Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 7. 2014 13:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Grainne napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Kešky? cool Tam sa vyskytuje veža šikovných chalaňov wink

to jsem dosud nepochopila ... co to je

Samo o sobě nic - škatulka s blbostma. Zajímavý je na tom to hledání, jak jsem pochopila. smile Oni si to schovávají na různých místech, někdy dost krkolomných a indicie se různě šifrují - takže tak asi. Škatulku najdou, něco z ní vyndají a něco přidají jako důkaz - zajímavá je na tom zřejmě ta parta a to dobrodrůžo (poslouchám to od kamaráda)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#27 20. 7. 2014 13:17

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

lupina montana napsal(a):

Grainne napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Kešky? cool Tam sa vyskytuje veža šikovných chalaňov wink

to jsem dosud nepochopila ... co to je

Samo o sobě nic - škatulka s blbostma. Zajímavý je na tom to hledání, jak jsem pochopila. smile Oni si to schovávají na různých místech, někdy dost krkolomných a indicie se různě šifrují - takže tak asi. Škatulku najdou, něco z ní vyndají a něco přidají jako důkaz - zajímavá je na tom zřejmě ta parta a to dobrodrůžo (poslouchám to od kamaráda)

aha .. no já nikoho neznám , kdo by se tomu věnoval ...asi Praha ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#28 20. 7. 2014 13:27

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Grainne napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Kešky? cool Tam sa vyskytuje veža šikovných chalaňov wink

to jsem dosud nepochopila ... co to je

To je taková módní záležitost .........jako když všichni musí mít in-lajny , jinak nejsou dost IN.
Je to nějaký hledání krabičky v přírodě a rozhodně se přitom neseznámíš o nic víc, než v knihovně .

Je to o tom,  jestli je ti to souzený, jestli jsi na vztah zralá......pak jdeš třeba po ulici a pan Božský jde proti tobě.
je to jako v kartách , vždycky padne ta určitá  karta a je jedno jestli na keškách, nebo v knihovně ......


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#29 20. 7. 2014 13:27

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Grainne napsal(a):

aha .. no já nikoho neznám , kdo by se tomu věnoval ...asi Praha ?

Kdepak, jsou všude, možná jsi na ně jen nenatrefila. Nebýt toho kamaráda a ještě asi dvou-tří kamarádek, taky bych nevěděla. A všichni jsou úplně odjinud od sebe. Tomu kamarádovi jsem asi dvakrát pomáhala rozklíčovat indicie a to mně bavilo smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#30 20. 7. 2014 13:29

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

olasik napsal(a):

Grainne napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Kešky? cool Tam sa vyskytuje veža šikovných chalaňov wink

to jsem dosud nepochopila ... co to je

To je taková módní záležitost .........jako když všichni musí mít in-lajny , jinak nejsou dost IN.
Je to nějaký hledání krabičky v přírodě a rozhodně se přitom neseznámíš o nic víc, než v knihovně ......

No to seznámíš - neříkám, že ulovíš chlapa! Ale že se seznámíš. Ten můj kamarád si na pěkně starý kolena rozšířil přátele o hodně lidí.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#31 20. 7. 2014 13:42

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

olasik napsal(a):

Grainne napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Kešky? cool Tam sa vyskytuje veža šikovných chalaňov wink

to jsem dosud nepochopila ... co to je

To je taková módní záležitost .........jako když všichni musí mít in-lajny , jinak nejsou dost IN.
Je to nějaký hledání krabičky v přírodě a rozhodně se přitom neseznámíš o nic víc, než v knihovně .

Je to o tom,  jestli je ti to souzený, jestli jsi na vztah zralá......pak jdeš třeba po ulici a pan Božský jde proti tobě.
je to jako v kartách , vždycky padne ta určitá  karta a je jedno jestli na keškách, nebo v knihovně ......

to je otázka ... někdy takhle náhodou potkᚠněkoho , kdo měl být v tu chvíli raději někde jinde smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#32 20. 7. 2014 13:57

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

Selima napsal(a):

To nemusí by nutne tak - ak sa, pravda, nechystᚠzomrie pozajtra. wink By DOČASNE sama a počka si na pekný vzah nemusí znamena by DO SMRTI sama.

To sice ne, ale měla jsem vyhlédnutého ještě jednoho, taky se mi přihlásil na inzerát a nakonec z něj vypadlo, že mě chce jen jako náplast, protože měl vyhlédnuté dvě slečny - kamarádky a ani jedna ho nechtěla. Takže dvě odmítnutí za sebou, to se sebevědomím dost zamává.grater

Keď to otočím: aj ty si možno hžadala chlapa ako náplas - po tom rozchode a na zvýšenie sebavedomia - tak prečo a to tak zobralo, že aj on to mal podobne? Možno z toho mohlo niečo by... jedno je, ako to človek berie na začiatku a druhá vec je, ako sa to vyvrbí. Toto sa nedá presne naplánova...

Ne, ne já jsem hledala chlapa na vztah až když jsem byla z předchozího vztahu vyléčená. Nikdy bych si nemohla hledat někoho jen jako náplast za bývalého.

Není tady

 

#33 20. 7. 2014 13:58

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

Ivana napsal(a):

Je ti teprve 25 let, je brzy házet flintu do žita. Jsi mladá holka, určitě si někoho najdeš. Musíš se trošku obrnit, nebýt tak citlivá. Vím, že s člověkem zamává odmítnutí, ale musíš se otřepat a znovu vstát a jít. Nemá cenu rezignovat. Jestli jsi z vesnice a kolem jsou všichni zadaní, tak ti holt nezbude nic jiného než seznámení přes internet. Zkoušej to znovu a znovu. Na jiném servru jsem četla, že jeden chlapík byl na 1000 schůzkách, jeho žena na asi 500, než se dali oni dva dohromady. Já vím, že to je extrém, ale druhý extrém je vzdát to po dvou neúspěších. Držím pěsti a přísloví, že kdo hledá, najde, je pravdivé.

Děkuju. Můj ex je taky ze seznamky, tak snad budu mít štěstí. Pravda ale je, že do toho pána o hlavu menšího už jsem začala citově investovat takže to už drobet bolí. grater

No, to tak už patrí k veci.. zasa bez tých bolestných emócií by neboli ani tie príjemné, atď. To je proste jedno s druhým, no. Ono to časom všetko prebolí.

No mě se zatím týkají jen ty bolestné emoce:-(

Není tady

 

#34 20. 7. 2014 14:01

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

Selima napsal(a):

Dovolenka s rodičmi - záleží na ich veku, zdravotnom stave, atď. Ja by som dobrovožne na dovolenku s rodičmi nešla (našastie ani oni nemajú takéto nápady), ale ak je to v tej rodine tradícia a bolo to prípadne plánované už dlhšie, tak to je iná vec...
Ale pripojím sa k tomu, že nechápem, čo by vám mohlo zabráni ís na jednodňový výlet... alebo preč na víkend. Celkovo by som preskúmala, čo nevychádza iniciatíva viac z jedného a ten druhý len váha a vezie sa. A áno, ak zúfalo túžiš ma vzah, možno je to z teba cíti a trochu a to diskvalifikuje. Skús si vymyslie nejaké pekné výlety s kamoškami, známymi, partiou.... a uvidíš, že keď budeš vyžarova spokojnos a rados, niekto sa k tebe rád pridá. wink stolt Aj zúfalstvo, aj rados sa v páre násobia (málokedy sa vynulujú), takže by som si dala bacha, s čím do vzahu idem.

Já nevím jak dopředu to bylo plánované ale ještě před týdnem mi tvrdil, že nic na léto neplánuje, když jsem se ho zeptala, jestli bychom tedy nemohli jet na jednodenní výlet, řek že má málo dovolené. No a teď po týdnu přišel s tím že si všechny dny bere na dovču s rodiči a tudíž už mu žádná nezbyde pro mě:-( Je jim kolem šedesátky. O víkendu zatím nikam nemůžeme, jsem z vesnice, nic mi do města nejede, nemám tam ani kde přespat, takže dost smůla. Stěhovat se budu v září ale zatím je to taky nejisté. Známé a kamarády nějaké mám ale všichni jsou zadaní, někteří mají i děcka a se single kámoškou nikam jet nechtějí:-(

To by sa mi asi nepáčilo... ale netuším, čo s tým. Pán si ide po svojej lajne, bez ohžadu na teba, na vás...

jj jenže jak mu to mám říct aniž bych působila hystericky?

Není tady

 

#35 20. 7. 2014 14:03

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Selima napsal(a):

Grainne napsal(a):

sahleb napsal(a):

Me by osobne nenapadlo je t s nekym na dovolenou po dvoumesicni znamosti. At si klidne jede s rodici. Asi jsou domluveni, jinak jednodenni vylet se da zvladnout i pres vikend.

Uplne hloupe a zbytecne ale povazuji, ze se styka s byvalou, ze mu dava darky a jeste to tobe na randeti vykeca.  Jaky je smysl tohodle? Vubec nevim.

Pisatelko, proc pises tk kategoricky, ze nemas jinou moznost se seznamit?

doufám, že zase navrhnete knihovnu smile

Môj váchnivý vzah sa začal v električke cool , ale ako pravidlo sa to neodvažujem presadzova. Ideálny je nejaký kolektív, kde sa lepšie spoznáte, ale kde v tomto veku bra a nekradnú?

Hm, já moc přátel právě nemám a ti co mám jsou všichni spárovaní ani mě nikam brát nechtějí.

Není tady

 

#36 20. 7. 2014 14:04

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Grainne napsal(a):

Justify napsal(a):

Grainne napsal(a):


ona taková oboustranná zoufalost , taky není tak špatná smile ale jen na nějaký čas , čekat od toho vztah určitě ne

A co je špatného na knihovně? Jinak ne že bych byla přímo zoufalá, ale dost mě tahle situace mrzí a se sebevědomím to taky pěkně zamává.

může tě uklidnit , že rozhodně nejsi sama smile

dle příspěvků to vypadá , že v knihovně se ještě nikdo nikdy neseznámil smile  Co vyrazit někam pořádně za zábavou ?

To jsem zkoušela, ale ani tam mi to nevyšlo:-(

Není tady

 

#37 20. 7. 2014 14:06

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Grainne napsal(a):

olasik napsal(a):

Grainne napsal(a):


to jsem dosud nepochopila ... co to je

To je taková módní záležitost .........jako když všichni musí mít in-lajny , jinak nejsou dost IN.
Je to nějaký hledání krabičky v přírodě a rozhodně se přitom neseznámíš o nic víc, než v knihovně .

Je to o tom,  jestli je ti to souzený, jestli jsi na vztah zralá......pak jdeš třeba po ulici a pan Božský jde proti tobě.
je to jako v kartách , vždycky padne ta určitá  karta a je jedno jestli na keškách, nebo v knihovně ......

to je otázka ... někdy takhle náhodou potkᚠněkoho , kdo měl být v tu chvíli raději někde jinde smile

Tak to je hodně velká náhoda.

Není tady

 

#38 20. 7. 2014 14:12

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justify napsal(a):

Grainne napsal(a):

olasik napsal(a):


To je taková módní záležitost .........jako když všichni musí mít in-lajny , jinak nejsou dost IN.
Je to nějaký hledání krabičky v přírodě a rozhodně se přitom neseznámíš o nic víc, než v knihovně .

Je to o tom,  jestli je ti to souzený, jestli jsi na vztah zralá......pak jdeš třeba po ulici a pan Božský jde proti tobě.
je to jako v kartách , vždycky padne ta určitá  karta a je jedno jestli na keškách, nebo v knihovně ......

to je otázka ... někdy takhle náhodou potkᚠněkoho , kdo měl být v tu chvíli raději někde jinde smile

Tak to je hodně velká náhoda.

Když to nevychází , tak to nevychází .. je úplně jedno jestli net nebo reál smile  asi nejsme ty správné a pravé


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#39 20. 7. 2014 14:14

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justify napsal(a):

Grainne napsal(a):

Justify napsal(a):


A co je špatného na knihovně? Jinak ne že bych byla přímo zoufalá, ale dost mě tahle situace mrzí a se sebevědomím to taky pěkně zamává.

může tě uklidnit , že rozhodně nejsi sama smile

dle příspěvků to vypadá , že v knihovně se ještě nikdo nikdy neseznámil smile  Co vyrazit někam pořádně za zábavou ?

To jsem zkoušela, ale ani tam mi to nevyšlo:-(

to mně zase vychází ... netvrdím , ale že z toho něco je něco zajímavého a někdy k tomu přjdeš jako slepý k houslím smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#40 20. 7. 2014 14:19

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Grainne napsal(a):

Justify napsal(a):

Grainne napsal(a):


to je otázka ... někdy takhle náhodou potkᚠněkoho , kdo měl být v tu chvíli raději někde jinde smile

Tak to je hodně velká náhoda.

Když to nevychází , tak to nevychází .. je úplně jedno jestli net nebo reál smile  asi nejsme ty správné a pravé

Ale proč, Co mají ty ostatní navíc, že mají chlapa a já prostě nic? Žádná ošklivka nejsem ani kráska, jsem obyčejná holka, co chce slušného a hodného kluka. Nemám přehnané nároky, a i tak mě chlapi opouštějí pro jiné.

Není tady

 

#41 20. 7. 2014 14:19

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Grainne napsal(a):

Justify napsal(a):

Grainne napsal(a):


může tě uklidnit , že rozhodně nejsi sama smile

dle příspěvků to vypadá , že v knihovně se ještě nikdo nikdy neseznámil smile  Co vyrazit někam pořádně za zábavou ?

To jsem zkoušela, ale ani tam mi to nevyšlo:-(

to mně zase vychází ... netvrdím , ale že z toho něco je něco zajímavého a někdy k tomu přjdeš jako slepý k houslím smile

Njn když jsem ale introvertní povaha:(

Není tady

 

#42 20. 7. 2014 14:32

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justify napsal(a):

Grainne napsal(a):

Justify napsal(a):


To jsem zkoušela, ale ani tam mi to nevyšlo:-(

to mně zase vychází ... netvrdím , ale že z toho něco je něco zajímavého a někdy k tomu přjdeš jako slepý k houslím smile

Njn když jsem ale introvertní povaha:(

Já taky ... musím se lehce opít a pak je to v pohodě


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#43 20. 7. 2014 14:34

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justify napsal(a):

Grainne napsal(a):

Justify napsal(a):


Tak to je hodně velká náhoda.

Když to nevychází , tak to nevychází .. je úplně jedno jestli net nebo reál smile  asi nejsme ty správné a pravé

Ale proč, Co mají ty ostatní navíc, že mají chlapa a já prostě nic? Žádná ošklivka nejsem ani kráska, jsem obyčejná holka, co chce slušného a hodného kluka. Nemám přehnané nároky, a i tak mě chlapi opouštějí pro jiné.

to já nevím... asi jsou zajímavější , přitažlivější , chytřejší, lépe to s nimi umí  .. co já vím, co chlapy bere


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#44 20. 7. 2014 14:36

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Grainne napsal(a):

Justify napsal(a):

Grainne napsal(a):


Když to nevychází , tak to nevychází .. je úplně jedno jestli net nebo reál smile  asi nejsme ty správné a pravé

Ale proč, Co mají ty ostatní navíc, že mají chlapa a já prostě nic? Žádná ošklivka nejsem ani kráska, jsem obyčejná holka, co chce slušného a hodného kluka. Nemám přehnané nároky, a i tak mě chlapi opouštějí pro jiné.

to já nevím... asi jsou zajímavější , přitažlivější , chytřejší, lépe to s nimi umí  .. co já vím, co chlapy bere

Asi jo no:-( Taková já nikdy nebudu, já si spíš připadám jako chlap, i se mnou chlapi tak jednají - jako s chlapem:-(

Není tady

 

#45 20. 7. 2014 15:23

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justify napsal(a):

jj jenže jak mu to mám říct aniž bych působila hystericky?

Co tak vykašlat se na to, jak působíš?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#46 20. 7. 2014 15:47

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

lupina montana napsal(a):

Justify napsal(a):

Jinak ne že bych byla přímo zoufalá, ale dost mě tahle situace mrzí a se sebevědomím to taky pěkně zamává.

Jenže to by právě nemělo, když se pán ukáže jako k tobě nesourodej. Proč by to mělo mít souvislost s tvým sebevědomím? va Chápu, že tě to mrzí - ale copak ty mᚠcenu jen jako přívažek nějakýho chlapa?

Někdy si tak připadámsad

Není tady

 

#47 20. 7. 2014 15:48

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

lupina montana napsal(a):

Justify napsal(a):

jj jenže jak mu to mám říct aniž bych působila hystericky?

Co tak vykašlat se na to, jak působíš?

Tak já hlavně hledám příčinu, proč mám všechny vztahy na prd. Asi to bude něco ve mě, protože jinak by se mnou ten čas trávit chtěl, jinak by si na mě udělal čas. Něco je se mnou hodně blbě.

Není tady

 

#48 20. 7. 2014 15:49

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Tak tam začni pussa jinak  budeš mít samý experty na tahání na vařený nudli.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#49 20. 7. 2014 15:52

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

Justify napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Justify napsal(a):

jj jenže jak mu to mám říct aniž bych působila hystericky?

Co tak vykašlat se na to, jak působíš?

Tak já hlavně hledám příčinu, proč mám všechny vztahy na prd. Asi to bude něco ve mě, protože jinak by se mnou ten čas trávit chtěl, jinak by si na mě udělal čas. Něco je se mnou hodně blbě.

Vztahy jako vůbec, nebo jen s chlapama? Ptám se proto, že jestli mᚠmimochlapí vztahy dobrý, abys zkusila pátrat, jak přesně se cítíš s těmi lidmi, co se s nimi cítíš dobře. Co PŘESNĚ to je.
A pro trochu tý srandy - zkus si třeba představovat každýho chlápka, co tě zaujme, jak je bez ženy nemožnej cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#50 20. 7. 2014 16:43

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Nová známost nebo mě jen tahá za nos?

lupina montana napsal(a):

Justify napsal(a):

lupina montana napsal(a):


Co tak vykašlat se na to, jak působíš?

Tak já hlavně hledám příčinu, proč mám všechny vztahy na prd. Asi to bude něco ve mě, protože jinak by se mnou ten čas trávit chtěl, jinak by si na mě udělal čas. Něco je se mnou hodně blbě.

Vztahy jako vůbec, nebo jen s chlapama? Ptám se proto, že jestli mᚠmimochlapí vztahy dobrý, abys zkusila pátrat, jak přesně se cítíš s těmi lidmi, co se s nimi cítíš dobře. Co PŘESNĚ to je.
A pro trochu tý srandy - zkus si třeba představovat každýho chlápka, co tě zaujme, jak je bez ženy nemožnej cool

No právě, žádné vztahy nemám moc bez problémů.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů