Oznámení

11. prosince : Vážení uživatelé, bez předchozího souhlasu redakce nelze do diskuzí vkládat různé dotazníky. Tyto budou bez předchozí domluvy mazány. Děkujeme za pochopení!

25. listopadu : Blíží se advent a pomalu je čas myslet na výzdobu, přinášíme proto 5 nádherných dekorací pro LÍNÉ milovníky Vánoc

25.listopadu : Upečme si spolu povidlovou bábovku.

#1 17. 11. 2014 13:13

Tania
♥------

Je možné otěhotnět ve 49 letech

Dobrý den je mi 49 let mám pravidelnou menstruaci v nedávné době jsem měla  s přítelem nechráněný styk podle ovulačního kalendáře jsem měla mít v ten den ovulaci mohla bych v tom to věku otěhotnět na internetu na různých webech píši že v tomto věku to  už není možné vyjímka je pouze u umělého oplodnění mám se obávat nebo byt v klidu děkuji za odpovědi.

Není tady

#2 17. 11. 2014 13:28

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko

Re: Je možné otěhotnět ve 49 letech

Možné to teoreticky je, znám jednu, která porodila neplánovaně ve 48.

Není tady

#3 17. 11. 2014 14:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Nezáleží na věku, ale na činnosti vaječníků, která je zjevně v pořádku.
Taky se mnou kdysi rodila paní v podobnejch letech... tak dlouho jí gynekolog vykládal cosi o potížích přechodu, až měla holčičku mladší než vnuka.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#4 17. 11. 2014 14:45

Damila
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

Taky se mnou kdysi rodila paní v podobnejch letech... tak dlouho jí gynekolog vykládal cosi o potížích přechodu, až měla holčičku mladší než vnuka.

No, tak tohodle se opravdu děsím, že by se mi to stalo...že bych si myslela, že jsem v přechodu a pak zjistila, že čekám dítě třeba v šestém měsíci těhotenství.

Jinak mě překvapuje, že by se někde mohlo vykládat, že ve věku 49 let není možno otěhotnět?
To snad píšou jen v nějakých ženských časopisech, ne?
Pokud funguje ženský cyklus, a dokonce takto pravidelně, včetně ovulace, tak bych možnost otěhotnění považovala za velmi reálnou.
Otázka je, jak by se ženské tělo srovnalo s ostatními změnami a jestli by dítě donosilo...ale v tomto věku myslím, že docela v pohodě.
Není málo žen, že co mají děti i po čtyřicítce.

Není tady

#5 19. 11. 2014 10:01

Barča
♥♥♥♥♥--

helena napsal(a):

Takhle to měla moje babička, pravda je, že začala rodit později, než bylo zvykem, takže vnoučata starší, než děti neměla, ale moje nejmladší teta se jí narodila v téměř 49 letech.

Není tady

#6 30. 11. 2015 0:17

Apo
♥♥-----
Web

Jde jen o to, že i tomu vajíčku je už 49 let. Prožilo všechny párty, alkoholy, smog... Je pak vyšší riziko poškození plodu :-(

Není tady

#7 30. 11. 2015 20:24

Evelinka
♥♥-----

Moje švagrová šla ke gynekologovi, že je v přechodu. Paní ředitelka školy...za komunizmu rodit po 40 tenkrát a v její pozici to brala jako ostudu. Nicméně, už byla 4,5 měsíc, takže má syna!

Není tady

#8 30. 11. 2015 20:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Moje kamarádka přišla do jiného stavu ve 49 letech, takže by rodila téměř v padesáti. Šla na přerušení.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#9 4. 8. 2018 10:19

danielpaul
♥------

If you take the child to school or you come to the third class, many will think that you are a grandmother and so you could be able to!
I was 48 when our children ended up successfully in all the studies and they fell into selfishness and now I enjoy it, lounging and doing just what I really want.

--------------------
In order to understand what Sarcomatoid mesothelioma is the rare and also the most aggressive form of cancer. It is usually found in pleural mesothelioma. Diagnosis and treatment.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí