Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 8. 2014 7:52

alenkanun
♥------
Registrovaný: 28. 8. 2014
Příspěvky: 1

Předváděčka

Dobrý den já by jsem se Vás chtěla zeptat, kdo z Vás má jaké zkušenosti s předváděčkami? A konkrétně na firmu Machala, zajímal by mě vᚠnázor a zkušenost!

Není tady

 

#2 28. 8. 2014 12:50

jarena
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 133

Re: Předváděčka

alenkanun napsal(a):

Dobrý den já by jsem se Vás chtěla zeptat, kdo z Vás má jaké zkušenosti s předváděčkami? A konkrétně na firmu Machala, zajímal by mě vᚠnázor a zkušenost!

Ještě jsi o předváděčkách nic neslyšela? Dokument "Šmejdi" neviděla?

Není tady

 

#3 28. 9. 2014 15:27

luciesK
♥------
Registrovaný: 27. 9. 2014
Příspěvky: 8

Re: Předváděčka

Ahoj velice by mě zajímal Vᚠnázor na prezentace výrobků doma? Já jsem nikdy před tím nic podobného neabsolvovala a tak by mi pomohla, jakákoli vaše rada či doporučení, dostala jsem nabídku, že by přišla paní k nám a seznámila by nás s jejich produkty, ještě jsem o tom nikdy před tím neslyšela. Ale připadá mi to velice zajímavé.

Není tady

 

#4 28. 9. 2014 15:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Předváděčka

prezentace výrobků doma... Já jsem nikdy před tím nic podobného neabsolvovala
Opravdu ne? va
"já jse se k předváděčce od nich dostala úplnou náhodou, jela jsem ke známé, jelikož jsem jí vracela nějaké věci a zrovna pár minut na to přišla paní, tak jsem tam nakonec zůstala a bylo to velice příjemné posezení"
lollollol

Upravil(a) helena (28. 9. 2014 15:42)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5 18. 10. 2014 12:59

Irena001
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 1. 2013
Příspěvky: 341

Re: Předváděčka

LuciesK si dělá legraci . Chodí na internet, na babinet.......ale nikdy o šmejdech a předváděčkách neslyšela, nečetla, neviděla?! Asi nemá TV, radio, nechodí do práce, s nikým se nebaví, nečte noviny. Pokud dostala nabídku, měly by se jí honem chopit a pozvat všechny šmejdy do bytu,protože takových je už málo !!! LuciesKo, zadej si do vyhledávače...šmejdi....a počti si, pak je pozvi!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů