Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 11. 2014 5:48

Pampeliska17
♥------
Registrovaný: 10. 11. 2014
Příspěvky: 3

Krvácení po sexu + menstruace

Ahoj holky/slečny/ženy smile

Mám takový malý problém, který mi dělá velké starosti, ale bojím se přijít za mamkou a popovídat si s ní o tom. Je mi 18 let. Včera při sexu s mým dlouholetým přítelem byla najednou na prezervativu krev. Při tom sex probíhal bez sebemenší bolesti, protože se nám to ještě nikdy nestalo. Napadlo nás, že to bylo možná díky vag. mykóze, kterou jsem prodělala, globule jsem dobrala včera ráno, ale už jsem byla naprosto v pořádku a nic nesvědilo sad
Pak jsem ale přišla domů a krvácení jak kdyby nikdy nebylo, měla jsem jen dvě miniaturní kapičky krve na spodním prádle a to vše. Vzala jsem si tedy normálně vložku, kdyby neco, a šla spát. Teď ale asi v 5 ráno mně vzbudily šílené bolesti v podbříšku a cítila jsem že krvácím. Dnes je 21 den po mé poslední menstruaci a menstruace bolestivé většinou mívám, ale ne takhle moc, jako teď, skoro se nehnu a jediná úleva je jen když sedím na záchodě sad
Vůbec nevím, co mám dělat, nevím jestli je to tou mykózou, jestli jsme mi s přítelem něco neudělali, neodřeklo, nebo jestli snad nemám rakovinu děložního čípku (nejsem očkovaná) a nebo jsem to prostě normálně dostala ?
Děkuji za každou odpověď smile

Není tady

 

#2 10. 11. 2014 6:49

Pampeliska17
♥------
Registrovaný: 10. 11. 2014
Příspěvky: 3

Re: Krvácení po sexu + menstruace

Tak změna, ne po 21 ale po 19, což je jeste divnejsi.... sad(

Není tady

 

#3 10. 11. 2014 8:59

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Krvácení po sexu + menstruace

Pampeliško, na tvém místě bych si zaskočila na gynekologii. Doktor ti poradí víc smile Může být spousta příčin, proč to krvácení. My tady můžeme jen spekulovat podle toho, s čím jsme se setkaly my. Zkus nemyslet hned na nejhorší.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů