Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1251 1. 8. 2014 10:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

jedna věc je snění, druhá je možnost zmenšit svoji mysl  na rozměr atomu a pak dál a dál . jde to. mužeš studovat vše , co si namyslíš.
jedna věc je k tomu nutná, znát to prostředí a tvary věcí na které se díváš, protože mozek neznámým vjemům podsouvá tvary a barvy ze svýho " archivu" pak jsou ty skeny nedokonalé , zavádějící. a informace o tom jsou v informačníém poli - akáše. tam nahlédnout, zapamatovat a pak studovat už sám.
jedni mniši kdysi řekli, proč má člověk dalekohledy a mikroskopy. proč na jejich výrobu spotřebovává  množství práce, energie a materiálu, když stačí se jen zamyslet .

Tak ještě jednou. Asi jsme se nepochopili.
Píšeš:
1. mužeš studovat vše , co si namyslíš.
2. jedna věc je k tomu nutná, znát to prostředí a tvary věcí na které se díváš
Není mi jasný, jak něco studovat, když to nejdřív musím znát?
Takže, jestli to chápu správně, tak
něco poznám, pak to studuju ... samozřejmě v duchu. Hm. Tudíž studuju, co znám. To se toho moc nedozvím, se mi zdá
Někde ulítává logika, nebo něco není řečeno... fakt nevím

Môžeš ROZOZNA len to, čo poznᚠ- k tomu, čo nepoznáš, potrebuješ dodatočné info zvonka.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1252 1. 8. 2014 11:14

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Selima napsal(a):

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

jedna věc je snění, druhá je možnost zmenšit svoji mysl  na rozměr atomu a pak dál a dál . jde to. mužeš studovat vše , co si namyslíš.
jedna věc je k tomu nutná, znát to prostředí a tvary věcí na které se díváš, protože mozek neznámým vjemům podsouvá tvary a barvy ze svýho " archivu" pak jsou ty skeny nedokonalé , zavádějící. a informace o tom jsou v informačníém poli - akáše. tam nahlédnout, zapamatovat a pak studovat už sám.
jedni mniši kdysi řekli, proč má člověk dalekohledy a mikroskopy. proč na jejich výrobu spotřebovává  množství práce, energie a materiálu, když stačí se jen zamyslet .

Tak ještě jednou. Asi jsme se nepochopili.
Píšeš:
1. mužeš studovat vše , co si namyslíš.
2. jedna věc je k tomu nutná, znát to prostředí a tvary věcí na které se díváš
Není mi jasný, jak něco studovat, když to nejdřív musím znát?
Takže, jestli to chápu správně, tak
něco poznám, pak to studuju ... samozřejmě v duchu. Hm. Tudíž studuju, co znám. To se toho moc nedozvím, se mi zdá
Někde ulítává logika, nebo něco není řečeno... fakt nevím

Môžeš ROZOZNA len to, čo poznᚠ- k tomu, čo nepoznáš, potrebuješ dodatočné info zvonka.

TO je jasný...
Nechápu logiku Luďkova textu a snažím se jí dopátrat.


Zpomal.

Není tady

 

#1253 1. 8. 2014 14:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Ja ju chápem, ale asi nedokážem vysvetli... (Osobná empíria versus univerzálne abstraktnejšie a absolútnejšie poznanie, možno?) Nakoniec, je dospelý, svojprávny a verím, že to prípadne urobí sám. stolt

Upravil(a) Selima (1. 8. 2014 14:46)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1254 1. 8. 2014 14:51

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Selima napsal(a):

Ja ju chápem, ale asi nedokážem vysvetli... (Osobná empíria versus univerzálne abstraktnejšie a absolútnejšie poznanie, možno?) Nakoniec, je dospelý, svojprávny a verím, že to prípadne urobí sám. stolt

Jasně: empirie.. univerzálnost, abstrakce a absolutno... mozna se mi zda, ze je to vsechno spleteny. Coz je samozrejme v realite naprosto v poradku, ale v textu od Ludka mi to pripada tak neprehledny, ze nechapu, co se pokousi svym vypravenim dopravit.
Nebo mas ty nejakej vhled? smile


Zpomal.

Není tady

 

#1255 1. 8. 2014 15:28

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):


Tvar protonu sis někde našel? Třeba v knize? A pak ses v něm procházel? Chápu to dobře?

jojo, v infopoli.

Pls, dej odpoved na vsechny otazky, nebo mluv celou vetou, protoze pak nevim, k cemu se tve "jojo" vztahuje smile

tvar protonu jsem si našel, v infopoli. na zakladě abstraktních představ z našich poznatků vědy.


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1256 1. 8. 2014 15:38

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

mám další poznatek k zamyšlení.
když jesm hledal v infopoli a pro jistotu si pustil kontolní paprsek- paralelní sken, někdy jsem se dostal do infopole
( krásné bílé universum plné informací) , někdy do strojů mě neznámého původu - nikdy jsem nic takového neviděl  ( pravděpodobně UFO) a někdy do mozku lidí. této planety.
znamená to, že některé informace o hmotě a vesmíru  není třeba hledat v infopoli, protože je lidi již znají. jen se o tom nepíše. je to tajná informace.
stejně tak se můžete v meditaci , úvahách o životě , kontaktovat na ostatní lidi .
a věci které pochopíte, poznáte , mohou být dřívější poznatky jiných lidí získané telepaticky od nich
proto jsem chtěl , abyste si vyzkoušeli praktiku z článku #1239


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1257 1. 8. 2014 15:50

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):


jojo, v infopoli.

Pls, dej odpoved na vsechny otazky, nebo mluv celou vetou, protoze pak nevim, k cemu se tve "jojo" vztahuje smile

tvar protonu jsem si našel, v infopoli. na zakladě abstraktních představ z našich poznatků vědy.

...aha, díky.


Zpomal.

Není tady

 

#1258 1. 8. 2014 16:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

mám další poznatek k zamyšlení.
když jesm hledal v infopoli a pro jistotu si pustil kontolní paprsek- paralelní sken, někdy jsem se dostal do infopole
( krásné bílé universum plné informací) , někdy do strojů mě neznámého původu - nikdy jsem nic takového neviděl  ( pravděpodobně UFO) a někdy do mozku lidí. této planety.
znamená to, že některé informace o hmotě a vesmíru  není třeba hledat v infopoli, protože je lidi již znají. jen se o tom nepíše. je to tajná informace.
stejně tak se můžete v meditaci , úvahách o životě , kontaktovat na ostatní lidi .
a věci které pochopíte, poznáte , mohou být dřívější poznatky jiných lidí získané telepaticky od nich
proto jsem chtěl , abyste si vyzkoušeli praktiku z článku #1239

Mne takéto veci občas chodia v snoch, ale neovládam to nejako vedome a neviem to vynúti vôžou v dnaom okamihu - kedy chce, vtedy príde a kedy nechce, nepríde... A niekedy príde oveža neskôr, keď už ani nepátram kapitulation ...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1259 7. 8. 2014 8:12

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Selima napsal(a):

luděk napsal(a):

mám další poznatek k zamyšlení.
když jesm hledal v infopoli a pro jistotu si pustil kontolní paprsek- paralelní sken, někdy jsem se dostal do infopole
( krásné bílé universum plné informací) , někdy do strojů mě neznámého původu - nikdy jsem nic takového neviděl  ( pravděpodobně UFO) a někdy do mozku lidí. této planety.
znamená to, že některé informace o hmotě a vesmíru  není třeba hledat v infopoli, protože je lidi již znají. jen se o tom nepíše. je to tajná informace.
stejně tak se můžete v meditaci , úvahách o životě , kontaktovat na ostatní lidi .
a věci které pochopíte, poznáte , mohou být dřívější poznatky jiných lidí získané telepaticky od nich
proto jsem chtěl , abyste si vyzkoušeli praktiku z článku #1239

Mne takéto veci občas chodia v snoch, ale neovládam to nejako vedome a neviem to vynúti vôžou v dnaom okamihu - kedy chce, vtedy príde a kedy nechce, nepríde... A niekedy príde oveža neskôr, keď už ani nepátram kapitulation ...

zkus se to naučit ovládat.  dá to práci, ale odměna je velká.smile


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1260 8. 8. 2014 8:15

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

zkus se to naučit ovládat.  dá to práci, ale odměna je velká.smile

Na co je to dobre?


Zpomal.

Není tady

 

#1261 8. 8. 2014 9:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Mᚠviac informácií, viac častí skladačky a lepší celkový obraz...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1262 8. 8. 2014 9:23

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Selima napsal(a):

Mᚠviac informácií, viac častí skladačky a lepší celkový obraz...

Budu o tom uvažovat.
Pravda, jsou texty, které před záměrem zkoumat jakési oblasti varují... Pánč můžou bejt hodně, hodně zajímavý a jeden pak snadno zapomene, kam šel...


Zpomal.

Není tady

 

#1263 8. 8. 2014 9:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Netreba tlači na pílu a ís proti intuícii - intuícia a nepustí tam, kam nemᚠís (alebo v nepravý čas).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1264 8. 8. 2014 9:45

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

Selima napsal(a):

Netreba tlači na pílu a ís proti intuícii - intuícia a nepustí tam, kam nemᚠís (alebo v nepravý čas).

To by šlo ... smile


Zpomal.

Není tady

 

#1265 13. 8. 2014 22:04

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

ještě nemáte pocit, že by bylo dobrý trochu toho svýho " dobra " vyzářit mezi lidi této planety ?
podle mě je nejvyšší čas. butter


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1266 14. 8. 2014 6:11

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

ještě nemáte pocit, že by bylo dobrý trochu toho svýho " dobra " vyzářit mezi lidi této planety ?
podle mě je nejvyšší čas. butter

Jenže: kde to má baterky a žárovku? smile BI


Zpomal.

Není tady

 

#1267 14. 8. 2014 8:37

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

ještě nemáte pocit, že by bylo dobrý trochu toho svýho " dobra " vyzářit mezi lidi této planety ?
podle mě je nejvyšší čas. butter

Jenže: kde to má baterky a žárovku? smile BI

v srcích , 4 čakře a v duši, 7 čakře, případně vyšších 8, 9 atd.

představ si , že tvé srdce svítí zlatou barvou a pak si v duchu přej, aby toto světlo přešlo všem lidem do jejich srdcí. ostatní zařídí tvoje duše.

Upravil(a) luděk (14. 8. 2014 8:38)


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1268 14. 8. 2014 8:53

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Jenže: kde to má baterky a žárovku? smile BI

v srcích , 4 čakře a v duši, 7 čakře, případně vyšších 8, 9 atd.
představ si , že tvé srdce svítí zlatou barvou a pak si v duchu přej, aby toto světlo přešlo všem lidem do jejich srdcí. ostatní zařídí tvoje duše.

Tak to má bejt... stolt
BTW: kolik tech čaker mᚠna skladě? smile

Upravil(a) gymnasión (14. 8. 2014 8:55)


Zpomal.

Není tady

 

#1269 15. 8. 2014 20:02

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Jenže: kde to má baterky a žárovku? smile BI

v srcích , 4 čakře a v duši, 7 čakře, případně vyšších 8, 9 atd.
představ si , že tvé srdce svítí zlatou barvou a pak si v duchu přej, aby toto světlo přešlo všem lidem do jejich srdcí. ostatní zařídí tvoje duše.

Tak to má bejt... stolt
BTW: kolik tech čaker mᚠna skladě? smile

jak to myslíš ? smile


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1270 16. 8. 2014 17:29

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

ještě nemáte pocit, že by bylo dobrý trochu toho svýho " dobra " vyzářit mezi lidi této planety ?
podle mě je nejvyšší čas. butter

Já ne - a myslím si, že tempo transformace je maximální. Neurychlovala bych a už vůbec ne uměle.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1271 16. 8. 2014 22:17

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):


v srcích , 4 čakře a v duši, 7 čakře, případně vyšších 8, 9 atd.
představ si , že tvé srdce svítí zlatou barvou a pak si v duchu přej, aby toto světlo přešlo všem lidem do jejich srdcí. ostatní zařídí tvoje duše.

Tak to má bejt... stolt
BTW: kolik tech čaker mᚠna skladě? smile

jak to myslíš ? smile

V kolikačakrovém systému uvažuješ? Používá se 3,5,7,9,12 čaker...někdy až 108000... Ptám se, abychom si rozuměli...


Zpomal.

Není tady

 

#1272 17. 8. 2014 20:07

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Tak to má bejt... stolt
BTW: kolik tech čaker mᚠna skladě? smile

jak to myslíš ? smile

V kolikačakrovém systému uvažuješ? Používá se 3,5,7,9,12 čaker...někdy až 108000... Ptám se, abychom si rozuměli...

podle mě  má člověk 7 čaker na těle  , 7 je lehce nad tělem,
a pak ještě 8-14 tou .  pokud se dostane ze sedmé do osmé, zvýší se mu  přístup do dalších duchovních oblastí včetně časových skoků a přístupu třeba do oblasti knihy života všech lidí . při postupu do vyšších se schopnosti člověka zvyšují.

Upravil(a) luděk (17. 8. 2014 20:10)


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1273 17. 8. 2014 20:09

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

lupina montana napsal(a):

luděk napsal(a):

ještě nemáte pocit, že by bylo dobrý trochu toho svýho " dobra " vyzářit mezi lidi této planety ?
podle mě je nejvyšší čas. butter

Já ne - a myslím si, že tempo transformace je maximální. Neurychlovala bych a už vůbec ne uměle.

nesouhlasím.
žádná transformace podle mě nesmí být podmíněna umíráním nevinných a spravedlivých.
nemyslel jsem rychlost, ale způsob.

Upravil(a) luděk (17. 8. 2014 20:09)


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#1274 21. 8. 2014 7:50

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

luděk napsal(a):

ještě nemáte pocit, že by bylo dobrý trochu toho svýho " dobra " vyzářit mezi lidi této planety ?
podle mě je nejvyšší čas. butter

Já ne - a myslím si, že tempo transformace je maximální. Neurychlovala bych a už vůbec ne uměle.

nesouhlasím.
žádná transformace podle mě nesmí být podmíněna umíráním nevinných a spravedlivých.
nemyslel jsem rychlost, ale způsob.

Mozna bych opet neco prededfinovala:
Vyzarovani dobra muze byt tvrdej orisek. Uplne staci si zacit uvedomovat sve zavislosti na usudcich druhych, nebo zavislost na samostatnosti, nebo zavislost na vlastni inteligenci treba. Nebo si uvedomovat prani a odmitani. To vsechno tzv. transformaci znemoznuje. Ackoli: jaka transformace, ze? Vzdyt jde o prosty navrat k sobe... (nebo k bohu atp., coz je jen koncept mysli...)
Poznamka na okraj: Ludku, kdes vzal umirani nevinnych a spravedlivych? O tom Lupina vubec nemluvila...


Zpomal.

Není tady

 

#1275 21. 8. 2014 10:28

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: o tom čím jsme rozhoduje láska.....

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):


Já ne - a myslím si, že tempo transformace je maximální. Neurychlovala bych a už vůbec ne uměle.

nesouhlasím.
žádná transformace podle mě nesmí být podmíněna umíráním nevinných a spravedlivých.
nemyslel jsem rychlost, ale způsob.

Mozna bych opet neco prededfinovala:
Vyzarovani dobra muze byt tvrdej orisek. Uplne staci si zacit uvedomovat sve zavislosti na usudcich druhych, nebo zavislost na samostatnosti, nebo zavislost na vlastni inteligenci treba. Nebo si uvedomovat prani a odmitani. To vsechno tzv. transformaci znemoznuje. Ackoli: jaka transformace, ze? Vzdyt jde o prosty navrat k sobe... (nebo k bohu atp., coz je jen koncept mysli...)
Poznamka na okraj: Ludku, kdes vzal umirani nevinnych a spravedlivych? O tom Lupina vubec nemluvila...

jo, to nepsala . vycházel jsem z diskuzních příspěvků řív napsaných, kde se naznačovalo, že musí být harmonie, vyrovnanost . když je moc dobra, musí se to narovnat.  a když je moc zla tak taky. nejvyšší utrpení se trádání a smrt.- děje se to hodně v této době.  proto bych urychloval transformaci lidí co nejdřív a nejrychleji. jak to jde.


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů