Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 31. 7. 2014 16:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Prý mám hendikep...

Milada787 napsal(a):

Začínám mít pochybnosti, jestli vůbec můj vztah s přítelem má budoucnost..včera večer jsme si volali, pak přišla řeč na jeho práci..začal mi líčit, jak se jeho kolegyně o něj vzorně stará, každé ráno že mu nosí něco dobrého k jídlu..koláč co upekla, řízky co usmažila..je to mladá holčina kolem 25 let, žije s přítelem..prý ten její přítel teď jede pracovně na týden pryč, tak slečna je smutná, že bude bez něj..přítel mi říkal, že přemýšlel, že ji pozve někam na večeři, aby se necítila osamělá..a prý možná ještě jednu kolegyni, ta se zase rozešla s přítelem..nevím jestli jsem divná já když mi to vadí, ale mě pozval přítel naposled na večeři když jsem měla před půl rokem narozeniny..

Jezuskristušmárijá, boha jeho lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#102 31. 7. 2014 16:44

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Prý mám hendikep...

haiel napsal(a):

Milada787 napsal(a):

haiel napsal(a):

Milado, ty si snad dělᚠpr... va Ty jsi jak z nějakýho hororu va

Já horory nikdy neměla ráda..tak asi proto se poslední dobou cítím tak mizerně..ale horor už skončí, jsem rozhodnutá..

Držím palce. A připrav se, že o tebe bude bojovat. Budeš mít tolik příležitostí sednout mu na lep, kolik jsi doposud ještě neměla. Tohle je pro manipulátory typické, oni si nenechají svoji oblíbenou dobrůtku jen tak vyklouznout.
Milado, já vím, jak lehké je radit a jak těžké něco takového v životě opravdu změnit.  Mně už několikrát pomohlo opravdu pevné rozhodnutí a taky světýlko v budoucnu - něco, k čemu jsem se celou dobu upínala a na co jsem se těšila. Hlavně nezaváhat, neohlížet se a za chvíli budeš z toho venku, uvidíš smile

Tak stolt
A nezapomeň u toho myslet hlavně na sebe, protože o tebe tu jde v první řadě tummenupp
Že je to sobecké? Je. No a co? I zdravé sebelásce je třeba se nejprve naučit wink


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#103 31. 7. 2014 16:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Prý mám hendikep...

Jezuskristušmárijá, boha jeho
Obávám se, vlčice, že tohle je slaboučký zaklínadlo. Uvažovala bych o okovanejch pracovních botách a koulích... http://fora.babinet.cz/img/smilies/gloria.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#104 31. 7. 2014 16:55

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Prý mám hendikep...

Milada787 napsal(a):

haiel napsal(a):

Milada787 napsal(a):


Já horory nikdy neměla ráda..tak asi proto se poslední dobou cítím tak mizerně..ale horor už skončí, jsem rozhodnutá..

Držím palce. A připrav se, že o tebe bude bojovat. Budeš mít tolik příležitostí sednout mu na lep, kolik jsi doposud ještě neměla. Tohle je pro manipulátory typické, oni si nenechají svoji oblíbenou dobrůtku jen tak vyklouznout.
Milado, já vím, jak lehké je radit a jak těžké něco takového v životě opravdu změnit.  Mně už několikrát pomohlo opravdu pevné rozhodnutí a taky světýlko v budoucnu - něco, k čemu jsem se celou dobu upínala a na co jsem se těšila. Hlavně nezaváhat, neohlížet se a za chvíli budeš z toho venku, uvidíš smile

Haiel, moc děkuju..
Já si pořád říkala, že to bude dobrý..že to je moje chyba, že jsem žárlivá, přecitlivělá..když se něco podobnýho stane, přítel to zahraje tak, že on to tak nemyslel, že já to špatně pochopila, že jsem vztahovačná, ale já už to nedávám..chci mít klid..jsem rozhodnutá, naštěstí mám svý zázemí, finance, svoji rodinu..budu se od něj muset odpoutat "jen" citově.

To všechno asi nejspíš jsi. Jenže to jsem všichni, pokud jme zmatení, ne-vědomí si sami sebe.
Pak to jsme sice pořád, ale už nás to neobtěžuje, protože to nepotřebujeme prožívat znovu a znovu.
A dovedeme to proměnit stolt
Žárlivost se změní třeba na pozornost - ten druhý ti není šumák pro něj samotného a ne pro tvůj strach, že ti zdrhne -  přecitlivělost na zostřené vnímání sebe sama i těch druhých, přírody, věcí kolem sebe, věci, které nechápeš, nechᚠprostě plynout a jen je pozoruješ, vztahovačnost se promění v pozorování vlastních pocitů v interakci s druhými lidmi a rozhodování se podle toho, co ti je příjemné a ne podle toho, co BYS MĚLA, protože se to od tebe očekává... protože ty sama to od sebe očekáváš...  Tak pomalu začneš víc důvěřovat svým instinktům a intuici, sama sobě smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#105 31. 7. 2014 18:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Prý mám hendikep...

haiel napsal(a):

Milada787 napsal(a):

haiel napsal(a):

Milado, ty si snad dělᚠpr... va Ty jsi jak z nějakýho hororu va

Já horory nikdy neměla ráda..tak asi proto se poslední dobou cítím tak mizerně..ale horor už skončí, jsem rozhodnutá..

Držím palce. A připrav se, že o tebe bude bojovat. Budeš mít tolik příležitostí sednout mu na lep, kolik jsi doposud ještě neměla. Tohle je pro manipulátory typické, oni si nenechají svoji oblíbenou dobrůtku jen tak vyklouznout.
Milado, já vím, jak lehké je radit a jak těžké něco takového v životě opravdu změnit.  Mně už několikrát pomohlo opravdu pevné rozhodnutí a taky světýlko v budoucnu - něco, k čemu jsem se celou dobu upínala a na co jsem se těšila. Hlavně nezaváhat, neohlížet se a za chvíli budeš z toho venku, uvidíš smile

Taky moc držím palce. Hlavně, abys došla k opravdu pevnému rozhodnutí. To, co mám pod čarou, je vlastní zkušenost. Rozhodnutí opravdu osvobozuje. Potom už se všechny těžkosti překonají líp. Zvl᚝, když mᚠzázemí.
Ale samozřejmě  k tomu, aby rozhodnutí bylo pevné, aby sis byla jistá, musíš nějak dojít. On ti vlastně k tomu rozhodnutí pomáhá. Zatím - podle toho, co píšeš - metodou spíše cukru (nakonec), ale ten cukr se v jeho podání stává bičem. Já to měla trošku přímočarejší. I když - zpočátku se ten cukr objevoval taky.
Rozhodnout se ale musíš sama, jen tak to bude "pevné" a bez pochybností. Ono někdy možná není na škodu dojít až hodně daleko - i ve špatném vztahu. O to pevnější pak to rozhodnutí ukončit vztah je.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#106 31. 7. 2014 23:58

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Prý mám hendikep...

Milada787 napsal(a):

haiel napsal(a):

Milada787 napsal(a):


Já horory nikdy neměla ráda..tak asi proto se poslední dobou cítím tak mizerně..ale horor už skončí, jsem rozhodnutá..

Držím palce. A připrav se, že o tebe bude bojovat. Budeš mít tolik příležitostí sednout mu na lep, kolik jsi doposud ještě neměla. Tohle je pro manipulátory typické, oni si nenechají svoji oblíbenou dobrůtku jen tak vyklouznout.
Milado, já vím, jak lehké je radit a jak těžké něco takového v životě opravdu změnit.  Mně už několikrát pomohlo opravdu pevné rozhodnutí a taky světýlko v budoucnu - něco, k čemu jsem se celou dobu upínala a na co jsem se těšila. Hlavně nezaváhat, neohlížet se a za chvíli budeš z toho venku, uvidíš smile

Haiel, moc děkuju..
Já si pořád říkala, že to bude dobrý..že to je moje chyba, že jsem žárlivá, přecitlivělá..když se něco podobnýho stane, přítel to zahraje tak, že on to tak nemyslel, že já to špatně pochopila, že jsem vztahovačná, ale já už to nedávám..chci mít klid..jsem rozhodnutá, naštěstí mám svý zázemí, finance, svoji rodinu..budu se od něj muset odpoutat "jen" citově.

Milado, NENÍ to Tvoje chyba a divná nejsi Ty, divný je on. To neustálé znejisování a podkopávání Tvé sebedůvěry je úmyslné a pán není normální partner, pán bude nejspíš pořádný psychopat. Pokud si nelibuješ v psychickém týrání, pryč od něj, ten člověk by z Tebe za chvíli vysál veškerou energii a radost ze života a udělal by z Tebe smutnou, zakomplexovanou loutku grater


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#107 1. 8. 2014 6:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Prý mám hendikep...

přítel to zahraje tak, že on to tak nemyslel, že já to špatně pochopila, že jsem vztahovačná
Třeba tady...
"Chronický manipulátor umí najít vaše slabiny, využívá vašich morálních hodnot, slušnosti i touze pomoci druhému. Ostatní lidské bytosti vnímá mnohdy tak, že jsou tu proto, aby plnily jeho potřeby, zájmy a pomáhaly mu plnit především jeho cíle. Manipulativní lidé potřebují „vycucávat“ energii ze svého okolí, nebo ji nejsou schopni doplnit z vlastních zásob.
Pakliže se manipulátor chce zbavit případného pocitu viny, obviní někoho jiného, cítí-li se nepotřebný, opět kritizuje a ponižuje druhé. Zároveń však lidi kolem sebe potřebuje k tomu aby se zbavil vlastních negativních emocí tím, že je přenese právě na druhé (a to zejména na své nejbližší)."

http://www.femina.cz/magazin/sex-a-vzta … atora.html


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#108 1. 8. 2014 8:43

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Prý mám hendikep...

Milado ,kde jsi takoveho vola nasla ,to snad neni ani mozny? Pekne si s nim pohraj ,jako on s tebou . Zacni mu taky vykladat ,jak je kolega opusteny a manzelka mu nerozumi  , ze potrebuji pri kine povzbudit. Pohrat a pak poslat k sipku , at si jde svoje svinsky chovani delat jinde.

Není tady

 

#109 1. 8. 2014 9:08

Milada787
♥♥-----
Registrovaný: 11. 7. 2014
Příspěvky: 28

Re: Prý mám hendikep...

mikuelini napsal(a):

Milado ,kde jsi takoveho vola nasla ,to snad neni ani mozny? Pekne si s nim pohraj ,jako on s tebou . Zacni mu taky vykladat ,jak je kolega opusteny a manzelka mu nerozumi  , ze potrebuji pri kine povzbudit. Pohrat a pak poslat k sipku , at si jde svoje svinsky chovani delat jinde.

Seznámili jsem se na inzerát..ze začátku to bylo fajn, připadalo mi, že přítel je sebevědomý, inteligentní chlap, který to má v hlavě srovnaný a nepotřebuje si nic dokazovat..poslední dobou se ale v tomto vztahu jen trápím..chci to skončit, to vím jistě..

Není tady

 

#110 1. 8. 2014 9:08

Milada787
♥♥-----
Registrovaný: 11. 7. 2014
Příspěvky: 28

Re: Prý mám hendikep...

helena napsal(a):

přítel to zahraje tak, že on to tak nemyslel, že já to špatně pochopila, že jsem vztahovačná
Třeba tady...
"Chronický manipulátor umí najít vaše slabiny, využívá vašich morálních hodnot, slušnosti i touze pomoci druhému. Ostatní lidské bytosti vnímá mnohdy tak, že jsou tu proto, aby plnily jeho potřeby, zájmy a pomáhaly mu plnit především jeho cíle. Manipulativní lidé potřebují „vycucávat“ energii ze svého okolí, nebo ji nejsou schopni doplnit z vlastních zásob.
Pakliže se manipulátor chce zbavit případného pocitu viny, obviní někoho jiného, cítí-li se nepotřebný, opět kritizuje a ponižuje druhé. Zároveń však lidi kolem sebe potřebuje k tomu aby se zbavil vlastních negativních emocí tím, že je přenese právě na druhé (a to zejména na své nejbližší)."

http://www.femina.cz/magazin/sex-a-vzta … atora.html

Tak to přesně sedí...

Není tady

 

#111 1. 8. 2014 9:09

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Prý mám hendikep...

Milada787 napsal(a):

Seznámili jsem se na inzerát..ze začátku to bylo fajn, připadalo mi, že přítel je sebevědomý, inteligentní chlap, který to má v hlavě srovnaný a nepotřebuje si nic dokazovat..poslední dobou se ale v tomto vztahu jen trápím..chci to skončit, to vím jistě..

Na co čekáš, jestli jsi to ještě neskončila?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#112 1. 8. 2014 9:13

Milada787
♥♥-----
Registrovaný: 11. 7. 2014
Příspěvky: 28

Re: Prý mám hendikep...

Kiara napsal(a):

Milada787 napsal(a):

haiel napsal(a):


Držím palce. A připrav se, že o tebe bude bojovat. Budeš mít tolik příležitostí sednout mu na lep, kolik jsi doposud ještě neměla. Tohle je pro manipulátory typické, oni si nenechají svoji oblíbenou dobrůtku jen tak vyklouznout.
Milado, já vím, jak lehké je radit a jak těžké něco takového v životě opravdu změnit.  Mně už několikrát pomohlo opravdu pevné rozhodnutí a taky světýlko v budoucnu - něco, k čemu jsem se celou dobu upínala a na co jsem se těšila. Hlavně nezaváhat, neohlížet se a za chvíli budeš z toho venku, uvidíš smile

Haiel, moc děkuju..
Já si pořád říkala, že to bude dobrý..že to je moje chyba, že jsem žárlivá, přecitlivělá..když se něco podobnýho stane, přítel to zahraje tak, že on to tak nemyslel, že já to špatně pochopila, že jsem vztahovačná, ale já už to nedávám..chci mít klid..jsem rozhodnutá, naštěstí mám svý zázemí, finance, svoji rodinu..budu se od něj muset odpoutat "jen" citově.

Milado, NENÍ to Tvoje chyba a divná nejsi Ty, divný je on. To neustálé znejisování a podkopávání Tvé sebedůvěry je úmyslné a pán není normální partner, pán bude nejspíš pořádný psychopat. Pokud si nelibuješ v psychickém týrání, pryč od něj, ten člověk by z Tebe za chvíli vysál veškerou energii a radost ze života a udělal by z Tebe smutnou, zakomplexovanou loutku grater

Ano, to právě nechci..aby se ze mě stala zakomplexovaná a smutná osoba, která o sobě v jednom kuse pochybuje a která ztratila radost ze života..a jak mi ubývá energie, to cítím poslední dobou hodně zřetelně.

Není tady

 

#113 1. 8. 2014 9:16

Milada787
♥♥-----
Registrovaný: 11. 7. 2014
Příspěvky: 28

Re: Prý mám hendikep...

Eva. napsal(a):

Milada787 napsal(a):

Seznámili jsem se na inzerát..ze začátku to bylo fajn, připadalo mi, že přítel je sebevědomý, inteligentní chlap, který to má v hlavě srovnaný a nepotřebuje si nic dokazovat..poslední dobou se ale v tomto vztahu jen trápím..chci to skončit, to vím jistě..

Na co čekáš, jestli jsi to ještě neskončila?

Skončím to teď o víkendu, jsem rozhodnutá..vůbec mi z toho není dobře, ale necouvnu..

Není tady

 

#114 1. 8. 2014 9:18

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Prý mám hendikep...

Jestli ti pak spadne kámen ze srdce a budeš se cítit dobře, jako že myslím, že ano, udělalas správně.
On není jediný mužský na světě.
Držím palce.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#115 1. 8. 2014 12:11

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Prý mám hendikep...

Mně přijde, že si z tebe dělá srandu, baví se tím, jak to s tebou cvičí .......je to pro něj náramná zábava.

Takovým pánům je třeba odpovědět po jejich ......třeba jsem měla přítele , kterej se mi nejdřív  věnoval a rychle to začal osekávat na pouhý sex, všechno další bylo problém.
Tak jsem jednoho dne , kdy mi řekl, že nemůže u mě spát , jen se stavit (na sex) řekla v restauraci na obědě(což znamenalo osamělej víkend pro mě ), tak to nemá ani cenu, abys jezdil ke mě a v duchu se děsně bavila jak protáh obličej, protože ten oběd byl drahej.......no už se neozval chlapec........

S tímhle přítelem bych nic neřešila, chovala bych se hezky mile jako on , mile a hnusně ......několikrát  slíbila schůzku a pak nepřišla .......Ale je možné , že tě má dávno na háku, že se jen baví týráním slabýho člověka, že tě vůbec nepovažuje za ROVNOCENNÝHO PARTNERA DO HRY .......já bych tě taky nepovažovala, já svini hned poznám a začnu se chovat po sviňsku .

Upravil(a) olasik (1. 8. 2014 12:14)


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#116 1. 8. 2014 12:47

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Prý mám hendikep...

Dá se říct, že svým způsobem určitý handicap mᚠ, přítel má pravdu .
Protože vůbec nepoznᚠzlýho člověka a neumíš na něj vhodně reagovat .
Sice je pravda že tihle psychopati neomylně umí sáhnout po člověku, který na jejich hru naskočí , takže si vždycky najdou tu vhodnou "obě" .
Já je třeba vůbec nepotkávám, tu dvojici vždycky tvoří psychopat a důvěřivá slabá žena.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#117 1. 8. 2014 22:03

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Prý mám hendikep...

olasik napsal(a):

S tímhle přítelem bych nic neřešila, chovala bych se hezky mile jako on , mile a hnusně ......několikrát  slíbila schůzku a pak nepřišla .......Ale je možné , že tě má dávno na háku, že se jen baví týráním slabýho člověka, že tě vůbec nepovažuje za ROVNOCENNÝHO PARTNERA DO HRY .......já bych tě taky nepovažovala, já svini hned poznám a začnu se chovat po sviňsku .

Takovéhle hrátky normálního a slušného člověka akorát tak vyčerpávají, protože je přinucen hrát roli, která je naprosto proti jeho přirozenosti hmm Ten člověk k ní prostě nepasuje a podle mě jsou podobné tahy jenom zbytečnou ztrátou drahocenného času. Já bych místo toho volila rozchod a začala bych hledat jiného partnera, se kterým bych se cítila lépe stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#118 1. 8. 2014 22:10

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Prý mám hendikep...

Kiara napsal(a):

olasik napsal(a):

[b].

Takovéhle hrátky normálního a slušného člověka akorát tak vyčerpávají, protože je přinucen hrát roli, která je naprosto proti jeho přirozenosti hmm Ten člověk k ní prostě nepasuje a podle mě jsou podobné tahy jenom zbytečnou ztrátou drahocenného času. Já bych místo toho volila rozchod a začala bych hledat jiného partnera, se kterým bych se cítila lépe stolt

Tak samozřejmě , že nejlepší je se toho pána urychleně zbavit ,ale ne mu něco slušně vysvětlovat , nebo s ním něco řešit, udělat to stejně, jako to dělá on.
Takovej člověk nepřežije bez manipulací a her s druhýma lidma , potřebuje to k životu, takže psát : o víkendu to ukončím.......už dávno to měla skončit i v sobě  , tam nemá cenu nic řešit .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#119 4. 8. 2014 11:18

ELVIA
♥------
Registrovaný: 25. 7. 2014
Příspěvky: 18

Re: Prý mám hendikep...

Milada 787 - jak dopadl víkend. Je už pán v  šípku?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů