Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#701 23. 7. 2014 8:19

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Zkrátka někoho flirtování oslovuje, jinému nic neříká. Různorodost má být. Každému, co jeho jest.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#702 23. 7. 2014 8:21

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Poslední dobou je to tady hustý

A seš si jistá Mio, že tam ten flirt skutečně proběh? Není to jen v tvý hlavě?
Někdo se podívá tvých směrem a ty v tom vidíš silnou výměnu mužské a ženské energie a zasažení samotné podstaty lidstva .big_smile......a on přitom třeba vůbec netuší , že existuješ .
Podle mně flirt musí bejt skutečně flirt , pokec, ne nějaký náznaky, který jsou možná jen někoho zbožný přání.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#703 23. 7. 2014 8:33

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Poslední dobou je to tady hustý

olasik napsal(a):

A seš si jistá Mio, že tam ten flirt skutečně proběh? Není to jen v tvý hlavě?
Někdo se podívá tvých směrem a ty v tom vidíš silnou výměnu mužské a ženské energie a zasažení samotné podstaty lidstva .big_smile......a on přitom třeba vůbec netuší , že existuješ .
Podle mně flirt musí bejt skutečně flirt , pokec, ne nějaký náznaky, který jsou možná jen někoho zbožný přání.

ale prd......slovní kontakt není vždy podmínka roll

Není tady

 

#704 23. 7. 2014 8:34

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

“vzdyt si o to sama rikala ...“
Řekla bych, že čistokrevnej flirt - tedy flirt jako jiskření, hra, nezávazný předávání radosti - je násilníkům cizí. Jistě, vždycky můžeš narazit na nějakýho sociálního neumětela (přímočarýho ostravaka s kejtama http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png)... ale s tím se zas blbě flirtuje.
neznam nikoho, kdo by skakal radosti, ze jeho partner/ka flirtuje s jinymi
Každej to může vidět jinak... ale pro mě je flirt méně "ohrožující", než "hlubsi porozumeni"...

Mam zkusenost, ze primocari bodri chlapici jsou v tomto docela opatrni a vcas se stahnou ... zato nekteri otitulovani, pritazlivi a seriozne se tvarici typci maji hned dojem, ze pokud oni sami budou chtit, je dovoleno vse ... a kdyz to tak neni, dovedou byt opravdu neprijemni ...

To je dost subjektivni, co je ohrozujici a co nikoliv ... proste drahe polovicce nedelam to, co by me samotne vadilo ... smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#705 23. 7. 2014 8:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

ze pokud oni sami budou chtit, je dovoleno vse
Tohle si ovšem myslí o všem, co chtějí nebo potřebujou... jenže to je zas. podle mě, ta násilnická (nejen ve smyslu sexuálním) povaha...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#706 23. 7. 2014 9:28

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

ze pokud oni sami budou chtit, je dovoleno vse
Tohle si ovšem myslí o všem, co chtějí nebo potřebujou... jenže to je zas. podle mě, ta násilnická (nejen ve smyslu sexuálním) povaha...

Ano ... ale současně jsou dostatečně inteligentní na to, aby pro to udělali naprosto vše, a to s dokonalostí sobě vlastní ... vč. flirtu.

Neříkám, že Rozmarila má vždycky pravdu, ale v některých věcech je vcelku trefná ... třeba v tom, že i flirt je čistě subjektivním zážitkem, který tak druhá strana vůbec nemusí vnímat ... a nebo naopak, který v tu chvíli vnímá podobně, ale přikládá mu zcela jiný význam a účel.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#707 23. 7. 2014 9:46

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

muži, kteří neustále flirtují bez ohledu na to, jestli jde o patnáctiletou dívčinu nebo šedesátiletou matrónu
Hm... a myslíš, že se "může z toho i vyvinout něco víc, pokud to oba chtějí"? Že je pánům skutečně jedno, jestli urvou telátko nebo bábu?

Některým možná jo, ale spousta z nich prostě flirtuje ze zvyku, jsou tak založení, mají pocit, že s ženami se jinak jednat nedá.

Není tady

 

#708 23. 7. 2014 10:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

který tak druhá strana vůbec nemusí vnímat... ale přikládá mu zcela jiný význam a účel
Zas to platí i pro ostatní mezilidský vztahy, nebo spíš interakce - subjektivně mi ten pán s roztaženejma rukama, co kráčí proti mně, může připadat jako útočník, zatímco on objektivně nese tabulový sklo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

mají pocit, že s ženami se jinak jednat nedá
Aha - tedy nejde o nějakej "sexuální cíl", ale o pouhej naučenej způsob jednání, u kterýho celkem není rozhodující, zda a jak protějšek zareaguje...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#709 23. 7. 2014 10:40

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

který tak druhá strana vůbec nemusí vnímat... ale přikládá mu zcela jiný význam a účel
Zas to platí i pro ostatní mezilidský vztahy, nebo spíš interakce - subjektivně mi ten pán s roztaženejma rukama, co kráčí proti mně, může připadat jako útočník, zatímco on objektivně nese tabulový sklo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

No dy smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#710 23. 7. 2014 10:45

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Ivana napsal(a):

helena napsal(a):

muži, kteří neustále flirtují bez ohledu na to, jestli jde o patnáctiletou dívčinu nebo šedesátiletou matrónu
Hm... a myslíš, že se "může z toho i vyvinout něco víc, pokud to oba chtějí"? Že je pánům skutečně jedno, jestli urvou telátko nebo bábu?

Některým možná jo, ale spousta z nich prostě flirtuje ze zvyku, jsou tak založení, mají pocit, že s ženami se jinak jednat nedá.

Tak on ten flirt trošku zvyšuje sebevědomí , když flirtuju mám pocit, že je ještě o mně zájem .......možná proto to muži dělají .........ověřují si,  že ještě někdo chce s nima laškovat .......já to dělám úplně stejně.
A taky člověk dostane energii, to je další důvod, proč lidi flirtují ........


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#711 23. 7. 2014 10:55

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Poslední dobou je to tady hustý

olasik napsal(a):

Ivana napsal(a):

helena napsal(a):

muži, kteří neustále flirtují bez ohledu na to, jestli jde o patnáctiletou dívčinu nebo šedesátiletou matrónu
Hm... a myslíš, že se "může z toho i vyvinout něco víc, pokud to oba chtějí"? Že je pánům skutečně jedno, jestli urvou telátko nebo bábu?

Některým možná jo, ale spousta z nich prostě flirtuje ze zvyku, jsou tak založení, mají pocit, že s ženami se jinak jednat nedá.

Tak on ten flirt trošku zvyšuje sebevědomí , když flirtuju mám pocit, že je ještě o mně zájem .......možná proto to muži dělají .........ověřují si,  že ještě někdo chce s nima laškovat .......já to dělám úplně stejně.
A taky člověk dostane energii, to je další důvod, proč lidi flirtují ........

To si taky myslím. V dnešní době je totiž ohromný tlak na to, aby měl člověk sexuální přitažlivost. Bez ní jako by byl zcela bezcenný. A spousta žen a mužů si takto potvrzuje, že jsou ještě sexy, což je dnes pomalu nejvyšší hodnota člověka.

Není tady

 

#712 23. 7. 2014 11:24

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

mia napsal(a):

olasik napsal(a):

mia napsal(a):


Myslím, že přestože tady platí pro všechny stejná pravidla, přesto to každý prožijeme a procítíme po svém.
Pro mě je to vědomý střet dvou silných energií (říkám vědomý, přestože ten impuls přijde většinou jako blesk z čistého nebe, ale pak už s ním "pracuju", by jde kolikrát o pikosekundy), tedy střet dvou energií vzájemně silně se přitahujících (protože s někým kdo tě nepřitahuje, to neprožiješ), váhám, jestli je správně nazývám erotickými, ale asi jo, protože mezi mužem a ženou to prostě takhle funguje, tenhle náboj tam rozhodně vždycky je. Není jen tam, kdo tě nepřitahuje, je to o té vzájemné kompatibilitě, přestože v tomto případě v podstatě vůbec o nic nejde.
.

Já teda nevím,ale já se stýkám s několika muži a vůbec tam erotický náboj není ............ani špetka .........prostě to jsou kamarádi a nikdy ani na minutu jsme nemluvili v nějakých narážkách, nebo nenaznačovali něco .
Prostě v určitých vztazích tam ten náboj není, jsou to jen dva kámoši.
Nebo si neumím představit , že bych vyměňovala ženskou energii s dceřiným psychologem , můžu s ním povídat třeba hodiny,ale pořád je to úřední osoba, i když sexy  muž. A já nikdy nemůžu sklouznout do nějakých  náznaků  a výmluvných pohledů, protože to by byl šílenej trapas.

asi jsem se špatně vyjádřila, myslím tím, že mezi těmi "kompatibilními" a přístupnými téhle hře,  ten erotický náboj prostě je....

Tak je flirt , když jedu v autobuse .. přes uličku pěknej chlap .... cestou probíhá oční kontakt, úsměvy ... vystoupíme a jdeme si každý po svém ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#713 23. 7. 2014 11:27

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Ivana napsal(a):

No, já nevím, ale to, co vy tady popisujete jako flirt - výměna energií, něco nadpozemského, to teda vůbec neznám. Pro mě je flirt to, co denně vídám, že ženy a muži na sebe dělají oči, usmívají se, vysílají erotické signály, dvojsmyslně žertují. Vím, že to nechtějí dotáhnout až do konce, je to jen jakýsi náznak, příslib, ale může se z toho i vyvinout něco víc, pokud to oba chtějí. Ale nemusí a většinou ani nevyvine. znám ženy, které flirtují se vším, co projde kolem a nosí kalhoty a ti muži se v 99,99% chytnou. Ty ženy vyzařují asi velký erotický náboj, nevím, nedokážu to posoudit. Jsou i muži, kteří neustále flirtují bez ohledu na to, jestli jde o patnáctiletou dívčinu nebo šedesátiletou matrónu, ale zdá se mi, že je jich méně než podobných žen.

taky jsem myslela, že flirt je tohle


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#714 23. 7. 2014 11:30

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Ivana napsal(a):

olasik napsal(a):

Ivana napsal(a):


Některým možná jo, ale spousta z nich prostě flirtuje ze zvyku, jsou tak založení, mají pocit, že s ženami se jinak jednat nedá.

Tak on ten flirt trošku zvyšuje sebevědomí , když flirtuju mám pocit, že je ještě o mně zájem .......možná proto to muži dělají .........ověřují si,  že ještě někdo chce s nima laškovat .......já to dělám úplně stejně.
A taky člověk dostane energii, to je další důvod, proč lidi flirtují ........

To si taky myslím. V dnešní době je totiž ohromný tlak na to, aby měl člověk sexuální přitažlivost. Bez ní jako by byl zcela bezcenný. A spousta žen a mužů si takto potvrzuje, že jsou ještě sexy, což je dnes pomalu nejvyšší hodnota člověka.

To je pravda ... je to příroda a to jediné co nás spojuje


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#715 23. 7. 2014 11:30

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Ivana napsal(a):

To si taky myslím. V dnešní době je totiž ohromný tlak na to, aby měl člověk sexuální přitažlivost. Bez ní jako by byl zcela bezcenný. A spousta žen a mužů si takto potvrzuje, že jsou ještě sexy, což je dnes pomalu nejvyšší hodnota člověka.

Já takový pocit vůbec nemám, nic takového nevidím.
Možná mᚠten pocit proto, že ještě nejsi s touto stránkou své osobnosti vypořádaná. Možná tě mrzí, že nemᚠsex. Kdyby ses přijala, jaká jsi anebo měla vztah se vším všudy, možná bys nic takového kolem sebe nevníma.a


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#716 23. 7. 2014 11:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

A spousta žen a mužů si takto potvrzuje, že jsou ještě sexy, což je dnes pomalu nejvyšší hodnota člověka.
Ale prd a vořech... vysoká hodnota je mládí (jen se koukni do inzerátů, časopisů, prodejen oblečení a na reklamy vůbec), který se "sexuální přitažlivostí" dost významně souvisí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#717 23. 7. 2014 11:48

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Bože, vy byste člověku ten flirtík tím věčným pitváním snad nakonec i znechutily. lol
Některým lidem to stejně nevysvětlíte, zrovna jako slepci nemůžete zprostředkovat zážitek z pohledu na duhu
nebo hluchému požitek z varhanního koncertu.


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#718 23. 7. 2014 12:15

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Eva. napsal(a):

Ivana napsal(a):

To si taky myslím. V dnešní době je totiž ohromný tlak na to, aby měl člověk sexuální přitažlivost. Bez ní jako by byl zcela bezcenný. A spousta žen a mužů si takto potvrzuje, že jsou ještě sexy, což je dnes pomalu nejvyšší hodnota člověka.

Já takový pocit vůbec nemám, nic takového nevidím.
Možná mᚠten pocit proto, že ještě nejsi s touto stránkou své osobnosti vypořádaná. Možná tě mrzí, že nemᚠsex. Kdyby ses přijala, jaká jsi anebo měla vztah se vším všudy, možná bys nic takového kolem sebe nevníma.a

Já mám ten dojem už dlouho, od r. 1989, kdy sem vpadlo všecko "západní". Jestli to ty nevidíš, tak asi nečtzeš žádné časopisy, nedívᚠse na TV, nečteš na internetu nic než seriózní zprávy. Je to možné, chápu. ale doporučuji ti aspoň otevřít někdy nějakou jinou stránku a hned uvidíš, jak každý musí být sexy. Kdo není sexy, má smůlu, je opovrženíhodný chudák. No a mladý a ještě k tomu sexy - to už je výhra na celé čáře!

Není tady

 

#719 23. 7. 2014 12:19

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Ivana napsal(a):

Já mám ten dojem už dlouho, od r. 1989, kdy sem vpadlo všecko "západní". Jestli to ty nevidíš, tak asi nečtzeš žádné časopisy, nedívᚠse na TV, nečteš na internetu nic než seriózní zprávy. Je to možné, chápu. ale doporučuji ti aspoň otevřít někdy nějakou jinou stránku a hned uvidíš, jak každý musí být sexy. Kdo není sexy, má smůlu, je opovrženíhodný chudák. No a mladý a ještě k tomu sexy - to už je výhra na celé čáře!

Nu, možná to bude tím, že jsem svá, žiju podle sebe a nezajímá mě, jestli někdo MUSÍ být sexy, mladý, nebo cokoliv. A si jiní chtějí a dělají, co je jim libo. Já žiju podle sebe.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#720 23. 7. 2014 12:31

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Eva. napsal(a):

Ivana napsal(a):

Já mám ten dojem už dlouho, od r. 1989, kdy sem vpadlo všecko "západní". Jestli to ty nevidíš, tak asi nečtzeš žádné časopisy, nedívᚠse na TV, nečteš na internetu nic než seriózní zprávy. Je to možné, chápu. ale doporučuji ti aspoň otevřít někdy nějakou jinou stránku a hned uvidíš, jak každý musí být sexy. Kdo není sexy, má smůlu, je opovrženíhodný chudák. No a mladý a ještě k tomu sexy - to už je výhra na celé čáře!

Nu, možná to bude tím, že jsem svá, žiju podle sebe a nezajímá mě, jestli někdo MUSÍ být sexy, mladý, nebo cokoliv. A si jiní chtějí a dělají, co je jim libo. Já žiju podle sebe.

Tak to jsi silná osobnost. Na mě to bohužel působí.

Není tady

 

#721 23. 7. 2014 12:35

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Poslední dobou je to tady hustý

modrovous napsal(a):

Bože, vy byste člověku ten flirtík tím věčným pitváním snad nakonec i znechutily. lol
Některým lidem to stejně nevysvětlíte, zrovna jako slepci nemůžete zprostředkovat zážitek z pohledu na duhu
nebo hluchému požitek z varhanního koncertu.

Naprosto pregnantně napsáno.godlike


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#722 23. 7. 2014 12:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Poslední dobou je to tady hustý

jak každý musí být sexy
Musí? Opravdu? A kdo ho k tomu nutí? Teda krom výrobců všech ne/možnejch zbytečností?
Jo, pokud podlehneš masírce, že bez týhle rtěnky, podprsenky, parfému, auta... jsi totálně nemožná... a že když mᚠvíc než pětadvacet let a padesát kilo, tak jsi odepsaná... a v důchodu už tak akorát můžeš trénovat s pytlíkem hlíny na prsou a k tomu si smíš zakoupit výhodný lepidlo na umělej chrup a prášky na klouby - pak se nemůžeš divit, že se ti okolní svět jeví zrovna takhle.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#723 23. 7. 2014 12:48

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Poslední dobou je to tady hustý

Eva. napsal(a):

Ivana napsal(a):

To si taky myslím. V dnešní době je totiž ohromný tlak na to, aby měl člověk sexuální přitažlivost. Bez ní jako by byl zcela bezcenný. A spousta žen a mužů si takto potvrzuje, že jsou ještě sexy, což je dnes pomalu nejvyšší hodnota člověka.

Já takový pocit vůbec nemám, nic takového nevidím.
Možná mᚠten pocit proto, že ještě nejsi s touto stránkou své osobnosti vypořádaná. Možná tě mrzí, že nemᚠsex. Kdyby ses přijala, jaká jsi anebo měla vztah se vším všudy, možná bys nic takového kolem sebe nevníma.a

Ivana napsal(a):

Já mám ten dojem už dlouho, od r. 1989, kdy sem vpadlo všecko "západní". Jestli to ty nevidíš, tak asi nečtzeš žádné časopisy, nedívᚠse na TV, nečteš na internetu nic než seriózní zprávy. Je to možné, chápu. ale doporučuji ti aspoň otevřít někdy nějakou jinou stránku a hned uvidíš, jak každý musí být sexy. Kdo není sexy, má smůlu, je opovrženíhodný chudák. No a mladý a ještě k tomu sexy - to už je výhra na celé čáře!

Eva.napsal(a):
Nu, možná to bude tím, že jsem svá, žiju podle sebe a nezajímá mě, jestli někdo MUSÍ být sexy, mladý, nebo cokoliv. A si jiní chtějí a dělají, co je jim libo. Já žiju podle sebe.



to Eva: Možná, že žiješ ve vzduchoprázdnu, nebo Ti Tvoje ego nedovoluje sledovat nic než sebe samu. Pak se nelze divit Tvým rychlým soudům a ukvapeným závěrům.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#724 23. 7. 2014 12:49

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Poslední dobou je to tady hustý

helena napsal(a):

jak každý musí být sexy
Musí? Opravdu? A kdo ho k tomu nutí? Teda krom výrobců všech ne/možnejch zbytečností?
Jo, pokud podlehneš masírce, že bez týhle rtěnky, podprsenky, parfému, auta... jsi totálně nemožná... a že když mᚠvíc než pětadvacet let a padesát kilo, tak jsi odepsaná... a v důchodu už tak akorát můžeš trénovat s pytlíkem hlíny na prsou a k tomu si smíš zakoupit výhodný lepidlo na umělej chrup a prášky na klouby - pak se nemůžeš divit, že se ti okolní svět jeví zrovna takhle.

No, řekla bych, že ten mediální tlak je všudypřítomný.hmm Docela opruz.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#725 23. 7. 2014 12:58

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Poslední dobou je to tady hustý

carpediem napsal(a):

to Eva: Možná, že žiješ ve vzduchoprázdnu, nebo Ti Tvoje ego nedovoluje sledovat nic než sebe samu. Pak se nelze divit Tvým rychlým soudům a ukvapeným závěrům.

Nu, když myslíš. smile
Nebo to taky může být úplně jinak. Mám zdravé sebevědomí, jsem osobnost a nemám potřebu nijak řešit současné "módní" trendy v čemkoliv, natož abych se z nich hroutila. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů