každý to máme nastaveno jinak a musíme si na svoji cestu přijít samy.

Upravil(a) lepista (29. 12. 2014 20:18)

Není tady

 

#10 29. 12. 2014 18:06

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Proč vůbec hledat partnera?

lepisto, chyběl ti někdy sex? Doopravdy chyběl? Žes byla sama sobě protivná, myslelas jenom na to a už to musela vyřešit, abys neznepříjemňovala tím, jak jsi protivná, život i svému okolí? Dodám, že sex v sestavě já + já už v takové kritické situaci nefunguje, je slabou náhražkou.
Například toto může být jedním z důvodů. Nebo prostá blízkost, obejmutí.
Toto autorka vlákna zatím nechápe, jestliže je frigidní. Anebo to má nastaveno ještě jinak.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#11 29. 12. 2014 20:17

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Eva. napsal(a):

lepisto, chyběl ti někdy sex? Doopravdy chyběl? Žes byla sama sobě protivná, myslelas jenom na to a už to musela vyřešit, abys neznepříjemňovala tím, jak jsi protivná, život i svému okolí? Dodám, že sex v sestavě já + já už v takové kritické situaci nefunguje, je slabou náhražkou.
Například toto může být jedním z důvodů. Nebo prostá blízkost, obejmutí.
Toto autorka vlákna zatím nechápe, jestliže je frigidní. Anebo to má nastaveno ještě jinak.

Ne nechyběl. Mám dlouholetého milence, ale jen na sex. Pak jdu domů. Je to pro mě mechanická záležitost. Mám to nastaveno jinak, klidně to berte, že jsem frigidní. Nemám potřebu se vedle někoho probouzet a ani potřebu obejmutí.

Není tady

 

#12 29. 12. 2014 20:21

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Proč vůbec hledat partnera?

lepista napsal(a):

Eva. napsal(a):

lepisto, chyběl ti někdy sex? Doopravdy chyběl? Žes byla sama sobě protivná, myslelas jenom na to a už to musela vyřešit, abys neznepříjemňovala tím, jak jsi protivná, život i svému okolí? Dodám, že sex v sestavě já + já už v takové kritické situaci nefunguje, je slabou náhražkou.
Například toto může být jedním z důvodů. Nebo prostá blízkost, obejmutí.
Toto autorka vlákna zatím nechápe, jestliže je frigidní. Anebo to má nastaveno ještě jinak.

Ne nechyběl. Mám dlouholetého milence, ale jen na sex. Pak jdu domů. Je to pro mě mechanická záležitost. Mám to nastaveno jinak, klidně to berte, že jsem frigidní. Nemám potřebu se vedle někoho probouzet a ani potřebu obejmutí.

no ostatni ji maji ... souhlasim pro tentokrat s Evou


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#13 29. 12. 2014 20:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Proč vůbec hledat partnera?

lepisto, však jo. A o tom to je. Každý žije podle sebe. Stejně tak má žít i autorka vlákna a nechat onu ženu, o které tady napsala, na pokoji a nevnucovat jí svůj náhled.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#14 29. 12. 2014 20:37

juliana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Proč vůbec hledat partnera?

concolora napsal(a):

Dobrý den,

ráda bych znala vᚠnázor proč žena v následující situaci (popsaná níže) hledá partnera?

Situace:

Žena krátce po rozvodu po 24 letech manželství (důvod rozvodu - manželova nevěra, kdy milenka a její rodina vyhrožovala manželce a dětem způsobením újmy , prosím dále nerozebírat) opět hledá partnera. Ta žena má 2 sice dospělé ale studující děti, které s ní stále bydlí. Ačkoli vztahy s manželem nebyly moc dobré ( manžel byl trochu hysterický) stále se z rozvodu nevzpamatovala ale přitom brouzdá na seznamkách a domlouvá si rande a emailuje si s různými muži.
Přitom je to žena, která je odborník ve svém oboru, je samostatná, chytrá, zajištěná, přátelská, děti se snaží být jí oporou.
Je fakt, že se přestala věnovat svým koníčkům (kultuře a sportu) a má i méně přátel než dříve. Myslíte , že hledá přátele (ne přítele) na seznamce? Proč když ted má více času se rozvíjet (bádát dál v oboru) znova se věnovat koníčkům, chce ztrácet čas s chlapem?

Předem děkuji za odpovědi

Můj názor na partnerství je , že chlapa k životu nepotřebuji (nikdy jsem o ně neměla zájem, intimita se mi hnusí a děti nikdy nechci) jsem samostatná a údržbáře domu nepotřebuji (zvládnu spoustu věcí sama) a baví mně moje práce zájmy a ke štěstí mi stačí přátelé a spíš jsem samotářský introvert. Proto bych ráda věděla co se takové ženě,kterou jsem popsala může v tuto chvíli v hlavě vířit za myšlenky, případně jak jí pomoci.

ahoj
je to možná její způsob jak zapomenout, je to něco nového, doposud pro ní, vdanou ženu zakázaného.
myslím, že doposud žila pro rodinu, práci ... . nikdy ji nenapadlo, že ji ten nejbližší podkopne a najednou je vše jinak. musí si na to vše zvyknout. úplně ji rozumím. ani moc o ty chlapy nejde. myslím, že člověk v její situaci hledá znova pocit bezpečí - to totiž ztratil a patří k základním lidským potřebám. pomoz ji tím, že budeš při ní. ve všem, za nic ji neodsuzuj, i když pro tebe je to třeba nepochopitelné. má právo na čas hájení. a nikdo neví kolik ho bude potřebovat. každý to má jinak nastaveno - jinak vše prožívá, hrabe se z toho.
tady tě budou pravděpodobně napadat, vyjadřovat se k věcem na které se neptᚠa je neslušné se k nim bez vyzvání vyjadřovat, vysmívat se a dělat z tebe hlupku - nevím proč tomu tak je, je to tak, potřebují si zvedat sebevědomí a laskavost jim chybí.

jo a sexu - je fajn, pro každého je jinak důležitý a vše je správně. po mnoha letech manželství je to zvláštní  mít sex s jiným mužem. pro mne to byl takový předěl - poté už bych sex s ex nedala. od té doby řeším nový vztah. ale je to bohužel tzv. převozníček. nevěřila jsem tomu, ale je to tak. prostě to je čas rekonvalescence - užívání si bez závazků. a až pak to uzrává - jestli sólo, nebo s partnerem. protože nároky na partnera jsou vysoké. a chu starat se o chlapa minimální.

Upravil(a) juliana (29. 12. 2014 20:42)

Není tady

 

#15 29. 12. 2014 20:39

juliana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Eva. napsal(a):

lepisto, však jo. A o tom to je. Každý žije podle sebe. Stejně tak má žít i autorka vlákna a nechat onu ženu, o které tady napsala, na pokoji a nevnucovat jí svůj náhled.

o tuto radu autorka nikoho nežádala a nechápu proč ji do toho mluvíš.
no jo - tady folklór.

Není tady

 

#16 29. 12. 2014 20:46

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Píšu to, co uznám za vhodné, juliano. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#17 29. 12. 2014 20:47

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Proč vůbec hledat partnera?

juliana napsal(a):

Eva. napsal(a):

lepisto, však jo. A o tom to je. Každý žije podle sebe. Stejně tak má žít i autorka vlákna a nechat onu ženu, o které tady napsala, na pokoji a nevnucovat jí svůj náhled.

o tuto radu autorka nikoho nežádala a nechápu proč ji do toho mluvíš.
no jo - tady folklór.

a proč ty teda řešíš něco co není k tématu?

Není tady

 

#18 29. 12. 2014 21:01

juliana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Eva. napsal(a):

Píšu to, co uznám za vhodné, juliano. smile

tak to jo. ale vhodné to není - mluvit lidem do věcí do kterých tě nic není. ona jasně napsala co od nás chce vědět.

Není tady

 

#19 29. 12. 2014 21:02

juliana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Proč vůbec hledat partnera?

aprill napsal(a):

juliana napsal(a):

Eva. napsal(a):

lepisto, však jo. A o tom to je. Každý žije podle sebe. Stejně tak má žít i autorka vlákna a nechat onu ženu, o které tady napsala, na pokoji a nevnucovat jí svůj náhled.

o tuto radu autorka nikoho nežádala a nechápu proč ji do toho mluvíš.
no jo - tady folklór.

a proč ty teda řešíš něco co není k tématu?

co??? uhnula jsem od tématu??? dumbom

Není tady

 

#20 29. 12. 2014 21:03

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Juliano, když bude od tebe chtít vědět, jak vykrást banku anebo spáchat sebevraždu a nedejbože tě požádá, abys jí s tím pomohla, udělᚠto, protože to ona chtěla? va


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#21 29. 12. 2014 21:10

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Já concoloru pochopila, že hledá, jak pochopit tu ženu a jak jí pomoci, třebas by to mělo být tím, že nebude nic dělat. Kontroverzi jsem tam nenašla.

Není tady

 

#22 29. 12. 2014 21:10

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Conco, to, ze ty neco nejak vidis a citis, neznamena, ze to tak maji vsichni/vsechny. Mit nekoho fajn na kafe, na zabavu a vylety, neni nic spatneho. Pokud to tvoje znama takhle chce, tak asi vi proc. Chlap je ztrata casu pouze v pripade, kdy samotny vztah s tim "chlapem" je nefunkcni. Obecne bych rekla, ze travit cas s "chlapem" je dost fajn, at uz je to jen kamarad, pritel nebo milenec:) ne kazdy se chce pred svetem uzavrit v praci a "badat".
Puvodne jsem si myslela, ze jsi dcerou zeny, o ktere se tady pise, ale to asi ne. Pokud jsi jeji kamaradka, tak ji podpor v tom, co chce ted po rozvodu delat a co ji pomaha se s tim vyrovnat. I kdyby to melo byt to "ztraceni casu s chlapem"wink

Není tady

 

#23 29. 12. 2014 21:12

juliana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 11. 2012
Příspěvky: 1320

Re: Proč vůbec hledat partnera?

Eva. napsal(a):

Juliano, když bude od tebe chtít vědět, jak vykrást banku anebo spáchat sebevraždu a nedejbože tě požádá, abys jí s tím pomohla, udělᚠto, protože to ona chtěla? va

nevhodně položená otázka. tzv. je mimo mísu.
kdyby byl dotaz normální, řeknu : pokud můžu, pomůžu

Není tady

 

#24 29. 12. 2014 21:23

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Proč vůbec hledat partnera?

sandra napsal(a):

Conco, to, ze ty neco nejak vidis a citis, neznamena, ze to tak maji vsichni/vsechny. Mit nekoho fajn na kafe, na zabavu a vylety, neni nic spatneho. Pokud to tvoje znama takhle chce, tak asi vi proc. Chlap je ztrata casu pouze v pripade, kdy samotny vztah s tim "chlapem" je nefunkcni. Obecne bych rekla, ze travit cas s "chlapem" je dost fajn, at uz je to jen kamarad, pritel nebo milenec:) ne kazdy se chce pred svetem uzavrit v praci a "badat".
Puvodne jsem si myslela, ze jsi dcerou zeny, o ktere se tady pise, ale to asi ne. Pokud jsi jeji kamaradka, tak ji podpor v tom, co chce ted po rozvodu delat a co ji pomaha se s tim vyrovnat. I kdyby to melo byt to "ztraceni casu s chlapem"wink

To je dobrá rada k věci! (myslím upřímně)

Není tady

 

#25 29. 12. 2014 21:36

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Proč vůbec hledat partnera?

juliana napsal(a):

Eva. napsal(a):

Píšu to, co uznám za vhodné, juliano. smile

tak to jo. ale vhodné to není - mluvit lidem do věcí do kterých tě nic není. ona jasně napsala co od nás chce vědět.

Měla by sis uvědomit, že jsi na veřejném serveru, chodí sem lidé různí, a nebudou všichni psát jenom to, co ty bys ráda četla.
Pokud sem chceš chodit, tak holt budeš muset občas vydýchat nějakou tu nevyžádanou radu nebo to, že původní téma sklouzne mimo nebo vyšumí.
To tvoje věčné peskování, jak má kdo psát taky není zrovna vhodné, víš? tongue


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů