Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 6. 2014 13:33

littlehoney
♥------
Registrovaný: 11. 10. 2013
Příspěvky: 15

Co delame spatne?

V posledni dobe jsem cetla hodne clanku, co napsali zeny/divky o muzich. Je nas hodne co se neustale trapime kvuli chlapum. Tak se ptam co delame spatne? Je neuveritelne, co vsechno jsme ochotne tolerovat a kam az nas dokaze bolest, kterou nam zpusobi dovest.
Tak se s Vama takz podelim o muj pribeh:
Nevim jestli někdo zna ten pocit, ze potkal toho praveho? Proste Vas k sobe něco tahne. Ten pocit kdy si reknete ano tak s timhle chlapem chci zustat.Tak ja nekoho takoveho potkala. Oba dva jsme ye stejného města a  oba dva zijeme v jinem meste a obcas jsme se nahodne potkali, ale jsme se nezdravili, protože jsme se moc neznali. Potkali jsme se v rodnem meste v baru a proste to zajiskrilo. Povidali jsme si a domluvili ze nekam v praze zajdem. Vedela jsem ze se rozvadi a ja byla po rozchodu. Byl se svoji manzelkou 10 let, zadne deti a rok uz spolu nebzdleli. zacli spolu chodit strasne mladi. nechtela jsem do toho moc jit a nejak to pustila z hlavy. jenze on se pak ozval zda nekam nezajdem ze muzem na veceri nekam k jeho kamosi a ja muzu vzit kamosku. Tak jsem sla s tim ze jsem od toho vůbec nic necekala. Proste to byl skvely vecer. Proste tam něco bylo mezi nama uz od zacatku. Pak jsme se zacali vidat vic a vic. Třeba jsem k nemu zasla na vino nebo jsme sli ven i s jeho kamaradama.
No a pak se to prolomilo a zacali jsme k sobe chodit spat. Bolo to fakt krasne. On byl pozorny a tak. Jen ja se bala toho rozvodu ale normalne jsem o tom mluvili a on mne porad ubezpečoval ze vsechno postupne pujde a ze on chce byt se mnou. Vedela jsem třeba ze se s bývalou zenou vidaj protože maj pejska společného, ale neresila jsem to proste jsem nezarlila. Do niceho netlacila ani se na ni nevyptavala.Proste jsem jejich rozvod neresila vůbec.
Jenze pak nastav zvrat. On mne proste zacal zatajovat. Myslim pre lidma. Onacoval mne jako třeba ze jsem jeho sousedka. Když se někdo cizi zeptal zda jsme par atak odpovedel ze my ještě nevime a uvidime. Coz mne docela ublizovalo protože jsme sdileli spolecnou postel a kazde rano se vedle sebe vzbudili.
Tak jsem mu na to rekla to, ze mi to prijde divne ze spolu spime v jedne posteli a on mne takhle oznacuje před lidma. Proste na verejnosti nic ani se mne nedotkl. on na to řekl, ze on ještě není vyrovnany s tim rozvodem a ze vsechno postupne ze at mu dam prostor a cas, ze s ni byl dlouho a  byli na sebe zvykli.Ja rikam tak jo tak dam. Jenze pak se to zhorsovalo porad vic a vic..Porad dokola se opakovali věci jako ze mne třeba v 11 vecer zavolal zda muze pro mne prijet a proste jsme nikde spolu nechodili jen jsme se schazeli vecer. On si chodil s kamaradama ven a pak když chtel tak za mnou prijel.To mne nevyhovovalo.Ja byla z toho hodne spatna tak jsem mu rekla ze bude lepsi když to ukončíme ze se muzem vidat ale nebudeme mezi nama nic intimniho. On to ukončit nechtel ze mu na mne zalezi, nechce mi ublizovat, ze nikoho jiného nemá a ani si nehleda a ze ja jsem ta ke ketre se chce vracet. ja ale rekla ze to nejde když s tim není vyrovnany a ze to bude takhle lepsi. Pak se odmlcel a neozval. zacala jsem se ozyvat ja a znovu jsme se zacali scházet jako pratele. Jenze to takz nebylo moc dobry. Tak jsem mu rekla ze to není dobry napad. On na to ze on chce to co bylo předtím, ze to chce zkusit znovu a ze mne chce mit ve svém zivote a ze si o tom popovídáme normalne. Tak si rikam ok tak uz to ma doresene. Pak ale opet nic nedelal. Vůbec zadna snaha o tom mluvit. Tak jsem se zeptala sama. A on jen oznamil, ze ted nikoho nechce, ze si to musí doresit a zacit zit svůj život. ze muzem byt spolu ale nesmi o tom nikdo vedet a hlavne ne rodice. On nechce byt ten spatny co si první nekoho nasel a rozbil manzelstvi. Tak na to jsem rekla ze promin ale takhle to ndokazu a tim to skoncilo.
Ja ale od te dobude v tom nejak placam porad. Porad se obvinuju ze jsem udelala chybu ja a ze som to nemela ukoncovat. Porad dokola se motam v tom samem. Ptam se sama sebe co jsem udelala spatne?Mel me vůbec rad?Je to pro mne obrovske zklamani…
Budu vdecna za vase nazory.

Není tady

 

#2 12. 6. 2014 14:17

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co delame spatne?

Není to tak dávno, co jsi tady řešila nějakého přítele Němce.
Ptej se, co dělᚠšpatně ty.
Proč ses mu znovu začala ozývat, když jsi chtěla rozchod a rozešli jste se? K ženě, která se takhle chová, chlap nemá úctu, protože ví, že si může dovolit cokoliv. Kývne prstem a ona zase přiběhne...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 12. 6. 2014 14:35

littlehoney
♥------
Registrovaný: 11. 10. 2013
Příspěvky: 15

Re: Co delame spatne?

Eva. napsal(a):

Není to tak dávno, co jsi tady řešila nějakého přítele Němce.
Ptej se, co dělᚠšpatně ty.
Proč ses mu znovu začala ozývat, když jsi chtěla rozchod a rozešli jste se? K ženě, která se takhle chová, chlap nemá úctu, protože ví, že si může dovolit cokoliv. Kývne prstem a ona zase přiběhne...

no kdybych byla blba tak mu asi prikyvnu na vztah v utajeni.on se chtel vracet ke mne a kdyz tomu cloveku veris tak doufas ze to mzsli vazne.precti si dalsi diskuze co jsem pisou zeny. nejsem jedina ktere se tohle stalo a myslim ze obcas zeny kdyz jsou zamilovane tak delaj takove kroky. kazdy dela chyby. a s tim nemcem to bylo loni v rijnu snad a to byla trosku jina situace protoze musel odjet. a vubec nevim co to ma spolecnyho s touhle situaci.

Není tady

 

#4 12. 6. 2014 14:35

kostka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 2. 2013
Příspěvky: 406

Re: Co delame spatne?

Tak mi to nedalo, abych si nedohledala, přítele němce tady dotyčná řešila vloni v říjnu, to je nějakých 8 měsíců, to se mohla klidně rozejít a znova zamilovat. Proč jí to Evo hned předhazuješ?

Pro littlehoney....
Myslím si, že se asi ještě úplně s rozchodem, rozvodem nevyrovnal, nechce být sám, ale netouží po vztahu, jen po sexu, blízkosti s někým. Třeba doufá, že se manželka vrátí, kdoví. 10 let na vztah je dlouhá doba, hodně toho spolu prožili, proč třeba neměli děti?
Nemyslím, že bys něco udělala špatně, jen on o vážný vztah asi nestojí. Už to, že tě označí za sousedku je trochu zvláštní....

Není tady

 

#5 12. 6. 2014 14:38

littlehoney
♥------
Registrovaný: 11. 10. 2013
Příspěvky: 15

Re: Co delame spatne?

kostka napsal(a):

Tak mi to nedalo, abych si nedohledala, přítele němce tady dotyčná řešila vloni v říjnu, to je nějakých 8 měsíců, to se mohla klidně rozejít a znova zamilovat. Proč jí to Evo hned předhazuješ?

Pro littlehoney....
Myslím si, že se asi ještě úplně s rozchodem, rozvodem nevyrovnal, nechce být sám, ale netouží po vztahu, jen po sexu, blízkosti s někým. Třeba doufá, že se manželka vrátí, kdoví. 10 let na vztah je dlouhá doba, hodně toho spolu prožili, proč třeba neměli děti?
Nemyslím, že bys něco udělala špatně, jen on o vážný vztah asi nestojí. Už to, že tě označí za sousedku je trochu zvláštní....

ahoj.
dekuji za odpoved.no ona potratila tak proto nemeli deti.no asi mas pravdu ze to nema srovnany on.no mne to celkem ublizovalo ze mne takhle oznacuje jako sousedku.uz jsem to pak nezvladla a ukoncila to.

Není tady

 

#6 13. 6. 2014 23:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co delame spatne?

Myslím, že každý má právo ma alebo nema vzah a chcie ho ma alebo nema vážny... ale mal by by fér a úprimný k sebe aj k tomu druhému - čím si u tvojho ex/priateža nie som istá. Podža mňa nežutuj, neobzeraj sa už spä a skús hžada muža, ktorý má vzahy vyjasnené a vie jasne čo/koho chce (= teba)...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů