Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 21. 10. 2014 21:13

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak začít důvěřovat

Barča napsal(a):

Tulipánko, mně se  zdá, že tvůj problém je komprimovaný do hesla, které sis tu dala. Když jsem ho četla poprve, zježily se mi chlupy na krku a říkala jsem si: co tím ta Tulipánka chce říct? Co tím dává na jevo? Copak je to za chlapíka, co to napsal? A když jsem si ho vygůglovala, tak ještě: Kde to napsal?
Víš odpovědi na tyhle otázky?

Barčo, já bohužel vůbec nerozumím ...... Tulipánku jsem si dala jako přezdívku proto, že mě už žádné další slovo nenapadalo, všechna byla na nějakém diskuzním fóru zaplněná. Pak jsem ji začala používat běžně.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#27 21. 10. 2014 21:23

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak začít důvěřovat

Tulipánko, tak proč ty strachy, když mᚠpříjem, jako jsi měla v práci. Zbytečně si některé věci přivoláváš.
Myslím, že Barča neměla na mysli tvůj nick, ale to, co mᚠv podpisu.
Já nad tím taky přemýšlím. Jsi to první anebo to druhé? Nebo ještě něco úplně jiného?

Upravil(a) Eva. (21. 10. 2014 21:40)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#28 21. 10. 2014 21:43

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Jak začít důvěřovat

Ach Tulipánko, promiň! Špatný termín. Myslela jsem samozřejmě ten citát, který mᚠv zápatí. Tvoje přezdívka mi naopak příjde překrásná, a kdyby o mě nebylo všeobecně známo, že jsem absolutně přející, tak ti ji závidím tongue

Není tady

 

#29 21. 10. 2014 22:30

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak začít důvěřovat

Tuli - když už tě tady rozebíráme. Tulipánka nick mi přijde taky krásná, ale ten obrázek pod nickem - prohlížím si ho a přijde mi až agresivní, nevím. Vyzařuje z něho bojovnost, agresivita, negativita, pěsti . Nevím no. Tulipánka - si představuju svěží jarní louku - volnost, vánek, přirozenost.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#30 21. 10. 2014 23:05

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak začít důvěřovat

Tulipánka napsal(a):

Evo,
Bůh není šedivý stařeček na nebesích smile Nedůvěřuji tomu, co já sama nedokážu ovlivnit - pro mě Bůh. Je to třeba jen mé VYŠŠÍ JÁ - je to jedno. Když jsem v dětství a v mládí dostala tolik ran, nedokážu už věřit, že vše bude dobré a neustále se snažím vše ovlivnit tak, aby mě to zase nesrazilo. Je to fakt děěěěěsně vyčerpávající, frustrující, když se nedaří tak, jak si přeju sad

Tak to je...
Napadlo tě někdy, že ona "boží milost" spočívá právě v tom, že se ti nedaří tak, jak ty si PŘEJEŠ, ale tak jak POTŘEBUJEŠ....?
A to vždycky nevíš...v tu chvíli to nevíš.... to zhodnotíš, až když si něčím projdeš. Čím víc se bráníš, tím větší utrpení si ty SAMA způsobuješ? Oddaluješ právě to, co POTŘEBUJEŠ....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#31 21. 10. 2014 23:07

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak začít důvěřovat

Tulipánka napsal(a):

Duši, já to myslím trochu jinak: stále se snažím běh věcí ovlivňovat ve svůj prospěch a to tak, že pak vlastně vůbec nežiju život tady a teď, nedokážu si třeba jen dát hezkou snídani na terase, protože mě to zdržuje od toho, abych ovlivnila běh věcí - pro mě třeba to je získat dostatek financí na zimní sezónu, kdy mám výpadek příjmu. A jsem z toho psychicky fakt v depresi, když se mi to nedaří. Je tam pak obrovský existenční strach - protože nevěřím, že se o mě "Bůh" postará....

A proč by se o tebe měl starat? Tak, jak ty CHCEŠ? Zvl᚝, když nevěříš a tím vlastně naplňuješ cosi jako ono "vrteti psem"


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#32 21. 10. 2014 23:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak začít důvěřovat

Tulipánka napsal(a):

dusička napsal(a):

No právě Tuli, čeho se bojíš, to si přivoláváš. Je to všechno v  tvojí hlavě, a na Boha to nesváděj - to není v jeho kompetenci se o tebe postarat jak to chceš ty.  (no když nad tím přemýšlím, tak vlastně co si přeješ? Co vysíláš? Mám strach, že nebudu mít příjmy - no tak je nemáš, takže vlastně se o tebe postará, ne že ne.  (vím, o čem mluvím, tedy píšu)

Jasný, je to v mé hlavě, ta nedůvěra. Bohovi je to upřímně jedno a on nemá žádné povinnosti. Jde o to nechat plynout život tak, jak jde i když nejde. Mám strach, že když se přestanu snažit, budu v perdeli big_smile

A když se snažíš, tak jsi kde? wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#33 21. 10. 2014 23:10

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak začít důvěřovat

Míša Kulička napsal(a):

V podstatě řešíš to, co každý OSVČ ... to je daň za svobodu a možnost živit se svým koníčkem.
Na tvém místě bych popřemýšlela o "plánech B a C", které budou moct zastoupit "plán A", pokud se zrovna nebude dařit. Prostě mít rozjeto více různorodých činností ... A samozřejmě bych si začala tvořit "rezervní fond" pro období, kdy se nebude dařit vůbec.
No jistotu pravidelného příjmu nebudeš mít nikdy ... ani jako zaměstnanec, i když jako OSVČ riskuješ víc.

Amen godlike


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#34 22. 10. 2014 6:08

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Jak začít důvěřovat

Tulipánka napsal(a):

Ahoj, plně souhlasím s tímto dokumentem http://www.youtube.com/watch?v=xPPdHPs6DFs - neplánovat, svěřit se do rukou Boha, ale neměli jste to někdo tak, že jste tomu Bohu jednoduše nevěřili? Že jste zažili hodně zlého, takže mu nevěříte, že Vás nenechá spadnout až na dno? Jak jste to řešili?
Nebo stejně jako v jiném dokumentu od Mooji si uvědomuji, že JÁ je jenom iluze, ale spolehnout se na to nechci, protože když se na něco spolehnu, musím v to mít 100% důvěru a to nemám.... nechci zažít zase další karamboly, utrpení.
Takže problém je ten: nevěřím v to na 100% a nedůvěřuji tomu. Vyřešili jste někdo?

Tulipánko, i tu důvěru a spoléhání se člověk, normální smrtelník, učí celý život. Sama nedělám nic jinýho (viz muj podpisek zde). Situace nepotřebují být řešeny, situace se dějí samy, a když je řešíme, tak si jen komplikujeme život.
Prostě vyber nějakou maličkost, kterou nechᚠjen tak být a nevrhneš se hned, abys ji řešila. Jen ji sleduj. Experimentuj.
Co se stane?
Budeš nervózní, že "nic neděláš". Zkus to vydržet a znovu jen se zájmem sleduj, co se s tou miniaturní situací stane:
Zabije tě? ne.
Možná zjistíš, že se ta situace děje a řeší se SAMA.
A to jednoho může pěkně naštvat (vydrž, nenech se tím ukecat!), protože s tím přichází ztráta vlastní sebedůležitosti.
A to může být kámen úrazu....
Sebedůležitost totiž radši trpí, než by se vzdala sama sebe.
Nechat sebedůležitost plavat znamená důvěřovat.

Zpomal lol

Upravil(a) gymnasión (22. 10. 2014 6:23)


Zpomal.

Není tady

 

#35 22. 10. 2014 7:46

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak začít důvěřovat

Myslím si, že experimenty lze dělat, sama je dělám, učím se. Ale ne ve všech oblastech. Lépe řečeno, v některých oblastech se i my sami musíme přičinit trošku jiným způsobem.
Pokud se jedná o mé prostředky pro obživu, obzvláště když jsem samoživitelka a nemám partnera ani nikoho, kdo by mě finančně zachraňoval, nemůžu zaujmout postoj toho slabého, co má Tulipánka v podpisu. Takhle bůh opravdu nefunguje, že já se usadím doma v obýváku a budu čekat, než mi bůh sešle příležitost. Že se o to musím v první řadě přičinit já sama.
Tulipánka si šla včera číst knížku, která ji baví, na sluníčko. Nu a jiní v tu dobu pracovali, (aniž by jim ta práce přinášela třeba nějaké úžasné potěšení,) protože se potřebují uživit.
Bůh nefunguje tak, jak si představuje Tulipánka. Nebude jí plnit to, co ona chce, a tak, jak ona chce.
Snažit se ano. Ale ne zas nějak urputně, jak to cítím z Tulipánky.

Upravil(a) Eva. (22. 10. 2014 7:51)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#36 22. 10. 2014 7:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak začít důvěřovat

Tulipánka si šla včera číst knížku, která ji baví, na sluníčko. Nu a jiní v tu dobu pracovali
Mňo... šla-li si "číst knížka se hrami pro děti, abych měla tipy na úkoly na příští rok", pak se to její práce týká - nebo ne?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#37 22. 10. 2014 8:10

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak začít důvěřovat

Eva. napsal(a):

Tulipánko, tak proč ty strachy, když mᚠpříjem, jako jsi měla v práci. Zbytečně si některé věci přivoláváš.
Myslím, že Barča neměla na mysli tvůj nick, ale to, co mᚠv podpisu.
Já nad tím taky přemýšlím. Jsi to první anebo to druhé? Nebo ještě něco úplně jiného?

Evo, já bych řekla, že jsem zatím na začátku cesty k Silní ji sami vytvářejí. Stejně tam někde vnímám ještě nějakou omezenost. Já bych tenhle problém ráda zRUŠila, ale nějak se k němu nedokážu dostat, prostě mé obranné mechanismy mě nepustí. Takže to "šolichám" takhle všelijak smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#38 22. 10. 2014 8:17

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak začít důvěřovat

Barča napsal(a):

Ach Tulipánko, promiň! Špatný termín. Myslela jsem samozřejmě ten citát, který mᚠv zápatí. Tvoje přezdívka mi naopak příjde překrásná, a kdyby o mě nebylo všeobecně známo, že jsem absolutně přející, tak ti ji závidím tongue

Barčo, děkuji, už jsem doma. Jak jsem psala Evě, zatím jsem na cestě k vytváření příležitostí. Ale ještě stále mám pocit, že se mi někdo - Bůh? snaží klást klacky pod nohy a že to právě pílí musím překonat....


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#39 22. 10. 2014 8:17

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak začít důvěřovat

dusička napsal(a):

Tuli - když už tě tady rozebíráme. Tulipánka nick mi přijde taky krásná, ale ten obrázek pod nickem - prohlížím si ho a přijde mi až agresivní, nevím. Vyzařuje z něho bojovnost, agresivita, negativita, pěsti . Nevím no. Tulipánka - si představuju svěží jarní louku - volnost, vánek, přirozenost.

To bude asi ten boj s osudem big_smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#40 22. 10. 2014 8:18

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak začít důvěřovat

Pandorraa napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Duši, já to myslím trochu jinak: stále se snažím běh věcí ovlivňovat ve svůj prospěch a to tak, že pak vlastně vůbec nežiju život tady a teď, nedokážu si třeba jen dát hezkou snídani na terase, protože mě to zdržuje od toho, abych ovlivnila běh věcí - pro mě třeba to je získat dostatek financí na zimní sezónu, kdy mám výpadek příjmu. A jsem z toho psychicky fakt v depresi, když se mi to nedaří. Je tam pak obrovský existenční strach - protože nevěřím, že se o mě "Bůh" postará....

A proč by se o tebe měl starat? Tak, jak ty CHCEŠ? Zvl᚝, když nevěříš a tím vlastně naplňuješ cosi jako ono "vrteti psem"

Asi by se neměl starat tak, jak chci, spíš mě nenechat na holičkách.... ale pro mě svěřit se do rukou Boha znamená to samé jako nechat osud plynout bez zasahování....


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#41 22. 10. 2014 8:20

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak začít důvěřovat

Pandorraa napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

dusička napsal(a):

No právě Tuli, čeho se bojíš, to si přivoláváš. Je to všechno v  tvojí hlavě, a na Boha to nesváděj - to není v jeho kompetenci se o tebe postarat jak to chceš ty.  (no když nad tím přemýšlím, tak vlastně co si přeješ? Co vysíláš? Mám strach, že nebudu mít příjmy - no tak je nemáš, takže vlastně se o tebe postará, ne že ne.  (vím, o čem mluvím, tedy píšu)

Jasný, je to v mé hlavě, ta nedůvěra. Bohovi je to upřímně jedno a on nemá žádné povinnosti. Jde o to nechat plynout život tak, jak jde i když nejde. Mám strach, že když se přestanu snažit, budu v perdeli big_smile

A když se snažíš, tak jsi kde? wink

Ano, uvědomuji si, že teď jsem v pekle. Ty obranné mechanismy, které mi stále velí s nepřízní osudu bojovat, se zatím nedají "odstranit z provozu". Ale díky, i to uvědomění pomáhá a nacházím v sobě strachy, které mi brání nechat osud plynout... smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#42 22. 10. 2014 8:21

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak začít důvěřovat

Pandorraa napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Evo,
Bůh není šedivý stařeček na nebesích smile Nedůvěřuji tomu, co já sama nedokážu ovlivnit - pro mě Bůh. Je to třeba jen mé VYŠŠÍ JÁ - je to jedno. Když jsem v dětství a v mládí dostala tolik ran, nedokážu už věřit, že vše bude dobré a neustále se snažím vše ovlivnit tak, aby mě to zase nesrazilo. Je to fakt děěěěěsně vyčerpávající, frustrující, když se nedaří tak, jak si přeju sad

Tak to je...
Napadlo tě někdy, že ona "boží milost" spočívá právě v tom, že se ti nedaří tak, jak ty si PŘEJEŠ, ale tak jak POTŘEBUJEŠ....?
A to vždycky nevíš...v tu chvíli to nevíš.... to zhodnotíš, až když si něčím projdeš. Čím víc se bráníš, tím větší utrpení si ty SAMA způsobuješ? Oddaluješ právě to, co POTŘEBUJEŠ....

Pan, vím, chráním se.... nedopustím, abych znovu spadla sad


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#43 22. 10. 2014 8:22

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak začít důvěřovat

gymnasión napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Ahoj, plně souhlasím s tímto dokumentem http://www.youtube.com/watch?v=xPPdHPs6DFs - neplánovat, svěřit se do rukou Boha, ale neměli jste to někdo tak, že jste tomu Bohu jednoduše nevěřili? Že jste zažili hodně zlého, takže mu nevěříte, že Vás nenechá spadnout až na dno? Jak jste to řešili?
Nebo stejně jako v jiném dokumentu od Mooji si uvědomuji, že JÁ je jenom iluze, ale spolehnout se na to nechci, protože když se na něco spolehnu, musím v to mít 100% důvěru a to nemám.... nechci zažít zase další karamboly, utrpení.
Takže problém je ten: nevěřím v to na 100% a nedůvěřuji tomu. Vyřešili jste někdo?

Tulipánko, i tu důvěru a spoléhání se člověk, normální smrtelník, učí celý život. Sama nedělám nic jinýho (viz muj podpisek zde). Situace nepotřebují být řešeny, situace se dějí samy, a když je řešíme, tak si jen komplikujeme život.
Prostě vyber nějakou maličkost, kterou nechᚠjen tak být a nevrhneš se hned, abys ji řešila. Jen ji sleduj. Experimentuj.
Co se stane?
Budeš nervózní, že "nic neděláš". Zkus to vydržet a znovu jen se zájmem sleduj, co se s tou miniaturní situací stane:
Zabije tě? ne.
Možná zjistíš, že se ta situace děje a řeší se SAMA.
A to jednoho může pěkně naštvat (vydrž, nenech se tím ukecat!), protože s tím přichází ztráta vlastní sebedůležitosti.
A to může být kámen úrazu....
Sebedůležitost totiž radši trpí, než by se vzdala sama sebe.
Nechat sebedůležitost plavat znamená důvěřovat.

Zpomal lol

Tohle je dobrý nápad, zkusím to vyzkoušet, ale jak píšu, tak mi naskakuje úplně husina big_smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#44 22. 10. 2014 8:23

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Jak začít důvěřovat

Tuli,
ono to taky chvíli trvá, než se zajímavá věc prosadí, než se rozšíří dobrá pověst o tvojí bezva práci a nápadech. Možná by to chtělo jen vymyslet, jak by se o tvých hrách mohlo dovědět víc lidí (třeba letáčky do školek, skautíků a pod. v okolí té hry). Nevím, jaké mᚠdalší aktivity, ale mám jeden tvůj návod na jistou hru, kam jsem se bohužel zatím nedostala, ale nápad mi připadá zajímavý, přímo skvělý. Takže tak.

Není tady

 

#45 22. 10. 2014 8:24

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak začít důvěřovat

helena napsal(a):

Tulipánka si šla včera číst knížku, která ji baví, na sluníčko. Nu a jiní v tu dobu pracovali
Mňo... šla-li si "číst knížka se hrami pro děti, abych měla tipy na úkoly na příští rok", pak se to její práce týká - nebo ne?

Ano, týká se to mé obživy, ale už je to trochu pokrok, protože ještě nemám sehnané školky, což jsem nechala být a to je o hodně důležitější školky sehnat smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#46 22. 10. 2014 8:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak začít důvěřovat

Ale ještě stále mám pocit, že se mi někdo - Bůh? snaží klást klacky pod nohy a že to právě pílí musím překonat....
Zdá se mi, že tvoje "píle" je klacek největší...
Asi by se neměl starat tak, jak chci, spíš mě nenechat na holičkách
A jak víš, že by ne/nechal?
Zas jeden z tvejch strachů... snaha o jejich překonávání ti musí brát spoustu energie, myšlenek a sil, který bys mohla investovat třeba do shánění školek. Jasně, že kdyžjsi utahaná z usekávání hlav, už se ti do ničeho nechce... rveš to násilím a pak z toho nemůžeš mít radost... není to jízda širejma lukama, ale kydání hnoje...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#47 22. 10. 2014 8:51

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Jak začít důvěřovat

helena napsal(a):

Ale ještě stále mám pocit, že se mi někdo - Bůh? snaží klást klacky pod nohy a že to právě pílí musím překonat....
Zdá se mi, že tvoje "píle" je klacek největší...
Asi by se neměl starat tak, jak chci, spíš mě nenechat na holičkách
A jak víš, že by ne/nechal?
Zas jeden z tvejch strachů... snaha o jejich překonávání ti musí brát spoustu energie, myšlenek a sil, který bys mohla investovat třeba do shánění školek. Jasně, že kdyžjsi utahaná z usekávání hlav, už se ti do ničeho nechce... rveš to násilím a pak z toho nemůžeš mít radost... není to jízda širejma lukama, ale kydání hnoje...

To si uvědomuji, snad se mi podaří nervat to takovým násilím... mrknu na to, měla by tam být nějaká situace, kdy to začalo, díky smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#48 22. 10. 2014 9:09

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Jak začít důvěřovat

Tulipánka napsal(a):

Tohle je dobrý nápad, zkusím to vyzkoušet, ale jak píšu, tak mi naskakuje úplně husina big_smile

Tvý TĚLO pochopilo a ví!

Upravil(a) gymnasión (22. 10. 2014 9:09)


Zpomal.

Není tady

 

#49 22. 10. 2014 9:12

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Jak začít důvěřovat

Tulipánka napsal(a):

To si uvědomuji, snad se mi podaří nervat to takovým násilím... mrknu na to, měla by tam být nějaká situace, kdy to začalo, díky smile

Nepřehazuj vidlema starej hnůj. Sedni na vršíček, čichej tu nádheru a ...
ehm:
zpomal lol


Zpomal.

Není tady

 

#50 22. 10. 2014 9:55

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak začít důvěřovat

Tulipánka napsal(a):

Eva. napsal(a):

Tulipánko, tak proč ty strachy, když mᚠpříjem, jako jsi měla v práci. Zbytečně si některé věci přivoláváš.
Myslím, že Barča neměla na mysli tvůj nick, ale to, co mᚠv podpisu.
Já nad tím taky přemýšlím. Jsi to první anebo to druhé? Nebo ještě něco úplně jiného?

Evo, já bych řekla, že jsem zatím na začátku cesty k Silní ji sami vytvářejí. Stejně tam někde vnímám ještě nějakou omezenost. Já bych tenhle problém ráda zRUŠila, ale nějak se k němu nedokážu dostat, prostě mé obranné mechanismy mě nepustí. Takže to "šolichám" takhle všelijak smile

Tuli, duveruj své intuici. Pokud je to ona, co tě k řešení nepouští, tak do toho nechod. Nehrn to.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů