Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme momentálně hojně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

18. ledna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

18. ledna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká návod na jednoduchou tašku.

26. prosince : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#1 9. 12. 2014 7:47

vlasta_r
♥------

Kontaktní gril

Už nějakou dobu si chci pořídit kontaktní gril. Ráda bych znala Vaše zkušenosti, názory a tipy na ověřenou značku. Děkuji

Není tady

#2 20. 12. 2014 16:56

miaa
♥♥♥♥♥--

Re: Kontaktní gril

Já jsem v létě koupila malý-tedy menší v Intersparu, protože jsem ho znala z práce (ten byl ale z Anglie). Jako rychlovka je pro nás úžasný, tedy byl, než nám ho zloděj ukradl. Rychlé zapečené tousty, rohlíky, i chleba a zkusily jsme ji tousty s jablíčkem a čokoládou...nasladko.
Na zahradě nebo večer, když není síly na vaření, dobré.
Toužila jsem po něm 2 roky. Pak jsem koupila od ruky jiný, ale ten je pro nás moc velký. Tak zase hledám něco malého...
Já hledám typ panini gril. Normální se mne zdá pomalý.... Záleží na tom, co potřebuješ nebo očekáváš.

Není tady

#3 9. 5. 2015 19:19

AliceAl
♥------

Co presne je kontaktni gril? Mame doma elektricky a jsme s nim moc spokojeni, na balkon by se nam vesel jenom on, malinkej ale sikovnej…:-)

Není tady

#4 25. 5. 2015 18:41

Barburka
♥------

Rekla bych ze to je mozna to, jako nevim no asi tomu vice rozumi chlapy, ale co jineho by to bylo..smile My doma mame taky jeden znacky weber, malinkej, sikovnej a skladnej.smile Jsem moc rada za nej, bydlime v bytovce a vetsi by jsme si na balkon dat nemohli, takhle si vecer udelat masicko, parada...smile

Není tady

#5 17. 6. 2015 11:13

Barburka
♥------

Zensky a ted jsme se o tom s kamaradkama bavili o vikendu, jake tip je ten gril co na nem griluje polraich? Nevite někdo? A mate ho doma nektera z vas? Vase zkusenosti? Dikyyy

Není tady

#6 28. 6. 2015 12:35

AliceAl
♥------

Nebude to gril znacky weber? Myslim si ze ano, vypada to na tu znacku ze by to mohla byt ona, tak jukni na netu mají dobře nabidky a za dobře ceny…:-) My jsme na takovy koukali v Tachlovicích u Prahy..:-)

Není tady

#7 13. 7. 2015 14:47

Barburka
♥------

No mozna mas pravdu je mu dosti podobny a co jsem na netu koukala, zadna jina znacka takovy nemá..smile No co jsem koukala na jedny stranky, prave te prodejny jak rikas, mají tam ten gril i jako maly prenosny, no ten je uzasny, takhle pod stan na prazdniny jak delany zee..smile

Není tady

#8 22. 7. 2015 9:47

Anubil
♥------

Jako dlouho jsme hledali nejaky sikovny gril co by jsme lehce vycistili a mohli jej vozit i na cesty v aute, tu znacku weber jsem mela taky prohlednutou, manzel se tedy cukal, ale nakonec jsme jej poridili a jsme s nim oba moc spokojeni! smile

Není tady

#9 13. 8. 2015 12:23

Alusinka
♥------

A jaky konkretni typ mate? A na kolika tisíc se to tak pohybuje? Prave o nem také uvazujeme, takhle na leto na dovoleny je to super napad! A ještě k tomu když clovek jezdi na dovoleny v karavanu, no nemit tam gril je snad hrich!! smile

Není tady

#10 27. 8. 2015 9:35

cawan
♥------

Chci se zeptat, jak daleko máte umístěn zahradní nábytek od grilu? Chtěla bych udělat příjemné posezení, ale zároveň i bezpečné. Mám tenhle nábytek, je dřevěný http://www.seart.cz/

Není tady

#11 19. 6. 2017 16:06

isazkycom
♥------

AliceAl napsal(a):

Co presne je kontaktni gril? Mame doma elektricky a jsme s nim moc spokojeni, na balkon by se nam vesel jenom on, malinkej ale sikovnej…:-)

Grilování z vrchu i spodu, tzn. že si v něm klidně můžeš zapéct tortillu, sendvič apod. Dělají se v tom parádně burgery i masa, protože maso se zatáhne z obou stran stejně a všechna šťáva zůstane uvnitř. Některé modely si můžeš i rozložit a pak z něj máš něco jako klasicky elektrický gril na stůl. Za mě doporučuji Gril Tefal Optigrill+, který dokonce ukazuje propečenost masa (změří jeho výšku, nastaví automaticky teplotu a dokáže odhadnout rare, medium a well done podle ukazatele). Fajn věcička a u mě maximální spokojenost. Jen umývat se to potom nechce :-D

Nechal jsem se inspirovat a vybral podle http://www.testkvality.cz/test-elektrickych-grilu/

Není tady

#12 11. 6. 2018 14:03

Alzbeta
♥♥♥----

já mám nejradějí grill na úhlí smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí