Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 8. 2014 13:59

marlenka77
♥------
Registrovaný: 29. 1. 2013
Příspěvky: 13

Práce pro cizince bez češtiny

Prosím poraďte kde najít práci pro cizince který nemluví česky. Rodná řeč je FR, další řeč je Angličtina na komunikativní úrovni. Už jsem zoufalá, ale pokud člověk nemá VŠ tak asi je bez šancí. Máte někdo zkušenost?

Není tady

 

#2 13. 8. 2014 15:48

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Práce pro cizince bez češtiny

Pokud umí anglicky komunikativně a navíc rodilý francouz, práci najde určitě. Kde bydlíte? Na ostravsku s kombinací angličtinaxfrancouzština berou do OkinGroup.

Není tady

 

#3 13. 8. 2014 18:24

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Práce pro cizince bez češtiny

V Praze Honeywell. Nebo učit v jazykovce.

Není tady

 

#4 13. 8. 2014 18:48

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Práce pro cizince bez češtiny

marlenka77 napsal(a):

Prosím poraďte kde najít práci pro cizince který nemluví česky. Rodná řeč je FR, další řeč je Angličtina na komunikativní úrovni. Už jsem zoufalá, ale pokud člověk nemá VŠ tak asi je bez šancí. Máte někdo zkušenost?

a že by se vrátil do rodné země?

Není tady

 

#5 14. 8. 2014 6:58

marlenka77
♥------
Registrovaný: 29. 1. 2013
Příspěvky: 13

Re: Práce pro cizince bez češtiny

děkuji všem za tipy, určitě se podívám na okin i honeywell. Učí se pilně a učit se bude i tady v kurzu ale nejde se naučit řeč ze dne na den. A do rodné země se nevrátí, rozhodli jsme se z nějakých důvodů žít tady a já si ho za tohle nesmírně vážím. Jedinou překážkou je práce. Tak snad se nám to časem podaří vyřešit taky.

Není tady

 

#6 14. 8. 2014 7:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Práce pro cizince bez češtiny

Ještě mě napadlo - co nějaká organizace, neziskovka nebo podobně, která pracuje s cizinci? Možná pro začátek...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 14. 8. 2014 10:05

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Práce pro cizince bez češtiny

Nektera Call centra berou taky cizince mluvici plynule anglicky ,francouzsky. Jinak Jazykove skoly berou taky a navic by mohl nabizet soukrome hodiny  francouzskeho jazyka ,to by si mohl docela dobre vydelat ,jako rodily mluvci . Drzim pesti , at se uchytne a at se mu libi v nasi krasne zemi .

Není tady

 

#8 14. 8. 2014 11:53

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Práce pro cizince bez češtiny

aprill napsal(a):

marlenka77 napsal(a):

Prosím poraďte kde najít práci pro cizince který nemluví česky. Rodná řeč je FR, další řeč je Angličtina na komunikativní úrovni. Už jsem zoufalá, ale pokud člověk nemá VŠ tak asi je bez šancí. Máte někdo zkušenost?

a že by se vrátil do rodné země?

To je teda hodne chytry.....sad


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#9 14. 8. 2014 12:53

marlenka77
♥------
Registrovaný: 29. 1. 2013
Příspěvky: 13

Re: Práce pro cizince bez češtiny

Taky mě napadlo, že by mohl dávat soukromé hodiny francouzštiny v brně a okolí, ale když on je "takovej šmoula" :lol
a já nevím jak by to dopadlo. Bohužel (nebo spíš bohu díky) nepatří k těm "přidrzlým" cizincům, co si myslí že jejich země je pupek světa.
Děkujiiiii vám holky, jste úžasné.

Není tady

 

#10 14. 8. 2014 15:37

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Práce pro cizince bez češtiny

marlenka77 napsal(a):

Taky mě napadlo, že by mohl dávat soukromé hodiny francouzštiny v brně a okolí, ale když on je "takovej šmoula" :lol
a já nevím jak by to dopadlo. Bohužel (nebo spíš bohu díky) nepatří k těm "přidrzlým" cizincům, co si myslí že jejich země je pupek světa.
Děkujiiiii vám holky, jste úžasné.

Smoula - nesmoula hlavne ,ze umi jazyk. Myslim ,ze by dost lidi ,za to zaplatilo ,brat hodiny francouzstiny s rodilym mluvcim .

Není tady

 

#11 14. 8. 2014 16:12

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Práce pro cizince bez češtiny

Moje dcera má kamarádku a ta si vzala Araba a ten má hlavně FJ a pracuje v pizzerii .Ta v Praze se chytí každej cizinec .
A to doučování by taky šlo , ze začátku by se styděl a časem si zvykne, je to všechno o zvyk.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů