Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 7. 2014 23:12

anggellina
♥------
Registrovaný: 2. 7. 2014
Příspěvky: 1

Milenka bez sexu?

Chtěla bych touto cestou zjistit, jestli má někdo podobnou zkušenost jako já. Nikdy jsem se s tímto nesetkala, nevím , jestli je to normální, běžné a hlavně nevím, co můžu nebo spíše nemůžu od takového muže čekat. Známe se tři měsíce, je to nový kolega z práce, ženatý s jedním dítětem. Zpočátku povídání, potom víc povídání, následovalo flirtování a náznaky svádění, hodně brzy to mezi náma začalo jiskřit. Po dvou měsících líbání, doteky. Vždy a se vším začal on, nechci se tím obhajovat, líbilo se mi to a chytala jsem se, věděl celkem brzy, že ho taky chci - zdůrazňuji sexuálně, ne jako partnera. Manželce byl již jednou nevěrný, měl už dřív románek s kolegyní z práce, chtěl sex nebo prostě ji pořád a pořád víc. Nevím, jestli byl tak závislý na sexu nebo jestli se do ní zamiloval. Spadnul do toho, ovlivňovalo to jeho život, manželka to poznala, pohrozila, ale dala mu ještě šanci.
Můj problém je tento. Už zpočátku mi řekl, že nemůže mít se mnou sex. Jeho vysvětlení - bude sex, spadne zase do toho. Dost mě to mrzelo, ale respektovala jsem to, přece jen je ženatý, nechce zahýbat, případně do toho zase úplně spadnout a tak mu dala pokoj. Ale po pár dnech bylo z jeho strany jasné, že nic nekončí. Vždy to byly jen chvilky - pár chvilek v práci, líbání, doteky, vždy hodně žhavé a vášnivé. Zdůrazňoval, že nic víc být nemůže. Pak jednou podlehl a proběhl krátký, ale vášnivý sex. Byl rozhozenej sám ze sebe, z toho, že selhal, jen říkal, že už se to nemůže znovu opakovat. Myslela jsem, že se úplně stáhne, ale...zase po pár dnech následovalo jiskření mezi náma, líbání, žhavý doteky...nemůže si pomoct a o tyto chvíle asi nechce přijít. Sex by chtěl taky, ale prý nemůže, brání se tomu, ten strach, že by do toho mohl zase spadnout je hodně evidentní. Já jsem ráda i za tyto chvíle s ním, je to obrovská vášeň a zatím mi to stačí. Ale ptám se, jak dlouho to bude stačit jemu. Bude odolávat a odolávat, až to z jeho strany vyšumí? Nebo mu to takhle bude taky stačit - bez sexu? Nebo nakonec zase podlehne? Možná ani zatím nechci, aby podlehl, mám strach a opravdu si myslím, že když by selhal sám před sebou podruhé, že se raději úplně stáhne a já o něho a ty chvíle zatím přijít nechci. Je mi jasný, že do hlavy mu já ani vy nevidíme, takže spíš se ptám...máte s tímto nějakou zkušenost? Setkali nebo slyšeli jste o něčem takovém?

Není tady

 

#2 3. 7. 2014 9:55

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Milenka bez sexu?

Anggellino, o románcích na pracovišti se toho napsala už spousta smile Ale, nepíšeš, jestli jsi zadaná nebo vdaná a je to pro Tebe jen povyražení. Pokud jsi svobodná, radím vycouvat co nejdřív. Pokud to jen tak nejde, zkus si najít jiné zaměstnání. Tahle rada se Ti asi teď moc líbit nebude, ale za čas možná pochopíš. Ubližuješ jen sobě.

Není tady

 

#3 3. 7. 2014 11:51

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Milenka bez sexu?

Proč chceš takového chlapa? Co očekávᚠod vztahu s ním? To není chlap pro život.  Nerozhodný slaboch.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4 3. 7. 2014 11:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Milenka bez sexu?

Sex by chtěl taky, ale prý nemůže, brání se tomu, ten strach, že by do toho mohl zase spadnout je hodně evidentní.
Taky dobrej způsob... hele, tobě nevadí, že mu sloužíš jako tréninkovej buřt psovi, kterýho je třeba odnaučit krást jídlo?
mám strach a opravdu si myslím, že když by selhal sám před sebou podruhé, že se raději úplně stáhne a já o něho a ty chvíle zatím přijít nechci
Ale neselhal... taky mu nesmíš všechno věřit...
Co ti "ty chvíle" osahávání v práci dávají tak potřebnýho?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5 3. 7. 2014 14:04

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Milenka bez sexu?

Nechápu, co vám to přináší? to je dost zvláštní vztah ....celkově jsem to tak nějak nepochopila

Není tady

 

#6 3. 7. 2014 14:46

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Milenka bez sexu?

Zkušenost nemám, nic takového jsem nezažila.
Nechápu, co ti to přináší, to si musíš rozhodnout sama, zda ti takové muchlování někde v práci, stojí zato.
Nehledě nato, že si toho jiní kolegové všimnou, postupně se to dozví i jeho manželka...

Není tady

 

#7 3. 7. 2014 18:52

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Milenka bez sexu?

Trochu mi to přijde tak, ze s tebou v práci se nazhavi a doma "dokončí".

Není tady

 

#8 3. 7. 2014 19:01

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Milenka bez sexu?

sandra napsal(a):

Trochu mi to přijde tak, ze s tebou v práci se nazhavi a doma "dokončí".

nemyslím si to... stejně časem do toho spadne

Není tady

 

#9 3. 7. 2014 22:43

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Milenka bez sexu?

aprill napsal(a):

sandra napsal(a):

Trochu mi to přijde tak, ze s tebou v práci se nazhavi a doma "dokončí".

nemyslím si to... stejně časem do toho spadne

Mno, tak to zatím je. Kromě ty rychlovky, jak psala autorka.

Není tady

 

#10 3. 7. 2014 23:12

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Milenka bez sexu?

Anggellino, Ty nejsi "milenka bez sexu", mezi vámi už ten krátký, ale vášnivý sex jednou byl big_smile

Mě by zajímalo, co si Ty sama od celého toho prapodivného vztahu-nevztahu slibuješ, co od toho pána očekávᚠa oč vlastně Tobě samotné jde. Za sebe mohu říct jen jedno: to, do čeho se nyní pouštíš Ti nebude ani tak zdrojem láskyplného potěšení, ale spíš zárukou pořádného maléru a proplakaných nocí a skončí to tak, že zaměstnání změníš buďto Ty, nebo ženáč. Jinou perspektivu těchto stupidních sexuálních hrátek na pracovišti totiž opravdu nevidím ... sad


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#11 4. 7. 2014 6:31

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Milenka bez sexu?

Kiara napsal(a):

Anggellino, Ty nejsi "milenka bez sexu", mezi vámi už ten krátký, ale vášnivý sex jednou byl big_smile

Mě by zajímalo, co si Ty sama od celého toho prapodivného vztahu-nevztahu slibuješ, co od toho pána očekávᚠa oč vlastně Tobě samotné jde. Za sebe mohu říct jen jedno: to, do čeho se nyní pouštíš Ti nebude ani tak zdrojem láskyplného potěšení, ale spíš zárukou pořádného maléru a proplakaných nocí a skončí to tak, že zaměstnání změníš buďto Ty, nebo ženáč. Jinou perspektivu těchto stupidních sexuálních hrátek na pracovišti totiž opravdu nevidím ... sad

A nebo zustanes tak jako ja a bude te to pekne zrat.Ten chlap je slaboch moc by chtel,ale strach z manzelky mu brani.Ver,ze vim o cem mluvim.Jestli ocekavas ,ze tohodle muze ziskas pro sebe ses na velkem omylu.Neco podobneho jsem totiz zazila.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#12 5. 7. 2014 16:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Milenka bez sexu?

Z môjho pohžadu je to skúšobné, opakované a vytrvalé siahanie na kachle - z oboch strán - či sa predsa len nedá dotknú a nepopáli sa... a nechápem to. Adrenalín sa podža mňa dá dosiahnu aj s menším rizikom.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 24. 8. 2015 13:18

Antonka
♥♥-----
Místo: Kyjov
Registrovaný: 20. 8. 2012
Příspěvky: 46

Re: Milenka bez sexu?

Já si myslím že až tolik nesejde na tom jestli sex je nebo ne. Myslím že je to na podobné úrovni s "úplnou" nevěrou. Chci říct že kdybych zjistila že se můj muž s nějakou kolegyní líbá a osahává asi bych v tom viděla úplně stejnou nevěru. No a otázka je Jak to vidíš ty? Neztrácíš tím čas který bys mohla věnovat nějakému skutečnému partnerovi který nebude mít závazky k rodině?

Není tady

 

#14 24. 8. 2015 17:46

closed
♥------
Registrovaný: 24. 8. 2015
Příspěvky: 1

Re: Milenka bez sexu?

Klídek. Téma je spred roka..

Není tady

 

#15 26. 10. 2015 10:01

Alzbeta
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2013
Příspěvky: 168

Re: Milenka bez sexu?

Milenka bez sexu existuje jo?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů