Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 7. 2014 9:06

sukuba
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2014
Příspěvky: 12

nevím, co k němu cítím...

Krásný den všem smile

ani nevím , jak začít, ale asi tím, že mám nového přítele 2,5 měsíce. Než jsem se s ním dala dohromady byla jsem po rozchodu něco přes rok. Vztah trval 8 let a ukončila jsem ho já. Důvodem byly opakované nevěry (množství se nedá ani spočítat), nezájem o mě atd. Dlouho jsem bojovala (trochu závisláček), ale nakonec jsem to vzdala, asi z pudu sebezáchovy.... ale celý rok jsem tak nějak nežila. Vše jsem dělala jen tak z povinnosti a nebo proto, aby na mě byl bývalý hrdý kdyby to viděl. Po pár měsících, když jsem se oklepala a ta nejvetší bolest ustoupila jsem se k milému nevěrníkovy chtěla vrátit. V tu dobu měl novou přítelkyni, takže jsem měla smůlu. Celou dobu jsme ale byli v kontaktu a on mi plakal do tel. jak na mě nemůže zapomenout - to mi dávalo naději a já žila jen tím, že se jednou vrátí....

Jednoho dne jsme se potkali s nynějším přítelem u mé nejlepší kamarádky (je to její bratr) a nějak jsme zjistli, že máme vlastně podobný náhled na svět a máme si co říct. Znali jsme se už dřív, protože to je expřítele známej, ale já ho vždy tak nějak ignorovala. Překvapením bylo, že on mě ne a toužil po mě už dávno, ale byla jsem zadaná. Bylo mu líto, že špatně zadaná a nemůže mi pomoct.

Slovo dalo slovo a najednou jsme začali přespávat u mé kamarádky (jeho sestry) abychom byli spolu až jsme se zblížili i intimně. To trvalo třeba týden.

Ani nevím, jak jsem se cítila, protože to mám v takové nějaké mlze, ale byly to divné pocity. Na jednu stranu štěstí na druhou divná nervozita, taková jakoby panika. Trochu jsem to přikládala tomu, že je to pro mě šok, že taky cítím k někomu něco a není to bývalý - převratilo mi to můj svět (tu bublinu ve které jsem žila) na ruby. Od té doby jsme se o d sebe nehnuli a já se vlastně hned ,,nastěhovala" k němu. Ale bylo mi divně. Přestala jsem jíst a hlavou se mi honily rozporuplné pocity....

To trvá do dnes. Nevím co se děje. pořád v sobě hledám co k němu cítím a jsem z toho zoufalá. Jsem stále skleslá a nic mě netěší (ačkoliv tenhle stav jsem měla i před tím, vlastně jsem jen přežívala).

Nevím jak dál. Je to tím, že se k sobě prostě jen chemicky nehodíme? Přítel je člověk se srdcem na dlani, důvěřuji mu, vím že by mě nepodvedl a je hrozně hodnej a ochotnej. Takovej trochu hodnej blbec a nevíc pěknej, ale já se pořád cítím špatně... myslíte, že to ještě příjde a bude to vše ok?

Není tady

 

#2 31. 7. 2014 10:52

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: nevím, co k němu cítím...

Nebylo by dobré se odstěhovat?

Není tady

 

#3 31. 7. 2014 11:15

sukuba
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2014
Příspěvky: 12

Re: nevím, co k němu cítím...

To je taky divné, protože z too mám strach. Já se i bojím toho, že zjistím, že je mi bez něj líp sad je to fakt na palici smile

Není tady

 

#4 31. 7. 2014 11:19

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: nevím, co k němu cítím...

sukuba napsal(a):

To je taky divné, protože z too mám strach. Já se i bojím toho, že zjistím, že je mi bez něj líp sad je to fakt na palici smile

můžu se zeptat co tě vůbec přimělo se po tak krátké době k němu nastěhovat ? Obzvlášt, když jak píšeš si nejsi vůbec jistá co k němu cítíš ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#5 31. 7. 2014 11:21

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: nevím, co k němu cítím...

Takže ty vlastně nechceš vědět, co k němu cítíš. smile Takže je vše zalité sluncem, protože máš, co chceš wink.

Není tady

 

#6 31. 7. 2014 11:31

sukuba
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2014
Příspěvky: 12

Re: nevím, co k němu cítím...

Grainne napsal(a):

sukuba napsal(a):

To je taky divné, protože z too mám strach. Já se i bojím toho, že zjistím, že je mi bez něj líp sad je to fakt na palici smile

můžu se zeptat co tě vůbec přimělo se po tak krátké době k němu nastěhovat ? Obzvlášt, když jak píšeš si nejsi vůbec jistá co k němu cítíš ?

nějak to vyplynulo ze situace... přespala jsem u něj jednou a on jestli tam nepřespím i další den a jsem tam do teď.
Ze začátku jsem z něj byla hodně nervozní a cítila jsem se divně, ale myslela jsem si, že se to srovná, že je to nervozita z nového a z toho, že je to známej mého bývalého. Taky je duvné, že vlastně ze dne na den jsem přestala toužit být s bývalým....

Není tady

 

#7 31. 7. 2014 11:45

sukuba
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2014
Příspěvky: 12

Re: nevím, co k němu cítím...

Barča napsal(a):

Takže ty vlastně nechceš vědět, co k němu cítíš. smile Takže je vše zalité sluncem, protože máš, co chceš wink.

tak trochu mᚠasi pravdu...zní to tak gloria já se obávám co bude, když zjistím, že s ním být ,,nemám". Že mu ublížím, mě to bude taky mrzet a budu stále pochybovat jestli to bylo správné rozhodnutí. Navíc je to tak skvělý člověk, že bych chtěla, aby nám to vyšlo. abych se zamilovala a tyhle stísněné pocity zmizely...

Není tady

 

#8 31. 7. 2014 11:56

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: nevím, co k němu cítím...

Jestli jsi ze dne na den přestala toužit po bývalém potom, co ses nastěhovala k současnému, a trvá to, tak to celé, co tě znervózňuje asi není stav tvé zamilovanosti, ale něco jiného. Něco, co bylo v nepořádku i v předchozím vztahu a možná i dřív. A to by bylo dobré si prohlédnout. Je možné, že ubližuješ především sobě. A třeba už dlouho.

Není tady

 

#9 31. 7. 2014 12:14

sukuba
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2014
Příspěvky: 12

Re: nevím, co k němu cítím...

Barča napsal(a):

Jestli jsi ze dne na den přestala toužit po bývalém potom, co ses nastěhovala k současnému, a trvá to, tak to celé, co tě znervózňuje asi není stav tvé zamilovanosti, ale něco jiného. Něco, co bylo v nepořádku i v předchozím vztahu a možná i dřív. A to by bylo dobré si prohlédnout. Je možné, že ubližuješ především sobě. A třeba už dlouho.

myslíš tím něco špatně ve mně? Něco v mém vztahu k ostatním?hmm

Není tady

 

#10 31. 7. 2014 13:34

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: nevím, co k němu cítím...

Sukubo- bez ohledu na nynějšího přítele - nejsi náhodou dlouhodobě v depresi?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11 31. 7. 2014 14:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nevím, co k němu cítím...

sukuba napsal(a):

Barča napsal(a):

Takže ty vlastně nechceš vědět, co k němu cítíš. smile Takže je vše zalité sluncem, protože máš, co chceš wink.

tak trochu mᚠasi pravdu...zní to tak gloria já se obávám co bude, když zjistím, že s ním být ,,nemám". Že mu ublížím, mě to bude taky mrzet a budu stále pochybovat jestli to bylo správné rozhodnutí. Navíc je to tak skvělý člověk, že bych chtěla, aby nám to vyšlo. abych se zamilovala a tyhle stísněné pocity zmizely...

Hm, a čo si predstavuješ, že by sa muselo sta, aby si VEDELA, že "toto je ono"? Mal by vám to posväti farár, rodičia, psychológ, kamaráti...?´


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12 31. 7. 2014 14:14

sukuba
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2014
Příspěvky: 12

Re: nevím, co k němu cítím...

Judyna napsal(a):

Sukubo- bez ohledu na nynějšího přítele - nejsi náhodou dlouhodobě v depresi?

já právě nevím, i tohle zvažuju. Dlouhodobě se léčím na obsedantně-kompulsivní poruchu. poprvé se mi to objevilo s prvním přítelem v podobě toho, že jsem nevěděla, co k němu cítím dumbom jenže teď jsou ty myšlenky jinak ,,položené". Navíc tenkrát to nebylo hned v začátku. Je taky těžké rozlišit, co jsou normální starosti (na ty člověk taky přece myslí pořád) a co jsou myšlenky podsunuté... a teď jsem byla zase u psychiatra a ten přidal další léky, které jsou na dystimii - což jsou, jak jsem se dočetla, mírné chronické deprese. Ale nic se nezměnilo a zabrat by měly rychle. hmm

Není tady

 

#13 31. 7. 2014 14:16

sukuba
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2014
Příspěvky: 12

Re: nevím, co k němu cítím...

Selima napsal(a):

sukuba napsal(a):

Barča napsal(a):

Takže ty vlastně nechceš vědět, co k němu cítíš. smile Takže je vše zalité sluncem, protože máš, co chceš wink.

tak trochu mᚠasi pravdu...zní to tak gloria já se obávám co bude, když zjistím, že s ním být ,,nemám". Že mu ublížím, mě to bude taky mrzet a budu stále pochybovat jestli to bylo správné rozhodnutí. Navíc je to tak skvělý člověk, že bych chtěla, aby nám to vyšlo. abych se zamilovala a tyhle stísněné pocity zmizely...

Hm, a čo si predstavuješ, že by sa muselo sta, aby si VEDELA, že "toto je ono"? Mal by vám to posväti farár, rodičia, psychológ, kamaráti...?´

až na faráře mi ho schválili všichni big_smile nemyslím si, že jsem ten typ, co hledá lásku jak z románu, ale tyto pocity jsou fakt nepříjemné - tak jsem  z toho nesvá. Myslím na to vlastně pořád sad

Není tady

 

#14 31. 7. 2014 14:25

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: nevím, co k němu cítím...

Sukubo, tvůj nick je odvozen od Succubus (nebo jiný způsob transkripce)?

Není tady

 

#15 31. 7. 2014 14:30

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: nevím, co k němu cítím...

sukuba napsal(a):

Judyna napsal(a):

Sukubo- bez ohledu na nynějšího přítele - nejsi náhodou dlouhodobě v depresi?

já právě nevím, i tohle zvažuju. Dlouhodobě se léčím na obsedantně-kompulsivní poruchu. poprvé se mi to objevilo s prvním přítelem v podobě toho, že jsem nevěděla, co k němu cítím dumbom jenže teď jsou ty myšlenky jinak ,,položené". Navíc tenkrát to nebylo hned v začátku. Je taky těžké rozlišit, co jsou normální starosti (na ty člověk taky přece myslí pořád) a co jsou myšlenky podsunuté... a teď jsem byla zase u psychiatra a ten přidal další léky, které jsou na dystimii - což jsou, jak jsem se dočetla, mírné chronické deprese. Ale nic se nezměnilo a zabrat by měly rychle. hmm

Tak ty už jsi v péči lékařů. Tak to je dobře. Já si říkala, že to asi nebude jen tak. S léky na deprese nemám zkušenost, ale slyšela jsem, že to nějakou dobu trvá, než zaberou?
Ví současný přáítel o Tvých problémech? Měl by. Možná to společně zvládnete nebo aspoň bude vědět, o co jde.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#16 31. 7. 2014 14:30

sukuba
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2014
Příspěvky: 12

Re: nevím, co k němu cítím...

Barča napsal(a):

Sukubo, tvůj nick je odvozen od Succubus (nebo jiný způsob transkripce)?

jo je, ale vzniklo to jako vtip od známého tongue

Není tady

 

#17 31. 7. 2014 14:43

sukuba
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2014
Příspěvky: 12

Re: nevím, co k němu cítím...

Judyna napsal(a):

sukuba napsal(a):

Judyna napsal(a):

Sukubo- bez ohledu na nynějšího přítele - nejsi náhodou dlouhodobě v depresi?

já právě nevím, i tohle zvažuju. Dlouhodobě se léčím na obsedantně-kompulsivní poruchu. poprvé se mi to objevilo s prvním přítelem v podobě toho, že jsem nevěděla, co k němu cítím dumbom jenže teď jsou ty myšlenky jinak ,,položené". Navíc tenkrát to nebylo hned v začátku. Je taky těžké rozlišit, co jsou normální starosti (na ty člověk taky přece myslí pořád) a co jsou myšlenky podsunuté... a teď jsem byla zase u psychiatra a ten přidal další léky, které jsou na dystimii - což jsou, jak jsem se dočetla, mírné chronické deprese. Ale nic se nezměnilo a zabrat by měly rychle. hmm

Tak ty už jsi v péči lékařů. Tak to je dobře. Já si říkala, že to asi nebude jen tak. S léky na deprese nemám zkušenost, ale slyšela jsem, že to nějakou dobu trvá, než zaberou?
Ví současný přáítel o Tvých problémech? Měl by. Možná to společně zvládnete nebo aspoň bude vědět, o co jde.

Probírám to s ním všechno. Chci, aby věděl na čem je, nebo si nejsem jistá, čím ty moje pocity jsou způsobené. Někdy si říkám, že se jen snažím to udržet, protože nemám ráda změny. že třeba by byl fajn kámoš, ale nefunguje tam to ,,něco" a já jsem jen takhle přecitivělá....

taky jsem si myslela, že když si najdu partnera tak ty moje stavy prázdnoty zmizí, že jsou jen způsobený tím, že nemám smysl života...a ono nic.

Není tady

 

#18 31. 7. 2014 14:57

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: nevím, co k němu cítím...

sukuba napsal(a):

Judyna napsal(a):

sukuba napsal(a):


Tak ty už jsi v péči lékařů. Tak to je dobře. Já si říkala, že to asi nebude jen tak. S léky na deprese nemám zkušenost, ale slyšela jsem, že to nějakou dobu trvá, než zaberou?
Ví současný přáítel o Tvých problémech? Měl by. Možná to společně zvládnete nebo aspoň bude vědět, o co jde.

Probírám to s ním všechno. Chci, aby věděl na čem je, nebo si nejsem jistá, čím ty moje pocity jsou způsobené. Někdy si říkám, že se jen snažím to udržet, protože nemám ráda změny. že třeba by byl fajn kámoš, ale nefunguje tam to ,,něco" a já jsem jen takhle přecitivělá....

taky jsem si myslela, že když si najdu partnera tak ty moje stavy prázdnoty zmizí, že jsou jen způsobený tím, že nemám smysl života...a ono nic.

I depresáci přesně poznaj, když jim někdo sedne nebo nesedne.
Já bych poslouchala intuici a nebrala ohledy na něj , prostě to nebude ono .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#19 31. 7. 2014 15:05

sukuba
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2014
Příspěvky: 12

Re: nevím, co k němu cítím...

olasik napsal(a):

sukuba napsal(a):

Judyna napsal(a):


Tak ty už jsi v péči lékařů. Tak to je dobře. Já si říkala, že to asi nebude jen tak. S léky na deprese nemám zkušenost, ale slyšela jsem, že to nějakou dobu trvá, než zaberou?
Ví současný přáítel o Tvých problémech? Měl by. Možná to společně zvládnete nebo aspoň bude vědět, o co jde.

Probírám to s ním všechno. Chci, aby věděl na čem je, nebo si nejsem jistá, čím ty moje pocity jsou způsobené. Někdy si říkám, že se jen snažím to udržet, protože nemám ráda změny. že třeba by byl fajn kámoš, ale nefunguje tam to ,,něco" a já jsem jen takhle přecitivělá....

taky jsem si myslela, že když si najdu partnera tak ty moje stavy prázdnoty zmizí, že jsou jen způsobený tím, že nemám smysl života...a ono nic.

I depresáci přesně poznaj, když jim někdo sedne nebo nesedne.
Já bych poslouchala intuici a nebrala ohledy na něj , prostě to nebude ono .

nevím, jestli bych řekla, že mi vyloženě nesedí. Je mi vlastně hodně podobný názorama na život, vím, že je to ,,kvalitní chlap"a že je vlastně takový ideál smile

Není tady

 

#20 31. 7. 2014 16:31

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: nevím, co k němu cítím...

sukuba napsal(a):

Probírám to s ním všechno. Chci, aby věděl na čem je, nebo si nejsem jistá, čím ty moje pocity jsou způsobené. Někdy si říkám, že se jen snažím to udržet, protože nemám ráda změny. že třeba by byl fajn kámoš, ale nefunguje tam to ,,něco" a já jsem jen takhle přecitivělá....
Taky jsem si myslela, že když si najdu partnera tak ty moje stavy prázdnoty zmizí, že jsou jen způsobený tím, že nemám smysl života...a ono nic.

Já ti nevím, jestli s ním probírat všechno ....... přeci jenom je to jiná "samostatná jednotka" a zas tak dlouho se ještě neznáte. Takhle to vypadá, že to na něj hážeš a trochu se zbavuješ sebe sama i odpovědnosti za sebe samu.
Pokud jde o partnera jako smysl života, to není dobrý nápad, tudy cesta nevede.
Co dobrý/dobrá psychoterapeut/ka? Nejen na kognitivně behaviorální terapii, ale i na ostatní život.

Není tady

 

#21 31. 7. 2014 16:34

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: nevím, co k němu cítím...

A jak jsi vlastně stará? Mᚠnějaké své zázemí (předpokládám, že jsi bydlela roky u předchozího přítele, teď u tohoto)? Kdes bydlela po rozchodu?

Není tady

 

#22 31. 7. 2014 16:49

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: nevím, co k němu cítím...

taky jsem si myslela, že když si najdu partnera tak ty moje stavy prázdnoty zmizí, že jsou jen způsobený tím, že nemám smysl života
Nerada bych ti brala iluze... ale partner není a ani bejt nemá "smysl života"... natožpak nedejbóže jedinej...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#23 1. 8. 2014 13:28

ELVIA
♥------
Registrovaný: 25. 7. 2014
Příspěvky: 18

Re: nevím, co k němu cítím...

Jde i o to, jak dlouho to Tvůj přítel vydrží. Jak se chová on, chápe Tě nebo to neřeší nebo jak to má?

Upravil(a) ELVIA (1. 8. 2014 13:30)

Není tady

 

#24 1. 8. 2014 14:44

sukuba
♥------
Registrovaný: 31. 7. 2014
Příspěvky: 12

Re: nevím, co k němu cítím...

ELVIA napsal(a):

Jde i o to, jak dlouho to Tvůj přítel vydrží. Jak se chová on, chápe Tě nebo to neřeší nebo jak to má?

Podporuje mě, myslí si, že mám nějaký problém, který se vyřeší a budeme spolu šastní. Příliš si nepřipouští že by to mohlo být jinak. Myslí si, že jde o nemoc a následky předchozího vztahu.

Není tady

 

#25 1. 8. 2014 14:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: nevím, co k němu cítím...

sukuba napsal(a):

olasik napsal(a):

sukuba napsal(a):


Probírám to s ním všechno. Chci, aby věděl na čem je, nebo si nejsem jistá, čím ty moje pocity jsou způsobené. Někdy si říkám, že se jen snažím to udržet, protože nemám ráda změny. že třeba by byl fajn kámoš, ale nefunguje tam to ,,něco" a já jsem jen takhle přecitivělá....

taky jsem si myslela, že když si najdu partnera tak ty moje stavy prázdnoty zmizí, že jsou jen způsobený tím, že nemám smysl života...a ono nic.

I depresáci přesně poznaj, když jim někdo sedne nebo nesedne.
Já bych poslouchala intuici a nebrala ohledy na něj , prostě to nebude ono .

nevím, jestli bych řekla, že mi vyloženě nesedí. Je mi vlastně hodně podobný názorama na život, vím, že je to ,,kvalitní chlap"a že je vlastně takový ideál smile

Ale chémia medzi vami nefunguje, zdá sa - a je otázka, či to je spôsobené psychofarmakami, tebou, alebo je to proste tak... že nemáte by spolu. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů