Oznámení

5.dubna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

5.dubna : Velká novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

5.dubna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká zajíček.

7.března : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na víkendové menu Nigelly Lawson.

#1 11. 10. 2014 7:12

edulka
♥♥-----

Aktovka vhodná pro druhý stupeň

Zdravím rodiče našla jsem hodně článků o tom, jak vybrat správnou aktovku pro prvňáčka apod, ale ne o tom, jaká je vhodná pro děti druhého stupně. Syn má ještě pořád aktovku od první třídy zn.Hama a je stále zachovalá, ale nelíbí se mu už samozřejmě motiv a taky učení mají mnohem víc, takže by potřeboval větší. Prý batoh s kolečkama že je to in, já nic takového neviděla, tak teda nevím kapitulation. Co mají vaše děti za aktovku od 5.třídy a výš?

Není tady

#2 6. 11. 2014 15:55

xTerezax
♥------

Re: Aktovka vhodná pro druhý stupeň

No, pro školáka na druhém stupni takové ty batohy, co mají tvar jako klasický batoh je víc trochu hranaté, ne? To si myslím, že je ideálka, synovec to tak má a je to ok.

Není tady

#3 13. 1. 2015 19:10

Baruu
♥------

Ahoj, no my máme tedy Topgal, ale na tu tašku na kolečkách jsem narazila na skolnibrasny.cz tak mrkni a líbila se mi spíš pro mladší dítě až půjde do první třídy, aby to z autobusu mohlo hodit na kolečka a nemuselo tahat na zádech...

Není tady

#4 13. 9. 2016 20:53

loupacek
♥------

zkuste mrknout na detsketasky, sídlí v Praze na Černokostelecké.

Není tady

#5 16. 11. 2016 10:17

chaluha
♥------

no na ty detsketasky.cz jsem koukala taky. Mate ji uz někdo dyl, a jste spokojene? Jsem z Prahy, tak bych se mozna zasla podivat i osobne, ale at neletim zbytecne. Dik za odpoved

Není tady

#6 12. 7. 2017 16:50

Elizabeta12
♥♥-----

My kupovali značku Arsuna a jsme velice spokojeni.. Mrkněte sem: www.arsuna.cz

Není tady

NÁŠ TIP:

• Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!

• Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.

• Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• CVIČTE KEGELOVY CVIKY NEJEN PRO LEPŠÍ SEX!

• Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

Zápatí