Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 11. 2014 10:06

Ernst Stavro Blofeld
♥------
Registrovaný: 12. 11. 2014
Příspěvky: 22

Manželka je obézní - co s tím?

Moje manzelka behem tehotenstvi ale zejmena po porodu hrozne ztloustla a tim se pro mne stala neatraktivni. Aby jste me chapali, ja svoji manzelku miluji, ona mne taky, zijeme ve velice stastnem manzelstvi. hjarta Ja vim, ze pro zenu neni snadne shodit kila po porodu, je to vec hormonu, atd., ja taky nejsem zadny svetovy atlet. Problem je v tom, ze po porodu jsme dlouho nemeli sex a kdyz uz to prislo, tak se ze mne stal prakticky impotent. Nedokazu se vzrusit. Je to mozna trochu paradoxni a mozna take trochu vulgarni, ale proste nemuzu mit erekci, kdyz vidim pretekajici sadlo na brise a obrovsky roztreseny zadek. Samozrejme, kazdy mame svoje predstavy o krase, tohle jsem manzelce nerekl, abych ji neranil a aby si nemyslela, ze jsem prase, co mysli jen na sex, zatim co ona musela odrodit dite, kojit ho, starat se o nej. Jenze tim vznikl dalsi problem. Manzelka vidi, ze i kdyz mam chut, nepostavi se mi. Mysli si, ze je to zdravotni problem, boji se o mne a rika, ze bych mel jit k lekari. Ale co mu reknu? Jakmile sadnu k po*n, je indispozice pryc. Masturbace mi jde skvele. Minule kdyz v loznici opet nic nebylo a manzelka usnula, vybral jsem se do vedlejsi mistnosti, kde me uz cekal pansky casopis . Prsatym kraskam jsem nemohl odolat roll a zacal jsem si to delat. Ale manzelka me nachytala a ted je zmatena. nechape, jak to, ze pred chvili jsem nemohl a ted uz jo. Pochopitelne, ze jsem ji naznacoval, ze by mela zhubnout, obezita neni zdrava. Manzelka rika, ze se snazi drzet dietu a cvicit, no podle mne to dost flaka. Kazdopadne kazdy tyden pozoruji, jak se zadek zvetsuje a zvetsuje. Prednedavnem k nam do prace prisla nova kolegyne. Ta je naprosta sexbomba, vypada jako modelka, prsa ma jak balony, stihla, modrooka blondina (peroxidova). Ted si asi pomyslite, ze chci byt neverny s kolegyni, ale to vubec ne. oNa by si ani nic zacit nechtela, ma svoji rodinu. Ale stala objektem mych sexualnich tuzeb a mych tajnych fantazii. Kdyz masturbuji, tak myslim na ni, stejne jako asi vsichni ostatni kolegove z prace. A mam o ni taky sny. Snilo se mi, ze to s ni delam celou noc v moji loznici. Kdyz jsem se vzbudil, mel jsem erekci jako hrom. Manzelka si toho vsimla, chtela to vyuzit, ale za chvilku mi upadl a nechtel se postavit. Manzelka byla nestastna, nevi, co se deje a ja ji pravdu nechci rict. Nevim, jak by to vzala. Co mam ted delat? Dokonce zivota si to jen potaji delat rukou? Nebo porad snit o cizi zene?

Není tady

 

#2 14. 11. 2014 10:26

Ernst Stavro Blofeld
♥------
Registrovaný: 12. 11. 2014
Příspěvky: 22

Re: Manželka je obézní - co s tím?

no, az tak bourlivou diskusi jsem opravdu necekal usch

Není tady

 

#3 14. 11. 2014 11:31

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Píšeš, že sám nejsi žádný atlet, tak prostě začněte cvičit spolu, nechtěj to jen po své ženě, ale zapoj se taky.

Není tady

 

#4 14. 11. 2014 11:47

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Ernst Stavro Blofeld napsal(a):

no, az tak bourlivou diskusi jsem opravdu necekal usch

asi jí to budeš muset naznačit , ale pokud nechce ona sama , nevím, jestli to k něčemu bude


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#5 14. 11. 2014 12:14

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Na každého platí něco jiného. Já se potřebuji naštvat sama na sebe, ale pomáhá mi teď při udržování manžel, že cvičíme společně.
Nebo nemá nějakou kamarádku, která chodí cvičit? Zkusila bych před Tvou ženou naznačit, že je to super jak Gabina, Lucka atd. cvičí a že jde hned vidět jak jí to svědčí ( i když to není pravda). Mě by to nakoplo, bo bych byla tak naštvaná, že by to šlo samo lol

Není tady

 

#6 14. 11. 2014 12:15

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Manželka je obézní - co s tím?

A co jí v hubnutí podpořit? Co si zakoupit permici do fitka, dát hlídat dítko babičkám, 2x do týdne si jít zaplavat, vzít jí na rychlou chůzi do lesa....
Tobě se to nelíbí ale nic proto neudělᚠ- a k tomu ženu nechceš nějak ponížit. Takže chlape: sedni si se ženou a řekni jí: vážená chci zhubnout, ty bys taky mohla pár kilo dát dolů, takže:
uděláme takový a makový rozvrh, začneme se více hýbat, půjdeme spolu ve čtvrtky a neděle plavat, v pondělky večer jdeme na rychlou chůzi.
Co ty nato?

Není tady

 

#7 14. 11. 2014 12:38

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Vem ji aspoň 1x do týdne na procházku či výlet a začni párkrát v týdnu vařit ... můžeš se inspirovat třeba zde


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#8 15. 11. 2014 8:59

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Manželka je obézní - co s tím?

já teda nevím, paní je asi svéprávná, tak proč by jí měl manžel dělat ocásek v posilovně nebo na procházkách? Paní a prostě začne se sebou něco dělat, protože nikdo za nás nic dělat nemůže a chtít to po někom je infantilní. Jak má jíst taky píšou všude a je to jen vůle manželky vypadat dobře, pokud jí není přes 40 měla by při zdravé stravě a běžném pohybu /v kanceláři na židli to není pohyb/ zhubnout. Po čtyřicítce už je vliv hormonů větší. Je to jen o vůli a vám se vůbec nedivím, mně by taky nebavil tlusoch co by očekával, že budu vymýšlet aktivity, aby cvičil. Masturbaci i tu kolegyni chápu, co nechápu je vaše manželka, která vás svojí leností /nepíšete, že by cvičila a držela dietu/ nažene co nevidět do náruče ženy, která vás svede...


dum spiro spero

Není tady

 

#9 15. 11. 2014 9:07

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Souhlasím s tím, co psala xxxx.
Manželka je svéprávná a takové kličky - Gabina je super,když cvičí, vem ji jednou týdně na procházku atd. to je jak se psem. Toho vememe na procházku... Podle mě by sis měl promluvit o tom, proč mᚠproblém v milování s ní, samozřejmě šetrně. Je pak jen na ní, jestli má zájem vᚠvztah zachovat anebo půjde ona nebo ty o dům dál, když nefunguje tak podstatná složka vztahu. Když máme netělesné problémy ve vztahu, taky o nich s partnerem mluvíme, co změnit, co zlepšit, tak proč chodit kolem horké kaše, když je tam tělesná nepřitažlivost, kterou lze poměrně jednoduše změnit. A i po čtyřícítce lze zhubnout, ale vám nejspíš tolik asi není.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#10 15. 11. 2014 9:32

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Osobně vycházím z tohoto ...

Ernst Stavro Blofeld napsal(a):

... Pochopitelne, ze jsem ji naznacoval, ze by mela zhubnout, obezita neni zdrava. Manzelka rika, ze se snazi drzet dietu a cvicit, no podle mne to dost flaka. ...

Ok - vemte si nejčastější model, se kterým se porůznu setkáváme:

Žena má na starosti malé dítě a domácnost, zřejmě i vaří a snaží se pečovat o manžela. To je přesně ten čas, kdy pro samou péči o své okolí zapomíná na péči o sebe, resp. ji nepovažuje za tak důležitou, jako všechno ostatní.
Navíc:
- pokud je doma s dítětem, tak dělá pořád dokola to samé bez viditelného výsledku - jídlo se sní, prádlo a nádobí znovu zašpiní, a nikdo tu práci, která není vidět, přes veškerou snahu neocení ...
- pokud navíc chodí do práce, tak je ten kolotoč ještě horší ...

Je tam stres, nedostatek spánku (který řeší vyšší příjem cukrů, kávy, čokolády), když už si konečně sedne, aby si odpočinula, tak jí pronásledují výčitky, že nic nedělá, možná i depky, protože prostě nestíhá - a do toho přijde manžel s tím, že stále není s něčím spokojen - tentokrát s postavou.

Ok - pán od ní něco potřebuje a chce, tak a pro to taky něco udělá ... zvláště, když sám píše, že jeho postava taky není bohvječo ...


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#11 15. 11. 2014 9:43

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Pán nepíše, že jeho postava není bohviečo, jen že není žádný atlet. Ale obézní asi nebude, pokud tím myslí skutečnou obezitu. Právě taková žena, která dělá to, co ty Míšo, popisuješ, je z toho lítání kolem dítěte/dětí tolik rozpohybovaná, pokud se opravdu stará o děti i domácnost a není to nějaká šmudla, že z takového množství pohybu už jen z podstaty nemůže být obézní. Nedostatek spánku také způsobuje štíhlost a ne obezitu. Paní zřejmě nezřízeně jí. Píšeš, že pán OD NÍ něco potřebuje. To je přece nesmysl. Pán zase tolik nepotřebuje, ten si poradí. Myslím, že je to záležitost vztahu, tudíž obou. Když si to pán zařídí jinde a jinak, třeba paní opustí. Takže je i v zájmu paní, aby byla pro svého muže stále žádoucí, jestli s ním chce mít vztah. Udělat by s tím měli něco oba a ne pouze paní. Ale v tomto případě HLAVNĚ paní.
Pán by neměl chodit kolem horké kaše a měl by jí říct, proč má teď v sexu S NÍ problém a paní by následně měla zhubnout, jestli opravdu má zájem na zachování vztahu.

Upravil(a) Eva. (15. 11. 2014 9:45)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#12 15. 11. 2014 10:05

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Eva. napsal(a):

Pán nepíše, že jeho postava není bohviečo, jen že není žádný atlet. Ale obézní asi nebude, pokud tím myslí skutečnou obezitu. Právě taková žena, která dělá to, co ty Míšo, popisuješ, je z toho lítání kolem dítěte/dětí tolik rozpohybovaná, pokud se opravdu stará o děti i domácnost a není to nějaká šmudla, že z takového množství pohybu už jen z podstaty nemůže být obézní. Nedostatek spánku také způsobuje štíhlost a ne obezitu. Paní zřejmě nezřízeně jí. Píšeš, že pán OD NÍ něco potřebuje. To je přece nesmysl. Pán zase tolik nepotřebuje, ten si poradí. Myslím, že je to záležitost vztahu, tudíž obou. Když si to pán zařídí jinde a jinak, třeba paní opustí. Takže je i v zájmu paní, aby byla pro svého muže stále žádoucí, jestli s ním chce mít vztah. Udělat by s tím měli něco oba a ne pouze paní. Ale v tomto případě HLAVNĚ paní.
Pán by neměl chodit kolem horké kaše a měl by jí říct, proč má teď v sexu S NÍ problém a paní by následně měla zhubnout, jestli opravdu má zájem na zachování vztahu.

evo, to co pán píše jsou jenom kecy v kleci, potřebuje se na něco vymluvit až zahne vissla
a už vůbec nevím z čeho usuzuješ, že nezřízeně jí... a už vůbec z čeho usuzuješ , že je obézní (neznáme ani její výšku a ani její váhu) ... je po porodu a její postava se změnila...

Není tady

 

#13 15. 11. 2014 11:01

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Manželka je obézní - co s tím?

xxxx napsal(a):

já teda nevím, paní je asi svéprávná, tak proč by jí měl manžel dělat ocásek v posilovně nebo na procházkách? Paní a prostě začne se sebou něco dělat, protože nikdo za nás nic dělat nemůže a chtít to po někom je infantilní. Jak má jíst taky píšou všude a je to jen vůle manželky vypadat dobře, pokud jí není přes 40 měla by při zdravé stravě a běžném pohybu /v kanceláři na židli to není pohyb/ zhubnout. Po čtyřicítce už je vliv hormonů větší. Je to jen o vůli a vám se vůbec nedivím, mně by taky nebavil tlusoch co by očekával, že budu vymýšlet aktivity, aby cvičil. Masturbaci i tu kolegyni chápu, co nechápu je vaše manželka, která vás svojí leností /nepíšete, že by cvičila a držela dietu/ nažene co nevidět do náruče ženy, která vás svede...

souhlas tummenupp  pokud na tom nezalezi ji samotne , tezko ji nejak nutit nebo ovlivnovat ... vybrala si sama


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#14 15. 11. 2014 11:04

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Míša Kulička napsal(a):

Osobně vycházím z tohoto ...

Ernst Stavro Blofeld napsal(a):

... Pochopitelne, ze jsem ji naznacoval, ze by mela zhubnout, obezita neni zdrava. Manzelka rika, ze se snazi drzet dietu a cvicit, no podle mne to dost flaka. ...

Ok - vemte si nejčastější model, se kterým se porůznu setkáváme:

Žena má na starosti malé dítě a domácnost, zřejmě i vaří a snaží se pečovat o manžela. To je přesně ten čas, kdy pro samou péči o své okolí zapomíná na péči o sebe, resp. ji nepovažuje za tak důležitou, jako všechno ostatní.
Navíc:
- pokud je doma s dítětem, tak dělá pořád dokola to samé bez viditelného výsledku - jídlo se sní, prádlo a nádobí znovu zašpiní, a nikdo tu práci, která není vidět, přes veškerou snahu neocení ...
- pokud navíc chodí do práce, tak je ten kolotoč ještě horší ...

Je tam stres, nedostatek spánku (který řeší vyšší příjem cukrů, kávy, čokolády), když už si konečně sedne, aby si odpočinula, tak jí pronásledují výčitky, že nic nedělá, možná i depky, protože prostě nestíhá - a do toho přijde manžel s tím, že stále není s něčím spokojen - tentokrát s postavou.

Ok - pán od ní něco potřebuje a chce, tak a pro to taky něco udělá ... zvláště, když sám píše, že jeho postava taky není bohvječo ...

no mne pripada , ze s popsaneho rezimu by mela spis hubnout nez pribirat .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#15 15. 11. 2014 11:11

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Grainne napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Osobně vycházím z tohoto ...

Ernst Stavro Blofeld napsal(a):

... Pochopitelne, ze jsem ji naznacoval, ze by mela zhubnout, obezita neni zdrava. Manzelka rika, ze se snazi drzet dietu a cvicit, no podle mne to dost flaka. ...

Ok - vemte si nejčastější model, se kterým se porůznu setkáváme:

Žena má na starosti malé dítě a domácnost, zřejmě i vaří a snaží se pečovat o manžela. To je přesně ten čas, kdy pro samou péči o své okolí zapomíná na péči o sebe, resp. ji nepovažuje za tak důležitou, jako všechno ostatní.
Navíc:
- pokud je doma s dítětem, tak dělá pořád dokola to samé bez viditelného výsledku - jídlo se sní, prádlo a nádobí znovu zašpiní, a nikdo tu práci, která není vidět, přes veškerou snahu neocení ...
- pokud navíc chodí do práce, tak je ten kolotoč ještě horší ...

Je tam stres, nedostatek spánku (který řeší vyšší příjem cukrů, kávy, čokolády), když už si konečně sedne, aby si odpočinula, tak jí pronásledují výčitky, že nic nedělá, možná i depky, protože prostě nestíhá - a do toho přijde manžel s tím, že stále není s něčím spokojen - tentokrát s postavou.

Ok - pán od ní něco potřebuje a chce, tak a pro to taky něco udělá ... zvláště, když sám píše, že jeho postava taky není bohvječo ...

no mne pripada , ze s popsaneho rezimu by mela spis hubnout nez pribirat .

opravdu? z čeho tak usuzuješ?

Není tady

 

#16 15. 11. 2014 11:19

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Manželka je obézní - co s tím?

aprill napsal(a):

Grainne napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Osobně vycházím z tohoto ...


Ok - vemte si nejčastější model, se kterým se porůznu setkáváme:

Žena má na starosti malé dítě a domácnost, zřejmě i vaří a snaží se pečovat o manžela. To je přesně ten čas, kdy pro samou péči o své okolí zapomíná na péči o sebe, resp. ji nepovažuje za tak důležitou, jako všechno ostatní.
Navíc:
- pokud je doma s dítětem, tak dělá pořád dokola to samé bez viditelného výsledku - jídlo se sní, prádlo a nádobí znovu zašpiní, a nikdo tu práci, která není vidět, přes veškerou snahu neocení ...
- pokud navíc chodí do práce, tak je ten kolotoč ještě horší ...

Je tam stres, nedostatek spánku (který řeší vyšší příjem cukrů, kávy, čokolády), když už si konečně sedne, aby si odpočinula, tak jí pronásledují výčitky, že nic nedělá, možná i depky, protože prostě nestíhá - a do toho přijde manžel s tím, že stále není s něčím spokojen - tentokrát s postavou.

Ok - pán od ní něco potřebuje a chce, tak a pro to taky něco udělá ... zvláště, když sám píše, že jeho postava taky není bohvječo ...

no mne pripada , ze s popsaneho rezimu by mela spis hubnout nez pribirat .

opravdu? z čeho tak usuzuješ?

pokud chodi do prace , stara se o domacnost ... je to narocne a hekticke obdobi , ze na nejake pribirani nemuze mit vubec cas ... pokud teda vecer nezasedne k tomu uvarenemu jidlu a nenacpe se a jeste to nepodpori nejakou cokoladkou nebo chipsy


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#17 15. 11. 2014 11:21

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Grainne napsal(a):

aprill napsal(a):

Grainne napsal(a):


no mne pripada , ze s popsaneho rezimu by mela spis hubnout nez pribirat .

opravdu? z čeho tak usuzuješ?

pokud chodi do prace , stara se o domacnost ... je to narocne a hekticke obdobi , ze na nejake pribirani nemuze mit vubec cas ... pokud teda vecer nezasedne k tomu uvarenemu jidlu a nenacpe se a jeste to nepodpori nejakou cokoladkou nebo chipsy

ale to my nevíme jestli chodí do práce , ani nevíme jak dlouho je po porodu...
pánovi se líbí nová kolegyně a malér se blíží...

Není tady

 

#18 15. 11. 2014 11:23

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Manželka je obézní - co s tím?

aprill napsal(a):

Grainne napsal(a):

aprill napsal(a):


opravdu? z čeho tak usuzuješ?

pokud chodi do prace , stara se o domacnost ... je to narocne a hekticke obdobi , ze na nejake pribirani nemuze mit vubec cas ... pokud teda vecer nezasedne k tomu uvarenemu jidlu a nenacpe se a jeste to nepodpori nejakou cokoladkou nebo chipsy

ale to my nevíme jestli chodí do práce , ani nevíme jak dlouho je po porodu...
pánovi se líbí nová kolegyně a malér se blíží...

to je fakt ... to byla reakce na popsany rezim ... jak je to konkretne zde nevime


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#19 15. 11. 2014 11:24

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Já si myslím, že pán by manželce měl slušně a citlivě říct,jak to on cítí a vidí a hlavně to, že pokud ona nezhubne, on si najde milenku. Vycházím z toho, že můj BM mi nikdy neřekl, že by mu něco vadilo, já žila tak nějak ukolébána, že je vše OK a najednou - Pic kozu do vazu, se chtěl rozvést. A už nebylo cesty zpět. Takže paní může žít v tom, že sice je tlustá, určitě jí to taky vadí, komu ne, ale říká si, že manžel nic neříká, tak se ani moc zhubnout nesnaží.  Nejhorší je ztráta komunikace mezi manželi.

Není tady

 

#20 15. 11. 2014 11:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Manzelka byla nestastna, nevi, co se deje a ja ji pravdu nechci rict. Nevim, jak by to vzala.
To je přesně to, co se tu furt omílá o tý komunikaci... pod dobře znějící omluvou "abych ji neranil a aby si nemyslela, ze jsem prase, co mysli jen na sex" budu raši držet zobák a virtuálně shookat s kolegyňkou, dokud s ní (nebo nějakou jinou) neskončím v duchnách...
To jsem zvědavá, co si manželka bude myslet potom... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

no mne pripada , ze s popsaneho rezimu by mela spis hubnout nez pribirat
To se ti jen zdá... osobně jsem nejvíc začla přibírat po druhý mateřský, páč jediná klidná chvilka byla večer, když byli miláčkové spolehlivě v pelechu a já si konečně mohla na chvilku sednout... a vzít si jediný teplý jídlo dne.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 15. 11. 2014 12:45

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Když jsem měla dvě malé děti a následně i pak, když jsem začala chodit do práce a byla tak unavená, že jsem usínala ve stoje při vaření večeře, jsem se o váhu absolutně nestarala, byla jsem hubená jak lunt z toho, jak jsem v jednom kole. I když jsem jedla normálně. Teď jsem tady měla vnoučata 6 dní a váha šla dolů bez jakéhokoliv snažení.

Taky mě překvapuje, že pán použije jako omluvu své nekomunikace o problému s manželkou větu - aby si nemyslela, že jsem prase, co myslí jen na sex... Snad milující se manželé, mezi kterými je i chemie, na sex (mezi sebou) myslí, to je přece normální, ne? A neznamená to nic špatného, naopak. Jedině že by se pán už opravdu připravoval na nevěru s kolegyní, kterou popsal jako chlípník... smile Jeho paní, jestli je obézní, má určitě taky prsa jako balóny... smile

Upravil(a) Eva. (15. 11. 2014 12:49)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#22 15. 11. 2014 14:36

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Já docela dokážu pochopit, že je hodně těžké to manželce říci. Taky bych s tím měla problém. Je to příliš citlivé a dost se dá na tom zkazit. :-(

Není tady

 

#23 15. 11. 2014 16:20

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Míša Kulička napsal(a):

Ok - pán od ní něco potřebuje a chce, tak a pro to taky něco udělá ...

Pohled z velmi špatné perspektivy. To, co pán potřebuje a chce může mít kdekoliv jinde. Paní zřejmě něco důležitého uniklo a zaplatí za to.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#24 15. 11. 2014 16:38

Ernst Stavro Blofeld
♥------
Registrovaný: 12. 11. 2014
Příspěvky: 22

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Jen pro upresneni, abych strucne reagoval na to, co se psalo - ja nejsem obezni, moje BMI je v pasmu normalu, pravidelne cvicim, manzelka to ocenuje, ale prilis se ji nechce me napodobovat, mam dokonce i takove mensi svaly, ale nejsem zadny hollywoodsky herec ani kulturista typu Arnold Schwarzenegger, mam po 30, nikdy jsem po manzelce nepozadoval, aby z ni byla prvotridni modelka nebo svalnata zruda (jako treba Iris Kyle), manzelcino BMI je v pasmu obezity, kolik ma ted, to nevim, protoze kdyz jsem ji rikal, ze je obezni a ze se jeji hmotnost zvetsuje, tak se proste prestala vazit, za par dnu bude mit 30
zduraznuji, ze tenhle muj prispevek je prosbou o radu, neni to snaha ziskat jakesi moralni pozehnani k nevere, jak uz jsem psal, nechci vec resit neverou (a co se mi zda v hlave a ve snech, za to uz nemohu, neverim, ze nikdo z vas nebyl svemu partnerovi v predstavach aspon jednou neverny)
velice me deprimuje to, ze zena, kterou miluji, me absolutne nepritahuje

Není tady

 

#25 15. 11. 2014 17:01

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Ernst Stavro Blofeld napsal(a):

velice me deprimuje to, ze zena, kterou miluji, me absolutne nepritahuje

Tak to věřím, že musí být hrozné.
Otázka je, jestli by na tom něco změnilo, kdyby cvičit začala, ale třeba by se jí nedařilo shodit. Kdybys viděl snahu, pomohlo by to?

Ona ví, jaké ženy se ti líbí? Zeptala se tě někdy, jestli se ti líbí ona? přemýšlím, jestli je vůbec možné, že ji to třeba vůbec nenapadlo, jestli ona je se sebou spokojená, atp.
To se ale dozvíš jedině tím, že se jí zeptáš, no.
Ale chápu, že je to křehký.Tak hodně štěstí...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů