Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 11. 2014 10:22

LuckaDrasková
♥------
Místo: Brno
Registrovaný: 16. 11. 2014
Příspěvky: 1

Elektrika do nového domečku

Ahoj holky. Jmenuji se Lucka bydlím kousíček od Brna a s manželem stavíme nový domeček.

a chci vám sdělit naši zkušenost s elektrikářem a byla bych ráda kdyby jste se i vy rozdělily o své zkušenosti s řemeslníky.
Minulý měsíc jsme si s manželem uvědomily že bez elektřiny to nejde a sami ji prostě udělat nemůžeme a mohli jsme se buď obrátit na e.on ale po zkušenostech o kterých mi řekla sestra jsme se spíš rozhodly najít nějaké "svého" elektrikáře. Začal kolotoč volání, zjišování zkušeností no nakonec jsme zavolali jednomu pánovi o kterém jsme slyšeli že je dobrý, no hlas měl příjemný i tak nám ale řekl že nejdříve za měsíce že má plno ale jestli chceme tak si nás zapíše, přes telefon jsme mu řekli co a jak a za 15 minut jsme byli domluvení. smile Včera tedy dojel, měl krásný nový velký mercedes, který můj manžel opravdu obdivoval big_smile (je také řemeslník a takové auto by se mu hodilo lol ) Vystoupil postarší sympatický pán, vzal si nářadí podíval se a začal, udělal nám tu skříň v plotu a v domečku taky, všechny zásuvky a vypínače, namontoval světla a ještě u toho stíhal povídat, něco jsme se i dozvěděli, musím tedy říct že já tomu vůbec nerozumím pro mě je důležíté že to funguje ale manžel poslouchal godlike co jak funguje a proč to tak je a jak to bylo kdysi tummenupp . byl u nás od 9 do 14 hodin a tak jsem se dlouho nezasmála. Dal nám fakturu, vizitku, řekl že kdyby něco tak a zavoláme že se na to rád přijede kouknout a odjel. storstark Jsem ráda že to proběhlo tak dobře a máme svého elektrikáře.

Jaké máte zkušenosti vy ? smile

Není tady

 

#2 16. 11. 2014 10:32

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Elektrika do nového domečku

LuckaDrasková napsal(a):

Ahoj holky. Jmenuji se Lucka bydlím kousíček od Brna a s manželem stavíme nový domeček.

a chci vám sdělit naši zkušenost s elektrikářem a byla bych ráda kdyby jste se i vy rozdělily o své zkušenosti s řemeslníky.
Minulý měsíc jsme si s manželem uvědomily že bez elektřiny to nejde a sami ji prostě udělat nemůžeme a mohli jsme se buď obrátit na e.on ale po zkušenostech o kterých mi řekla sestra jsme se spíš rozhodly najít nějaké "svého" elektrikáře. Začal kolotoč volání, zjišování zkušeností no nakonec jsme zavolali jednomu pánovi o kterém jsme slyšeli že je dobrý, no hlas měl příjemný i tak nám ale řekl že nejdříve za měsíce že má plno ale jestli chceme tak si nás zapíše, přes telefon jsme mu řekli co a jak a za 15 minut jsme byli domluvení. smile Včera tedy dojel, měl krásný nový velký mercedes, který můj manžel opravdu obdivoval big_smile (je také řemeslník a takové auto by se mu hodilo lol ) Vystoupil postarší sympatický pán, vzal si nářadí podíval se a začal, udělal nám tu skříň v plotu a v domečku taky, všechny zásuvky a vypínače, namontoval světla a ještě u toho stíhal povídat, něco jsme se i dozvěděli, musím tedy říct že já tomu vůbec nerozumím pro mě je důležíté že to funguje ale manžel poslouchal godlike co jak funguje a proč to tak je a jak to bylo kdysi tummenupp . byl u nás od 9 do 14 hodin a tak jsem se dlouho nezasmála. Dal nám fakturu, vizitku, řekl že kdyby něco tak a zavoláme že se na to rád přijede kouknout a odjel. storstark Jsem ráda že to proběhlo tak dobře a máme svého elektrikáře.

Jaké máte zkušenosti vy ? smile

taky jsi mě rozesmála lol

Není tady

 

#3 16. 11. 2014 10:57

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Elektrika do nového domečku

LuckaDrasková napsal(a):

Ahoj holky. Jmenuji se Lucka bydlím kousíček od Brna a s manželem stavíme nový domeček.

a chci vám sdělit naši zkušenost s elektrikářem a byla bych ráda kdyby jste se i vy rozdělily o své zkušenosti s řemeslníky.
Minulý měsíc jsme si s manželem uvědomily že bez elektřiny to nejde a sami ji prostě udělat nemůžeme a mohli jsme se buď obrátit na e.on ale po zkušenostech o kterých mi řekla sestra jsme se spíš rozhodly najít nějaké "svého" elektrikáře. Začal kolotoč volání, zjišování zkušeností no nakonec jsme zavolali jednomu pánovi o kterém jsme slyšeli že je dobrý, no hlas měl příjemný i tak nám ale řekl že nejdříve za měsíce že má plno ale jestli chceme tak si nás zapíše, přes telefon jsme mu řekli co a jak a za 15 minut jsme byli domluvení. smile Včera tedy dojel, měl krásný nový velký mercedes, který můj manžel opravdu obdivoval big_smile (je také řemeslník a takové auto by se mu hodilo lol ) Vystoupil postarší sympatický pán, vzal si nářadí podíval se a začal, udělal nám tu skříň v plotu a v domečku taky, všechny zásuvky a vypínače, namontoval světla a ještě u toho stíhal povídat, něco jsme se i dozvěděli, musím tedy říct že já tomu vůbec nerozumím pro mě je důležíté že to funguje ale manžel poslouchal godlike co jak funguje a proč to tak je a jak to bylo kdysi tummenupp . byl u nás od 9 do 14 hodin a tak jsem se dlouho nezasmála. Dal nám fakturu, vizitku, řekl že kdyby něco tak a zavoláme že se na to rád přijede kouknout a odjel. storstark Jsem ráda že to proběhlo tak dobře a máme svého elektrikáře.

Jaké máte zkušenosti vy ? smile

Do minulého měsíce jste si  s manželem myslely že bez elektřiny to jde?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#4 16. 11. 2014 10:59

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Elektrika do nového domečku

Tohle asi není myšleno vážně, nebo ano? Jestli ano, tak to je opravdu tragédie...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 16. 11. 2014 11:04

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Elektrika do nového domečku

Bety napsal(a):

Tohle asi není myšleno vážně, nebo ano? Jestli ano, tak to je opravdu tragédie...

ona to asi bude reklama na toho úžasného postaršího, pracovitého elektrikáře s mercedesem a příjemným hlasem vissla

Není tady

 

#6 16. 11. 2014 11:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Elektrika do nového domečku

manžel poslouchal co jak funguje a proč to tak je
Manžel neměl ve škole fyziku?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 16. 11. 2014 12:02

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Elektrika do nového domečku

:-)) k čemu se řemeslníkovi hodí mercedes? Tomu víc vyhovuje dodávka ne? E.on dělá i rozvody elekriky v domě? to jsem nevěděla
Jinak ke zkušenostem - s řemeslníky problém nemám, vybíráme ty co známe, popř. na doporučení známých

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů