Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 10. 2014 12:09

DGabra
♥------
Registrovaný: 21. 11. 2011
Příspěvky: 12

malomyslna?

Dobry den, chtela bych se optat. Je mi 32 let a mam dva syny ve veku 6 a 3 roky. Je to pul roku co jsem odesla o manzela po sedmi letech.  Snazila jsem se ze vsech sil ale neslo to. Manzel casto vulgarne napadal me i deti, kamaradi a hospoda bylo vic nez ja a deti, jakykoliv navrh na vylet ci cokoliv bojkotoval a muselo byvat po jeho. Jeste kdyz jsem byla s manzelem tak k nam chodil kamarad o pet let starsi nez ja. Hodne mi po psychicke strance pomahal, pomohl mi s hledanim pronajmu a se stehovanim. Moc mu jsem za vse vdecna, ale on se zamiloval do me a do deti ale ja ho beru jako kamarada. Nyni jsem spokojena a deti bych rekla take, jsou i klidnejsi nez drive. Kamarad me seznamil se svym znamym, ktery je o pet let mladsi nez ja. Nemuzu si pomoct ale od prvni chvile je mezi nami jakasi jiskra, v chovani vuci me a klukum je pravy opak nez byval manzel, je mily, pozorny, klidas, nezny...aj. Nespecham nikam, nejdriv chci vyresit rozvod a pak teprv vztah novy a hlavne deti aby taky byly spokojeny. Ale je mi ted s nim fajn. Za to od nekterych ostatnich me mrzi ze slysim ze jsem ztratila rozum, ze je proti prirode mit mladsiho chlapa...aj. Jsem hloupa? Mam se vzdat toho hezkeho co ted prozivam jen proto ze ma o me a me deti a pripadnou budouctnost zajem o pet let mladsi muz?

Není tady

 

#2 31. 10. 2014 19:35

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: malomyslna?

DGabra napsal(a):

Dobry den, chtela bych se optat. Je mi 32 let a mam dva syny ve veku 6 a 3 roky. Je to pul roku co jsem odesla o manzela po sedmi letech.  Snazila jsem se ze vsech sil ale neslo to. Manzel casto vulgarne napadal me i deti, kamaradi a hospoda bylo vic nez ja a deti, jakykoliv navrh na vylet ci cokoliv bojkotoval a muselo byvat po jeho. Jeste kdyz jsem byla s manzelem tak k nam chodil kamarad o pet let starsi nez ja. Hodne mi po psychicke strance pomahal, pomohl mi s hledanim pronajmu a se stehovanim. Moc mu jsem za vse vdecna, ale on se zamiloval do me a do deti ale ja ho beru jako kamarada. Nyni jsem spokojena a deti bych rekla take, jsou i klidnejsi nez drive. Kamarad me seznamil se svym znamym, ktery je o pet let mladsi nez ja. Nemuzu si pomoct ale od prvni chvile je mezi nami jakasi jiskra, v chovani vuci me a klukum je pravy opak nez byval manzel, je mily, pozorny, klidas, nezny...aj. Nespecham nikam, nejdriv chci vyresit rozvod a pak teprv vztah novy a hlavne deti aby taky byly spokojeny. Ale je mi ted s nim fajn. Za to od nekterych ostatnich me mrzi ze slysim ze jsem ztratila rozum, ze je proti prirode mit mladsiho chlapa...aj. Jsem hloupa? Mam se vzdat toho hezkeho co ted prozivam jen proto ze ma o me a me deti a pripadnou budouctnost zajem o pet let mladsi muz?

Ne, nevzdavat. Je to tvuj zivot. Pokud jsi s partnerem spokojena a k tvym detem se chova hezky, tak proc to nezkusit?smile 5 let mi neprijde extra rozdil.

Není tady

 

#3 31. 10. 2014 19:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: malomyslna?

Nevidím problém v tom, že by bylo proti přírodě mít mladšího partnera. Ale v tom, že muž, kterému je 27 let a zřejmě nemá vlastní děti, by se stal svým způsobem vychovatelem-otcem dětí, kterým je 6 a 3 roky. Vidím to jen na chvilkovou známost z tohoto důvodu. Tak si to užij ale buď realistická a společnou budoucnost příliš nečekej.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4 1. 11. 2014 6:12

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: malomyslna?

sandra napsal(a):

Ne, nevzdavat. Je to tvuj zivot. Pokud jsi s partnerem spokojena a k tvym detem se chova hezky, tak proc to nezkusit?smile 5 let mi neprijde extra rozdil.

Připojuju se tummenupp


Zpomal.

Není tady

 

#5 1. 11. 2014 7:07

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: malomyslna?

Vek nehraje roli. Dulezite je, jak vam spolu je. Vzhledem k detem delas dobre, ze nespechas, protoze neni jednoduche najit partnera, ktery si rozumi s nevlastnimi detmi, nebo je ma dokonce rad ... Ale protoze v ramci baleni predvadi kazdy jouda, jak dokaze byt uzasny tata “cizim detem“, doporucuji pokracovat v nespechani - jen cas ukaze, jak je to doopravdy.

A kdyz budou lidi blbe placat o veku, muzes odvetit, ze jsou daleko dulezitejsi parametry pro vyber partnera.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#6 1. 11. 2014 7:16

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: malomyslna?

Věk není podstatný, ostatně pětiletý věkový rozdíl není nijak fatální.Řídila bych se na tvém místě pouze tím, jak se cítíš a jak se cítí tvoje děti. S přítelem přece nemusíš hned žít, dej čas jemu i dětem. smile
Nemyslím si ani to, že sedmadvacetiletý mladý muž je nevhodným partnerem kvůli tomu, že patrně nemá vlastní děti. Vždy záleží jenom na kvalitách osobnosti, ne na věku.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#7 1. 11. 2014 8:13

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: malomyslna?

Nevidím to tak, že on je nevhodný partner pro ni ale že ona je nevhodnou partnerkou pro něj. On nejspíš časem půjde dál, k partnerce, která děti ještě nemá a budou je mít spolu.
Ale může to být i výjimka, ten, co zůstane a budou mít třeba ještě dítě spolu. Čas ukáže. Na smrtelné posteli, ne-li dříve, se uvidí, jak to bylo dál.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8 1. 11. 2014 8:18

babinetka211
♥♥-----
Registrovaný: 8. 9. 2014
Příspěvky: 37

Re: malomyslna?

No pokud cítíte, že chcete být spolu a je vám spolu fajn, proč ne. 5 let není až tak moc a pokud si rozumí i s dětmi, je to fajn.  Je pravda, že pokud je o 5 let mladší a má tudíž 27 let, pokud dobře počítám, bude pro něj z dlouhodobějšího hlediska asi hodně náročné najednou dostat jakoby kompletní rodinu. Ale pokud bude vůle a láska...Na druhou stranu aby nebyl problém s tím starším kamarádem, který Vám svého známého přestavil, přece jste psala, že on je do Vás zamilovaný smile. Takový zvláštní trojúhelník. No uvidíte sama. Chce to zapojit rozum i cit, přece jen kdyby byl člověk sám je situace trochu jiná, než když má 2 děti. Přeji hodně štěstí a lásky Vám i dětem.

Není tady

 

#9 1. 11. 2014 9:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: malomyslna?

slysim ze jsem ztratila rozum, ze je proti prirode mit mladsiho chlapa... Mam se vzdat toho hezkeho co ted prozivam...
Nenech se zblbnout... je to život tvůj a tvejch dětí - a jen ty mᚠprávo rozhodnout, jak si ho zařídíš, pokud tím nikomu jinýmu neublížíš. Zřejmě nikdo z těch radílků pro tebe neudělá víc, než že bude vykládat, jak by ses měla chovat, ale pomoc žádná... ještě tak bych to pochopila u toho "zamioovanýho kamaráda" - ale ten by tím sledoval svý zájmy, že... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
A jasně, že se nevzdávej... každej den, kterej prožiješ šastně, je dobrej. I kdybys věděla, že to jednou skončí (což nevíš), užij si to jak můžeš... kdyby nic jinýho, tak vzpomínky mᚠnapořád...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#10 1. 11. 2014 9:20

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: malomyslna?

helena napsal(a):

slysim ze jsem ztratila rozum, ze je proti prirode mit mladsiho chlapa... Mam se vzdat toho hezkeho co ted prozivam...
Nenech se zblbnout... je to život tvůj a tvejch dětí - a jen ty mᚠprávo rozhodnout, jak si ho zařídíš, pokud tím nikomu jinýmu neublížíš. Zřejmě nikdo z těch radílků pro tebe neudělá víc, než že bude vykládat, jak by ses měla chovat, ale pomoc žádná... ještě tak bych to pochopila u toho "zamioovanýho kamaráda" - ale ten by tím sledoval svý zájmy, že... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
A jasně, že se nevzdávej... každej den, kterej prožiješ šastně, je dobrej. I kdybys věděla, že to jednou skončí (což nevíš), užij si to jak můžeš... kdyby nic jinýho, tak vzpomínky mᚠnapořád...

tummenupp


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#11 1. 11. 2014 18:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14650

Re: malomyslna?

Připojuju se k heleně i carpe. 

                                           smile smile  hjarta  par

Upravil(a) vrabčák (1. 11. 2014 18:38)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12 1. 11. 2014 20:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: malomyslna?

Věk bych vůbec neřešila.
Já si jenom všimla jedné věci - je to půl roku, cos odešla od manžela. Mezitím jsi k dětem přivedla "kamaráda", který s vámi trávil hodně času a teď zase dalšího přítele - rovněž je i s dětmi.
Nevím, jestli je dobé do tvých vztahů děti hned zapojovat. To bych nechala asi až na dobu, kdy vztah bude vážnější, jelikož stířdání "tatínků" není to pravé ořechové.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#13 2. 11. 2014 12:11

DGabra
♥------
Registrovaný: 21. 11. 2011
Příspěvky: 12

Re: malomyslna?

Dekuji moc vsem za nazory. Jinak pro upresneni si nemyslim ze by deti mely zmatek ze stridani  tzv. tatinku. Toho kamarada zamilovaneho znaji od mala a  lidi co k nam chodi jsou ti sami. Sam starsi syn prisel za ted tim mladsim co k nemu mam bliz a sam mu rekl ze pokud chce ze mi muze davat pusy ze jemu to nevadi. A opravdu nikam nechvatam a stojim nohama na zemi. Ale i on sam rikal, ze vzdy kdyz mel mladsi tak mu prisla nevyradena a nevedela co chce a ze nevidi jako problem ze mam uz deti a on ne, pry je se mnou a s mymi detmi stastny a treba nekdy nas bude pet...tak uvidime, vim ze sladke reci na zacatku jsou hrejive proto tomu chci dat sanci a cas ukaze

Není tady

 

#14 2. 11. 2014 12:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: malomyslna?

Ja by som to neuala len kvôli veku, ale bola by som asi opatrná - po rozchode je človek rozbožavený, zranitežnejší, ani intuícia nemusí fungova tak dobre ako inokedy... Počkala by som si a nehrnula sa. Ale určite by som nebrala (malý) vekový rozdiel ako dôvod na rozchod.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů