Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 11. 2014 16:31

hela11
♥------
Registrovaný: 25. 10. 2014
Příspěvky: 8

Přebalovací podložka

Pěkný den, sháním přebalovací podložku, která by se dala používat i na cestách. Mám klasickou měkkou pevnou podložku, ale ta se nedá kvůli své neskladnosti nikam vzít. Dá se někde sehnat taková skladná a nepromokavá podložka?

Není tady

 

#2 21. 11. 2014 19:27

puzzle.girl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 3471

Re: Přebalovací podložka

Helo,
mám podložku, která mi na pult nevyhovuje a je malá. Má molitanový spodek a nafukovací okraje, jsou k tomu i 2 "povlaky". Pokud budete mít zájem napište mi soukromou zprávu a domluvíme se.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MLMwNFGyBlwwFXcC0Q,,77.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIytDAyM1eyBlwwFZEC1w,,90.png

Není tady

 

#3 22. 11. 2014 18:50

MadlaB
♥------
Registrovaný: 22. 11. 2014
Příspěvky: 12

Re: Přebalovací podložka

Co tahle http://www.gagapleny.cz/gagapleny/eshop … I-PODLOZKY ? :-) Já ji používám a moc mi vyhovuje. Používám doma, do postýlky, kočárku, venku..Je lehká a skladná a vůbec neprosakuje. Navíc ji vyrábějí v hezkých barvách, stojí necelé tři stovky :-)

Není tady

 

#4 8. 12. 2014 19:14

hela11
♥------
Registrovaný: 25. 10. 2014
Příspěvky: 8

Re: Přebalovací podložka

Přesně něco takovýho jsem si představovala. Díky za tip, za chvilku ji půjdu objednat (myslím si že tučňáčci zvítězí) a rovnou ještě vezmu jednu k vánocům pro kámošku když už jsem u toho. Na diskuse sice moc nejsem, ale někdy se to jak tak koukám i hodí mít se kde zeptat

Není tady

 

#5 21. 12. 2014 21:45

alena.mraz
♥------
Registrovaný: 20. 12. 2014
Příspěvky: 6

Re: Přebalovací podložka

Doma používáte jenom takhle podloužku třeba na zemi nebo na koberci nebo mylsíte že je lepší pořizovat přímo přebalovací pult. Máme celkem malý byt takže se mi tam moc nechce s pultem ale když ho tolik maminek používá tak nevím jestli je to teda o tolik lepší nebo jestli to není potřeba?

Není tady

 

#6 23. 12. 2014 19:25

jaja.jajinka
♥------
Registrovaný: 20. 12. 2014
Příspěvky: 2

Re: Přebalovací podložka

Já ano, já používám jenom podložku, přišlo mi zbytečné pořizovat přepalovací pult, taky by se mi to těžko vešlo do pokoje a stejně se mi to ani moc nelíbí, takže jsem si prostě koupila podložku a přebalovala podle potřeby kde se to hodilo, myslím že to uplně stačí.

Není tady

 

#7 16. 3. 2015 17:47

Talena
♥------
Registrovaný: 16. 3. 2015
Příspěvky: 1

Re: Přebalovací podložka

Já vím, že píšu pozdě, ale kdyby to někoho ještě zajímalo. Mám dvě děti a měli jsme přebalovacích dost. Ze začátku takové ty molitanové a jak paní píše - nedá se to nikam skladně vzít, a nám se to teda dost trhalo, škubalo a to docela brzy po začátku provozu. Stály od 250 do 360 korun.
Ale pak jsme objevila bílou, jednoduchou, nafukovací - stejného rozměru, jako ty molitanové - a asi za 160 korun v Ikei. Doporučuju. Už ji máme rok a půl v kuse, pořád super a samozřejmě, když se někam jede, můžem ji prostě vyfouknout a převézt v tašce. Nejlepší, co jsme kdy měli a vyzkoušeli. Nezničitelná a skladná a levná.

Není tady

 

#8 28. 4. 2015 9:38

Šípěnka
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2015
Příspěvky: 57

Re: Přebalovací podložka

Já jsem na doma měla pěnovou přebalovací podložku CAM Babyblock - byla dobrá, protože měla zvýšené okraje a když se mimi začalo točit, tak nepřepadlo dolů ze stolu :-) Taky se dobře udržovala, když se stala nehoda, tak jsem to jednoduše utřela. Měla jsem na to speciální ekologický čistič hypoalergenní, ale už nevím, jak se jmenoval :-(
A na cestování jsem měla ze základní výbavy z kočárku takovou igelitovou, ale tu jsem nikdy nepoužila. RAději jsem měla ty skládací s buničinou uvnitř. Sice se časem střepala na jednu stranu nebo zcuckovatěla, ale pak jsem ji vyhodila a používala novou. Nejvíc jsem měla ráda z DM nebo Rosmannu. Jsou tam moc hezké obrázky.

Není tady

 

#9 31. 10. 2015 19:40

RencaTupa
♥♥-----
Registrovaný: 12. 3. 2015
Příspěvky: 97

Re: Přebalovací podložka

Já mám na cesty tuto http://www.funbaby.cz/primababy-prebalo … nnie-pooh/ a jsem spokojená protože složená nezabere moc místa takže na cesty je fakt ideální, nepřesakuje takže já doporučuji smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů