Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 21. 10. 2014 9:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Btw to není má teorie. Je o tom napsaná spousta pojednání...
Jak píše Selima - "nevysvetžuje to dvojvaječné dvojičky rôzneho pohlavia" - měla bys k tomu nějaký výklad?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#152 21. 10. 2014 9:12

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak znovu nakopnout vztah

mia napsal(a):

dusička napsal(a):

mia napsal(a):


Majko, to je ale dost dětinské a naivní, co píšeš...........vztahy jsou především o sympatiích, vzájemné přitažlivosti a dál potom už i o povahových vlastnostech obou zúčastněných, jejich postojích, hodnotách a především vzájemné toleranci. Prostě buď najdeš toho kompatibilního partnera anebo ne. A ne že to spískalo nebe roll

No Mio, ale říká se, že k tobě přijde člověk, kterýho zrovna v té situaci potřebuješ. (pro práci tady na světě) a nic není náhoda.

no fakt je, že o tom začínám trošku uvažovat, protože si všímám různých "náhod", příčin a následků a tak, ale moje racionální "já" to zatím teda odmítá........vysvětluju si to spíš svými zkušenostmi, na jejichž základě logicky měním svoje postoje a jednání, vyhledávám si sama lidi, které potřebuju..........v podstatě to všechno vychází ode mě samotné a nejsou to náhody, ale logické důsledky, když se nad tím tak zamyslím.......i když ten malý prostor pro "věci mezi nebem a zemí" si tam nechávám......

Taky na všechno musím logicky , jinak mě to hlava nebere smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#153 21. 10. 2014 9:14

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak znovu nakopnout vztah

mia napsal(a):

ono v podstatě, Majko, každý věříme tomu, čemu chceme věřit........

Tohle není o víře, ale o jednoduché matematice.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#154 21. 10. 2014 9:19

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Eva. napsal(a):

mia napsal(a):

ono v podstatě, Majko, každý věříme tomu, čemu chceme věřit........

Tohle není o víře, ale o jednoduché matematice.

No tak matematika je jedna věc a početí věc druhá. Věřím tomu, že pohlaví dítěte vznikne díky spermii, bud mužské nebo ženské, která vpluje do vajíčka ženy. Mužská rychlejší, ženská zase vytrvalejší . Takže dva dny před ovulací - zvítězí ženská spermie, v den ovulace mužská.

Upravil(a) dusička (21. 10. 2014 9:19)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#155 21. 10. 2014 9:25

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak znovu nakopnout vztah

dusička napsal(a):

No tak matematika je jedna věc a početí věc druhá. Věřím tomu, že pohlaví dítěte vznikne díky spermii, bud mužské nebo ženské, která vpluje do vajíčka ženy. Mužská rychlejší, ženská zase vytrvalejší . Takže dva dny před ovulací - zvítězí ženská spermie, v den ovulace mužská.

To je taky jenom teorie. Co ty, co otěhotněly při měsíčkách? smile

heleno, vysvětlivku pro dvojčata nemám, já nejsem autorem té teorie. Pouze říkám, že u nás to funguje.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#156 21. 10. 2014 9:30

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Eva- platí tato věta i pro milence? : K sobě patřit? Muž a žena, co k sobě patří, co jsou si souzeni, co se narodili pro sebe, kde jejich vztah byl uzavřen v nebi, vyber si, co je ti blízké.

Není tady

 

#157 21. 10. 2014 9:33

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Ta věta platí u všech partnerů, i u homosexuálů. To není o milencích, manželech... Není to o právním vztahu či o pojmenování v dané kultuře. Je to o muži a ženě.
Zase to nebe tak nežer, to je obrazné.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#158 21. 10. 2014 9:37

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Eva. napsal(a):

dusička napsal(a):

No tak matematika je jedna věc a početí věc druhá. Věřím tomu, že pohlaví dítěte vznikne díky spermii, bud mužské nebo ženské, která vpluje do vajíčka ženy. Mužská rychlejší, ženská zase vytrvalejší . Takže dva dny před ovulací - zvítězí ženská spermie, v den ovulace mužská.

To je taky jenom teorie. Co ty, co otěhotněly při měsíčkách? smile

heleno, vysvětlivku pro dvojčata nemám, já nejsem autorem té teorie. Pouze říkám, že u nás to funguje.

I pro to je vysvětlení. Zdravá žena má dva vaječníky a vaječníky se střídají. Když otěhotní při měsíčkách, to je že při menstruaci jde neoplodněné vajíčko s krví ven, ale druhé vajíčko (dejme tomu z druhého vaječníku, ale nemusí být) je připraveno k oplodnění. Vždyt píšu, příroda je čarodějka. smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#159 21. 10. 2014 9:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak znovu nakopnout vztah

vysvětlivku pro dvojčata nemám, já nejsem autorem té teorie. Pouze říkám, že u nás to funguje.
Ale prd a vořech... zcela jasně jsi nejdřív řekla "Po sedmi letech se člověku mění krev. Kdo z partnerů má "mladší krev" v době početí dítěte, takového pohlaví pak dítě je."
Ta věta platí u všech partnerů, i u homosexuálů... Je to o muži a ženě.
va

Upravil(a) helena (21. 10. 2014 9:39)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#160 21. 10. 2014 9:45

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Eva. napsal(a):

erem, nevím, proč píšeš, kdy se narodily tvé děti. Důležité je, kolik přesně bylo tobě a tvému muži ve chvíli jejich početí. K vašemu věku se přičte 9 měsíců těhotenství vašich matek, nebo i tehdy už jste měli krev. A psala jsem, že po sedmi letech se krev mění...
Nevím, jestli je to pravda, četla jsem to a mě a mým blízkým, co znám, to vychází.

To nevim jak to s tim souvisi.Ja byla starsi o 8 mesicu nez manzel


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#161 21. 10. 2014 9:52

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Eva. napsal(a):

carpediem napsal(a):

Vašich matek? Co to toto? lol

Přijde mi, jako když píšu pro hotentoty big_smile
Když je mi 52 let, je mi vlastně 52 + 9 měsíců, protože se připočte 9 měsíců, kdy byla moje maminka se mnou těhotná. Co je na tom nepochopitelného?

Anebo jako Hotentot?  lol


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#162 21. 10. 2014 9:53

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Kdyby to platilo s tou krví, tak by všichni věděli už předem, co se narodí. Nevědí, takže je to hloupost. I to, že se po sedmi letech mění krev. Nejsem lékař, ale myslím si, že to není pravda.
A s tím partnerstvím uzavřeným v nebi je to pěkná pohádka. Nic víc.

Není tady

 

#163 21. 10. 2014 9:53

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Eva. napsal(a):

Ta věta platí u všech partnerů, i u homosexuálů. To není o milencích, manželech... Není to o právním vztahu či o pojmenování v dané kultuře. Je to o muži a ženě.
Zase to nebe tak nežer, to je obrazné.

U mužů (gayů) se to počítá jak?  lol


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#164 21. 10. 2014 9:54

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Eva- ne ne nežeru, právě že to nebe nežeru. Jen mě zaráží Tvůj vztah k němu- hřešíš na jendé straně a na druhé vzhlížíš. Nějaký bordel, ne???

Není tady

 

#165 21. 10. 2014 10:59

kacatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 259

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Já to trochu vrátím, můžu? reta
Co se týče psa, tak jsem si ho pořizovala jen já - byli jsme tenkrát spolu jen chvilku.. Myslím si ale, že to v tuto chvíli není podstatné, že pes není kámen úrazu (ačkoliv to zřejmě odstartoval) a ani NZ není kámen úrazu, že toto všechno už jsou jen jekési záminky na co hodit svou nespokojenost. Přítel momentálně neví a nechce nic.. Chceš vycestovat? Ne. Chceš změnit práci? Ne. Chceš podniknout výlet? Ne. Co bys chtěl? Nevím. Pere se sám se sebou, se svými pocity, nechce o tom s nikým mluvit a myslí si, že se to "samo" nějak vyřeší.
Já jsem teda momentálně ve fázi, že ho nechávám být, snažím se chovat jako dřív, jsem veselá (ani nevím kde se to ve mně ještě bere) a bavíme se normálně o bežných věcech bez narážek na problém. Ale jak dlouho to takto může vydržet? No dlouho ne. To vím.

Není tady

 

#166 21. 10. 2014 11:04

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Pere se sám se sebou, se svými pocity, nechce o tom s nikým mluvit a myslí si, že se to "samo" nějak vyřeší.
Ale uznej, že pes, Zéland a tvoje "nevstřícnost" http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png jsou úžasný záminky k tomu, jak za vlastní nerozhodnost učinit zodpovědným někoho jinýho...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#167 21. 10. 2014 11:16

kacatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 259

Re: Jak znovu nakopnout vztah

helena napsal(a):

Pere se sám se sebou, se svými pocity, nechce o tom s nikým mluvit a myslí si, že se to "samo" nějak vyřeší.
Ale uznej, že pes, Zéland a tvoje "nevstřícnost" http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png jsou úžasný záminky k tomu, jak za vlastní nerozhodnost učinit zodpovědným někoho jinýho...

Ano ano, to uznávám..nerada bohužel sad Vina se na druhé vždycky shazuje snáz než na sebe..

Není tady

 

#168 21. 10. 2014 12:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak znovu nakopnout vztah

rudolf napsal(a):

Eva- platí tato věta i pro milence? : K sobě patřit? Muž a žena, co k sobě patří, co jsou si souzeni, co se narodili pro sebe, kde jejich vztah byl uzavřen v nebi, vyber si, co je ti blízké.

Alebo ja muž a muž, žena a žena - nie?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#169 21. 10. 2014 12:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak znovu nakopnout vztah

rudolf napsal(a):

Eva- ne ne nežeru, právě že to nebe nežeru. Jen mě zaráží Tvůj vztah k němu- hřešíš na jendé straně a na druhé vzhlížíš. Nějaký bordel, ne???

Ah hriech, aj nebo môžeme ma každý iné... Nikto nemá monopol na nebo alebo hriech, aj keď mnohí - hlavne profesionálni vymývači mozgov - sú o tom presvedčení.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#170 21. 10. 2014 12:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Ale tak zas - ono je to prirodzené, aj keď väčšinou márne, očakáva "spasenie" zvonka, keď mne samému nič nenapadá, nič sa mi nechce...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#171 21. 10. 2014 12:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak znovu nakopnout vztah

ono je to prirodzené, aj keď väčšinou márne, očakáva "spasenie" zvonka, keď mne samému nič nenapadá
(Relativně) dospělej člověk by to měl umět říct, přiznat (si) a třeba si i dát pauzu - teď nebudu nějakej čas dělat nic zásadního - a ne bejt dotčenej, že jeho "geniální nápady", jak vyplnit vakuum, nejsou okolím přijímány s nadšením a obdivem.
Upřímně řečeno mi přijde docela sobecký, v rámci jakýsi pochybný touhy najít "smysl života" a zbavit se vlastní nespokojenosti, snažit se táhnout partnera přes jeho nesouhlas na druhej konec světa a navrženej kompromis rovnou odmítnout.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#172 21. 10. 2014 23:18

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jak znovu nakopnout vztah

kacatko napsal(a):

Já to trochu vrátím, můžu? reta
Co se týče psa, tak jsem si ho pořizovala jen já - byli jsme tenkrát spolu jen chvilku.. Myslím si ale, že to v tuto chvíli není podstatné, že pes není kámen úrazu (ačkoliv to zřejmě odstartoval) a ani NZ není kámen úrazu, že toto všechno už jsou jen jekési záminky na co hodit svou nespokojenost. Přítel momentálně neví a nechce nic.. Chceš vycestovat? Ne. Chceš změnit práci? Ne. Chceš podniknout výlet? Ne. Co bys chtěl? Nevím. Pere se sám se sebou, se svými pocity, nechce o tom s nikým mluvit a myslí si, že se to "samo" nějak vyřeší.
Já jsem teda momentálně ve fázi, že ho nechávám být, snažím se chovat jako dřív, jsem veselá (ani nevím kde se to ve mně ještě bere) a bavíme se normálně o bežných věcech bez narážek na problém. Ale jak dlouho to takto může vydržet? No dlouho ne. To vím.

kacatko, něco v tomto smyslu už jsem psala ve svém příspěvku č. 71 ze 17. 10. 2014 stolt Pokud jde o vᚠvztah, netlačila bych na pilu, nevyptávala bych se přítele, co by ON chtěl, protože se Ti kloudné odpovědi stejně nedostane, viz: "Chceš vycestovat? Ne. Chceš změnit práci? Ne. Chceš podniknout výlet? Ne. Co bys chtěl? Nevím." a spíš bych si hleděla vlastních aktivit bez ohledu na přítele. Na nakopávání vztahu musí být totiž vždycky dva a mně to připadá, že Ty se snažíš místo vztahu nakopnout kobylu, trpně ležící na prašné cestě, která pasivně leží a už vůbec nemá chu vstát.

Já netrvrdím, že se to nemůže změnit, ale změnu musí chtít oba dva a musí na ní také oba dva stejnou měrou pracovat, nemůže se snažit jen jeden a druhý jen unyle vzdychat, že vlastně neví dumbom !!!


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#173 22. 10. 2014 5:40

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Jak znovu nakopnout vztah

kacatko napsal(a):

Já to trochu vrátím, můžu? reta
Co se týče psa, tak jsem si ho pořizovala jen já - byli jsme tenkrát spolu jen chvilku.. Myslím si ale, že to v tuto chvíli není podstatné, že pes není kámen úrazu (ačkoliv to zřejmě odstartoval) a ani NZ není kámen úrazu, že toto všechno už jsou jen jekési záminky na co hodit svou nespokojenost. Přítel momentálně neví a nechce nic.. Chceš vycestovat? Ne. Chceš změnit práci? Ne. Chceš podniknout výlet? Ne. Co bys chtěl? Nevím. Pere se sám se sebou, se svými pocity, nechce o tom s nikým mluvit a myslí si, že se to "samo" nějak vyřeší.
Já jsem teda momentálně ve fázi, že ho nechávám být, snažím se chovat jako dřív, jsem veselá (ani nevím kde se to ve mně ještě bere) a bavíme se normálně o bežných věcech bez narážek na problém. Ale jak dlouho to takto může vydržet? No dlouho ne. To vím.

To vypadá trochu depresivně...

Upravil(a) gymnasión (22. 10. 2014 6:25)


Zpomal.

Není tady

 

#174 22. 10. 2014 7:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak znovu nakopnout vztah

To vypadá trochu depresivně...
Taky to může bejt něco jako "trest" pro kacatko - "ty jsi spokojená, tak ti trošku rozšlápnu bábovičky"... ono na vlastní blbou náladu veeelice pomáhá zkazit ji druhejm...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#175 22. 10. 2014 7:10

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Jak znovu nakopnout vztah

žzý

kacatko napsal(a):

Já jsem teda momentálně ve fázi, že ho nechávám být, snažím se chovat jako dřív, jsem veselá (ani nevím kde se to ve mně ještě bere) a bavíme se normálně o bežných věcech bez narážek na problém. Ale jak dlouho to takto může vydržet? No dlouho ne. To vím.

Já jsem se taky chovávala "jako dřív", jakože se nic nestalo. Dělala jsem to tak dlouho, až jsem s antidepresivy na psychoterapii dospěla k tomu, že je vhodné a zdravé chovat se adekvátně sobě a tomu, že se něco děje a co se děje. Ale nechci ti do toho moc kecat, v tomhle jsem dosud dost tupá a zanedbaná. Jak dí Pan, co si může dovolit jeden, nemůže si dovolit druhý. vissla

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů